Zarządy Koła Łowieckiego "Cietrzew" w Gdańsku
od dnia założenia 23 stycznia 1948 r. do chwili obecnej

Od 23 stycznia 1948 r.

Władze założycielskie

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Tadeusz Morawski

Prezes Zarządu

Jan Pieróg

Przewodniczący

Zbigniew Jarecki

V-ce Prezes i Łowczy

Julian Więcek

członek

Stefan Kołaszewski

Sekretarz i Skarbnik

Bronisław Pobereżko

członek

Tadeusz Hanak

Gospodarz

Franciszek Reszel

z-ca członka

Szymon Kozak

z-ca członka

 

Brak danych o władzach Koła z początku latach pięćdziesiątych

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Ktokolwiek wie coś o osobach z władz Koła z okresu lat 50-tych, proszę o kontakt.

 

Kadencja od ????................. do 25.04.1959 r.

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Bronisław Pobereżko

Prezes Zarządu

Anatol Stefański

Przewodniczący

Józef Jałob

Z-ca Prezesa

Michał Zwierzycki

Członek

Feliks Okoński

Łowczy

Jan Gondek

Członek

Stanisław Borkowski do 12.04.1957 r. Kazimierz Rutkowski od 12.04.1957r.

Sekretarz

Zofia Szefer

Skarbnik

 

Kadencja od 25.04.1959 r. do 30.01.1960 r.

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Anatol Stefański

Prezes Zarządu

Rajmund Dering

Przewodniczący

Feliks Okoński

Łowczy

Edmund Kulczycki

Członek

Kazimierz Rutkowski

Sekretarz

Zenon Misiak

Członek

Bronisław Wąs

Skarbnik

 

Kadencja od 30.01.1960 r. do 07.04.1962 r.

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Bronisław Wąs

Prezez Zarządu

Zenon Misiak do 21.04.60 r.
Edmund Kulczycki od 21.04.60 r.

Przewodniczący

Anatol Stefański

Łowczy

Henryk Mieszkowski

Członek

Kazimierz Rutkowski

Sekretarz

Józef Jałob

Członek

Edmund Kulczycki do 21.04.60 r.
Zenon Misiak od 21.04.60 r.

Skarbnik

Rajmund Dering

Członek

 

Kadencja od 07.04.1962 r. do 12.05.1964 r.

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Bronisław Wąs

Prezez Zarządu

Kazimierz Rutkowski

Przewodniczący

Anatol Stefański

Łowczy

Bolesław Cichocki

Z-ca Przewodn.

Tadeusz Sapiński

Sekretarz

Rajmund Dering

Członek

Zenon Misiak

Skarbnik

Zachariasz Tarnawski

Członek

 

Kadencja 12.05.1964 r. do 27.03.1966 r.

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Bolesław Cichocki

Prezes Zarządu

Zenon Misiak

Przewodniczący

Anatol Stefański

Łowczy

Jerzy Godlewski

Członek

Tadeusz Sapiński

Sekretarz

Józef Stachowski

Członek

Kazimierz Rutkowski

Skarbnik

 

Kadencja od 27.03.1966 r. do 07.04.1968 r.

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Bolesław Cichocki

Prezes Zarządu

Zenon Misiak

Przewodniczący

Anatol Stefański

Łowczy

Józef Stachowski

Członek

Tadeusz Sapiński do 30.09.67 r.
Zygmunt Górski od 30.09.67 r.

Sekretarz

Zygmunt Górski
do 30.09.67 r.

Członek

Kazimierz Rutkowski

Skarbnik

Henryk Mieszkowski

Podłowczy

Hubert Kąkolewski

Podłowczy

 

Kadencja od 07.04.1968 r. od 26.04.1970 r.

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Bolesław Cichocki

Prezes Zarządu

Jerzy Godlewski

Przewodniczący

Zenon Misiak

Łowczy

Józef Stachowski

Członek

Zygmunt Górski

Sekretarz

Rajmund Dering

Członek

Kazimierz Rutkowski

Skarbnik

Jan Każyszka

Podł. "Bartoszylas"

Jan Kuncewicz

Podł. "Trąbki Wielkie"

 

Kadencja od 26.04.1970 r. do 09.04.1972 r.

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Bolesław Cichocki

Prezes Zarządu

Jerzy Godlewski

Przewodniczący

Zenon Misiak

Łowczy

Józef Stachowski

Członek

Roman Łącki

Sekretarz

Rajmund Dering

Członek

Kazimierz Rutkowski

Skarbnik

Ignacy Klamann

Podł. "Bartoszylas"

Kazimierz Konieczny

Podł. "Trąbki Wielkie"

 

Kadencja od 09.04.1972 r. do 20. 04.1974 r.

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Jan Kuncewicz

Prezes Zarządu

Zenon Misiak

Przewodniczący

Kazimierz Rutkowski

Łowczy

Rajmund Dering

Członek

Roman Łącki

Sekretarz

Józef Stachowski

Członek

Piotr Gawlicki

Skarbnik

Ignacy Klamann

Podłowczy Obw. 114

Kazimierz Konieczny

Podłowczy Obw. 128

 

Kadencja od 20.04.1974 r. do 15.05.1976 r.

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Zenon Misiak

Prezes Zarządu

Jan Lewandowski

Przewodniczący

Kazimierz Rutkowski

Łowczy

Rajmund Dering

Członek

Piotr Gawlicki

Sekretarz

Jerzy Godlewski

Członek

Józef Stachowski

Skarbnik

Stanisław Tkaczyk

Podłowczy Obw. 114

Bolesław Kowalczyk

Podłowczy Obw. 128

 

Kadencja od 15.05.1976 r. do 03.05.1978 r.

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Zenon Misiak

Prezes Zarządu

Tadeusz Sapiński

Przewodniczący

Kazimierz Rutkowski

Łowczy

Rajmund Dering

Członek

Jan Lewandowski

Sekretarz

Jerzy Godlewski

Członek

Józef Stachowski

Skarbnik

 

Kadencja od 03.05.1978 r. do 27.04.1980 r.

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Zenon Misiak

Prezes Zarządu

Witold Tomicki

Przewodniczący

Tadeusz Sapiński

Łowczy

Jerzy Godlewski

Członek

Jan Lewandowski

Sekretarz

Marian Poborca

Członek

Józef Stachowski

Skarbnik

 

Kadencja od 27.04.1980 r. do 17.04.1982 r.

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Zenon Misiak

Prezes Zarządu

Jerzy Godlewski

Przewodniczący

Tadeusz Sapiński

Łowczy

Hieronim Chodkowski

Członek

Jan Lewandowski

Sekretarz

Bolesław Cichocki

Członek

Józef Stachowski

Skarbnik

 

Kadencja od 17.04.1982 r. do 14.04.1984 r.

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Wiesław Ożóg

Prezes Zarządu

Jan Lewandowski

Przewodniczący

Józef Ciesielski

Łowczy

Bronisław Wąs

Członek

Piotr Gawlicki

Sekretarz

Romuald Zygmański

Członek

Hieronim Chodkowski

Skarbnik

 

Kadencja od 14.04.1984r. do 12.04.1986 r.

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Waldemar Mazur

Prezes Zarządu

Kazimierz Rutkowski

Przewodniczący

Wiesław Ożóg

Łowczy

Romuald Zygmański

Członek

Piotr Gawlicki

Sekretarz

Andrzej Nowacki

Członek

Hieronim Chodkowski

Skarbnik

 

Kadencja od 12.04.1986 r. do 02.05.1987 r.

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Zenon Misiak

Prezes Zarządu

Józef Stachowski

Przewodniczący

Jan Lewandowski

Łowczy

Jerzy Makowski

Członek

Hieronim Chodkowski

Sekretarz

Marek Kowalczyk

Członek

Kazimierz Rutkowski

Skarbnik

 

Kadencja od 02.05.1987 r. do 01.04.1992 r.

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Jerzy Makowski
do października 88 r.
Zenon Misiak
do 13.10.90 r.
Witold Tomicki
do 24.08.91.

Prezes Zarządu

Józef Stachowski

Przewodniczący

Jan Kuncewicz

V-ce Prezez

Marek Kowalczyk

Członek

Jan Lewandowski

Łowczy

Hubert Kąkolewski
do 31/03/90

Członek

Kazimierz Rutkowski

Sekretarz

Witold Tomicki
do wyboru na prezesa

Członek

Hieronim Chodkowski

Skarbnik

Józef Usewicz

Członek

 

Kadencja od 01.04.1992 r. do 22.04.1995 r.

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Marek Michałowski

Prezes Zarządu

Roman Łącki

Przewodniczący

Franciszek Dobek

V-ce Prezes

Maria Poborca

V-ce Przewodn.

Jan Lewandowski

Łowczy

Jerzy Makowski

Członek

Piotr Gawlicki

Sekretarz

Edmund Nieżórawski

Członek

Hieronim Chodkowski

Skarbnik

Mirosław Wojnałowicz

Członek

 

Kadencja od 22.04.1995 r. do ustąpienia 07.06.1997 r.

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Jan Gryń

Prezes Zarządu

Roman Łącki

Przewodniczący

Marin Poborca

V-ce Prezes

Romuald Zygmański

V-ce Przewodn.

Jan Lewandowski

Łowczy

Jerzy Makowski

Członek

Kazimierz Rutkowski

Sekretarz

Edmund Nieżórawski

Członek

Hieronim Chodkowski

Skarbnik

Józef Stachowski

Członek

 

Okres od 07.06.1997 r. do 13.05.2000 r.

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Piotr Gawlicki

Prezes Zarządu

Roman Łącki

Przewodniczący

Jan Gryń

Łowczy

Jan Lewandowski
do 15/05/99

Członek

Franciszek Dobek

Podłowczy

Mirosław Wojnałowicz do 15/05/99

Członek

Jerzy Makowski

Sekretarz

Waldemar Mazur

Członek

Marek Szymborski

Skarbnik

Roman Dobek

Członek

 

Kadencja od 13.05.2000 r. do 30.04.2005 r.

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Piotr Gawlicki

Prezes Zarządu

Roman Łącki,
do 21/08/2004

Przewodniczący

Jan Gryń

Łowczy

Władysław Caboń

Członek

Franciszek Dobek

Podłowczy

Waldemar Mazur

Członek

Jerzy Makowski

Sekretarz

Ireneusz Ożóg

Członek

Marek Szymborski

Skarbnik

Gerard Wrycza

Członek

 

Kadencja od 30.04.2005 r. do ustąpienia 13.05.2006 r.

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Jan Lewandowski

Prezes Zarządu

Piotr Gawlicki

Przewodniczący

Jan Gryń

Łowczy

Paweł Caboń

Członek

Franciszek Dobek

Podłowczy

Roman Dobek

Członek

Gerard Wrycza

Sekretarz

Zygmunt Kowalczyk

Członek

Artur Słubik

Skarbnik

Ireneusz Ożóg

Członek


Okres od 13.05.2006 r. do 08.05.2010

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Piotr Gawlicki

Prezes Zarządu

Jan Lewandowski do 25/10/2008,
Włodzimierz Machczyński

Przewodniczący

Marek Szymborski

Łowczy

Edmund Nieżórawski
do 25/10/2008,
Andrzej Nowacki

V-ce Przewodn.

Członek

Franciszek Dobek

Podłowczy

Krystian Konkol

Członek

Ireneusz Ożóg

Sekretarz

Zygmunt Kowalczyk
do 25/10/2008,
Andrzej Szreder

Członek

Jerzy Makowski

Skarbnik

Mirosław Wojnałowicz
do 25/10/2008,
Romuald Zygmański

Członek


Okres od 08.05.2010 r. do 23.05.2015 r.

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Piotr Gawlicki

Prezes Zarządu

Włodzimierz Machczyński

Przewodniczący

Roman Dobek

Łowczy

Krystian Konkol

członek

Paweł Caboń

Podłowczy, do 28/04/2013

Andrzej Nowacki

Członek

Ireneusz Ożóg

Sekretarz

Andrzej Szreder do 2014 r.

Członek

Jerzy Makowski

Skarbnik

Romuald Zygmański

Członek


Okres od 23.05.2015 r. do chwili obecnej

ZARZĄD KOŁA

KOMISJA REWIZYJNA

Imię i Nazwisko

Funkcja

Imię i Nazwisko

Funkcja

Piotr Gawlicki

Prezes Zarządu

Edmund Nieżórawski

Przewodniczący

Ireneusz Ożóg

Łowczy

Marek Stiller

członek

Roman Dobek

Podłowczy obw. 222

Kezysztof Szewczyk

Członek

Włodzimierz Machczyński

Sekretarz

Romuald Zygmański

Członek

Krzysztof Sulima

Skarbnik

 



Zarząd założycielski Strona główna