strona główna forum dyskusyjne




























Pytał: Przewódzki R.
Data: 02/08/2002
Publikacja: niepublikowane
Pytanie: Jaki przepis na dzień dzisiejszy reguluje konieczność zatrudnienia strażnika na każdym obwodzie Koła? Wiele kół ze względów finansowych rezygnuje z zatrudniania strażników. Jeżeli istnieje taki obowiązek jakie mogą być konsekwencje nie zatrudnienia strażnika?

Odpowiedź:
Ten temat był dyskutowany i proponuję zapoznać się z tą dyskusją na Forum. Obowiązek istnieje na podstawie Art. 36 ust.2 prawa łowieckiego, ale konsekwencji z braku strażników w kołach nikt na razie nie wyciągał, bo praktycznie nie ma jak.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.