Strona Główna

Łowiectwo w Polsce

Galeria fotografii przyrodniczej Broń myśliwska

Kontakt

Szanowny Internauto,  witam Cię bardzo serdecznie i zapraszam do obejrzenia  zawartości tej skromnej strony www, stworzonej na bardzo starym komputerze . Mam nadzieję, że czas jaki tutaj spędzisz pozwoli Ci zrozumieć czym jest łowiectwo, jakie cele i zadania realizuje, pozwoli Ci zapoznać się z tradycją, etyką i obyczajami łowieckimi, gatunkami zwierząt łownych występujących w Polsce, a dla tych, którzy są myśliwymi i sympatykami łowiectwa strona ta będzie źródłem dodatkowej wiedzy min. z dziedziny broni myśliwskiej.

Autor tej strony jest magistrem inżynierem leśnikiem, absolwentem Wydziału Leśnego Akademii Rolniczej w Poznaniu. W chwili obecnej pracującycm w Wolińskim Parku Narodowym. Łowiectwo pasjonuje mnie od 12 roku życia. Podczas studiów, czynnie uczestniczyłem w życiu Sekcji Łowieckiej Koła Naukowego Leśników Studentów Akademii Rolniczej w Poznaniu. Egzaminy łowieckie zdałem przed komisją egzaminacyjną przy Zarządzie Wojewódzkim PZŁ w Poznaniu w 1999 roku. Dotąd jestem myśliwym niestowarzyszonym z kołem łowieckim przy Zarządzie Okregowym PZŁ w Kaliszu, skąd pochodzę i gdzie wróciłem po ukończeniu studiów i zaliczeniu stażu zawodowego, który to miałem przyjemność odbywać w Nadleśnictwie Turek.

Oprócz łowiectwa żywo interesuję się fotografiką, grą na rogu mysliwskim - jestem sygnalistą łowieckim, no i oczywiście informatyką. Publikuję także swoje artykuły na łamach Braci Łowieckiej.

Pozdrawiam wszystkich gorąco DARZ BÓR i zapraszam do obejrzenia moich stron www oraz do dyskusji i podzielenia się ze mną swoimi uwagami. Dane niezbędne do kontaktu ze mną znajdą Państwo w zakładce kontakt.   

   

ziel_pilk.gif (257 bytes) Góra strony