strona główna forum dyskusyjne















Ranking najlepszych zawodników w klasie powszechnej za 2013 rok


Najlepsze uzyskane wyniki w klasie powszechnej za 2013 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutKulaSuma
1Grobelny Adam Konin Puchar Warszawy 295 197 492 
2Hanusz Jakub Siedlce Puchar Jesieni 285 193 478 
3Pospiech Sergiusz Katowice Czarny Diament 290 187 477 
4Porowski Konrad Kalisz III ELS Sieradz 290 186 476 
5Haufa Leszek  Poznań  MPP 285 191 476 
6Hanusz Jakub Siedlce Prezydent Łomży 285 191 476 
7Karpik Michał Toruń Puchar Katarzynki 285 191 476 
8Krajewski Marek Białystok Puchar Podlasia 290 185 475 
9Banaszak Robert Poznań Winobranie 290 184 474 
10Pieściński Adam Toruń Prezydenta Olsztyna 285 189 474 
11Lewandowski Krystian  Szczecin  MPP 285 189 474 
12Grobelny Adam Konin Puchar Bałtycki 280 194 474 
13Radzimski Jacek Leszno KKKŁ 280 194 474 
14Szyszka Piotr  Słupsk  MPP 280 193 473 
15Grobelny Adam Konin II ELS Gdańsk 285 187 472 
16Małecki Artur Krosno Puchar Wiosny 290 181 471 
17Bałdyga Grzegorz Olsztyn Puchar Łuczniczki 280 191 471 
18Wąsik Dawid  Bielsko Biała  MPP 285 185 470 
19Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Warszawy 280 190 470 
20Bonkowski Jacek Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 280 190 470 
21Paralusz Dorian Jelenia Góra I ELS Opole 290 179 469 
22Adamczyk Jacek Toruń Puchar Katarzynki 290 179 469 
23Sokół Piotr Zielona Góra Winobranie 285 184 469 
24Kmieć Tomasz Szczecin Puchar Stock 280 189 469 
25Szyszka Piotr Słupsk II ELS Gdańsk 275 194 469 
26Gocałek Krzysztof  Poznań  MPP 295 173 468 
27Haufa Leszek Poznań Puchar Targów 285 183 468 
28Karpik Michał Toruń III ELS Szczecin 280 188 468 
29Radzimski Jacek Leszno Puchar Targów 280 188 468 
30Grobelny Adam Konin III ELS Szczecin 275 193 468 
31Tomala Sławomir Tarnobrzeg Turniej Chmielakowy 275 193 468 
32Aniołkowski Piotr Toruń Prezydenta Olsztyna 280 187 467 
33Dudkiewicz Władysław  Szczecin  MPP 275 192 467 
34Adamczyk Jacek Toruń Memoriał Kraińskiego 295 171 466 
35Strankowski Zbigniew Zielona Góra Winobranie 290 176 466 
36Małecki Artur Krosno Puchar Dymarek 285 181 466 
37Krajewski Marek  Białystok  MPP 285 181 466 
38Sawicki Dariusz Białystok Puchar Jezior 280 186 466 
39Grobelny Adam Konin I ELS Konin 275 191 466 
40Hanusz Jakub Siedlce Puchar Dymarek 270 196 466 
41Karpiński Łukasz Bydgoszcz Puchar Katarzynki 285 180 465 
42Kmieć Tomasz Szczecin Winobranie 280 185 465 
43Hanusz Jakub Siedlce Turniej Chmielakowy 280 185 465 
44Kmieć Tomasz Szczecin Memoriał Kraińskiego 285 179 464 
45Pieściński Adam Toruń Prezydent Łomży 280 184 464 
46Tomala Sławomir Tarnobrzeg III ELS Rzeszów 280 184 464 
47Pospiech Sergiusz Katowice Puchar Dymarek 275 189 464 
48Hanusz Jakub Siedlce Puchar Podlasia 280 183 463 
49Aniołkowski Piotr Toruń Memoriał Kraińskiego 280 183 463 
50Kmieć Tomasz Szczecin III ELS Szczecin 280 183 463 
51Tomala Sławomir Tarnobrzeg II ELS Tarnobrzeg 275 188 463 
52Kociuban Marek Szczecin II ELS Gdańsk 290 172 462 
53Kwaśniewski Marcin Lublin Puchar Jesieni 285 177 462 
54Mołdrzyk Dawid Katowice III ELS Sieradz 280 182 462 
55Lewandowski Krystian Szczecin III ELS Szczecin 270 192 462 
56Pieściński Adam Toruń Memoriał Kraińskiego 290 171 461 
57Rachwał Marcin Szczecin Puchar Stock 285 176 461 
58Wróblewski Andrzej Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 275 186 461 
59Przybyłowicz Remigiusz  Kalisz  MPP 280 180 460 
60Hanusz Jakub Siedlce I ELS Lublin 280 180 460 
61Trepkowski Jacek Radom II ELS Tarnobrzeg 275 185 460 
62Szymczuk Marcin Aleksander Białystok Puchar Warszawy 275 185 460 
63Hanusz Bartłomiej Siedlce Turniej Chmielakowy 275 185 460 
64Lewandowski Krystian Szczecin Puchar Bałtycki 270 190 460 
65Radzimski Jacek Leszno Puchar Bałtycki 265 195 460 
66Kiszkurno Stefan  Warszawa  MPP 285 174 459 
67Wysocki Michał Kielce Puchar Dymarek 275 184 459 
68Szypowski Jacek Olsztyn III ELS Olsztyn 275 184 459 
69Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Bałtycki 275 184 459 
70Tarnowy Zenon  Zielona Góra  MPP 270 189 459 
71Aniołkowski Piotr Toruń Puchar Katarzynki 270 189 459 
72Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Dymarek 265 194 459 
73Szymczuk Marcin Aleksander Białystok Puchar Jesieni 280 178 458 
74Bekasiak Hubert Szczecin III ELS Szczecin 280 178 458 
75Gocałek Krzysztof Poznań Puchar Targów 275 183 458 
76Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Opolszczyzny 270 188 458 
77Aniołkowski Piotr Toruń Puchar Warszawy 270 188 458 
78Aniołkowski Piotr Toruń Puchar Stock 270 188 458 
79Mackiewicz Jan Poznań II ELS Gdańsk 290 167 457 
80Karnat Jakub Tarnobrzeg Puchar Wiosny 285 172 457 
81Markowski Marek  Radom  MPP 280 177 457 
82Dudkiewicz Władysław Szczecin FLS 280 177 457 
83Pospiech Sergiusz  Katowice  MPP 280 177 457 
84Hadam Dominik Rzeszów II ELS Tarnobrzeg 275 182 457 
85Kmieć Tomasz Szczecin Puchar Bałtycki 270 187 457 
86Tomala Sławomir Tarnobrzeg Memoriał Kraińskiego 270 187 457 
87Dudkiewicz Władysław Szczecin III ELS Szczecin 270 187 457 
88Kmieć Tomasz  Szczecin  MPP 285 171 456 
89Dorniak Robert Elbląg II ELS Ostrołęka 280 176 456 
90Pospiech Sergiusz Katowice FLS 275 181 456 
91Kotzian Daniel Warszawa III ELS Olsztyn 275 181 456 
92Hanusz Jakub Siedlce III ELS Olsztyn 275 181 456 
93Hadam Dominik Rzeszów Turniej Chmielakowy 275 181 456 
94Stachowiak Grzegorz Gorzów Wielkopolski Winobranie 270 186 456 
95Winiarski Dariusz Radom II ELS Tarnobrzeg 270 186 456 
96Karpiński Marcin Słupsk II ELS Gdańsk 270 186 456 
97Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Jesieni 265 191 456 
98Lewandowski Ryszard Koszalin I ELS Konin 265 191 456 
99Grobelny Adam Konin Prezydenta Konina 290 165 455 
100Drożdż Aleksander Bielsko Biała II ELS Bielsko Biała 285 170 455 
101Nowacki Mateusz Kalisz Puchar Prosna 275 180 455 
102Pasztalaniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Dymarek 270 185 455 
103Wołk Bartosz  Wrocław  MPP 270 185 455 
104Zdunek Piotr Sieradz III ELS Sieradz 270 185 455 
105Małecki Artur Krosno Puchar Warszawy 270 185 455 
106Szyszka Piotr Słupsk FLS 265 190 455 
107Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg III ELS Rzeszów 265 190 455 
108Kołak Marek  Leszno  MPP 285 169 454 
109Kociuban Marek Szczecin III ELS Szczecin 285 169 454 
110Kmieć Tomasz Szczecin Puchar Targów 285 169 454 
111Grobelny Adam Konin KKKŁ 280 174 454 
112Ciecierski Arkadiusz Olsztyn Prezydenta Olsztyna 280 174 454 
113Pauś Maciej  Kalisz  MPP 280 174 454 
114Jamróz Aleksandra Irena Radom Puchar Wiosny 280 174 454 
115Niczyporuk Michał Gdańsk Memoriał Kraińskiego 280 174 454 
116Małecki Artur Krosno Puchar Jesieni 275 179 454 
117Szramka Michał Gdańsk Puchar Jezior 275 179 454 
118Lewandowski Ryszard  Koszalin  MPP 275 179 454 
119Pieściński Adam Toruń Prezydenta Piły 275 179 454 
120Bąk Krzysztof Wałbrzych Puchar Prosna 270 184 454 
121Aniołkowski Piotr Toruń II ELS Gdańsk 280 173 453 
122Pieściński Adam Toruń Puchar Opolszczyzny 275 178 453 
123Mołdrzyk Dawid Katowice Swarovski Optic 275 178 453 
124Szramka Michał  Gdańsk  MPP 275 178 453 
125Tarnowy Mateusz Zielona Góra Puchar Targów 270 183 453 
126Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Turniej Chmielakowy 265 188 453 
127Kmieć Krystian Szczecin Winobranie 265 188 453 
128Małecki Artur Krosno II ELS Tarnobrzeg 265 188 453 
129Stosik Robert Piotr Elbląg Puchar Stock 265 188 453 
130Jakubowski Mariusz Toruń III ELS Olsztyn 265 188 453 
131Tarnowy Mateusz Zielona Góra Winobranie 260 193 453 
132Krajewski Marek Białystok III ELS Olsztyn 260 193 453 
133Kwaśniewski Marcin Lublin Turniej Chmielakowy 285 167 452 
134Kapuściński Rafał Elbląg II ELS Ostrołęka 285 167 452 
135Radzimski Jacek Leszno Winobranie 280 172 452 
136Karczewski Adam  Bydgoszcz  MPP 280 172 452 
137Tomala Sławomir Tarnobrzeg Prezydenta Olsztyna 280 172 452 
138Szymczuk Marcin Aleksander Białystok Prezydent Łomży 280 172 452 
139Kokot Jarosław  Częstochowa  MPP 280 171 451 
140Watkowski Mirosław  Włocławek  MPP 275 176 451 
141Ciecierski Arkadiusz Olsztyn III ELS Olsztyn 275 176 451 
142Wysocki Michał Kielce Puchar Jesieni 270 181 451 
143Małecki Artur Krosno I ELS Lublin 265 186 451 
144Pieściński Adam Toruń Swarovski Optic 265 186 451 
145Szyszka Piotr Słupsk Puchar Bałtycki 260 191 451 
146Szymczuk Marcin Aleksander Białystok I ELS Lublin 285 165 450 
147Węgielewski Kamil Toruń III ELS Szczecin 280 170 450 
148Krajewski Marek Białystok Prezydent Łomży 275 175 450 
149Pieściński Adam Toruń Puchar Podlasia 275 175 450 
150Grobelny Adam  Konin  MPP 275 175 450 
151Strankowski Zbigniew Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 270 180 450 
152Winiarski Dariusz  Radom  MPP 270 180 450 
153Szwiec Ryszard  Tarnów  MPP 265 185 450 


Najlepsze wyniki w kuli i dziku w klasie powszechnej za 2013 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Grobelny Adam Konin Puchar Warszawy 295 97 100 197 492 
2Hanusz Jakub Siedlce Puchar Dymarek 270 96 100 196 466 
3Radzimski Jacek Leszno Puchar Bałtycki 265 95 100 195 460 
4Radzimski Jacek Leszno KKKŁ 280 95 99 194 474 
5Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Dymarek 265 95 99 194 459 
6Grobelny Adam Konin Puchar Bałtycki 280 94 100 194 474 
7Szyszka Piotr Słupsk II ELS Gdańsk 275 94 100 194 469 
8Hanusz Jakub Siedlce Puchar Jesieni 285 94 99 193 478 
9Tarnowy Mateusz Zielona Góra Winobranie 260 94 99 193 453 
10Grobelny Adam Konin Puchar Browninga 255 94 99 193 448 
11Tomala Sławomir Tarnobrzeg Swarovski Optic 245 94 99 193 438 
12Szyszka Piotr  Słupsk  MPP 280 93 100 193 473 
13Grobelny Adam Konin III ELS Szczecin 275 93 100 193 468 
14Tomala Sławomir Tarnobrzeg Turniej Chmielakowy 275 93 100 193 468 
15Krajewski Marek Białystok III ELS Olsztyn 260 93 100 193 453 
16Tomala Sławomir Tarnobrzeg I ELS Lublin 250 93 100 193 443 
17Dudkiewicz Władysław  Szczecin  MPP 275 93 99 192 467 
18Lewandowski Krystian Szczecin III ELS Szczecin 270 92 100 192 462 
19Kwaśniewski Marcin Lublin Puszczy Kurpiowskiej 255 92 100 192 447 
20Tomala Sławomir Tarnobrzeg Czarny Diament 250 92 100 192 442 
21Buda Marek Zielona Góra I ELS Konin 240 92 100 192 432 
22Bałdyga Grzegorz Olsztyn Puchar Łuczniczki 280 94 97 191 471 
23Haufa Leszek  Poznań  MPP 285 93 98 191 476 
24Lewandowski Ryszard Koszalin I ELS Konin 265 93 98 191 456 
25Hanusz Jakub Siedlce Prezydent Łomży 285 92 99 191 476 
26Grobelny Adam Konin I ELS Konin 275 92 99 191 466 
27Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Jesieni 265 92 99 191 456 
28Szyszka Piotr Słupsk Puchar Bałtycki 260 92 99 191 451 
29Dudkiewicz Władysław Szczecin Puchar Bałtycki 255 92 99 191 446 
30Karpik Michał Toruń Puchar Katarzynki 285 91 100 191 476 
31Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Warszawy 280 91 99 190 470 
32Bonkowski Jacek Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 280 91 99 190 470 
33Lewandowski Krystian Szczecin Puchar Bałtycki 270 91 99 190 460 
34Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg III ELS Rzeszów 265 91 99 190 455 
35Szyszka Piotr Słupsk FLS 265 90 100 190 455 
36Kotzian Daniel Warszawa II ELS Ostrołęka 240 90 100 190 430 
37Jakubowski Mariusz Toruń Puchar Łuczniczki 235 93 96 189 424 
38Pieściński Adam Toruń Prezydenta Olsztyna 285 92 97 189 474 
39Winiarski Dariusz Radom Swarovski Optic 260 92 97 189 449 
40Kmieć Tomasz Szczecin Puchar Stock 280 91 98 189 469 
41Tarnowy Zenon  Zielona Góra  MPP 270 91 98 189 459 
42Madej Jakub Radom Puchar Browninga 260 91 98 189 449 
43Radzimski Jacek  Leszno  MPP 260 91 98 189 449 
44Tomala Sławomir  Tarnobrzeg  MPP 230 91 98 189 419 
45Aniołkowski Piotr Toruń Puchar Katarzynki 270 90 99 189 459 
46Stosik Robert Elbląg Prezydenta Piły 230 90 99 189 419 
47Binko Daniel Wrocław Puchar Prosna 230 90 99 189 419 
48Lewandowski Krystian  Szczecin  MPP 285 89 100 189 474 
49Pospiech Sergiusz Katowice Puchar Dymarek 275 89 100 189 464 
50Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Warszawy 260 89 100 189 449 
51Cerkanowicz Damian  Jelenia Góra  MPP 255 89 100 189 444 
52Stosik Robert Piotr Elbląg Puchar Stock 265 92 96 188 453 
53Karpik Michał Toruń III ELS Szczecin 280 91 97 188 468 
54Aniołkowski Piotr Toruń Puchar Stock 270 91 97 188 458 
55Radzimski Jacek Leszno II ELS Bielsko Biała 255 91 97 188 443 
56Lewandowski Krystian Szczecin II ELS Gdańsk 250 91 97 188 438 
57Ambroziak Grażyna Warszawa II ELS Bielsko Biała 240 91 97 188 428 
58Bogdański Michał Katowice Czarny Diament 225 91 97 188 413 
59Tomala Sławomir Tarnobrzeg II ELS Tarnobrzeg 275 90 98 188 463 
60Karpiński Łukasz Bydgoszcz II ELS Gdańsk 255 90 98 188 443 
61Hanusz Jakub Siedlce Puchar Browninga 250 90 98 188 438 
62Wysocki Michał Kielce I ELS Lublin 250 90 98 188 438 
63Rybiński Wojciech Białystok Puchar Podlasia 230 90 98 188 418 
64Radzimski Jacek Leszno Puchar Targów 280 89 99 188 468 
65Aniołkowski Piotr Toruń Puchar Warszawy 270 89 99 188 458 
66Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Opolszczyzny 270 89 99 188 458 
67Jakubowski Mariusz Toruń III ELS Olsztyn 265 89 99 188 453 
68Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Turniej Chmielakowy 265 89 99 188 453 
69Kmieć Krystian Szczecin Winobranie 265 89 99 188 453 
70Famuła Mariusz Częstochowa II ELS Bielsko Biała 230 89 99 188 418 
71Małecki Artur Krosno II ELS Tarnobrzeg 265 88 100 188 453 
72Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Podlasia 240 88 100 188 428 
73Jakubowski Mariusz Toruń I ELS Ciechanów 190 88 100 188 378 
74Dudkiewicz Władysław Szczecin III ELS Szczecin 270 93 94 187 457 
75Olender Robert Radom Puchar Browninga 220 92 95 187 407 
76Tomala Sławomir Tarnobrzeg Memoriał Kraińskiego 270 91 96 187 457 
77Winiarski Dariusz Radom Puchar Browninga 260 91 96 187 447 
78Gocałek Krzysztof Poznań Puchar Bałtycki 245 91 96 187 432 
79Sternicki Radosław  Warszawa  MPP 260 90 97 187 447 
80Bekasiak Hubert Szczecin I ELS Konin 255 90 97 187 442 
81Przybyłowicz Remigiusz Kalisz Puchar Prosna 250 90 97 187 437 
82Pospiech Sergiusz Katowice Czarny Diament 290 89 98 187 477 
83Karpik Michał Toruń Puchar Targów 235 89 98 187 422 
84Szymczuk Marcin Aleksander Białystok Puchar Dymarek 235 89 98 187 422 
85Kołodziński Zdzisław Gorzów Wielkopolski I ELS Konin 225 89 98 187 412 
86Aniołkowski Piotr Toruń Prezydenta Olsztyna 280 88 99 187 467 
87Kmieć Tomasz Szczecin Puchar Bałtycki 270 88 99 187 457 
88Grobelny Adam Konin II ELS Gdańsk 285 87 100 187 472 
89Karpik Michał Toruń I ELS Konin 260 87 100 187 447 
90Pieściński Adam Toruń Swarovski Optic 265 92 94 186 451 
91Szramka Michał Gdańsk II ELS Gdańsk 255 91 95 186 441 
92Polak Arkadiusz Wrocław Prezydenta Konina 250 91 95 186 436 
93Dzikowski Paweł Konin Puchar Targów 250 91 95 186 436 
94Nowiński Jarosław Bydgoszcz II ELS Gdańsk 215 91 95 186 401 
95Elmanowski Karol Gdańsk Memoriał Kraińskiego 245 90 96 186 431 
96Kaszewski Andrzej Płock I ELS Ciechanów 235 90 96 186 421 
97Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Wiosny 250 89 97 186 436 
98Jakubowski Mariusz Toruń II ELS Gdańsk 200 89 97 186 386 
99Winiarski Dariusz Radom II ELS Tarnobrzeg 270 88 98 186 456 
100Stachowiak Grzegorz Gorzów Wielkopolski Winobranie 270 88 98 186 456 
101Małecki Artur Krosno I ELS Lublin 265 88 98 186 451 
102Pospiech Sergiusz Katowice I ELS Opole 255 88 98 186 441 
103Rybiński Wojciech Białystok Prezydent Łomży 255 88 98 186 441 
104Pospiech Sergiusz Katowice II ELS Bielsko Biała 250 88 98 186 436 
105Jamróz Aleksandra Radom II ELS Tarnobrzeg 250 88 98 186 436 
106Radziewicz Daniel Zielona Góra I ELS Konin 235 88 98 186 421 
107Porowski Konrad Kalisz III ELS Sieradz 290 87 99 186 476 
108Wróblewski Andrzej Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 275 87 99 186 461 
109Szczepański Jarosław Katowice Czarny Diament 250 87 99 186 436 
110Madej Jakub Radom II ELS Tarnobrzeg 245 87 99 186 431 
111Sawicki Dariusz Białystok Puchar Jezior 280 86 100 186 466 
112Karpiński Marcin Słupsk II ELS Gdańsk 270 86 100 186 456 
113Pospiech Sergiusz Katowice Swarovski Optic 260 86 100 186 446 
114Wysocki Michał Kielce Turniej Chmielakowy 235 86 100 186 421 
115Szwaj Krzysztof  Biała Podlaska  MPP 230 86 100 186 416 
116Miszycki Piotr Kielce Czarny Diament 220 94 91 185 405 
117Zdunek Piotr Sieradz III ELS Sieradz 270 93 92 185 455 
118Miotke Daniel Gdańsk Memoriał Kraińskiego 245 92 93 185 430 
119Hanusz Bartłomiej Siedlce Turniej Chmielakowy 275 90 95 185 460 
120Szwiec Ryszard  Tarnów  MPP 265 90 95 185 450 
121Grudzień Marcin Szczecin Puchar Bałtycki 250 90 95 185 435 
122Karpiński Łukasz Bydgoszcz Prezydenta Piły 240 90 95 185 425 
123Werhun Igor Olsztyn Puchar Stock 210 90 95 185 395 
124Wąsik Dawid  Bielsko Biała  MPP 285 89 96 185 470 
125Szymczuk Marcin Aleksander Białystok Puchar Warszawy 275 89 96 185 460 
126Trepkowski Jacek Radom II ELS Tarnobrzeg 275 88 97 185 460 
127Wołk Bartosz  Wrocław  MPP 270 88 97 185 455 
128Pasztalaniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Prosna 260 88 97 185 445 
129Mąka Jerzy  Nowy Sącz  MPP 175 88 97 185 360 
130Kmieć Tomasz Szczecin Winobranie 280 87 98 185 465 
131Dorniak Robert  Elbląg  MPP 260 87 98 185 445 
132Szymczuk Marcin Aleksander Białystok Turniej Chmielakowy 260 87 98 185 445 
133Kuchczyński Radosław Opole Puchar Dymarek 260 87 98 185 445 
134Liczner Marcin Jelenia Góra II ELS Bielsko Biała 255 87 98 185 440 
135Krajewski Marek Białystok Puchar Jesieni 250 87 98 185 435 
136Sawicki Dariusz Białystok Prezydent Łomży 245 87 98 185 430 
137Szymczuk Marcin Aleksander Białystok Czarny Diament 245 87 98 185 430 
138Hanusz Jakub Siedlce Turniej Chmielakowy 280 86 99 185 465 
139Pasztalaniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Dymarek 270 86 99 185 455 
140Gąssowski Wojciech Ostrołęka Puchar Browninga 240 86 99 185 425 
141Krajewski Marek Białystok Puchar Podlasia 290 85 100 185 475 
142Małecki Artur Krosno Puchar Warszawy 270 85 100 185 455 
143Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Memoriał Kraińskiego 255 85 100 185 440 
144Ciecierski Arkadiusz Olsztyn Memoriał Kraińskiego 240 85 100 185 425 
145Krawiec Władysław Olsztyn Puchar Podlasia 230 85 100 185 415 
146Wysocki Michał Kielce Puchar Dymarek 275 95 89 184 459 
147Nowacki Mateusz Kalisz II ELS Bielsko Biała 240 93 91 184 424 
148Stosik Robert Piotr Elbląg Memoriał Kraińskiego 255 92 92 184 439 
149Zielaskowski Artur Ferdynad Toruń Puchar Podlasia 250 92 92 184 434 
150Banaszak Robert Poznań Winobranie 290 91 93 184 474 
151Antoszewski Dariusz Zamość II ELS Tarnobrzeg 260 90 94 184 444 
152Sokół Piotr Zielona Góra Winobranie 285 89 95 184 469 
153Szypowski Jacek Olsztyn III ELS Olsztyn 275 88 96 184 459 
154Ambroziak Grażyna Warszawa III ELS Olsztyn 225 88 96 184 409 
155Pieściński Adam Toruń Prezydent Łomży 280 87 97 184 464 
156Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Bałtycki 275 87 97 184 459 
157Kapuściński Rafał Elbląg Puchar Stock 265 87 97 184 449 
158Zygowski Paweł Bydgoszcz Memoriał Kraińskiego 260 87 97 184 444 
159Jakubowski Mariusz Toruń Memoriał Kraińskiego 245 87 97 184 429 
160Tarnowski Lech Gdańsk Memoriał Kraińskiego 210 87 97 184 394 
161Bąk Krzysztof Wałbrzych Puchar Prosna 270 86 98 184 454 
162Pulcer Łukasz Konin Prezydenta Konina 235 86 98 184 419 
163Proborszcz Michał Koszalin Puchar Bałtycki 215 86 98 184 399 
164Miszycki Piotr Kielce Puchar Jesieni 205 86 98 184 389 
165Tomala Sławomir Tarnobrzeg III ELS Rzeszów 280 85 99 184 464 
166Kotzian Daniel Warszawa I ELS Ciechanów 265 85 99 184 449 
167Wiczk Marcin Słupsk III ELS Szczecin 265 85 99 184 449 
168Aniołkowski Piotr Toruń Puchar Podlasia 255 85 99 184 439 
169Kotzian Daniel Warszawa Czarny Diament 225 85 99 184 409 
170Podbielniak Wojciech Konin Prezydenta Konina 265 84 100 184 449 
171Krajewski Marek Białystok Puchar Browninga 245 84 100 184 429 
172SEGREGACJA W / G NAJLEPSZEGO DZIKA     
173Grobelny Adam Konin Puchar Warszawy 295 97 100 197 492 
174Hanusz Jakub Siedlce Puchar Dymarek 270 96 100 196 466 
175Radzimski Jacek Leszno Puchar Bałtycki 265 95 100 195 460 
176Radzimski Jacek Leszno KKKŁ 280 95 99 194 474 
177Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Dymarek 265 95 99 194 459 
178Wysocki Michał Kielce Puchar Dymarek 275 95 89 184 459 
179Sosiński Bartosz Płock Puchar Warszawy 250 95 86 181 431 
180Grobelny Adam Konin Puchar Bałtycki 280 94 100 194 474 
181Szyszka Piotr Słupsk II ELS Gdańsk 275 94 100 194 469 
182Hanusz Jakub Siedlce Puchar Jesieni 285 94 99 193 478 
183Tarnowy Mateusz Zielona Góra Winobranie 260 94 99 193 453 
184Grobelny Adam Konin Puchar Browninga 255 94 99 193 448 
185Tomala Sławomir Tarnobrzeg Swarovski Optic 245 94 99 193 438 
186Bałdyga Grzegorz Olsztyn Puchar Łuczniczki 280 94 97 191 471 
187Miszycki Piotr Kielce Czarny Diament 220 94 91 185 405 
188Szyszka Piotr  Słupsk  MPP 280 93 100 193 473 
189Grobelny Adam Konin III ELS Szczecin 275 93 100 193 468 
190Tomala Sławomir Tarnobrzeg Turniej Chmielakowy 275 93 100 193 468 
191Krajewski Marek Białystok III ELS Olsztyn 260 93 100 193 453 
192Tomala Sławomir Tarnobrzeg I ELS Lublin 250 93 100 193 443 
193Dudkiewicz Władysław  Szczecin  MPP 275 93 99 192 467 
194Haufa Leszek  Poznań  MPP 285 93 98 191 476 
195Lewandowski Ryszard Koszalin I ELS Konin 265 93 98 191 456 
196Jakubowski Mariusz Toruń Puchar Łuczniczki 235 93 96 189 424 
197Dudkiewicz Władysław Szczecin III ELS Szczecin 270 93 94 187 457 
198Zdunek Piotr Sieradz III ELS Sieradz 270 93 92 185 455 
199Nowacki Mateusz Kalisz II ELS Bielsko Biała 240 93 91 184 424 
200Lewandowski Krystian Szczecin III ELS Szczecin 270 92 100 192 462 
201Kwaśniewski Marcin Lublin Puszczy Kurpiowskiej 255 92 100 192 447 
202Tomala Sławomir Tarnobrzeg Czarny Diament 250 92 100 192 442 
203Buda Marek Zielona Góra I ELS Konin 240 92 100 192 432 
204Hanusz Jakub Siedlce Prezydent Łomży 285 92 99 191 476 
205Grobelny Adam Konin I ELS Konin 275 92 99 191 466 
206Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Jesieni 265 92 99 191 456 
207Szyszka Piotr Słupsk Puchar Bałtycki 260 92 99 191 451 
208Dudkiewicz Władysław Szczecin Puchar Bałtycki 255 92 99 191 446 
209Pieściński Adam Toruń Prezydenta Olsztyna 285 92 97 189 474 
210Winiarski Dariusz Radom Swarovski Optic 260 92 97 189 449 
211Stosik Robert Piotr Elbląg Puchar Stock 265 92 96 188 453 
212Olender Robert Radom Puchar Browninga 220 92 95 187 407 
213Pieściński Adam Toruń Swarovski Optic 265 92 94 186 451 
214Miotke Daniel Gdańsk Memoriał Kraińskiego 245 92 93 185 430 
215Stosik Robert Piotr Elbląg Memoriał Kraińskiego 255 92 92 184 439 
216Zielaskowski Artur Ferdynad Toruń Puchar Podlasia 250 92 92 184 434 
217Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Podlasia 250 92 90 182 432 
218Karpik Michał Toruń Puchar Katarzynki 285 91 100 191 476 
219Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Warszawy 280 91 99 190 470 
220Bonkowski Jacek Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 280 91 99 190 470 
221Lewandowski Krystian Szczecin Puchar Bałtycki 270 91 99 190 460 
222Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg III ELS Rzeszów 265 91 99 190 455 
223Kmieć Tomasz Szczecin Puchar Stock 280 91 98 189 469 
224Tarnowy Zenon  Zielona Góra  MPP 270 91 98 189 459 
225Madej Jakub Radom Puchar Browninga 260 91 98 189 449 
226Radzimski Jacek  Leszno  MPP 260 91 98 189 449 
227Tomala Sławomir  Tarnobrzeg  MPP 230 91 98 189 419 
228Karpik Michał Toruń III ELS Szczecin 280 91 97 188 468 
229Aniołkowski Piotr Toruń Puchar Stock 270 91 97 188 458 
230Radzimski Jacek Leszno II ELS Bielsko Biała 255 91 97 188 443 
231Lewandowski Krystian Szczecin II ELS Gdańsk 250 91 97 188 438 
232Ambroziak Grażyna Warszawa II ELS Bielsko Biała 240 91 97 188 428 
233Bogdański Michał Katowice Czarny Diament 225 91 97 188 413 
234Tomala Sławomir Tarnobrzeg Memoriał Kraińskiego 270 91 96 187 457 
235Winiarski Dariusz Radom Puchar Browninga 260 91 96 187 447 
236Gocałek Krzysztof Poznań Puchar Bałtycki 245 91 96 187 432 
237Szramka Michał Gdańsk II ELS Gdańsk 255 91 95 186 441 
238Polak Arkadiusz Wrocław Prezydenta Konina 250 91 95 186 436 
239Dzikowski Paweł Konin Puchar Targów 250 91 95 186 436 
240Nowiński Jarosław Bydgoszcz II ELS Gdańsk 215 91 95 186 401 
241Banaszak Robert Poznań Winobranie 290 91 93 184 474 
242Chudziński Paweł  Wrocław  MPP 255 91 92 183 438 
243Radzimski Jacek Leszno Prezydenta Piły 270 91 87 178 448 
244Szyszka Piotr Słupsk FLS 265 90 100 190 455 
245Kotzian Daniel Warszawa II ELS Ostrołęka 240 90 100 190 430 
246Aniołkowski Piotr Toruń Puchar Katarzynki 270 90 99 189 459 
247Stosik Robert Elbląg Prezydenta Piły 230 90 99 189 419 
248Binko Daniel Wrocław Puchar Prosna 230 90 99 189 419 
249Tomala Sławomir Tarnobrzeg II ELS Tarnobrzeg 275 90 98 188 463 
250Karpiński Łukasz Bydgoszcz II ELS Gdańsk 255 90 98 188 443 
251Hanusz Jakub Siedlce Puchar Browninga 250 90 98 188 438 
252Wysocki Michał Kielce I ELS Lublin 250 90 98 188 438 
253Rybiński Wojciech Białystok Puchar Podlasia 230 90 98 188 418 
254Sternicki Radosław  Warszawa  MPP 260 90 97 187 447 
255Bekasiak Hubert Szczecin I ELS Konin 255 90 97 187 442 
256Przybyłowicz Remigiusz Kalisz Puchar Prosna 250 90 97 187 437 
257Elmanowski Karol Gdańsk Memoriał Kraińskiego 245 90 96 186 431 
258Kaszewski Andrzej Płock I ELS Ciechanów 235 90 96 186 421 
259Hanusz Bartłomiej Siedlce Turniej Chmielakowy 275 90 95 185 460 
260Szwiec Ryszard  Tarnów  MPP 265 90 95 185 450 
261Grudzień Marcin Szczecin Puchar Bałtycki 250 90 95 185 435 
262Karpiński Łukasz Bydgoszcz Prezydenta Piły 240 90 95 185 425 
263Werhun Igor Olsztyn Puchar Stock 210 90 95 185 395 
264Antoszewski Dariusz Zamość II ELS Tarnobrzeg 260 90 94 184 444 
265Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Puchar Bałtycki 220 90 92 182 402 
266Krawiec Władysław Olsztyn III ELS Olsztyn 260 90 91 181 441 
267Kwaśnik Jarosław Gdańsk Memoriał Kraińskiego 275 90 81 171 446 


Ranking Pucharu PZŁ 2013 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Grobelny Adam Konin Puchar Warszawy 492 1438 
Puchar Bałtycki 474 
II ELS Gdańsk 472 
2Hanusz Jakub Siedlce Puchar Jesieni 478 1420 
Prezydenta Łomży 476 
Puchar Dymarek 466 
3Radzimski Jacek Leszno KKKŁ 474 1402 
Puchar Targów 468 
Puchar Bałtycki 460 
4Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Warszawy 470 1402 
Turniej Chmielakowy 468 
III ELS Rzeszów 464 
5Pieściński Adam Toruń Prezydenta Olsztyna 474 1399 
Prezydenta Łomży 464 
Memoriał Kraińskiego 461 
6Kmieć Tomasz Szczecin Puchar Stock Polska 469 1398 
Winobranie 465 
Memoriał Kraińskiego 464 
7Pospiech Sergiusz  Katowice  Czarny Diament 477 1398 
Puchar Dymarek 464 
MPP 457 
8Szyszka Piotr Słupsk MPP 473 1397 
II ELS Gdańsk 469 
FLS 455 
9Lewandowski Krystian Szczecin MPP 474 1396 
III ELS Szczecin 462 
Puchar Bałtycki 460 
10Krajewski Marek Białystok Puchar Podlasia 475 1394 
MPP 466 
III ELS Olsztyn 453 
11Małecki Artur Krosno Puchar Wiosny 471 1392 
Puchar Dymarek 466 
Puchar Warszawy 455 
12Karpik Michał Toruń Puchar Katarzynki 476 1391 
III ELS Szczecin 468 
I ELS Konin 447 
13Aniołkowski Piotr Toruń Prezydenta Olsztyna 467 1389 
Memoriał Kraińskiego 463 
Puchar Katarzynki 459 
14Adamczyk Jacek Toruń Puchar Katarzynki 469 1384 
Memoriał Kraińskiego 466 
Puchar Łuczniczki 449 
15Dudkiewicz Władysław  Szczecin  MPP 467 1381 
III ELS Szczecin 457 
FLS 457 
16Szymczuk Marcin Aleksander Białystok Puchar Warszawy 460 1370 
Puchar Jesieni 458 
Prezydenta Łomży 452 
17Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Bałtycki 459 1364 
III ELS Szczecin 458 
Puchar Targów 447 
18Pasztalaniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Dymarek 455 1363 
III ELS Rzeszów 455 
Turniej Chmielakowy 453 
19Kwaśniewski Marcin Lublin Puchar Jesieni 462 1361 
Turniej Chmielakowy 452 
Puchar Puszczy 447 
20Gocałek Krzysztof  Poznań  MPP 468 1358 
Puchar Targów 458 
Puchar Bałtycki 432 
21Hadam Dominik Rzeszów II ELS Tarnobrzeg 457 1358 
Turniej Chmielakowy 456 
III ELS Rzeszów 445 
22Haufa Leszek  Poznań  MPP 476 1358 
Puchar Targów 468 
II ELS Gdańsk 414 
23Mołdrzyk Dawid Katowice III ELS Sieradz 462 1356 
Swarovski Optic 453 
II ELS Bielsko Biała 441 
24Strankowski Zbigniew Zielona Góra Winobranie 466 1355 
Puchar Opolszczyzny 450 
Puchar Grodu 439 
25Winiarski Dariusz Radom II ELS Tarnobrzeg 456 1355 
MPP 450 
Swarovski Optic 449 
26Lewandowski Ryszard Koszalin I ELS Konin 456 1351 
MPP 454 
II ELS Gdańsk 441 
27Mackiewicz Jan Poznań II ELS Gdańsk 457 1351 
Puchar Targów 447 
Memoriał Kraińskiego 447 
28Wysocki Michał Kielce Puchar Dymarek 459 1351 
Puchar Jesieni 451 
III ELS Rzeszów 441 
29Kociuban Marek Szczecin II ELS Gdańsk 462 1349 
III ELS Szczecin 454 
Puchar Bałtycki 433 
30Tarnowy Mateusz Zielona Góra Puchar Targów 453 1349 
Winobranie 453 
III ELS Szczecin 443 
31Szramka Michał Gdańsk Puchar Jezior 454 1348 
MPP 453 
II ELS Gdańsk 441 
32Przybyłowicz Remigiusz  Kalisz  MPP 460 1347 
I ELS Opole 444 
Puchar Targów 443 
33Karpiński Łukasz Bydgoszcz Puchar Katarzynki 465 1346 
II ELS Gdańsk 443 
Puchar Łuczniczki 438 
34Rachwał Marcin Szczecin Puchar Stock Polska 461 1346 
Winobranie 443 
Prezydenta Piły 442 
35Jamróz Aleksandra Irena Radom Puchar Wiosny 454 1344 
Puchar Warszawy 447 
Puchar Jesieni 443 
36Sawicki Dariusz Białystok Puchar Jezior 466 1344 
MPP 448 
Prezydenta Łomży 430 
37Szypowski Jacek Olsztyn III ELS Olsztyn 459 1344 
Puchar Jezior 444 
II ELS Ostrołęka 441 
38Banaszak Robert Poznań Winobranie 474 1343 
Puchar Bałtycki 440 
Puchar Targów 429 
39Bąk Krzysztof Wałbrzych Puchar Grodu 454 1341 
MPP 446 
I ELS Opole 441 
40Kapuściński Rafał Elbląg II ELS Ostrołęka 452 1340 
Puchar Stock Polska 449 
Puchar Łuczniczki 439 
41Nowacki Mateusz Kalisz Puchar Grodu 455 1340 
III ELS Sieradz 444 
Puchar Targów 441 
42Tarnowy Zenon  Zielona Góra  MPP 459 1340 
I ELS Konin 447 
Puchar Targów 434 
43Ciecierski Arkadiusz Olsztyn Prezydenta Olsztyna 454 1336 
III ELS Olsztyn 451 
Puchar Stock Polska 431 
44Karczewski Adam  Bydgoszcz  MPP 452 1336 
Puchar Katarzynki 446 
II ELS Gdańsk 438 
45Dorniak Robert Elbląg II ELS Ostrołęka 456 1335 
MPP 445 
Puchar Stock Polska 434 
46Stosik Robert Piotr Elbląg Puchar Stock Polska 453 1333 
Puchar Katarzynki 441 
Memoriał Kraińskiego 439 
47Sternicki Radosław Warszawa Puchar Podlasia 449 1332 
MPP 447 
Prezydenta Łomży 436 
48Pauś Maciej  Kalisz  MPP 454 1330 
Puchar Grodu 445 
KKKŁ 431 
49Dziuba Marcin Piła II ELS Gdańsk 446 1328 
III ELS Szczecin 442 
Prezydenta Piły 440 
50Madej Jakub Radom Browninga&Winchestera 449 1328 
MPP 448 
II ELS Tarnobrzeg 431 
51Trepkowski Jacek Radom II ELS Tarnobrzeg 460 1327 
I ELS Lublin 437 
Puchar Warszawy 430 
52Kwaśnik Jarosław Gdańsk II ELS Gdańsk 449 1326 
Memoriał Kraińskiego 446 
MPP 431 
53Pietrzak Robert Płock Prezydenta Olsztyna 444 1326 
III ELS Olsztyn 442 
Browninga&Winchestera 440 
54Godusławski Adam  Warszawa  MPP 448 1325 
Puchar Wiosny 447 
II ELS Ostrołęka 430 
55Binko Daniel Wrocław Swarovski Optic 445 1324 
Puchar Targów 444 
MPP 435 
56Karpiński Marcin Słupsk II ELS Gdańsk 456 1324 
Puchar Wiosny 446 
I ELS Konin 422 
57Zygowski Paweł Bydgoszcz Memoriał Kraińskiego 444 1323 
I ELS Konin 442 
II ELS Gdańsk 437 
58Kotzian Daniel Warszawa I ELS Ciechanów 449 1319 
Browninga&Winchestera 440 
II ELS Ostrołęka 430 
59Wojciechowski Sławomir Płock II ELS Ostrołęka 449 1318 
Puchar Stock Polska 441 
III ELS Olsztyn 428 
60Dzikowski Paweł Konin Prezydenta Konina 448 1317 
Puchar Targów 436 
MPP 433 
61Prokop Romuald Gorzów Wielkopolski Winobranie 446 1317 
Browninga&Winchestera 441 
I ELS Konin 430 
62Pilc Marek Poznań Puchar Targów 443 1315 
Memoriał Kraińskiego 441 
Puchar Grodu 431 
63Sosiński Bartosz  Płock  MPP 447 1314 
Prezydenta Konina 436 
Puchar Warszawy 431 
64Markowski Marek  Radom  MPP 457 1313 
Puchar Wiosny 447 
Prezydenta Olsztyna 409 
65Cerkanowicz Damian  Jelenia Góra  MPP 444 1312 
I ELS Opole 438 
III ELS Sieradz 430 
66Wiczk Marcin Słupsk III ELS Szczecin 449 1311 
Puchar Bałtycki 440 
Prezydenta Piły 422 
67Niczyporuk Michał Gdańsk Memoriał Kraińskiego 454 1309 
Puchar Bałtycki 433 
II ELS Gdańsk 422 
68Jakubowski Mariusz Toruń III ELS Olsztyn 453 1306 
Memoriał Kraińskiego 429 
Puchar Łuczniczki 424 
69Pulcer Łukasz Konin III ELS Szczecin 437 1301 
Puchar Warszawy 435 
II ELS Gdańsk 429 
70Weiler Marian Szczecin Puchar Stock Polska 433 1297 
Puchar Bałtycki 432 
Memoriał Kraińskiego 432 
71Mordalski Marcin  Piotrków Trybunalski  MPP 436 1293 
III ELS Sieradz 435 
Swarovski Optic 422 
72Kaczmarski Dariusz Łódź Puchar Warszawy 437 1287 
Prezydenta Konina 428 
Swarovski Optic 422 
73Olborski Wojciech Warszawa Prezydenta Konina 433 1286 
Puchar Warszawy 432 
Puchar Bałtycki 421 
74Kowalski Marek Toruń Puchar Katarzynki 438 1285 
Puchar Łuczniczki 430 
MPP 417 
75Ambroziak Grażyna Warszawa Browninga&Winchestera 434 1282 
II ELS Bielsko Biała 428 
Prezydenta Łomży 420 
76Leźnicki Jacek Olsztyn Puchar Puszczy 439 1280 
MPP 424 
I ELS Ciechanów 417 
77Iskrzycki Leszek Rzeszów Turniej Chmielakowy 430 1279 
Puchar Dymarek 430 
III ELS Rzeszów 419 
78Kaszewski Andrzej Płock Swarovski Optic 435 1277 
I ELS Ciechanów 421 
MPP 421 
79Olender Robert Radom III ELS Rzeszów 434 1277 
Puchar Grodu 425 
Puchar Dymarek 418 
80Szypowski Robert Olsztyn Puchar Stock Polska 445 1277 
Puchar Jezior 427 
Prezydenta Olsztyna 405 
81Zielaskowski Artur Ferdynad Toruń Puchar Katarzynki 438 1277 
Puchar Podlasia 434 
Puchar Jezior 405 
82Jesionowski Jakub Paweł  Olsztyn  MPP 441 1276 
III ELS Olsztyn 432 
II ELS Ostrołęka 403 
83Kuchczyński Radosław Opole Puchar Dymarek 445 1276 
Puchar Opolszczyzny 427 
Czarny Diament 404 
84Legacki Sławomir Białystok Puchar Podlasia 443 1275 
Prezydenta Łomży 420 
Puchar Jezior 412 
85Stachowiak Grzegorz Gorzów Wielkopolski Winobranie 456 1273 
KKKŁ 418 
Puchar Bałtycki 399 
86Tracz Marek Gorzów Wielkopolski Puchar Bałtycki 425 1273 
KKKŁ 424 
Winobranie 424 
87Szydłowski Rafał Lublin Puchar Warszawy 427 1271 
I ELS Lublin 422 
III ELS Rzeszów 422 
88Kmieć Krystian Szczecin Winobranie 453 1270 
Puchar Stock Polska 416 
III ELS Szczecin 401 
89Olczyk Dariusz Wrocław Puchar Targów 427 1268 
Prezydenta Konina 426 
I ELS Opole 415 
90Jakubowski Zbigniew Szczecin Puchar Stock Polska 429 1265 
Memoriał Kraińskiego 421 
Puchar Targów 415 
91Liczner Marcin Jelenia Góra II ELS Bielsko Biała 440 1265 
MPP 414 
I ELS Opole 411 
92Gajór Stanisław Tarnobrzeg II ELS Tarnobrzeg 437 1264 
III ELS Rzeszów 415 
Puchar Wiosny 412 
93Drobniuch Andrzej Białystok Prezydenta Łomży 427 1263 
Puchar Podlasia 421 
Puchar Jezior 415 
94Fijałkowski Michał Toruń Memoriał Kraińskiego 441 1263 
MPP 416 
Puchar Katarzynki 406 
95Hennig Rafał Słupsk Puchar Bałtycki 428 1263 
Puchar Stock Polska 428 
Prezydenta Piły 407 
96Krawiec Władysław Olsztyn III ELS Olsztyn 441 1262 
Puchar Podlasia 415 
Prezydenta Olsztyna 406 
97Polak Arkadiusz Wrocław Prezydenta Konina 436 1262 
I ELS Opole 435 
II ELS Bielsko Biała 391 
98Pamuła Krzysztof Tarnobrzeg Puchar Dymarek 446 1260 
Puchar Jesieni 411 
Turniej Chmielakowy 403 
99Mrówczyński Radosław Wrocław Czarny Diament 428 1259 
I ELS Opole 418 
III ELS Sieradz 413 
100Szczęsny Bogdan Kielce Turniej Chmielakowy 421 1259 
Puchar Jezior 419 
Puchar Jesieni 419 
101Bobkowski Leszek Bydgoszcz Memoriał Kraińskiego 433 1257 
Puchar Łuczniczki 422 
Puchar Stock Polska 402 
102Codrow Hubert Bydgoszcz Puchar Katarzynki 427 1257 
MPP 416 
II ELS Gdańsk 414 
103Kukanow Maciej Zielona Góra Puchar Targów 423 1254 
Puchar Bałtycki 420 
Czarny Diament 411 
104Miszycki Piotr Kielce Puchar Dymarek 433 1253 
MPP 415 
Czarny Diament 405 
105Błaszczyk Jarosław Łódź III ELS Sieradz 448 1252 
II ELS Bielsko Biała 407 
I ELS Opole 397 
106Łazik Krzysztof Leszno Winobranie 434 1249 
MPP 414 
Puchar Opolszczyzny 401 
107Kaliński Hubert Poznań Puchar Targów 434 1244 
Prezydenta Piły 409 
Puchar Bałtycki 401 
108Szymczyk Łukasz Piotrków Trybunalski III ELS Sieradz 435 1239 
Puchar Grodu 403 
Swarovski Optic 401 
109Antoszewski Dariusz Zamość II ELS Tarnobrzeg 444 1236 
III ELS Rzeszów 414 
I ELS Lublin 378 
110Laprus Marcin Kielce II ELS Tarnobrzeg 427 1236 
Puchar Warszawy 409 
I ELS Lublin 400 
111Rupiński Bronisław Toruń Prezydenta Konina 415 1236 
II ELS Gdańsk 414 
Puchar Katarzynki 407 
112Wyszyński Zbigniew Ostrołęka II ELS Ostrołęka 432 1236 
Puchar Podlasia 405 
Puchar Puszczy 399 
113Boratyński Mirosław  Lublin  MPP 449 1230 
Turniej Chmielakowy 406 
Puchar Jesieni 375 
114Kraska Ewa Katowice Swarovski Optic 412 1230 
Puchar Bałtycki 412 
Puchar Opolszczyzny 406 
115Nowiński Jarosław Bydgoszcz Puchar Opolszczyzny 417 1226 
Puchar Grodu 406 
Winobranie 403 
116Drożdż Aleksander Bielsko Biała II ELS Bielsko Biała 455 1225 
III ELS Sieradz 398 
Czarny Diament 372 
117Gmitrzak Mateusz Adam Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 427 1222 
Puchar Katarzynki 413 
III ELS Szczecin 382 
118Sadowski Sławomir Ciechanów I ELS Ciechanów 424 1222 
III ELS Olsztyn 402 
Puchar Łuczniczki 396 
119Lewczuk Grzegorz  Katowice  MPP 415 1219 
Czarny Diament 411 
Puchar Opolszczyzny 393 
120Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Memoriał Kraińskiego 440 1219 
Puchar Bałtycki 402 
I ELS Konin 377 
121Smolarski Marcin Kielce Puchar Jesieni 417 1216 
Swarovski Optic 401 
III ELS Rzeszów 398 
122Kamiński Wiesław Gdańsk Puchar Bałtycki 421 1213 
Puchar Katarzynki 405 
Memoriał Kraińskiego 387 
123Wróblewski Jarosław Wrocław III ELS Sieradz 437 1211 
Puchar Grodu 391 
Czarny Diament 383 
124Wyleziński Hubert Skierniewice KKKŁ 419 1210 
III ELS Olsztyn 407 
I ELS Ciechanów 384 
125Ratajczyk Przemysław Warszawa Puchar Warszawy 428 1206 
Puchar Jezior 392 
Prezydenta Konina 386 
126Czyżewski Marcin Częstochowa I ELS Opole 404 1205 
MPP 403 
Czarny Diament 398 
127Semkiw Krzysztof Olsztyn III ELS Olsztyn 404 1203 
Puchar Stock Polska 403 
Puchar Jezior 396 
128Szczęch Konrad Tarnobrzeg II ELS Tarnobrzeg 444 1203 
I ELS Lublin 381 
Puchar Wiosny 378 


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.