strona główna forum dyskusyjne


























Pytał: J.Jerzy
Data: 05/07/2003
Publikacja: niepublikowane
Pytanie: W jakim terminie powinna się rozpocząć rozprawa w sądzie jeżeli sąd otrzymał akta sprawy?

Odpowiedź:
Proszę zapoznać się z regulaminem postępowania przed sądami PZŁ, dostępnym w serwisie www.lowiecki.pl na stronie: http://www.lowiecki.pl/gdansk/cietrzew/prawo/reg_rzecz_new.html.

Jak wynika z § 41 ust.2 regulaminu, prezes sądu w ciągu 14 dni po otrzymaniu akt wyznacza termin rozprawy i skład orzekający.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.