Prawo
Ciekawostki
Szkolenie
Zarządzenia PZŁ
Przystrzelanie
Strzelnice
Konkurencje
Wawrzyny
Liga Strzelecka
Amunicja
Optyka
Archiwum
Terminarze
Wszystkie zawody w roku 2018
Wyświetl:
Wszystkie zawody
Terminarz centralnych zawodów strzeleckich PZŁ
Terminarz zawodów strzeleckich PZŁ
Terminarz PSSP, FITASC, Lotokoty, Astra
rok
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lp.
Nazwa zawodów
ZO PZŁ
Strzelnica
Termin
Wyniki
1
Zawody „Andrzejkowe”
Katowice
Paruszowiec
11-11-2018
2
Parcour FINAŁ - Liga Parcourowa
Częstochowa
Kochcice
10-11-2018
3
Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-Olkuskiego
Katowice
Jaworzno
27-10-2018
4
Zawody członków niestowarzyszonych
Bydgoszcz
Łącko
27-10-2018
5
Parcour Nocny - Liga Parcourowa
Częstochowa
Kochcice
26-10-2018
6
Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego (Finał)
Katowice
Jaworzno
20-10-2018
7
X Zawody im. Pawła Buniowskiego
Bydgoszcz
Bydgoszcz
20-10-2018
8
XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” FINAŁ
Bydgoszcz
Osie
13-10-2018
9
XIX Zawody strzeleckie o Tabakierę Starosty Powiatu Starogardzkiego
Gdańsk
Bietowo
13-10-2018
10
Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Ryś" Brzeszcze
Bielsko Biała
Brzeszcze
07-10-2018
11
Puchar Zamknięcia Śród Strzeleckich „JESIEŃ”
Opole
Grudzice
07-10-2018
12
XVI Puchar Dymarek Świętokrzyskich
OW
Kielce
Starachowice
06-10-2018
Wyniki
13
Puchar Jesieni 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)
Bydgoszcz
Bydgoszcz
06-10-2018
14
Ku Pamięci
Szczecin
Pucice
06-10-2018
15
Strzelanie Nocne
Poznań
Podstolice
06-10-2018
16
Kętrzyńskie Zloty
Olsztyn
Giżycko
06-10-2018
17
Puchar Prezyden Ta Miasta Jaworzno
Katowice
Jaworzno
06-10-2018
18
II Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar Warmii"
Olsztyn
Gutkowo
30-09-2018
19
Zawody O Puchar Św. Huberta
Katowice
Siemianowice
30-09-2018
20
Memoriał Janusza Kujawskiego
Lublin
Puławy
30-09-2018
21
Kujawski Puchar Dian oraz Parkur !!! ODWOŁANE !!!
Włocławek
Ostrowy
30-09-2018
22
IV Puchar Północnego Mazowsza
Ciechanów
Chotum
29-09-2018
Wyniki
23
IV Puchar „Jury Częstochowskiej”
Częstochowa
Kochcice
29-09-2018
Wyniki
24
Puchar Starosty i Nadleśniczego Wolsztyna
Zielona Góra
Krutla
29-09-2018
25
Zawody sędziów i Puchar Juniorów
Chełm
Kumowa Dolina
29-09-2018
26
Puchar Zamknięcia Śród Strzeleckich „JESIEŃ 2019”
Opole
Grudzice
29-09-2018
27
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
26-09-2018
28
Złoty Bażant
Toruń
Unisław
23-09-2018
29
Puchar Prezesa ORŁ Bydgoszcz
Bydgoszcz
Łącko
23-09-2018
30
XVII Puchar Łuczniczki
Bydgoszcz
Łącko
22-09-2018
Wyniki
31
VIII Puchar Jesieni
OW
Lublin
Puławy
22-09-2018
Wyniki
32
XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” V edycja
Bydgoszcz
Osie
22-09-2018
33
XXXIV KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OW (dwa dni)
Włocławek
Ostrowy
15-09-2018
Wyniki
34
Parkurowy Puchar Pyrlandii
Poznań
Antoninek
15-09-2018
35
Zawody O Puchar Starosty Powiatu Mikolowskiego
Katowice
Orzesze Zgoń
15-09-2018
36
XIX Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Seniorów i III Memoriał Juliana Bukowieckiego
Bydgoszcz
Osie
15-09-2018
Wyniki
37
Puchar Podgrzybka Puszczy Noteckiej
Poznań
Międzychód
09-09-2018
38
Elektro Spark
Lublin
Puławy
09-09-2018
39
XXIV Turniej Chmielakowy
Chełm
Kumowa Dolina
08-09-2018
Wyniki
40
XXXIV Puchar Winobrania
OW
Zielona Góra
Wolsztyn
08-09-2018
Wyniki
41
FITASC GP CS - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)
Bydgoszcz
Bydgoszcz
08-09-2018
42
Mistrzostwa Myśliwych Powiatu Szamotulskiego i Obornickiego
Poznań
Dąbrówka Leśna
08-09-2018
43
Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rybnik
Katowice
Paruszowiec
08-09-2018
44
Puchar KWP w Opolu
Opole
Grudzice
08-09-2018
45
Sąsiedzi na strzelnicy
Toruń
Glinki
02-09-2018
46
Zawody Rodzinne
Lublin
Puławy
02-09-2018
47
XVIII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OW (dwa dni)
Koszalin
Manowo
01-09-2018
Wyniki
48
Zawody strzeleckie kl C
Kalisz
Wolica
01-09-2018
49
Zawody strzeleckie kl C
Poznań
Antoninek
01-09-2018
50
Puchar PHU Z.Niziński
Ostrołęka
Stepna Michałki
01-09-2018
51
V Rodzinny Piknik Strzelecki
Bielsko Biała
Chybie
01-09-2018
52
XIX Mistrzostwa Polski Lekarzy
Bydgoszcz
Osie
01-09-2018
Wyniki
53
XXIV Mistrzostwa Świata KÓŁ Łowieckich Kociewia w strzelaniu do rzutków
Gdańsk
Bietowo
01-09-2018
54
Parcour - Liga Parcourowa
Częstochowa
Kochcice
26-08-2018
Wyniki
55
Puchar T. Łąckiego
Toruń
Wąbrzeźno
26-08-2018
56
Puchar Prezesa ORŁ i Łowczego Okręgowego
Lublin
Puławy
26-08-2018
57
Zawody Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Bydgoszcz
Łącko
26-08-2018
58
I Warszawski Puchar Benelli
OW
Warszawa
Tarczyn
25-08-2018
Wyniki
59
Puchar Opolszczyzny
Opole
Grudzice
25-08-2018
Wyniki
60
Puchar Komisji Strzeleckiej
Szczecin
Pucice
25-08-2018
61
Puchar Prezesa Firmy PYRYS-BUD
Ostrołęka
Stepna Michałki
25-08-2018
62
Turniej Zarządów Kół Macierzystych
Chełm
Kumowa Dolina
25-08-2018
63
Puchar Krieghoffa i RWHunt
Bydgoszcz
Osie
19-08-2018
Wyniki
64
Puchar Grodu nad Prosną
Kalisz
Wolica
18-08-2018
Wyniki
65
XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” IV edycja
Bydgoszcz
Osie
18-08-2018
66
VI Edycja „O Kryształowy Puchar firmy GOOD SNACK”
Tarnów
Sieradza-Fiuk
18-08-2018
67
III Parkurowy Puchar Złotego Karasia
Bydgoszcz
Osie
15-08-2018
Wyniki
68
Memoriał "kupamięci...."
Kalisz
Wolica
12-08-2018
69
Zawody Wielobojowe 95 lat PZŁ
Katowice
Siemianowice
12-08-2018
70
VII Strzeleckie Mistrzostwa Internautów Łowiectwa
Bydgoszcz
Osie
12-08-2018
Wyniki
71
XXVII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
OW
Olsztyn
Gutkowo
11-08-2018
Wyniki
72
Puchar Lata 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)
Opole
Grudzice
11-08-2018
73
Puchar firmy "Bomadek" Sp. z o.o.
Zielona Góra
Krutla
11-08-2018
74
X Puchar Dian
Chełm
Kumowa Dolina
11-08-2018
75
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
08-08-2018
76
Puchar W. Budzińskiego
Leszno
Krzywiń
05-08-2018
77
Memoriał Stanisława Mogiłki
Poznań
Podstolice
05-08-2018
78
XXV Zawody Rodzinne
Bydgoszcz
Osie
05-08-2018
Wyniki
79
Puchar Prezesa Okręgowej Rady Łowieckiej
Gorzów Wielkopolski
Fort Żabice
05-08-2018
80
XVIII Memoriał Adama Kraińskiego
OW
Gdańsk
Jaśkowa Dolina
04-08-2018
Wyniki
81
Złoty Rzutek
Poznań
Dąbrówka Leśna
04-08-2018
82
Puchar Klubu Safari
Katowice
Jaworzno
04-08-2018
83
Mistrzostwa Okręgu Bielskiego
Bielsko Biała
Brzeszcze
04-08-2018
84
I Tarnobrzeski Puchar Lata
Tarnobrzeg
Borów
04-08-2018
85
Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego III Runda
Katowice
Siemianowice
29-07-2018
86
Zawody Rejonowe Grupy II
Bielsko Biała
Goleszów
29-07-2018
87
III Puchar Skibickiego Turniej Par
Bydgoszcz
Osie
29-07-2018
Wyniki
88
Parcour ODWOŁANY
Warszawa
Tarczyn
28-07-2018
89
XXIV Puchar Jezior Mazurskich
OW
Suwałki
Giżycko
28-07-2018
Wyniki
90
Parcurowe mistrzostwa 2 okręgów
Zielona Góra
Krutla
28-07-2018
91
Zawody Rejonowe Grupy I
Bielsko Biała
Brzeszcze
28-07-2018
92
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
25-07-2018
93
IX Puchar Beaty i Krzysztofa
Bielsko Biała
Goleszów
22-07-2018
94
Puchar Lata
Leszno
Krzywiń
22-07-2018
95
XVII Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Katowice
Siemianowice
21-07-2018
Wyniki
96
XVII Puchar Wójta Gminy Osie
Bydgoszcz
Osie
21-07-2018
Wyniki
97
Memoriał Ryszarda Pięty i Bronka Lisa
Gdańsk
Bietowo
21-07-2018
98
Puchar sklepu 4Hunting.pl
Bydgoszcz
Łącko
15-07-2018
99
LI Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej (dwa dni)
Toruń
Glinki
14-07-2018
Wyniki
100
Parkur Chełmski
Chełm
Kumowa Dolina
14-07-2018
101
Puchar Węglowy
Bielsko Biała
Brzeszcze
14-07-2018
102
XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” III edycja
Bydgoszcz
Osie
14-07-2018
103
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
11-07-2018
104
II Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej
Wałbrzych
Biernacice
08-07-2018
Wyniki
105
Puchar Prezesa ORŁ
Szczecin
Pucice
08-07-2018
106
Puchar Wójta Unisław
Toruń
Unisław
08-07-2018
107
XIII Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Koszalin
Manowo
07-07-2018
Wyniki
108
VII Puchar Podlasia
OW
Białystok
Karakule
07-07-2018
Wyniki
109
III Nowosądecki Puchar Lata
Nowy Sącz
Krynica
07-07-2018
Wyniki
110
Parcour - Liga Parcourowa
Częstochowa
Kochcice
07-07-2018
Wyniki
111
VI Puchar MKS ASTRA w Sportingu (200 rzutków - dwa dni)
Bydgoszcz
Skoraczewo
07-07-2018
112
Puchar Burmistrza Nekli
Poznań
Podstolice
07-07-2018
113
Puchar E. Woźnego
Zielona Góra
Krutla
07-07-2018
114
Mistrzostwa Okręgu Opolskiego
Opole
Grudzice
01-07-2018
115
XVIII Mistrzostwa Powiatu Świeckiego
Bydgoszcz
Osie
01-07-2018
Wyniki
116
Puchar Komisji Strzeleckiej
Gorzów Wielkopolski
Fort Żabice
01-07-2018
117
I Puchar „Delta Optical”
Włocławek
Ostrowy
30-06-2018
Wyniki
118
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Szczecin
Pucice
30-06-2018
119
Okręgowe Zawody Strzeleckie
Kalisz
Wolica
30-06-2018
120
Okręgowe Zawody Strzeleckie
Konin
Potażniki
30-06-2018
121
Okręgowe Zawody Strzeleckie
Poznań
Poznań
30-06-2018
122
VII Sportowe Zawody Rodzinne w Strzelaniach Parkurowych
Olsztyn
Gutkowo
30-06-2018
123
Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego II Runda
Katowice
Orzesze Zgoń
30-06-2018
124
Puchar Przewodniczącego Komisji Strzeleckiej
Bielsko Biała
Brzeszcze
30-06-2018
125
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
27-06-2018
126
Parcour - Liga Parcourowa
Częstochowa
Kochcice
24-06-2018
Wyniki
127
Złoty Eskulap
Lublin
Puławy
24-06-2018
128
X Puchar Prezesa ORŁ w Łomży
Łomża
Czerwony Bór
23-06-2018
Wyniki
129
Parcour
Bielsko Biała
Brzeszcze
23-06-2018
Wyniki
130
V Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich OW (dwa dni)
Warszawa
Tarczyn
23-06-2018
Wyniki
131
Mistrzostwa Okręgu Leszczyńskiego
Leszno
Krzywiń
23-06-2018
132
Okręgowe Zawody Strzeleckie
Leszno
Krzywiń
23-06-2018
133
Puchar Klubu Strzeleckiego Trap
Poznań
Podstolice
23-06-2018
134
Zawody Centralne Parcour
Bielsko Biała
Brzeszcze
23-06-2018
135
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
20-06-2018
136
XXII Puchar Toruńskiej Katarzynki
Toruń
Glinki
17-06-2018
Wyniki
137
Puchar Burmistrza Międzychodu
Poznań
Międzychód
17-06-2018
138
Zawody O Puchar Prezydenta Miasta Rybnik
Katowice
Paruszowiec
17-06-2018
139
IV Puchar Kujaw
Włocławek
Ostrowy
16-06-2018
Wyniki
140
III Puchar Beretta & Sako
Warszawa
Tarczyn
16-06-2018
141
X POLISH OPEN Sporting - Sportingu (200 rzutków - dwa dni)
Katowice
Siemianowice
16-06-2018
142
Eliminacje zawody okręgowe
Poznań
Dąbrówka Leśna
16-06-2018
143
Okręgowe Zawody Strzeleckie
Piła
Piła
16-06-2018
144
Eliminacje zawody okręgowe
Poznań
Poznań
16-06-2018
145
Mistrzostwa Chemików
Lublin
Puławy
16-06-2018
146
Zawody Rejonu Hodowlanego Bydgoszcz
Bydgoszcz
Łącko
16-06-2018
147
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Gdańsk
Bietowo
16-06-2018
148
XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” II edycja
Bydgoszcz
Osie
16-06-2018
149
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
13-06-2018
150
Zawody z okazji 95-lecia PZŁ
Leszno
Krzywiń
10-06-2018
151
Eliminacje zawody okręgowe
Poznań
Podstolice
10-06-2018
152
Mistrzostwa Okręgu Toruńskiego
Toruń
Glinki
10-06-2018
153
Puchar Prezesa Puławskiego Klubu Kół Łowieckich
Lublin
Puławy
10-06-2018
154
O Puchar Wójta Gminy Chybie
Bielsko Biała
Chybie
10-06-2018
155
Puchar Centrum Myśliwskiego DEER
Opole
Grudzice
10-06-2018
156
XX Ogólnopolskie Zawody Seniorów
Kalisz
Wolica
09-06-2018
Wyniki
157
II Puchar Normy
OW
Tarnów
Fiuk/Sieradza
09-06-2018
Wyniki
158
V Puchar Gryfa Szczecińskiego
Szczecin
Pucice
09-06-2018
Wyniki
159
Ogólnopolskie Zawody Seniorów
Kalisz
Wolica
09-06-2018
160
Mistrzostwa Okręgu Olsztyńskiego
Olsztyn
Gutkowo
09-06-2018
161
XVIII Mistrzostwa Okręgu PZŁ w Chełmie
Chełm
Kumowa Dolina
09-06-2018
162
VI Puchar Firmy SKIBICKI
Włocławek
Ostrowy
09-06-2018
Wyniki
163
III Memoriał im. Mariana Brzeziaka (sam śrut 100 rzutków)
Katowice
Rybnik
09-06-2018
164
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
06-06-2018
165
Zawody O Puchar Łowczego Rejonu Rybnickiego
Katowice
Paruszowiec
03-06-2018
166
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego
Lublin
Puławy
03-06-2018
167
XIX Kujawsko-Pomorskie Grand Prix Puchar Korporacji Gzella
Bydgoszcz
Osie
03-06-2018
Wyniki
168
Puchar 95 lecia PZŁ OW (dwa dni)
Poznań
Antoninek
02-06-2018
Wyniki
169
Zawody Zarządów i KR Kół Łowieckich Okręgu Leszno
Leszno
Krzywiń
02-06-2018
170
Eliminacje zawody okręgowe
Poznań
Międzychód
02-06-2018
171
Puchar Burmistrza Wrześni
Poznań
Podstolice
02-06-2018
172
Eliminacje zawody okręgowe
Zielona Góra
Krutla
02-06-2018
173
Puchar Prezesa Firmy SANPROD
Ostrołęka
Stepna Michałki
01-01-1970
174
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
30-05-2018
175
Zawody Okręgowe
Katowice
Siemianowice
27-05-2018
176
Mistrzostwa Zarządów Kół i Komisji Rewizyjnych
Bydgoszcz
Łącko
27-05-2018
177
XVII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego „Gzella” I edycja
Bydgoszcz
Osie
27-05-2018
178
XLIII Mistrzostwa Okręgu Gorzowskiego
Gorzów Wielkopolski
Fort Żabice
27-05-2018
179
XX Puchar MTP
OW
Poznań
Antoninek
26-05-2018
Wyniki
180
Zawody O Puchar Łowczego Rejonu Pszczyńskiego
Katowice
Orzesze Zgoń
26-05-2018
181
Zawody Myśliwskie oraz Puchar Dian i Puchar Seniora
Bielsko Biała
Goleszów
26-05-2018
182
Mistrzostwa Okręgu Włocławskiego
Włocławek
Ostrowy
26-05-2018
183
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
23-05-2018
184
Puchar Starosty Międzychodzkiego
Poznań
Międzychód
20-05-2018
185
Puchar Starosty Rybnickiego
Katowice
Paruszowiec
20-05-2018
186
Parcour
Częstochowa
Kochcice
19-05-2018
Wyniki
187
XXI Tarnobrzeski Puchar Wiosny
OW
Tarnobrzeg
Borów
19-05-2018
Wyniki
188
XIX Puchar FAM Pionki
Ostrołęka
Stępna Michałki
19-05-2018
Wyniki
189
Majowe Strzelanie
Szczecin
Pucice
19-05-2018
190
Piknik Prezesów i Łowczych Kół oraz Komisji Problemowych
Kalisz
Wolica
19-05-2018
191
Zawody Okręgowe Okręgu Zielona Góra
Zielona Góra
Krutla
19-05-2018
192
XIV Liga Gentelmenów
Bydgoszcz
Osie
19-05-2018
Wyniki
193
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
16-05-2018
194
Puchar Starosty Kościańskiego
Leszno
Krzywiń
13-05-2018
195
Mistrzostwa Województwa
Lublin
Puławy
13-05-2018
196
O Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice
Bielsko Biała
Chybie
13-05-2018
197
III Puchar Podbeskidzia OW
Bielsko Biała
Goleszów
12-05-2018
Wyniki
198
III Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna
Leszno
Krzywiń
12-05-2018
Wyniki
199
Puchar Wiosny 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)
Bydgoszcz
Bydgoszcz
12-05-2018
200
Mistrzostwa Okręgu Ostrołęckiego PZŁ
Ostrołęka
Stepna Michałki
12-05-2018
201
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
09-05-2018
202
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ
Bydgoszcz
Łącko
06-05-2018
203
Puchar ORŁ w Opolu im. Waldemara WIŚNIEWSKIEGO
Opole
Grudzice
06-05-2018
204
VI Puchar Antonio Zoli &Swarovski Optik
OW
Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski
05-05-2018
Wyniki
205
Puchar Burmistrza Wolsztyna
Zielona Góra
Krutla
05-05-2018
206
Mistrzostwa Polski Służby Więziennej
Lublin
Puławy
05-05-2018
207
Puchar 3-maj a
Kalisz
Wolica
03-05-2018
208
O Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Jastrząb" w Pruchnej
Bielsko Biała
Chybie
03-05-2018
209
VI Puchar Prezydenta Miasta Piły
Piła
Piła
01-05-2018
Wyniki
210
Zawody O Puchar Firmy Las Huberta
Katowice
Paruszowiec
01-05-2018
211
Rodzinny Piknik Strzelecki
Toruń
Glinki
01-05-2018
212
Puchar Burmistrza i V-ce Burmistrza Krzywinia
Leszno
Krzywiń
29-04-2018
213
Memoriał im. Eugeniusza Wawry
Bielsko Biała
Brzeszcze
29-04-2018
214
I Memoriał G.Wardyńskiego
OW
Radom
Piastów
28-04-2018
Wyniki
215
Szczecińska Wiosna
Szczecin
Pucice
28-04-2018
216
Puchar Prezesa ORŁ w Kaliszu
Kalisz
Wolica
28-04-2018
217
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
25-04-2018
218
Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego I Runda
Katowice
Brzeszcze
22-04-2018
219
Puchar Ziemi Chełmskiej im. Zbigniewa Guziejko
Chełm
Kumowa Dolina
22-04-2018
220
Turniej 4 Strzelnic
Bielsko Biała
Brzeszcze
22-04-2018
221
II Puchar Czeskiej Zbrojówki
Piła
Chodzież
21-04-2018
Wyniki
222
Parcour - Liga Parcourowa
Częstochowa
Kochcice
21-04-2018
Wyniki
223
Zawody Strzeleckie o "Puchar Henryka Szymkiewicza"
Olsztyn
Gutkowo
21-04-2018
224
Puchar Łowczego Okręgowego
Bydgoszcz
Łącko
21-04-2018
225
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
18-04-2018
226
Puchar Wiosny
Lublin
Puławy
15-04-2018
227
VI Puchar Browninga i Winchestera
OW
Katowice
Siemianowice
14-04-2018
Wyniki
228
VIII Puchar MKS ASTRA w Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)
Bydgoszcz
Skoraczewo
14-04-2018
229
Memoriał im. Janiny i Bronisława Matuszewskich
Poznań
Podstolice
14-04-2018
230
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
11-04-2018
231
Puchar Wiosny
Leszno
Krzywiń
08-04-2018
232
III Mistrzostwa Okręgu Pzł Katowice
Katowice
Siemianowice
08-04-2018
233
Memoriał Adolfa Husara
Bielsko Biała
Goleszów
08-04-2018
234
Zawody o Puchar Przylaszczki
Warszawa
Tarczyn
07-04-2018
235
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
04-04-2018
236
Puchar Telewizji "Master" Głogów
Zielona Góra
Krutla
02-04-2018
237
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
28-03-2018
238
Puchar Zimy
Leszno
Krzywiń
25-03-2018
239
Puchar Otwarcia Śród Strzeleckich „WIOSNA”
Opole
Grudzice
25-03-2018
240
Parcour Zimowy - Liga Parcourowa
Częstochowa
Kochcice
24-03-2018
Wyniki
241
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
21-03-2018
242
Goleszowskie Lutokoty
Bielsko Biała
Goleszów
11-03-2018
243
Otwarcie seznu strzeleckiego
Włocławek
Ostrowy
11-03-2018
244
Puchar Dnia Kobiet
Zielona Góra
Krutla
10-03-2018
245
Puchar Zimy 2018 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)
Katowice
Siemianowice
03-03-2018
246
II Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o "Puchar TAMED.PL"
Olsztyn
Gutkowo
24-02-2018
247
Parcour Zimowy - Liga Parcourowa
Częstochowa
Kochcice
17-02-2018
Wyniki
248
Parcour Zimowy - Liga Parcourowa
Częstochowa
Kochcice
27-01-2018
Wyniki
Szukaj
|
Ochrona prywatności
|
Webmaster
Copyright(c) 2001-2006
P&H Limited Sp. z o.o.