strona główna forum dyskusyjne

Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE za nami!

Nowości na sezon łowiecki 2018, zawody strzeleckie, pokaz mody myśliwskiej, prezentacja najpiękniejszych gatunków psów myśliwskich i ptaków wykorzystywanych w polowaniach, edukacja przyrodniczo-łowiecka, dobra zabawa i wiele pozytywnych emocji - tak w skrócie można opisać czwartą edycją Targów Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, które w dniach 9-11 lutego odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

- Tegoroczna odsłona Targów KNIEJE przeszła już do historii. Liczymy, że fantastyczna zabawa, jaka towarzyszyła wydarzeniu sprawi, iż środowisko myśliwskie na długo je zapamięta - podkreśla Jakub Patelka, dyrektor projektu. - Na powierzchni około 5400 m kw swoją ofertę zaprezentowało ponad 100 firm, wśród których na pierwszym planie pojawili się branżowi liderzy. Do dyspozycji zwiedzających było blisko 150 marek, a także kilkadziesiąt nowości. Powyższe dane potwierdzają, że branża myśliwska rozwija się dynamicznie, a razem z nią także i Targi KNIEJE, które co roku zwiększają liczbę wystawców i odwiedzających - dodaje. Różnorodna ekspozycja przygotowana przez wystawców cieszyła się zainteresowaniem ze strony uczestników Targów. Najwięcej emocji wzbudziły nowe modele broni będącej najważniejszym asortymentem wśród myśliwych. Odwiedzający chętnie gości również na stoiskach z artykułami z kategorii optyki myśliwskiej.

Targi Knieje to miejsce, gdzie można rozwijać swoje zainteresowania oraz wielką pasję. To również czas spotkań ze znakomitymi specjalistami, którzy z chęcią dzielą się posiadaną wiedzą. KNIEJE to też bogaty program wydarzeń towarzyszących przygotowywanych z myślą o branży łowieckiej. Na liście atrakcji znalazły się koncerty zespołu BABRZYSKO, zawody strzeleckie, konkurs budowy ambon do polowań zbiorowych, pokazy mody myśliwskiej i outdoorowej firmy Fjällräven prezentacja najpiękniejszych gatunków psów myśliwskich oraz ptaków wykorzystywanych w sokolnictwie. Brać łowiecka, która odwiedziła Poznań miała też okazję skosztować potraw z dziczyzny przygotowanych przez Jakuba Wolskiego, uczestnika 6 edycji Hell's Kitchen. Targom towarzyszyły również pokazy kulinarne w wykonaniu Krzysztofa Lechowskiego, strefa edukacji przyrodniczej, aranżacja przestrzeni "Kultura Łowiecka", strzelnice do strzelań elektronicznych, prezentacja psów ratowniczych, czy konkurs jedzenia na czas kilogramowego wildburgera.

KNIEJE to jedno z wydarzeń, które odbywa się w ramach Targów "5 PASJI" (KNIEJE, RYBOMANIA, BOATEX, TOUR SALON, SURVIVAL FORCE EXPO). Prócz braci łowieckiej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich gościli też wędkarze, pasjonaci sportów wodnych, miłośnicy podróży i militarnych oraz survivalowych klimatów. Tegoroczna liczba uczestników bloku "5 PASJI" wyniosła blisko 40.000 osób.

Więcej informacji na www.knieje.pl


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.