strona główna forum dyskusyjne




























Pytał: Wojtek Proszewski
Data: 13/08/2003
Publikacja: niepublikowane
Pytanie: Proszę o wyjaśnienie kto obecnie wypłaca odszkodowania za szkody łowieckie powstałe na terenie niewydzierżawionym i wyłączonym z polowań, Starosta czy Wojewoda? Jaki przepis to precyzuje?

Odpowiedź:
Wojewoda, zgodnie z Art.50 ust.2 ustawy "Prawo łowieckie"
(http://www.lowiecki.pl/gdansk/cietrzew/prawo/prawo_2ust.html).

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.