strona główna forum dyskusyjne




























Pytał: hubert
Data: 28/11/2003
Publikacja: niepublikowane
Pytanie: Czy Zarząd Koła może ukarać członka Koła nie informując go o tym, że został ukarany i za co?

Odpowiedź:
Oczywiście nie można ukarać członka, nie informując go o tym. Członek ma prawo do odwołania i musi wiedzieć na jakiej podstawie został ukarany, aby móc złożyć odwołanie. Więcej, przed udzieleniem kary członek musi być wysłuchany, na podstawie § 10 ust.1 statutu PZŁ. Nie zachowanie tego obowiązku przez zarząd koła powinno skutkować uchyleniem kary w postępowaniu odwoławczym, ze względu na uchybienia formalne.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.