strona główna forum dyskusyjne
Związek Kynologiczny w Polsce
Klub Posokowca Członek ISHV


Z A P R A S Z A M Y
wszystkich Członków Klubu, posiadaczy posokowców bawarskich i hanowerskich oraz miłośników polowania z psem myśliwskim do wzięcia udziału w następujących obchodach:

  1. Prezentacja psów myśliwskich w ramach "Dni Tucholi". Prezentacja odbędzie się na rynku w Tucholi 16 lipca b.r. o godz.15,00. Poprowadzi ją międzynarodowy sędzia kynologiczny Leszek Siejkowski. Wszystkich posiadaczy posokowców zapraszamy do wzięcia udziału w prezentacji.
  2. Uroczystość odsłonięcia pomnika twórcy Klubu Posokowca księdza Benedykta Gierszewskiego. 16 lipca o godz. 18,00 w kościele parafialnym w Swornychgaciach rozpocznie się msza myśliwska ku czci księdza Benedykta Gierszewskiego. Oprawę muzyczną stanowić będzie zespół sygnalistów myśliwskich z Niemiec. Po zakończeniu mszy na przykościelnym cmentarzu nastąpi osłonięcie pomnika księdza Gierszewskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Mundury myśliwskie i psy będą mile widziane.
  3. Po odsłonięciu pomnika nastąpi przejazd do ośrodka wypoczynkowego nad jeziorem Wdzydze "Leśna Przystań u Joli", gdzie będziemy zakwaterowani. Ośrodek położony jest we Wdzyckim Parku Krajobrazowym w sosnowym borze nad krystalicznie czystym Jeziorem Wdzyckim z kąpieliskiem i wypożyczalnią sprzętu pływającego. Na terenie ośrodka znajduje się restauracja oferująca pełne wyżywienie (obiady jednodaniowe od 9 zł od osoby) oraz sklep spożywczo-przemysłowy. Zakwaterowanie w domkach campingowych 4 i 5 osobowych w cenie 20 - 30 zł od osoby. Na terenie ośrodka znajduje się pole namiotowe z węzłem sanitarnym. Istnieje również możliwość noclegu w świetlicy (własne materace i śpiwory, zewnętrzny węzeł sanitarny) w cenie 5 zł od osoby. Noclegi prosimy zamawiać (jak najszybciej) pod numerem tel. 058/687 22 16 podając hasło; "Klub Posokowca".
    Dodatkowe informacje na stronie internetowej www.czecholinska.sunnet.pl Ośrodek znajduje się przy drodze przelotowej przez Borsk - pierwszy ośrodek od strony Wdzydz, ostatni od strony Wiela. Dojazd z Trójmiasta przez Kościerzynę na Zblewo, następnie po ok. 10 km w prawo na Wiele. Przejeżdżamy przez Wdzydze Tucholskie i dojeżdżamy do Borska. Z kierunku Chojnic należy kierować się na Brusy, potem do Wiela, następnie do Borska. Ze Słupska kierujemy się na Bytów, potem do Kościerzyny, Zblewa i dalej tak jak z Trójmiasta. Z Elbląga najszybciej dojechać do Malborka, potem do Starogardu Gdańskiego, Zblewa, Czerska, Wiela i do Borska. Z Warszawy kierujemy się na Świecie, Czersk, Karsin, Wiele i Borsk. W godzinach wieczornych 16 lipca planujemy wspólne spotkanie przy ognisku.
  4. W dniu 17 lipca (niedziela) o godz. 10,00 w świetlicy na terenie ośrodka "Leśna Przystań u Joli" rozpocznie się Walne Zebranie Sprawozdawcze Klubu Posokowca-Członka ISHV. Po zakończeniu zebrania zapraszamy wszystkich na pieczonego dzika. Do uczestnictwa w zebraniu zapraszamy wszystkich członków klubu oraz osoby chcące wstąpić do Klubu. Na zebranie prosimy zabrać kserokopie rodowodów posiadanych posokowców. W trakcie zebrania będzie można zapisać się do Klubu i opłacić składkę członkowską za 2005 rok w niezmienionej wysokości 44 zł.


Wszystkich miłośników posokowców serdecznie zapraszamy. Będzie okazja spędzić kilka dni w uroczym zakątku Polski. Spotkać się z najlepszymi przewodnikami posokowców. Uzyskać informacje na temat szkolenia psów. Dowiedzieć się o hodowlach użytkowych posokowców. Spotkać się z myśliwymi polującymi z psami, wymienić poglądy i doświadczenia. Zawrzeć nowe znajomości i odnowić stare.

Z A P R A S Z M Y
Zarząd Klubu Posokowca

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.