strona główna forum dyskusyjne













Wszystkie zawody w roku 2019

Wyświetl: rok

Lp.Nazwa zawodówZO PZŁStrzelnicaTermin Wyniki
1VII PUCHAR TRZECH KRÓLIBydgoszczOsie06-01-2019 
2Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice26-01-2019 
3Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice09-02-2019 
4 XIX Zimowy Turniej Strzelecki im. T. Kryńskiego SuwałkiGiżycko16-02-2019 
5Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice03-03-2019 
6Goleszowskie Lutokoty Bielsko BiałaGoleszów10-03-2019 
7Puchar Zimy 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz16-03-2019 
8IV Mistrzostwa Okręgu Pzł Katowice  KatowiceSiemianowice30-03-2019 
9Liga Parcurowa - Parcour Zimowy CzęstochowaKochcice31-03-2019 
10Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice03-04-2019 
11Zawody członków niestowarzyszonych BydgoszczŁącko06-04-2019 
12Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice10-04-2019 
13VII Puchar Browninga i WinchesteraKatowiceSiemianowice13-04-2019 
14Puchar Łowczego Okręgowego - otwarcie strzelnicy ElblągGronajny13-04-2019 
15Puchar wiosny KatowiceParuszowice14-04-2019 
16Memoriał im. Eugeniusza Wawry Bielsko BiałaBrzeszcze14-04-2019 
17Puchar Otwarcia Śród Strzeleckich „WIOSNA” OpoleGrudzice14-04-2019 
18Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice17-04-2019 
19Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice24-04-2019 
20III Puchar Czeskiej Zbrojówki OWPiła Chodzież27-04-2019 
21II Memoriał G.WardyńskiegoRadomPiastów27-04-2019 
22IV Zawody Okręgowe Klasa „ C” KaliszWolica27-04-2019 
23Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego I Runda KatowiceBrzeszcze28-04-2019 
24Puchar Łowczego Okręgowego  BydgoszczŁącko28-04-2019 
25Puchar Firmy Las Huberta KatowiceParuszowiec01-05-2019 
26Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice01-05-2019 
27Puchar Święta 3-go Maja KaliszWolica03-05-2019 
28VII Puchar Antonio Zoli &Swarovski OptikPiotrków Tryb.Piotrków Tryb.04-05-2019 
29Puchar Wiosny 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz04-05-2019 
30Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ  BydgoszczŁącko05-05-2019 
31Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice08-05-2019 
32Puchar Klubu Safari KatowiceJaworzno11-05-2019 
33XX Puchar FAM PionkiTarnobrzegBorów11-05-2019 
34IV Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna OWLesznoKrzywiń11-05-2019 
35Puchar ZO w Opolu im. Waldemara WIŚNIEWSKIEGO OpoleGrudzice12-05-2019 
36O Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice Bielsko BiałaGoleszów13-05-2019 
37Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice15-05-2019 
38Puchar Podbeskidzia, Memoriał Tadeusza Bazana i Adolfa Husara Bielsko BiałaGoleszów18-05-2019 
39ParcourPoznańAntoninek18-05-2019 
40Piknik Prezesów i Łowczych Kół i Komisji Problemowych KaliszWolica18-05-2019 
41Laur Św. Huberta SuwałkiEłk18-05-2019 
42Mistrzostwa Okręgu Katowickiego KatowiceSiemianowice19-05-2019 
43Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice22-05-2019 
44Puchar Starosty Rybnickiego KatowiceParuszowiec25-05-2019 
45XXI Puchar MTP OWPoznańAntoninek25-05-2019 
46XXII Tarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzegBorów25-05-2019 
47Mistrzostwa Zarządów Kół i Komisji Rewizyjnych BydgoszczŁącko26-05-2019 
48Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice29-05-2019 
49Pierwszy Krok w Strzelectwie Zawody Zamknięte Beskidzkiego Okręgu (dla myśliwych z latach 2014-2019) Bielsko BiałaBrzeszcze 01-06-2019 
50Puchar Łowczego Rejonu Pszczyńskiego KatowiceOrzesze Zgoń01-06-2019 
51II Puchar PZŁ OW (dwa dni)KatowiceSiemianowice01-06-2019 
52Memoriał -ku pamięci......... KaliszWolica01-06-2019 
53Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice05-06-2019 
54Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-Olkuskiego KatowiceJaworzno08-06-2019 
55III Puchar Normy OWTarnówFiuk/Sieradza08-06-2019 
56VI Puchar Gryfa Szczecińskiego OWSzczecinPucice08-06-2019 
57XXI Ogólnopolskie Zawody SeniorówKaliszWolica08-06-2019 
58XI Polish Open Sporting - Sporting (200 rzutków - dwa dni) Jelenia GóraZgorzelec08-06-2019 
59XXXIII Mistrzostwa Okręgu Elbląskiego ElblągGronajny08-06-2019 
60Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego II Runda KatowiceOrzesze Zgoń09-06-2019 
61Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice12-06-2019 
62ParcourBielsko BiałaBrzeszcze15-06-2019 
63V Puchar KujawWłocławekOstrowy15-06-2019 
64Mistrzostwa Okręgu Suwalskiego SuwałkiEłk15-06-2019 
65Puchar Prezydenta Miasta Rybnik KatowiceParuszowiec16-06-2019 
66XXIII Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki16-06-2019 
67Puchar Centrum Myśliwskiego DEER - Compak Sportingu (100 rzutków) OpoleGrudzice16-06-2019 
68Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice19-06-2019 
69XI Puchar Prezesa ORŁ w ŁomżyŁomżaCzerwony Bór22-06-2019 
70Liga Parcurowa - Parcour  CzęstochowaKochcice23-06-2019 
71Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice26-06-2019 
72Klasa CWarszawaTarczyn29-06-2019 
73VI Mistrzostwa PZŁ Dian w strz. myśliwskich OW (dwa dni)Nowy SączKrynica29-06-2019 
74II Puchar „Delta Optical” OWWłocławekOstrowy29-06-2019 
75XLII Mistrzostwa Okręgu Kaliskiego KaliszWolica29-06-2019 
76Puchar Łowczego Rejonu Rybnickiego KatowiceParuszowiec30-06-2019 
77Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice03-07-2019 
78Zawody Rejonowe Grupy I Bielsko BiałaBrzeszcze06-07-2019 
79VIII Puchar Podlasia BiałystokKarakule06-07-2019 
80IV Nowosądecki Puchar Lata OWNowy SączKrynica06-07-2019 
81XIV Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua OWKoszalinManowo06-07-2019 
82Mistrzostwa Okręgu Opolskiego OpoleGrudzice06-07-2019 
83Turniej Mazurski w strzelaniach myśliwskich o “Laur Św. Brunona” SuwałkiGiżycko06-07-2019 
84Zawody Rejonowe Grupy II Bielsko BiałaGoleszów07-07-2019 
85III Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej OWWałbrzychBiernacice07-07-2019 
86XVIII Czarny Diament Ziemi Śląskiej OWKatowiceSiemianowice13-07-2019 
87VII Suwalski Turniej w strzelaniach myśliwskich SuwałkiEłk13-07-2019 
88 XXXVI Turniej Strzelectwa Myśliwskiego SuwałkiDoliwy13-07-2019 
89Liga Parcurowa - Parcour CzęstochowaKochcice14-07-2019 
90Puchar Krzysztofa i Beaty Bielsko BiałaGoleszów14-07-2019 
91Puchar Beretty & SakoWarszawaSuchodół20-07-2019 
92LII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej (dwa dni)Jelenia Góra20-07-2019 
93Puchar Węglowy Bielsko BiałaBrzeszcze 20-07-2019 
94Puchar sklepu 4Hunting.pl BydgoszczŁącko21-07-2019 
95XXV Puchar Jezior Mazurskich SuwałkiGiżycko27-07-2019 
96ParcourOpoleGrudzice27-07-2019 
97Puchar Lata 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) OpoleGrudzice27-07-2019 
98XIX Memoriał Adama Kraińskiego OWGdańskJaśkowa Dolina03-08-2019 
99Mistrzostwa Okręgu Bielskiego Bielsko BiałaBrzeszcze03-08-2019 
100Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice07-08-2019 
101Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego III Runda KatowiceJaworzno10-08-2019 
102XXVIII Puchar Prezydenta Miasta OlsztynaOlsztynGutkowo10-08-2019 
103FITASC Grand Prix oraz Mistrzostwa Polski - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) BydgoszczBydgoszcz10-08-2019 
104Puchar Grodu nad Prosną OWKaliszWolica17-08-2019 
105Parcour okręgów górskichZielona GóraŻabice17-08-2019 
106II Warszawski Puchar BenelliWarszawaTarczyn24-08-2019 
107Puchar OpolszczyznyOpoleGrudzice24-08-2019 
108Puchar Starosty Olkuskiego KatowiceSiemianowice25-08-2019 
109Liga Parcurowa - Parcour CzęstochowaKochcice25-08-2019 
110Memoriał im. Andrzeja Montowskiego BydgoszczŁącko25-08-2019 
111XIX Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OW (dwa dni)OpoleGrudzice31-08-2019 
112Puchar Prezydenta Miasta Jaworzno KatowiceJaworzno07-09-2019 
113XXIV Turniej Chmielakowy OWChełmKumowa Dolina07-09-2019 
114Piknik strzelecki ElblągGronajny07-09-2019 
115Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rybnik KatowiceParuszowiec08-09-2019 
116XXXV Puchar WinobraniaZielona GóraWolsztyn08-09-2019 
117Puchar Starosty Powiatu Mikołowskiego KatowiceOrzesze Zgoń14-09-2019 
118XXXV KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OW (dwa dni)TarnobrzegBorów14-09-2019 
119Liga Parcurowa - Parcour CzęstochowaKochcice21-09-2019 
120XVIII Puchar Łuczniczki OWBydgoszczŁącko21-09-2019 
121IX Puchar JesieniLublinPuławy21-09-2019 
122Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego (Finał) KatowiceSiemianowice22-09-2019 
123Puchar Śród Strzeleckich OpoleGrudzice25-09-2019 
124V Puchar Północnego Mazowsza OWCiechanówChotum28-09-2019 
125IV Puchar „Jury Częstochowskiej” OWCzęstochowaKochcice28-09-2019 
126Puchar Jesieni 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni) Jelenia GóraZgorzelec28-09-2019 
127Puchar Św. Huberta KatowiceSiemianowice05-10-2019 
128XVII Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielceStarachowice05-10-2019 
129Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Ryś" Brzeszcze Bielsko BiałaBrzeszcze06-10-2019 
130Puchar Beskickiego Okręgu, Puchar Dian i Puchar Seniora Bielsko BiałaGoleszów12-10-2019 
131Liga Parcurowa - FINAŁ CzęstochowaKochcice19-10-2019 
132Turniej Strzelecki - Parcour Nocny CzęstochowaKochcice25-10-2019 
133Zawody „Andrzejkowe” KatowiceParuszowiec11-11-2019 


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2006 P&H Limited Sp. z o.o.