strona główna forum dyskusyjne















Ranking najlepszych zawodników w klasie powszechnej za 2015 rok


Najlepsze uzyskane wyniki w klasie powszechnej za 2015 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutKulaSuma
1Mołdrzyk Dawid Katowice Puchar Opolszczyzny 290 187 477 
2Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Turniej Chmielakowy 285 192 477 
3Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 285 191 476 
4Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar FAM Pionki 285 190 475 
5Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 285 189 474 
6Szypowski Robert Olsztyn Memoriał Adama Kraińskiego 280 192 472 
7Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Jesieni 290 181 471 
8Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Memoriał Adama Kraińskiego 285 186 471 
9Mołdrzyk Dariusz Katowice Puchar FAM Pionki 290 180 470 
10Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Jezior Mazurskich 285 185 470 
11Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 285 185 470 
12Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Finał Ligi Strzeleckiej 280 189 469 
13Pulcer Łukasz Konin Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 285 183 468 
14Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 280 188 468 
15Pulcer Łukasz Konin Puchar FAM Pionki 280 188 468 
16Bisping Andrzej Bielsko Biała  Czarny Diament Ziemi Śląskiej 280 185 465 
17Bekasiak Hubert Szczecin I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  275 190 465 
18Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg  Czarny Diament Ziemi Śląskiej 275 190 465 
19Mołdrzyk Dawid Katowice Puchar Browninga i Winchestera  275 190 465 
20Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Dymarek Świętokrzyskich 275 189 464 
21Wysocki Michał Kielce Puchar Jesieni 270 194 464 
22Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 290 173 463 
23Maciaszek Konrad Konin Puchar Opolszczyzny 280 182 462 
24Bisping Andrzej Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 280 182 462 
25Kowalski Marek Piotr Toruń I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  280 182 462 
26Zdobylak Jarosław Wrocław III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 275 187 462 
27Mołdrzyk Dawid Katowice I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 275 187 462 
28Pulcer Łukasz Konin Puchar Prezydenta Miasta Piły  290 171 461 
29Kaliński Hubert Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 285 176 461 
30Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Prezydenta Miasta Łomży 280 181 461 
31Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 280 181 461 
32Szypowski Robert Olsztyn Puchar Prezydenta Miasta Łomży 280 181 461 
33Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Łuczniczki 275 186 461 
34Miotke Daniel Gdańsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 275 186 461 
35Chmielewski Waldemar Ostrołęka I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 285 175 460 
36Smoliński Piotr Elbląg Puchar Jezior Mazurskich 275 185 460 
37Maciaszek Konrad Konin Puchar Jesieni 275 184 459 
38Kowalski Marek Piotr Toruń Puchar Łuczniczki 285 173 458 
39Gaj Michał Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 285 172 457 
40Barszcz Krzysztof Rzeszów Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 275 182 457 
41Oborski Przemysław Piła Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 280 176 456 
42Wójcik Maciej Chełm III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 280 176 456 
43Nowacki Mateusz Kalisz Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 275 181 456 
44Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Browninga i Winchestera  280 175 455 
45Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Targów Poznańskich 280 175 455 
46Prokop Romuald Gorzów Wielkopolski Puchar Targów Poznańskich 270 185 455 
47Kozłowski Kamil Koszalin III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 270 185 455 
48Maciaszek Konrad Konin Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 270 185 455 
49Kowalski Marek Piotr Toruń Puchar Kujaw 270 185 455 
50Andrzejczyk Patryk Koszalin Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 265 190 455 
51Wysocki Michał Kielce Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 260 195 455 
52Kowalski Marek Piotr Toruń Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 280 174 454 
53Hennig Rafał Słupsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 280 174 454 
54Kowalski Marek Piotr Toruń Finał Ligi Strzeleckiej 275 179 454 
55Olczyk Dariusz Wrocław Puchar Opolszczyzny 275 179 454 
56Kowalski Marek Piotr Toruń II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 270 184 454 
57Wójcik Maciej Chełm I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 280 173 453 
58Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Dymarek Świętokrzyskich 270 183 453 
59Kułaga Wojciech Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 270 183 453 
60Maciaszek Konrad Konin Puchar Grodu nad Prosną 265 188 453 
61Strankowski Zbigniew Zielona Góra Puchar Winobrania 275 177 452 
62Nowacki Mateusz Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 275 177 452 
63Kita Jan Lublin Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 280 171 451 
64Kęski Adam Tarnów Puchar Jesieni 275 176 451 
65Mołdrzyk Dawid Katowice II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 270 181 451 
66Gaj Michał Piotrków Trybunalski Puchar Targów Poznańskich 275 175 450 
67Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Browninga i Winchestera  275 175 450 
68Wysocki Michał Kielce I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 270 180 450 
69Maciaszek Konrad Konin Puchar Prezydenta Miasta Konina 260 190 450 
70Maciaszek Konrad Konin Puchar Łuczniczki 260 190 450 
71Kowalski Marek Piotr Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 285 164 449 
72Wójcik Maciej Chełm II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 270 179 449 
73Pulcer Łukasz Konin Puchar Winobrania 265 184 449 
74Kozłowski Kamil Koszalin Puchar Winobrania 260 189 449 
75Pieściński Adam Toruń Memoriał Adama Kraińskiego 275 173 448 
76Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Jesieni 270 178 448 
77Wróblewski Jarosław Wrocław Puchar Opolszczyzny 270 177 447 
78Pulcer Łukasz Konin Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 265 182 447 
79Pulcer Łukasz Konin Puchar Prezydenta Miasta Konina 265 182 447 
80Miszycki Piotr Kielce Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 260 187 447 
81Wysocki Michał Kielce II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 255 192 447 
82Tomczyk Marcin Bielsko Biała III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 290 156 446 
83Banaszak Robert Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 275 171 446 
84Maciaszek Konrad Konin II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 270 176 446 
85Rachwał Marcin Szczecin Memoriał Adama Kraińskiego 270 176 446 
86Zdobylak Jarosław Wrocław Puchar Opolszczyzny 270 176 446 
87Plata Łukasz Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego 265 181 446 
88Strankowski Zbigniew Zielona Góra I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  260 186 446 
89Wysocki Michał Kielce Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 255 191 446 
90Strankowski Zbigniew Zielona Góra Puchar Prezydenta Miasta Piły  275 170 445 
91Samborski Jakub Piotrków Trybunalski III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 275 170 445 
92Plata Łukasz Gdańsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 270 175 445 
93Maciaszek Konrad Konin Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 260 185 445 
94Radziewicz Daniel Zielona Góra Puchar Prezydenta Miasta Piły  260 185 445 
95Klawe Hubert Poznań II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 260 185 445 
96Goerick Marek Elbląg Puchar Łuczniczki 265 179 444 
97Rachwał Marcin Szczecin Puchar Winobrania 265 179 444 
98Szypowski Robert Olsztyn Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 265 179 444 
99Miotke Daniel Gdańsk Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 260 184 444 
100Radzimski Krzysztof Leszno Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 285 158 443 
101Kamiński Wiesław Gdańsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 270 173 443 
102Rachwał Marcin Szczecin III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 270 173 443 
103Szczęch Konrad Tarnobrzeg  Czarny Diament Ziemi Śląskiej 265 178 443 
104Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 260 183 443 
105Stachowiak Grzegorz Gorzów Wielkopolski I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  280 162 442 
106Włodarczyk Waldemar Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 275 167 442 
107Szypowski Robert Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich 275 167 442 
108Maciaszek Konrad Konin Puchar FAM Pionki 270 172 442 
109Lewczuk Grzegorz Katowice Puchar Opolszczyzny 270 172 442 
110Szafrański Wojciech  Puchar Północnego Mazowsza 270 172 442 
111Mołdrzyk Dawid Katowice Finał Ligi Strzeleckiej 265 177 442 
112Dziuba Marcin Piła Puchar Targów Poznańskich 255 187 442 
113Wiktor Paweł Szczecin Puchar Winobrania 275 166 441 
114Prokop Romuald Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 270 171 441 
115Szafrański Wojciech Skierniewice Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 265 176 441 
116Cieślak Rajmund Konin Puchar Winobrania 280 160 440 
117Mrówczyński Radosław Wrocław II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 275 165 440 
118Wojtaszuk Dariusz Jelenia Góra Puchar Grodu nad Prosną 270 170 440 
119Szypowski Stanisław Olsztyn Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 270 170 440 
120Maciaszek Konrad Konin Puchar Winobrania 265 175 440 
121Gajewski Aleksander Kalisz Puchar Prezydenta Miasta Konina 260 180 440 
122Maciaszek Konrad Konin Puchar Dymarek Świętokrzyskich 260 180 440 
123Klawe Hubert Poznań Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 260 180 440 
124Andrzejczyk Patryk Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 260 180 440 
125Kozłowski Kamil Koszalin Memoriał Adama Kraińskiego 250 190 440 
126Woźniak Jerzy Kraków Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 280 159 439 
127Wojtaszuk Dariusz Jelenia Góra III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 270 169 439 
128Kołodziejski Albert Płock II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 270 169 439 
129Zaborowski Grzegorz Zielona Góra I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  270 169 439 
130Lizurej Tomasz Częstochowa Puchar Opolszczyzny 270 169 439 
131Maryńczak Lech Szczecin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 265 174 439 
132Bakalarz Jan Piotrków Trybunalski Puchar Jury Częstochowskiej 265 174 439 
133Łazik Krzysztof Leszno Puchar Winobrania 260 179 439 
134Niedzwiecki Rafał  Puchar Północnego Mazowsza 260 179 439 
135Wysocki Michał Kielce Finał Ligi Strzeleckiej 255 184 439 
136Sokół Piotr Zielona Góra Puchar Winobrania 250 189 439 
137Kubik Ireneusz Radom Puchar Kujaw 250 189 439 
138Kowalski Marek Piotr Toruń III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 290 148 438 
139Drożdż Aleksander Bielsko Biała III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 280 158 438 
140Tomczak Bartosz Zielona Góra Puchar Winobrania 270 168 438 
141Rachwał Marcin Szczecin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 265 173 438 
142Bekasiak Hubert Szczecin III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 265 173 438 
143Mrówczyński Radosław Wrocław Puchar Opolszczyzny 265 173 438 
144Adamczyk Jacek Robert Toruń Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 265 173 438 
145Wlaszczyk Albert Tarnobrzeg II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 265 173 438 
146Polit Roman Skierniewice Puchar Kujaw 255 183 438 
147Pilarz Błażej Sieradz I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 255 183 438 
148Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Puchar Prezydenta Miasta Piły  275 162 437 
149Lewczuk Grzegorz Katowice Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 270 167 437 
150Montowski Hubert Bydgoszcz II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 270 167 437 
151Bisping Andrzej Bielsko Biała Puchar Dymarek Świętokrzyskich 265 172 437 
152Maciaszek Konrad Konin Puchar Jury Częstochowskiej 260 177 437 
153Prokop Romuald Gorzów Wielkopolski III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 260 177 437 
154Kaliński Hubert Poznań Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 255 182 437 
155Stosik Robert Elbląg Puchar Łuczniczki 255 182 437 
156Barszcz Krzysztof Rzeszów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 255 182 437 
157Jeziorowski Zbigniew Katowice II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 255 182 437 
158Kołodziejski Albert Płock Puchar Prezydenta Miasta Łomży 275 161 436 
159Sosnowski Tomasz Kielce III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 275 161 436 
160Banaszak Robert Poznań Puchar Winobrania 270 166 436 
161Pluta Dariusz Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 265 171 436 
162Opielak Grzegorz Lublin Puchar Jesieni 265 171 436 
163Kazubski Kacper Poznań Puchar Winobrania 260 176 436 
164Mołdrzyk Dawid Katowice III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 260 176 436 
165Kwiatkowski Miłosz Częstochowa Puchar Jury Częstochowskiej 260 176 436 
166Oborski Przemysław Piła Puchar Łuczniczki 255 181 436 
167Stachowiak Grzegorz Gorzów Wielkopolski Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 255 181 436 
168Szypowski Robert Olsztyn I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 255 181 436 
169Osipiński Rafał Łomża Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 255 181 436 
170Oborski Przemysław Piła Puchar Winobrania 245 191 436 
171Zygmanowski Andrzej Leszno  Czarny Diament Ziemi Śląskiej 270 165 435 
172Kubik Ireneusz Radom Turniej Chmielakowy 270 165 435 
173Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Puchar Gryfa Szczecińskiego 270 165 435 
174Szczepański Jarosław Katowice Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 270 165 435 
175Miotke Daniel Gdańsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 265 170 435 
176Gaj Michał Piotrków Trybunalski Puchar Prezydenta Miasta Łomży 260 175 435 
177Michałowski Mateusz Gdańsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 260 175 435 
178Mołdrzyk Dawid Katowice Puchar Jury Częstochowskiej 255 180 435 
179Tomczyk Marcin Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny 285 149 434 
180Drożdż Aleksander Bielsko Biała  Czarny Diament Ziemi Śląskiej 280 154 434 
181Pulcer Łukasz Konin Puchar Grodu nad Prosną 280 154 434 
182Goercik Marek Elbląg Puchar Jezior Mazurskich 265 169 434 
183Ciesiołkiewicz Tomasz Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 260 174 434 
184Miszycki Piotr Kielce III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 255 179 434 
185Łassa Paweł Michał Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 250 184 434 
186Kowalski Marek Piotr Toruń Puchar Targów Poznańskich 250 184 434 
187Wysocki Michał Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 250 184 434 
188Maciaszek Konrad Konin Puchar Browninga i Winchestera  280 153 433 
189Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 275 158 433 
190Cieślak Rajmund Konin Puchar Łuczniczki 270 163 433 
191Szymczak Marcin Poznań Puchar Prezydenta Miasta Piły  270 163 433 
192Miszycki Piotr Kielce II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 265 168 433 
193Grzesiak Marek Opole Puchar Opolszczyzny 265 168 433 
194Montowski Hubert Bydgoszcz Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 260 173 433 
195Pieciak Zbigniew Łomża Puchar Prezydenta Miasta Łomży 260 173 433 
196Żołądkiewicz Dariusz Koszalin II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 255 178 433 
197Lewczuk Grzegorz Katowice II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 255 178 433 
198Rachwał Marcin Szczecin Puchar Targów Poznańskich 250 183 433 
199Smólski Hubert Piotrków Trybunalski II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 250 183 433 
200Bisping Andrzej Bielsko Biała Puchar Targów Poznańskich 250 183 433 
201Nowicki Paweł Warszawa Puchar Dymarek Świętokrzyskich 255 177 432 
202Kozłowski Kamil Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 255 177 432 
203Semkiw Krzysztof Olsztyn Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 245 187 432 
204Wójcik Leszek Koszalin III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 285 146 431 
205Hennig Rafał Słupsk Puchar Łuczniczki 265 166 431 
206Jeziorowski Zbigniew Katowice III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 265 166 431 
207Żołądkiewicz Dariusz Koszalin III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 260 171 431 
208Lewczuk Grzegorz Katowice I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 260 171 431 
209Nowa kowski Tomasz, Michał Lublin III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 255 176 431 
210Stojek Hubert Łódź I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 255 175 430 
211Sokół Piotr Zielona Góra Puchar Prezydenta Miasta Piły  255 175 430 
212Kowalski Marek Piotr Toruń Puchar Prezydenta Miasta Konina 255 175 430 
213Kwiatkowski Miłosz Częstochowa III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 255 175 430 
214Pulcer Łukasz Konin Puchar Targów Poznańskich 255 175 430 
215Szczęch Konrad Tarnobrzeg Puchar FAM Pionki 250 180 430 
216Bisping Andrzej Bielsko Biała III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 270 159 429 
217Kwiatkowski Miłosz Częstochowa Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 265 164 429 
218Kwiatkowski Miłosz Częstochowa  Czarny Diament Ziemi Śląskiej 260 169 429 
219Pieściński Adam Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 260 169 429 
220Błaszczyk Jarosław Łódź I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 260 169 429 
221Kułaga Wojciech Tarnobrzeg Puchar Jesieni 260 169 429 
222Kaszewski Andrzej Płock Puchar Kujaw 255 174 429 
223Olborski Wojciech Ciechanów I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 255 174 429 
224Zdobylak Jarosław Wrocław Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 255 174 429 
225Pycia Mariusz Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 255 174 429 
226Szczęsny Bogdan Kielce I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 255 174 429 
227Fijałkowski Radosław Toruń I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  250 179 429 
228Jakóbczyk Jarosław Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 250 179 429 
229Kosmalski Adam Sieradz Puchar Prezydenta Miasta Konina 250 179 429 
230Gaj Grzegorz Piotrków Trybunalski Puchar Grodu nad Prosną 245 184 429 
231Mołdrzyk Dawid Katowice Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 245 184 429 
232Kamiński Krzysztof Suwałki II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 285 143 428 
233Smolarski Marcin Kielce Puchar Jesieni 275 153 428 
234Kociuban Marek Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 265 163 428 
235Dziuba Marcin Piła III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 265 163 428 
236Pulcer Łukasz Konin III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 260 168 428 
237Dąbrowski Piotr Wałbrzych Puchar Opolszczyzny 260 168 428 
238Szczęsny Bogdan Kielce III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 255 173 428 
239Wysocki Michał Kielce III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 235 193 428 
240Smolarski Marcin Kielce II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 275 152 427 
241Stachowiak Grzegorz Gorzów Wielkopolski Puchar Prezydenta Miasta Piły  270 157 427 
242Kułaga Wojciech Tarnobrzeg Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 270 157 427 
243Pawlak Marcin Warszawa III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 270 157 427 
244Maciaszek Konrad Konin III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 255 172 427 
245Stosik Robert Piotr Elbląg Puchar Targów Poznańskich 250 177 427 
246Samborski Jakub Piotrków Trybunalski  Czarny Diament Ziemi Śląskiej 250 177 427 
247Miotke Daniel Gdańsk Finał Ligi Strzeleckiej 245 182 427 
248Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Podlasia 240 187 427 
249Marcinkiewicz Mariusz Suwałki Puchar Podlasia 240 187 427 
250Stojek Hubert Łódź II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 235 192 427 
251Liberski Robert Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 265 161 426 
252Maciaszek Konrad Konin Puchar Targów Poznańskich 260 166 426 
253Rybiński Wojciech Białystok Puchar Podlasia 260 166 426 
254Stojek Hubert Łódź Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 260 166 426 
255Bisping Andrzej Bielsko Biała Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 250 176 426 
256Sakwa Maciej Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 250 176 426 
257Szypowski Robert Olsztyn II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 250 176 426 
258Zygmanowski Andrzej Leszno Puchar Łuczniczki 250 176 426 
259Mołdrzyk Dawid Katowice Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 250 176 426 
260Zygmanowski Andrzej Leszno Puchar Targów Poznańskich 245 181 426 
261Jasiorowska Aleksandra Irena Radom Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 240 186 426 
262Kubik Bartosz Kamil Radom Turniej Chmielakowy 265 160 425 
263Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Prezydenta Miasta Piły  265 160 425 
264Malina Hubert Tomasz Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 250 175 425 
265Fijałkowski Michał Toruń Puchar Browninga i Winchestera  250 175 425 
266Bisping Andrzej Bielsko Biała Finał Ligi Strzeleckiej 250 175 425 
267Opielak Grzegorz Lublin III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 250 175 425 
268Grot Maciej Opole Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 245 180 425 
269Szypowski Stanisław Olsztyn Puchar Prezydenta Miasta Łomży 245 180 425 
270Kaszewski Andrzej Płock III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 240 185 425 
271Nowiński Jarosław Bydgoszcz Puchar Jezior Mazurskich 240 185 425 


Najlepsze wyniki w kuli i dziku w klasie powszechnej za 2015 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Wysocki Michał Kielce Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 260 96 99 195 455 
2Nowiński Jarosław Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 230 98 96 194 424 
3Wysocki Michał Kielce Puchar Jesieni 270 96 98 194 464 
4Wysocki Michał Kielce III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 235 96 97 193 428 
5Stojek Hubert Łódź II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 235 94 98 192 427 
6Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Turniej Chmielakowy 285 93 99 192 477 
7Szypowski Robert Olsztyn Memoriał Adama Kraińskiego 280 93 99 192 472 
8Wysocki Michał Kielce II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 255 93 99 192 447 
9Wysocki Michał Kielce Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 255 94 97 191 446 
10Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 285 93 98 191 476 
11Oborski Przemysław Piła Puchar Winobrania 245 93 98 191 436 
12Andrzejczyk Patryk Koszalin Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 265 95 95 190 455 
13Mołdrzyk Dawid Katowice Puchar Browninga i Winchestera  275 94 96 190 465 
14Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg  Czarny Diament Ziemi Śląskiej 275 93 97 190 465 
15Maciaszek Konrad Konin Puchar Łuczniczki 260 93 97 190 450 
16Kozłowski Kamil Koszalin Memoriał Adama Kraińskiego 250 93 97 190 440 
17Bekasiak Hubert Szczecin I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  275 92 98 190 465 
18Maciaszek Konrad Konin Puchar Prezydenta Miasta Konina 260 92 98 190 450 
19Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar FAM Pionki 285 91 99 190 475 
20Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 285 94 95 189 474 
21Kozłowski Kamil Koszalin Puchar Winobrania 260 93 96 189 449 
22Sokół Piotr Zielona Góra Puchar Winobrania 250 93 96 189 439 
23Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Finał Ligi Strzeleckiej 280 92 97 189 469 
24Kubik Ireneusz Radom Puchar Kujaw 250 91 98 189 439 
25Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Dymarek Świętokrzyskich 275 90 99 189 464 
26Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 280 93 95 188 468 
27Szczotka Rafał Bielsko Biała Puchar Browninga i Winchestera  230 93 95 188 418 
28Maciaszek Konrad Konin Puchar Grodu nad Prosną 265 92 96 188 453 
29Banaszak Robert Poznań Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 230 90 98 188 418 
30Pulcer Łukasz Konin Puchar FAM Pionki 280 89 99 188 468 
31Dziuba Marcin Piła Puchar Targów Poznańskich 255 93 94 187 442 
32Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Podlasia 240 93 94 187 427 
33Zdobylak Jarosław Wrocław III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 275 92 95 187 462 
34Semkiw Krzysztof Olsztyn Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 245 92 95 187 432 
35Mołdrzyk Dawid Katowice I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 275 90 97 187 462 
36Miszycki Piotr Kielce Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 260 90 97 187 447 
37Sowa Marek Zielona Góra Puchar Targów Poznańskich 180 90 97 187 367 
38Plata Łukasz Gdańsk Puchar Łuczniczki 175 90 97 187 362 
39Mołdrzyk Dawid Katowice Puchar Opolszczyzny 290 88 99 187 477 
40Marcinkiewicz Mariusz Suwałki Puchar Podlasia 240 88 99 187 427 
41Sosnowski Tomasz Kielce Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 235 88 99 187 422 
42Chodowiec Andrzej Siedlce Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 225 93 93 186 411 
43Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Łuczniczki 275 92 94 186 461 
44Strankowski Zbigniew Zielona Góra I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  260 92 94 186 446 
45Wiśniewski Piotr Gorzów Wielkopolski Puchar Prezydenta Miasta Piły  230 90 96 186 416 
46Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Memoriał Adama Kraińskiego 285 89 97 186 471 
47Miotke Daniel Gdańsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 275 89 97 186 461 
48Nowicki Paweł Warszawa II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 235 89 97 186 421 
49Jasiorowska Aleksandra Irena Radom Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 240 86 100 186 426 
50Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Jezior Mazurskich 285 92 93 185 470 
51Prokop Romuald Gorzów Wielkopolski Puchar Targów Poznańskich 270 92 93 185 455 
52Klawe Hubert Poznań II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 260 92 93 185 445 
53Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 285 90 95 185 470 
54Bisping Andrzej Bielsko Biała  Czarny Diament Ziemi Śląskiej 280 90 95 185 465 
55Maciaszek Konrad Konin Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 270 90 95 185 455 
56Radziewicz Daniel Zielona Góra Puchar Prezydenta Miasta Piły  260 90 95 185 445 
57Nowiński Jarosław Bydgoszcz Puchar Jezior Mazurskich 240 90 95 185 425 
58Kowalski Marek Piotr Toruń Puchar Kujaw 270 89 96 185 455 
59Gatz Arkadiusz Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 220 89 96 185 405 
60Maciaszek Konrad Konin Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 260 88 97 185 445 
61Socha Dominika Konin Puchar Winobrania 190 88 97 185 375 
62Smoliński Piotr Elbląg Puchar Jezior Mazurskich 275 87 98 185 460 
63Kaszewski Andrzej Płock III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 240 87 98 185 425 
64Kozłowski Kamil Koszalin III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 270 86 99 185 455 
65SEGREGACJA W / G NAJLEPSZEGO DZIKA     
66Nowiński Jarosław Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 230 98 96 194 424 
67Wysocki Michał Kielce Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 260 96 99 195 455 
68Wysocki Michał Kielce Puchar Jesieni 270 96 98 194 464 
69Wysocki Michał Kielce III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 235 96 97 193 428 
70Andrzejczyk Patryk Koszalin Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 265 95 95 190 455 
71Oborski Przemysław Piła Puchar Łuczniczki 255 95 86 181 436 
72Stojek Hubert Łódź II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 235 94 98 192 427 
73Wysocki Michał Kielce Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 255 94 97 191 446 
74Mołdrzyk Dawid Katowice Puchar Browninga i Winchestera  275 94 96 190 465 
75Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 285 94 95 189 474 
76Kubik Ireneusz Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 235 94 84 178 413 
77Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Turniej Chmielakowy 285 93 99 192 477 
78Szypowski Robert Olsztyn Memoriał Adama Kraińskiego 280 93 99 192 472 
79Wysocki Michał Kielce II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 255 93 99 192 447 
80Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 285 93 98 191 476 
81Oborski Przemysław Piła Puchar Winobrania 245 93 98 191 436 
82Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg  Czarny Diament Ziemi Śląskiej 275 93 97 190 465 
83Maciaszek Konrad Konin Puchar Łuczniczki 260 93 97 190 450 
84Kozłowski Kamil Koszalin Memoriał Adama Kraińskiego 250 93 97 190 440 
85Kozłowski Kamil Koszalin Puchar Winobrania 260 93 96 189 449 
86Sokół Piotr Zielona Góra Puchar Winobrania 250 93 96 189 439 
87Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 280 93 95 188 468 
88Szczotka Rafał Bielsko Biała Puchar Browninga i Winchestera  230 93 95 188 418 
89Dziuba Marcin Piła Puchar Targów Poznańskich 255 93 94 187 442 
90Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Podlasia 240 93 94 187 427 
91Chodowiec Andrzej Siedlce Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 225 93 93 186 411 
92Mołdrzyk Dawid Katowice Puchar Jury Częstochowskiej 255 93 87 180 435 
93Sokół Piotr Zielona Góra Puchar Prezydenta Miasta Piły  255 93 82 175 430 
94Bekasiak Hubert Szczecin I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  275 92 98 190 465 
95Maciaszek Konrad Konin Puchar Prezydenta Miasta Konina 260 92 98 190 450 
96Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Finał Ligi Strzeleckiej 280 92 97 189 469 
97Maciaszek Konrad Konin Puchar Grodu nad Prosną 265 92 96 188 453 
98Zdobylak Jarosław Wrocław III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 275 92 95 187 462 
99Semkiw Krzysztof Olsztyn Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 245 92 95 187 432 
100Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Łuczniczki 275 92 94 186 461 
101Strankowski Zbigniew Zielona Góra I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  260 92 94 186 446 
102Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Jezior Mazurskich 285 92 93 185 470 
103Prokop Romuald Gorzów Wielkopolski Puchar Targów Poznańskich 270 92 93 185 455 
104Klawe Hubert Poznań II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 260 92 93 185 445 
105Miotke Daniel Gdańsk Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 260 92 92 184 444 
106Smólski Hubert Piotrków Trybunalski II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 250 92 91 183 433 
107Jeziorowski Zbigniew Katowice II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 255 92 90 182 437 
108Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar FAM Pionki 285 91 99 190 475 
109Kubik Ireneusz Radom Puchar Kujaw 250 91 98 189 439 
110Łassa Paweł Michał Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 250 91 93 184 434 
111Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Dymarek Świętokrzyskich 270 91 92 183 453 
112Olender Robert Radom II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 240 91 91 182 422 
113Kowalski Marek Piotr Toruń Finał Ligi Strzeleckiej 275 91 88 179 454 
114Szypowski Robert Olsztyn Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 265 91 88 179 444 
115Szydłowski Rafał Lublin Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 230 91 88 179 409 
116Olender Robert Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 200 91 88 179 379 
117Wiśniewski Hubert Tarnów I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 205 91 87 178 383 
118Pieciak Zbigniew Łomża Puchar Prezydenta Miasta Łomży 260 91 82 173 433 
119Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Dymarek Świętokrzyskich 275 90 99 189 464 
120Banaszak Robert Poznań Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 230 90 98 188 418 
121Mołdrzyk Dawid Katowice I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 275 90 97 187 462 
122Miszycki Piotr Kielce Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 260 90 97 187 447 
123Sowa Marek Zielona Góra Puchar Targów Poznańskich 180 90 97 187 367 
124Plata Łukasz Gdańsk Puchar Łuczniczki 175 90 97 187 362 
125Wiśniewski Piotr Gorzów Wielkopolski Puchar Prezydenta Miasta Piły  230 90 96 186 416 
126Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 285 90 95 185 470 
127Bisping Andrzej Bielsko Biała  Czarny Diament Ziemi Śląskiej 280 90 95 185 465 
128Maciaszek Konrad Konin Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 270 90 95 185 455 
129Radziewicz Daniel Zielona Góra Puchar Prezydenta Miasta Piły  260 90 95 185 445 
130Nowiński Jarosław Bydgoszcz Puchar Jezior Mazurskich 240 90 95 185 425 
131Winnicki Piotr Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 135 90 94 184 319 
132Polit Roman Skierniewice Puchar Kujaw 255 90 93 183 438 
133Kubik Ireneusz Radom III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 240 90 93 183 423 
134Grzybowski Dominik Radom Puchar FAM Pionki 225 90 93 183 408 
135Kotzian Przemysław Rzeszów Turniej Chmielakowy 220 90 93 183 403 
136Kaszewski Andrzej Płock Puchar Toruńskiej Katarzynki 230 90 91 181 411 
137Wiśniewski Hubert Tarnów Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 230 90 90 180 410 
138Sowa Marek Zielona Góra Puchar Winobrania 215 90 90 180 395 
139Fijałkowski Radosław Toruń I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  250 90 89 179 429 
140Wojtulewicz Jarosław Suwałki Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 235 90 89 179 414 
141Samborski Jakub Piotrków Trybunalski  Czarny Diament Ziemi Śląskiej 250 90 87 177 427 
142Sakwa Maciej Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 250 90 86 176 426 
143Bogacz Dawid Rzeszów Puchar Dymarek Świętokrzyskich 230 90 86 176 406 
144Montowski Hubert Bydgoszcz Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 260 90 83 173 433 
145Stojek Hubert Łódź Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 250 90 83 173 423 
146Pulcer Łukasz Konin Puchar FAM Pionki 280 89 99 188 468 
147Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Memoriał Adama Kraińskiego 285 89 97 186 471 
148Miotke Daniel Gdańsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 275 89 97 186 461 
149Nowicki Paweł Warszawa II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 235 89 97 186 421 
150Kowalski Marek Piotr Toruń Puchar Kujaw 270 89 96 185 455 
151Gatz Arkadiusz Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 220 89 96 185 405 
152Wysocki Michał Kielce Finał Ligi Strzeleckiej 255 89 95 184 439 
153Kowalski Marek Piotr Toruń Puchar Targów Poznańskich 250 89 95 184 434 
154Wysocki Michał Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 250 89 95 184 434 
155Kułaga Wojciech Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 270 89 94 183 453 
156Janus Sławomir Kielce Turniej Chmielakowy 230 89 93 182 412 
157Szypowski Stanisław Olsztyn Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 240 89 92 181 421 
158Bąk Michał Kalisz Puchar Prezydenta Miasta Konina 200 89 88 177 377 
159Pluta Dariusz Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 265 89 82 171 436 
160Przybyła Wiesław Poznań Puchar Prezydenta Miasta Piły  210 89 81 170 380 
161Wiśniewski Hubert Tarnów III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 245 89 79 168 413 
162Narowski Tomasz Poznań Puchar Prezydenta Miasta Piły  245 89 74 163 408 
163Kubik Ireneusz Radom  Czarny Diament Ziemi Śląskiej 240 89 71 160 400 
164Mołdrzyk Dawid Katowice Puchar Opolszczyzny 290 88 99 187 477 
165Marcinkiewicz Mariusz Suwałki Puchar Podlasia 240 88 99 187 427 
166Sosnowski Tomasz Kielce Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 235 88 99 187 422 
167Maciaszek Konrad Konin Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 260 88 97 185 445 
168Socha Dominika Konin Puchar Winobrania 190 88 97 185 375 
169Mołdrzyk Dawid Katowice Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 245 88 96 184 429 
170Barszcz Krzysztof Rzeszów Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 275 88 94 182 457 
171Barszcz Krzysztof Rzeszów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 255 88 94 182 437 
172Miotke Daniel Gdańsk Finał Ligi Strzeleckiej 245 88 94 182 427 
173Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Prezydenta Miasta Łomży 280 88 93 181 461 
174Wiśniewski Hubert Tarnów Puchar Jesieni 240 88 93 181 421 
175Gajewski Aleksander Kalisz Puchar Prezydenta Miasta Konina 260 88 92 180 440 
176Grot Maciej Opole Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 245 88 92 180 425 
177Polit Roman Skierniewice Puchar Toruńskiej Katarzynki 225 88 91 179 404 
178Szul Marek Gdańsk Puchar Prezydenta Miasta Łomży 225 88 91 179 404 
179Malina Hubert Tomasz Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 250 88 87 175 425 
180Sowa Marek Zielona Góra Puchar Prezydenta Miasta Piły  215 88 87 175 390 
181Zdobylak Jarosław Wrocław Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 255 88 86 174 429 
182Plata Łukasz Gdańsk Puchar Targów Poznańskich 250 88 86 174 424 
183Nowacki Łukasz Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 225 88 85 173 398 
184Banaszak Robert Poznań Puchar Targów Poznańskich 235 88 84 172 407 
185Osiaczyk Jacek Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 235 88 74 162 397 
186Czajka Krzysztof Jacek Płock Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 230 88 69 157 387 
187Smoliński Piotr Elbląg Puchar Jezior Mazurskich 275 87 98 185 460 
188Kaszewski Andrzej Płock III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 240 87 98 185 425 
189Kowalski Marek Piotr Toruń II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 270 87 97 184 454 
190Semkiw Krzysztof Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich 230 87 97 184 414 
191Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 260 87 96 183 443 
192Pilarz Błażej Sieradz I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 255 87 96 183 438 
193Rachwał Marcin Szczecin Puchar Targów Poznańskich 250 87 96 183 433 
194Miotke Daniel Gdańsk Puchar Targów Poznańskich 235 87 96 183 418 
195Bieniasz -Krzywiec Paweł Siedlce Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 230 87 96 183 413 
196Bisping Andrzej Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 280 87 95 182 462 
197Kowalski Marek Piotr Toruń I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  280 87 95 182 462 
198Pulcer Łukasz Konin Puchar Prezydenta Miasta Konina 265 87 95 182 447 
199Kaliński Hubert Poznań Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 255 87 95 182 437 
200Dąbrowski Piotr Wałbrzych Puchar Browninga i Winchestera  215 87 95 182 397 
201Mołdrzyk Dawid Katowice II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 270 87 94 181 451 
202Stachowiak Grzegorz Gorzów Wielkopolski Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 255 87 94 181 436 
203Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Jesieni 235 87 94 181 416 
204Wiśniewski Hubert Tarnów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 225 87 94 181 406 
205Miszycki Piotr Kielce III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 255 87 92 179 434 
206Stefański Wojciech Gdańsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 245 87 92 179 424 
207Janicki Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Gryfa Szczecińskiego 215 87 92 179 394 
208Plata Łukasz Gdańsk II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 200 87 90 177 377 
209Wójcik Maciej Chełm III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 280 87 89 176 456 
210Nowa kowski Tomasz, Michał Lublin III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 255 87 89 176 431 
211Kwasigroch Jakub Słupsk Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 205 87 89 176 381 
212Pilarz Błażej Sieradz Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 215 87 88 175 390 
213Kaszewski Andrzej Płock Puchar Kujaw 255 87 87 174 429 
214Kukanow Maciej Zielona Góra Puchar Prezydenta Miasta Piły  230 87 87 174 404 
215Bąk Maciej Częstochowa Puchar Browninga i Winchestera  240 87 86 173 413 
216Bąk Maciej Częstochowa Puchar Opolszczyzny 230 87 85 172 402 
217Fijałkowski Radosław Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 215 87 85 172 387 
218Janicki Michał Gorzów Wielkopolski Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 220 87 84 171 391 
219Grynia Barbara Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 245 87 82 169 414 
220Hennig Rafał Słupsk Puchar Łuczniczki 265 87 79 166 431 
221Ratajczak Tomasz Leszno Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 230 87 76 163 393 
222Jasiorowska Aleksandra Irena Radom Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 240 86 100 186 426 
223Kozłowski Kamil Koszalin III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 270 86 99 185 455 
224Maciaszek Konrad Konin Puchar Jesieni 275 86 98 184 459 
225Pulcer Łukasz Konin Puchar Winobrania 265 86 98 184 449 
226Gaj Grzegorz Piotrków Trybunalski Puchar Grodu nad Prosną 245 86 98 184 429 
227Pulcer Łukasz Konin Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 285 86 97 183 468 
228Szul Marek Gdańsk I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 235 86 97 183 418 
229Marcinkiewicz Mariusz Suwałki Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 205 86 97 183 388 
230Stosik Robert Elbląg Puchar Łuczniczki 255 86 96 182 437 
231Miotke Daniel Gdańsk I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  220 86 96 182 402 
232Szypowski Robert Olsztyn Puchar Prezydenta Miasta Łomży 280 86 95 181 461 
233Szypowski Robert Olsztyn I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 255 86 95 181 436 
234Barszcz Krzysztof Rzeszów III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 240 86 95 181 421 
235Forczmański Bartosz Włocławek I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  240 86 95 181 421 
236Andrzejczyk Patryk Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 260 86 94 180 440 
237Klawe Hubert Poznań Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 260 86 94 180 440 
238Janus Sławomir Kielce Puchar Jesieni 185 86 94 180 365 
239Olczyk Dariusz Wrocław Puchar Opolszczyzny 275 86 93 179 454 
240Rachwał Marcin Szczecin Puchar Winobrania 265 86 93 179 444 
241Gaj Michał Piotrków Trybunalski Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 245 86 93 179 424 
242Liczner Marcin Jelenia Góra II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 240 86 93 179 419 
243Szykowny Michał Częstochowa Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 225 86 93 179 404 
244Kubik Ireneusz Radom II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 235 86 91 177 412 
245Skrzypczak Jakub Płock Puchar Łuczniczki 235 86 91 177 412 
246Szafrański Wojciech Skierniewice Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 265 86 90 176 441 
247Kozłowski Kamil Koszalin Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 245 86 90 176 421 
248Gaj Michał Piotrków Trybunalski Puchar Targów Poznańskich 275 86 89 175 450 
249Kubik Ireneusz Radom Puchar Podlasia 190 86 89 175 365 
250Pieściński Adam Toruń Memoriał Adama Kraińskiego 275 86 87 173 448 
251Nowicki Paweł Warszawa I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 220 86 87 173 393 
252Szypowski Jacek Olsztyn I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 245 86 85 171 416 
253Strankowski Zbigniew Zielona Góra Puchar Prezydenta Miasta Piły  275 86 84 170 445 
254Kasprzyk Adam Częstochowa Puchar Opolszczyzny 250 86 83 169 419 
255Narowski Tomasz Poznań Puchar Targów Poznańskich 225 86 83 169 394 
256Kwasigroch Jakub Słupsk Puchar Łuczniczki 230 85 99 184 414 
257Bisping Andrzej Bielsko Biała Puchar Targów Poznańskich 250 85 98 183 433 
258Kowalski Marek Toruń Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 240 85 98 183 423 
259Maciaszek Konrad Konin Puchar Opolszczyzny 280 85 97 182 462 
260Pulcer Łukasz Konin Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 265 85 97 182 447 
261Semkiw Krzysztof  Puchar Północnego Mazowsza 240 85 97 182 422 
262Loll Maciej Gdańsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 210 85 97 182 392 
263Szypowski Stanisław Olsztyn Puchar Prezydenta Miasta Łomży 245 85 95 180 425 
264Szczęsny Bogdan Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 240 85 95 180 420 
265Kalinowski Paweł Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 235 85 95 180 415 
266Kusiak Mariusz Zamość II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 225 85 95 180 405 
267Jakóbczyk Jarosław Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 250 85 94 179 429 
268Gumna Renata Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 225 85 94 179 404 
269Kwiatkowski Miłosz Częstochowa Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 220 85 94 179 399 
270Wróblewski Jarosław Wrocław Puchar Opolszczyzny 270 85 92 177 447 
271Mołdrzyk Dawid Katowice Finał Ligi Strzeleckiej 265 85 92 177 442 
272Nowicki Paweł Warszawa III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 240 85 92 177 417 
273Kaliński Hubert Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 285 85 91 176 461 
274Kasprzyk Adam Częstochowa II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 230 85 91 176 406 
275Ołówek Piotr Chełm Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 200 85 89 174 374 
276Mrówczyński Radosław Wrocław Puchar Opolszczyzny 265 85 88 173 438 
277Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 230 85 87 172 402 
278Stachera Michał Wałbrzych Puchar Browninga i Winchestera  240 85 84 169 409 
279Kuształa Grzegorz Olsztyn Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 210 85 84 169 379 
280Dąbski Sebastian Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 240 85 82 167 407 
281Dera Grzegorz Gorzów Wielkopolski Puchar Prezydenta Miasta Piły  205 85 82 167 372 
282Robacki Piotr Przemyśl Tarnobrzeski Puchar Wiosny 230 85 79 164 394 


Ranking Pucharu PZŁ 2015 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Turniej Chmielakowy 477 1428 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 476 
Puchar FAM Pionki 475 
2Mołdrzyk Dawid Katowice Puchar Opolszczyzny 477 1412 
Puchar FAM Pionki 470 
Puchar Browninga i Winchestera 465 
3Pulcer Łukasz Konin Puchar FAM Pionki 468 1397 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 468 
Puchar Prezydenta Miasta Piły  461 
4Bekasiak Hubert Szczecin I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  465 1383 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 463 
Puchar Browninga i Winchestera  455 
5Szypowski Robert Olsztyn Memoriał Adama Kraińskiego 472 1377 
Puchar Prezydenta Miasta Łomży 461 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 444 
6Maciaszek Konrad Konin Puchar Opolszczyzny 462 1376 
Puchar Jesieni 459 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 455 
7Kowalski Marek Piotr Toruń I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  462 1375 
Puchar Łuczniczki 458 
Puchar Kujaw 455 
8Wysocki Michał Kielce Puchar Jesieni 464 1369 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 455 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 450 
9Bisping Andrzej Bielsko Biała  Czarny Diament Ziemi Śląskiej 465 1364 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 462 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 437 
10Wójcik Maciej Chełm III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 456 1358 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 453 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 449 
11Kozłowski Kamil Koszalin III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 455 1344 
Puchar Winobrania 449 
Memoriał Adama Kraińskiego 440 
12Strankowski Zbigniew Zielona Góra Puchar Winobrania 452 1343 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  446 
Puchar Prezydenta Miasta Piły  445 
13Gaj Michał Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 457 1342 
Puchar Targów Poznańskich 450 
Puchar Prezydenta Miasta Łomży 435 
14Miotke Daniel Gdańsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 461 1340 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 444 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 435 
15Zdobylak Jarosław Wrocław III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 462 1337 
Puchar Opolszczyzny 446 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 429 
16Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Prezydenta Miasta Łomży 461 1336 
Puchar Jesieni 448 
Puchar Podlasia 427 
17Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Dymarek Świętokrzyskich 464 1336 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 445 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 427 
18Prokop Romuald Gorzów Wielkopolski Puchar Targów Poznańskich 455 1333 
Puchar Winobrania 441 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 437 
19Rachwał Marcin Szczecin Memoriał Adama Kraińskiego 446 1333 
Puchar Winobrania 444 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 443 
20Nowacki Mateusz Kalisz Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 456 1330 
Puchar Grodu nad Prosną 452 
Puchar FAM Pionki 422 
21Oborski Przemysław Piła Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 456 1328 
Puchar Winobrania 436 
Puchar Łuczniczki 436 
22Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Łuczniczki 461 1321 
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 443 
Puchar Północnego Mazowsza 417 
23Barszcz Krzysztof Rzeszów Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 457 1316 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 437 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 422 
24Plata Łukasz Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego 446 1315 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 445 
Puchar Targów Poznańskich 424 
25Miszycki Piotr Kielce Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 447 1314 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 434 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 433 
26Lewczuk Grzegorz Katowice Puchar Opolszczyzny 442 1312 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 437 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 433 
27Kułaga Wojciech Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 453 1309 
Puchar Jesieni 429 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 427 
28Stachowiak Grzegorz Gorzów Wielkopolski I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  442 1305 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 436 
Puchar Prezydenta Miasta Piły  427 
29Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Puchar Prezydenta Miasta Piły  437 1305 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 435 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 433 
30Banaszak Robert Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 446 1300 
Puchar Winobrania 436 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 418 
31Kubik Ireneusz Radom Puchar Kujaw 439 1297 
Turniej Chmielakowy 435 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 423 
32Szczęch Konrad Tarnobrzeg  Czarny Diament Ziemi Śląskiej 443 1297 
Puchar FAM Pionki 430 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 424 
33Drożdż Aleksander Bielsko Biała III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 438 1296 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 434 
Puchar Jury Częstochowskiej 424 
34Tomczyk Marcin Bielsko Biała III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 446 1296 
Puchar Opolszczyzny 434 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 416 
35Wojtaszuk Dariusz Jelenia Góra Puchar Grodu nad Prosną 440 1296 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 439 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 417 
36Kwiatkowski Miłosz Częstochowa Puchar Jury Częstochowskiej 436 1295 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 430 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 429 
37Cieślak Rajmund Konin Puchar Winobrania 440 1292 
Puchar Łuczniczki 433 
Memoriał Adama Kraińskiego 419 
38Pieściński Adam Toruń Memoriał Adama Kraińskiego 448 1289 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 429 
Puchar Kujaw 412 
39Zygmanowski Andrzej Leszno Czarny Diament Ziemi Śląskiej 435 1287 
Puchar Targów Poznańskich 426 
Puchar Łuczniczki 426 
40Mrówczyński Radosław Wrocław II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 440 1286 
Puchar Opolszczyzny 438 
Puchar Targów Poznańskich 408 
41Szypowski Stanisław Olsztyn Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 440 1286 
Puchar Prezydenta Miasta Łomży 425 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 421 
42Stosik Robert Piotr Elbląg Puchar Łuczniczki 437 1285 
Puchar Targów Poznańskich 427 
Puchar Prezydenta Miasta Konina 421 
43Klawe Hubert Poznań II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 445 1283 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 440 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 398 
44Stojek Hubert Łódź I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 430 1283 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 427 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 426 
45Olczyk Dariusz Wrocław Puchar Opolszczyzny 454 1281 
Puchar Browninga i Winchestera  414 
Puchar Targów Poznańskich 413 
46Szafrański Wojciech Skierniewice Puchar Północnego Mazowsza 442 1280 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 441 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 397 
47Kęski Adam Tarnów Puchar Jesieni 451 1279 
Turniej Chmielakowy 420 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 408 
48Lizurej Tomasz Częstochowa Puchar Opolszczyzny 439 1279 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 422 
Puchar Jury Częstochowskiej 418 
49Szczęsny Bogdan Kielce I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 429 1277 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 428 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 420 
50Polit Roman Skierniewice Puchar Kujaw 438 1275 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 419 
Puchar Grodu nad Prosną 418 
51Montowski Hubert Bydgoszcz II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 437 1272 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 433 
Memoriał Adama Kraińskiego 402 
52Włodarczyk Waldemar Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 442 1271 
Puchar Prezydenta Miasta Piły  425 
Puchar Winobrania 404 
53Nowicki Paweł Warszawa Puchar Dymarek Świętokrzyskich 432 1270 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 421 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 417 
54Semkiw Krzysztof Olsztyn Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 432 1268 
Puchar Północnego Mazowsza 422 
Puchar Jezior Mazurskich 414 
55Osipiński Rafał Łomża Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 436 1266 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 418 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 412 
56Kaszewski Andrzej Płock Puchar Kujaw 429 1265 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 425 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 411 
57Ławniczak Łukasz Piła I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  424 1265 
Puchar Winobrania 424 
Puchar Prezydenta Miasta Piły  417 
58Nowiński Jarosław Bydgoszcz Puchar Jezior Mazurskich 425 1263 
Puchar Łuczniczki 424 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 414 
59Pawlak Marcin Warszawa III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 427 1263 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 424 
Puchar Prezydenta Miasta Konina 412 
60Hennig Rafał Słupsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 454 1261 
Puchar Łuczniczki 431 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 376 
61Kopel Tomasz Katowice Puchar FAM Pionki 424 1261 
Puchar Browninga i Winchestera  420 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 417 
62Jasiorowska Aleksandra Irena Radom Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 426 1260 
Mistrzostwa PZŁ Dian 420 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 414 
63Jakóbczyk Jarosław Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 429 1258 
Puchar Winobrania 416 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  413 
64Gołębiewski Leszek Elbląg Memoriał Adama Kraińskiego 420 1254 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 418 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 416 
65Bakalarz Jan Piotrków Trybunalski Puchar Jury Częstochowskiej 439 1252 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 415 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 398 
66Śmiałek Damian Szczecin Puchar Prezydenta Miasta Piły  422 1252 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 415 
Puchar Winobrania 415 
67Wojtasiak Ryszard, Stanisław Chełm Turniej Chmielakowy 423 1252 
Puchar Jesieni 415 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 414 
68Szykowny Michał Częstochowa I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 422 1248 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 413 
Puchar Opolszczyzny 413 
69Błaszczyk Jarosław Łódź I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 429 1245 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 418 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 398 
70Kubik Bartosz Kamil Radom Turniej Chmielakowy 425 1245 
Puchar Jesieni 416 
Memoriał Adama Kraińskiego 404 
71Kwasigroch Jakub Słupsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 418 1245 
Puchar Łuczniczki 414 
Puchar Winobrania 413 
72Wiśniewski Hubert Tarnów Puchar Jesieni 421 1244 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 413 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 410 
73Benbenek Michał Przemyśl Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 423 1243 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 414 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 406 
74Fijałkowski Michał Toruń Puchar Browninga i Winchestera  425 1243 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 414 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 404 
75Szczepański Jarosław Katowice Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 435 1243 
Puchar FAM Pionki 406 
Puchar Browninga i Winchestera  402 
76Smólski Hubert Piotrków Trybunalski II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 433 1242 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 412 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 397 
77Smolarski Marcin Kielce Puchar Jesieni 428 1239 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 427 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 384 
78Barański Andrzej Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 417 1235 
Puchar Jezior Mazurskich 413 
Puchar Prezydenta Miasta Konina 405 
79Szul Marek Gdańsk I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 418 1233 
Puchar Jezior Mazurskich 411 
Puchar Prezydenta Miasta Łomży 404 
80Fijałkowski Radosław Toruń I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  429 1232 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 408 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 395 
81Forczmański Bartosz Włocławek I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  421 1231 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 411 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 399 
82Wyszyński Zbigniew Ostrołęka Puchar Podlasia 413 1230 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 412 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 405 
83Iskrzycki Leszek Rzeszów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 415 1228 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 413 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 400 
84Janicki Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Prezydenta Miasta Piły  421 1228 
Puchar Targów Poznańskich 413 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 394 
85Kaczmarski Dariusz Łódź II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 422 1228 
Puchar Kujaw 405 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 401 
86Szydłowski Rafał Lublin Puchar Dymarek Świętokrzyskich 414 1228 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 409 
Puchar Jesieni 405 
87Wiśniewski Piotr Gorzów Wielkopolski Puchar Prezydenta Miasta Piły  416 1227 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 412 
Puchar Targów Poznańskich 399 
88Kasprzyk Adam Częstochowa Puchar Opolszczyzny 419 1226 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 406 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 401 
89Werhun Igor Olsztyn Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 422 1224 
Puchar Jezior Mazurskich 418 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 384 
90Dzięcioł- Gęsiarz Aleksandra Katowice Puchar FAM Pionki 417 1223 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 410 
Puchar Opolszczyzny 396 
91Zaborowski Grzegorz Zielona Góra I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  439 1223 
Puchar Winobrania 392 
Puchar Północnego Mazowsza 392 
92Olender Robert Radom II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 422 1222 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 401 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 399 
93Kotzian Przemysław Rzeszów Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 421 1218 
Turniej Chmielakowy 403 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 394 
94Woźniak Jerzy Kraków Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 439 1217 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 405 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 373 
95Socha Dominika Konin Puchar Opolszczyzny 419 1215 
Puchar Grodu nad Prosną 411 
Mistrzostwa PZŁ Dian 385 
96Narowski Tomasz Poznań I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  410 1212 
Puchar Prezydenta Miasta Piły  408 
Puchar Targów Poznańskich 394 
97Łaziuk Michał Płock I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 424 1211 
Puchar Prezydenta Miasta Łomży 402 
Puchar Północnego Mazowsza 385 
98Wróblewski Jarosław Wrocław Puchar Opolszczyzny 447 1210 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 387 
Puchar Targów Poznańskich 376 
99Bąk Maciej Częstochowa Puchar Browninga i Winchestera  413 1207 
Puchar Opolszczyzny 402 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 392 
100Zalewski Artur Olsztyn Puchar Prezydenta Miasta Łomży 415 1200 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 394 
Puchar Browninga i Winchestera  391 
101Moroz Michał Toruń Puchar Prezydenta Miasta Konina 406 1198 
Puchar Jezior Mazurskich 398 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 394 
102Pawka Jacek Lublin Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 419 1198 
Puchar Jesieni 392 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 387 
103Zarycki Piotr Jelenia Góra Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 410 1195 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 393 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 392 
104Lalowicz Mateusz Kraków  Czarny Diament Ziemi Śląskiej 403 1193 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 399 
Puchar Opolszczyzny 391 
105Rybiński Wojciech Białystok Puchar Podlasia 426 1193 
Puchar Prezydenta Miasta Łomży 421 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 346 
106Sowa Marek Zielona Góra Puchar Łuczniczki 406 1191 
Puchar Winobrania 395 
Puchar Prezydenta Miasta Piły  390 
107Łabenda Agata Słupsk Mistrzostwa PZŁ Dian 404 1189 
Memoriał Adama Kraińskiego 396 
Puchar Prezydenta Miasta Konina 389 
108Gaj Grzegorz Piotrków Trybunalski Puchar Grodu nad Prosną 429 1185 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 378 
Puchar Prezydenta Miasta Łomży 378 
109Niczyporuk Michał Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego 413 1185 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  394 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 378 
110Skrzypczak Jakub Płock Puchar Łuczniczki 412 1183 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 387 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 384 
111Zajączkowski Bogusław Wałbrzych  Czarny Diament Ziemi Śląskiej 411 1183 
Puchar Grodu nad Prosną 404 
Puchar Browninga i Winchestera  368 
112Wieczerzak Krzysztof Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 408 1181 
Turniej Chmielakowy 391 
Puchar Jesieni 382 
113Loll Maciej Gdańsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 403 1180 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 392 
Memoriał Adama Kraińskiego 385 
114Wójtowicz Zbigniew Lublin Puchar Dymarek Świętokrzyskich 405 1180 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 389 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 386 
115Janus Sławomir Kielce Turniej Chmielakowy 412 1179 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 402 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 365 
116Piątkowski Maciej Bydgoszcz Puchar Prezydenta Miasta Konina 407 1171 
Puchar Kujaw 387 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 377 
117Wojtulewicz Jarosław Suwałki Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 414 1167 
Puchar Podlasia 390 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 363 
118Knap Wojciech Kraków III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 400 1165 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 384 
Puchar Opolszczyzny 381 
119Babiarz Adam Suwałki Puchar Prezydenta Miasta Łomży 400 1164 
Puchar Podlasia 389 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 375 
120Czermiński Radosław Toruń Puchar Prezydenta Miasta Konina 407 1163 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 378 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 378 
121Uździło Witold Suwałki III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 400 1161 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 388 
Puchar Podlasia 373 
122Woźny Marcin Poznań Puchar Kujaw 398 1161 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 391 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 372 
123Rupiński Bronisław Toruń Puchar Prezydenta Miasta Konina 413 1160 
Memoriał Adama Kraińskiego 385 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 362 
124Grynia Barbara Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 414 1159 
Memoriał Adama Kraińskiego 373 
Mistrzostwa PZŁ Dian 372 
125Liczner Marcin Jelenia Góra II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 419 1158 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 389 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 350 
126Ośmiałowski Radosław Włocławek III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 396 1153 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 391 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  366 
127Gawlik Rafał Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 407 1145 
Turniej Chmielakowy 388 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 350 
128Łoń Aleksander Słupsk II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 384 1143 
Puchar Prezydenta Miasta Piły  381 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  378 
129Krzan Tomasz Przemyśl I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 399 1137 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 392 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 346 
130Jasik Jacek Lublin Puchar Jesieni 397 1131 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 368 
Turniej Chmielakowy 366 
131Sztobnicki Paweł Słupsk III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 392 1131 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 370 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 369 
132Barwicki Paweł Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 396 1130 
Puchar Jesieni 376 
Turniej Chmielakowy 358 
133Krenc Marcin Stanisław Ciechanów Puchar FAM Pionki 414 1129 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 405 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 310 
134Michalski Mirosław Jelenia Góra III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 382 1114 
Puchar Opolszczyzny 376 
Puchar Winobrania 356 
135Kokiel Marek Wałbrzych Puchar Targów Poznańskich 392 1102 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Tryb. 366 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 344 
136Gumna Renata Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 404 1082 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 350 
Memoriał Adama Kraińskiego 328 
137Kuprian Bogusław Olsztyn Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 372 1082 
Puchar Jesieni 361 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 349 
138Ołówek Piotr Chełm Turniej Chmielakowy 389 1074 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 374 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 311 
139Osiniak Hubert, Karol Bydgoszcz Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 372 1071 
Memoriał Adama Kraińskiego 358 
Puchar Targów Poznańskich 341 
140Trepkowski Jacek Radom Puchar FAM Pionki 370 1069 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 355 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 344 
141Jankowski Marek Jacek Płock Puchar Łuczniczki 397 1063 
Memoriał Adama Kraińskiego 350 
Puchar Browninga i Winchestera  316 
142Zamojski Marcin Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 367 1060 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 363 
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 330 
143Łyczykowska Aleksandra Katowice Mistrzostwa PZŁ Dian 356 1042 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 345 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 341 
144Nowak Liliana Tarnów Puchar Jury Częstochowskiej 368 1040 
Mistrzostwa PZŁ Dian 359 
Turniej Chmielakowy 313 
145Klejnotowska Alicja Słupsk Mistrzostwa PZŁ Dian 363 1037 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Włocławek 353 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 321 
146Mielcarski Krzysztof Toruń Puchar Kujaw 400 1029 
Mistrzostwa PZŁ klasa powszechna 421 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 208 
147Helizanowicz Klaudia Tarnów Puchar Opolszczyzny 339 1006 
Mistrzostwa PZŁ Dian 336 
Turniej Chmielakowy 331 
148Smykowska Magdalena Włocławek Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 336 993 
Mistrzostwa PZŁ Dian 330 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Koszalin 327 
149Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Turniej Chmielakowy 336 992 
Mistrzostwa PZŁ Dian 329 
Puchar Jezior Mazurskich 327 
150Urys Marcin Kielce Turniej Chmielakowy 337 974 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 330 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 307 
151Grzesiak Marek Opole Puchar Opolszczyzny 433 954 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 421 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 100 
152Przeorek Dominika Marta Ciechanów Mistrzostwa PZŁ Dian 361 954 
III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 332 
Memoriał Adama Kraińskiego 261 
153Szewczyk Robert Elbląg I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 348 946 
Puchar Targów Poznańskich 324 
Puchar FAM Pionki 274 
154Gębala Beata Piła Mistrzostwa PZŁ Dian 335 910 
I Edycja Ligi Strzeleckiej Piła  289 
Puchar Prezydenta Miasta Piły  286 
155Mach Gabriela Tarnów Puchar Opolszczyzny 317 898 
Turniej Chmielakowy 308 
Mistrzostwa PZŁ Dian 273 
156Osak Hanna Koszalin Mistrzostwa PZŁ Dian 323 891 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 301 
Puchar Prezydenta Miasta Piły  267 
157Piątkowska - Klimaszewska Ewa Suwałki Mistrzostwa PZŁ Dian 298 850 
Puchar Jezior Mazurskich 288 
II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 264 


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.