strona główna forum dyskusyjne


Pogoda dla
Europy Środkowej

Prognoza pogody dla obszaru Polski w emailu
Prognoza pogody wysyłana jest tylko na potwierdzone adresy email. Jeśli jesteś zarejestrowany w serwisie lub chcesz się zarejestrować kliknij na ten link, to prognozę otrzymasz bez konieczności potwierdzania adresu.
Jeżeli chcesz otrzymywać prognozę bez rejestracji wypełnij poniższy formularz, a po chwili otrzymasz e-mail z linkiem, który należy kliknąć w celu uaktywnienia prognoz.

Prognozę pogody przez e-mail będziesz otrzymywał po wysłaniu poniższego formularza. Każde wysłanie formularza spowoduje otrzymywanie prognozy dla zaznaczonego w danym formularzu obszaru, co oznacza, że wysyłając formularz kilka razy otrzymasz prognozy pogody dla różnych obszarów Polski i w różnych godzinach.
W dowolnej chwili będziesz mógł zrezygnować z otrzymywania danej prognozy poprzez kliknięcie na link znajdujący się w każdej prognozie przychodzącej na twój e-mail. Raz zamówionej prognozy nie możesz już modyfikować, możesz tylko z niej zrezygnować i wypełnić formularz powtórnie z nowymi parametrami.

Parametry formularza zamawianej prognozy pozwalają wybrać godziny i wyłączać z prognoz weekendy. Prognoza pogody obejmuje okres 84 godziny od wybranej godziny i dostarczana jest z 4-5 godzinnym opóźnieniem, np. prognoza zaczynająca się od godziny 24 dostarczana jest zwykle do godziny 5.

Współrzędne obszaru terytorialnego prognozy można określić poprzez wybranie miasta z listy, a także odczytać
z mapy pogody na stronie prognozy pogody po zatrzymaniu kursora nad wybranym obszarem. Współrzędne mogą również zostać pobrane automatycznie w przypadku wybrania 'Prognozy przez email' bezpośredno w oknie wyświetlającym prognozę dla wybranego obszaru.

E-mail: 
Współrzędne:  x=    y=  lub miasto 
Godziny, dla których chcesz otrzymywać prognozę:  24   12  
Generować prognozę w weekend?  Tak    Nie
 

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.