strona główna forum dyskusyjne
  

SPOTKANIE FORUMOWICZÓW - wyspa Wolin - 28.08.2004

Tym razem na wyspie Wolin w siedzibie koła łowieckiego "Tumak", spotykamy się podobnie jak przed rokiem, wszystkich forumowiczów tych polujących i tych sympatyzujących wraz z osobami towarzyszącymi zapraszamy w nasze progi.
Spotykamy się 28 sierpnia w sobotę ale przyjechać można już w piątek i zostać do niedzieli - w tym czasie zapewniamy możliwość noclegu w "Zagrodzie" ( nasza ostoja) oraz wokół niej ( miejsca namiotowe ). Dysponujemy 20 -toma łóżkami, drewnianą podłogą, oraz miejscami namiotowymi. Dla tych którzy chcieli by spać w taką noc :) informacja - pościel należy zabrać swoją .

Dnia 28 sierpnia organizujemy biesiadę - czyli ognisko, kiełbaski, gulasz i bigos myśliwski (o jego wyśmienitości niech świadczą Połczyńskie laury).

Odpłatność to jedyne 25 złotych - złotych, ale jeśli wyrobimy się w mniejszej kwocie, to może nawet mniej - wszystko zależy ile osób przyjedzie - im więcej tym lepiej!!! - szczegóły i płatności ustalimy na miejscu.

Aktualna lista uczestników

Jak do nas trafić?

Nic prostszego !!!

  1. Jadąc od Wolina w stronę Świnoujścia należy zjechać z trasy do wsi Dargobądz (w lewo przed ekranami dźwiękowymi )
  2. Za sklepem po prawej asfaltową drogą należy skręcić w prawo przejechać pod wiaduktem a następnie skręcić w lewo ( kierunek na Warnowo)
  3. Po pewnym czasie skończy się asfalt i zacznie kamienista droga - należy jechać nią aż do krzyżówki na której po prawej stronie stoi pamiątkowy kamień
  4. Przy kamieniu skręcamy w prawo i dalej cały czas leśną drogą aż do "Zagrody"
  5. Na całej trasie pozawieszamy wstążki i wszelkiego rodzaju " pomoce" dla tych którzy jednak chcieli by zabłądzić.

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA, PROSIMY O ZABRANIE DOBRYCH HUMORÓW I ŁADNEJ POGODY


ZAPRASZAMY ! ! !


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.