strona główna forum dyskusyjne















Ranking najlepszych zawodników w klasie powszechnej za 2017 rok


Najlepsze uzyskane wyniki w klasie powszechnej za 2017 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutKulaSuma
1Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Jesieni 290 186 476 
2Borowski Robert Łódź Puchar Dymarek Świętokrzyskich 285 189 474 
3Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Grodu nad Prosną 285 188 473 
4Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 280 192 472 
5Kołodziejczyk Piotr Leszno Memoriał Edwarda Woźnego 280 191 471 
6Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Łuczniczki 285 183 468 
7Kubik Bartosz Kamil Radom Diament Ziemi Śląskiej 280 188 468 
8Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Opolszczyzny 275 191 466 
9Plata Łukasz Gdańsk Puchar MTP 275 191 466 
10Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Łuczniczki 275 190 465 
11Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojowki 285 179 464 
12Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Podlasia 280 183 463 
13Kubik Bartosz Kamil Radom Memoriał Edwarda Woźnego 275 188 463 
14Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Puchar Jury Częstochowskiej 285 177 462 
15Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Puchar Dymarek Świętokrzyskich 275 187 462 
16Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 275 186 461 
17Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Łuczniczki 275 186 461 
18Kukulski Krzysztof Opole Puchar Opolszczyzny 270 191 461 
19Kozikowski Rafał Łomża Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 285 175 460 
20Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Winobrania 285 174 459 
21Wiśniewski Hubert Tarnów Puchar FAM Pionki 280 179 459 
22Baliński Damian Sieradz Puchar Podlasia 275 184 459 
23Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Puchar Gryfa Szczecińskiego 275 184 459 
24Plata Łukasz Gdańsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 275 182 457 
25Adaszewski Marcin Lublin Turniej Chmielakowy 270 187 457 
26Kukulski Krzysztof Opole Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 265 192 457 
27Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Opolszczyzny 285 171 456 
28Sztobnicki Paweł Słupsk Puchar Gryfa Szczecińskiego 275 181 456 
29Udrycki Sławomir Lublin Puchar Jezior Mazurskich 270 186 456 
30Szczotka Adam Bielsko Biała Puchar Łuczniczki 265 191 456 
31Kazubski Kacper Poznań Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 300 155 455 
32Udrycki Sławomir Lublin Diament Ziemi Śląskiej 285 170 455 
33Barański Andrzej Toruń Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 280 175 455 
34Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar FAM Pionki 280 175 455 
35Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Kujaw 275 180 455 
36Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 275 180 455 
37Szadziewski Michał Olsztyn Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 275 180 455 
38Stodolski Rafał Kalisz Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 270 185 455 
39Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Jury Częstochowskiej 265 190 455 
40Bąk Michał Kalisz Puchar Prezesa Gopardo S.A 285 169 454 
41Pawlak Wojciech Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 280 174 454 
42Kazubski Kacper Poznań Puchar Winobrania 270 184 454 
43Bakacz Adam Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 275 178 453 
44Kołodziejczyk Piotr Gorzów Wielkopolski Puchar Czeskiej Zbrojowki 270 183 453 
45Jakóbczyk Jarosław Gorzów Wielkopolski Memoriał Edwarda Woźnego 270 183 453 
46Ratajczak Tomasz Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 270 183 453 
47Borowski Robert Łódź Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 275 177 452 
48Chodowiec Andrzej Siedlce Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 265 187 452 
49Rozpondek Przemysław Częstochowa Puchar Dymarek Świętokrzyskich 285 166 451 
50Szul Marek Gdańsk Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 265 186 451 
51Hościło Adrian Suwałki Puchar Łuczniczki 265 186 451 
52Kubik Ireneusz Radom Puchar Kujaw 260 191 451 
53Bekasiak Hubert Szczecin Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 280 170 450 
54Kukulski Krzysztof Opole Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 265 185 450 
55Sokół Piotr Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 260 190 450 
56Barański Andrzej Toruń Puchar Prezesa Gopardo S.A 280 169 449 
57Grams Dominik Piła Memoriał Edwarda Woźnego 280 169 449 
58Kubik Ireneusz Radom Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 275 174 449 
59Semkiw Krzysztof Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich 270 179 449 
60Adaszewski Marcin Lublin Puchar Jesieni 270 179 449 
61Śmiałek Damian Szczecin Memoriał Edwarda Woźnego 270 179 449 
62Szul Marek Gdańsk Puchar Kujaw 260 189 449 
63Cybula Seweryn Piotrków Trybunalski Diament Ziemi Śląskiej 280 168 448 
64Szarzec Roman Bielsko Biała Diament Ziemi Śląskiej 280 168 448 
65Bekasiak Hubert Szczecin Puchar MTP 270 178 448 
66Weryszko Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Prezesa Gopardo S.A 265 183 448 
67Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 265 183 448 
68Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar Prezesa Gopardo S.A 265 183 448 
69Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Elbląga 275 172 447 
70Kubik Bartosz Kamil Radom Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 270 177 447 
71Cieślak Rajmund Konin Puchar Jezior Mazurskich 270 177 447 
72Prokop Romuald Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 265 182 447 
73Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 265 182 447 
74Hoppa Sebastian Gdańsk Puchar Jury Częstochowskiej 260 187 447 
75Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Browninga i Winchestera 260 187 447 
76Łozowski Tomasz Zielona Góra Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 270 176 446 
77Szul Marek Gdańsk Puchar Jezior Mazurskich 270 176 446 
78Baliński Damian Sieradz Puchar Opolszczyzny 270 176 446 
79Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 270 176 446 
80Cybula Seweryn Piotrków Trybunalski Puchar Grodu nad Prosną 265 181 446 
81Borowski Robert Łódź Puchar Kujaw 265 181 446 
82Buda Sławomir Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 265 181 446 
83Romanik Sylwester Siedlce Puchar Jesieni 260 186 446 
84Buda Sławomir Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 260 186 446 
85Węgrzyn Jarosław Poznań Puchar Winobrania 255 191 446 
86Kęsicki Mateusz Słupsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 270 175 445 
87Stasiak Sylwester Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 270 175 445 
88Rachwał Marcin Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojowki 270 175 445 
89Kuta Tomasz Tarnów Puchar FAM Pionki 265 180 445 
90Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 255 190 445 
91Kozikowski Rafał Łomża Puchar Podlasia 255 190 445 
92Szul Marek Gdańsk Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 285 159 444 
93Cieślak Rajmund Konin Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 280 164 444 
94Picur Józef Legnica Puchar Kujaw 275 169 444 
95Drużga Bartosz Szczecin Memoriał Edwarda Woźnego 270 174 444 
96Altawęgier Artur Radom Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 270 174 444 
97Kubik Ireneusz Radom Puchar Toruńskiej Katarzynki 265 179 444 
98Ćwieluch Grzegorz Wałbrzych Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 260 184 444 
99Włodarczyk Waldemar Poznań Memoriał Edwarda Woźnego 260 184 444 
100Kubik Bartosz Kamil Radom Turniej Chmielakowy 260 184 444 
101Domaszczyński Maciej Elbląg Puchar Elbląga 260 184 444 
102Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Jezior Mazurskich 255 189 444 
103Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Północnego Mazowsza 255 189 444 
104Cieślak Rajmund Konin Puchar Elbląga 280 163 443 
105Borowski Robert Łódź Puchar Toruńskiej Katarzynki 280 163 443 
106Jakóbczyk Jarosław Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 270 173 443 
107Łazik Krzysztof Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 270 173 443 
108Kęsicki Mateusz Słupsk Puchar Czeskiej Zbrojowki 260 183 443 
109Grzesiak Marek Opole Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 260 183 443 
110Cybula Seweryn Piotrków Trybunalski Puchar Łuczniczki 260 183 443 
111Szul Marek Gdańsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 285 157 442 
112Ścieszko Tomasz, Mariusz Łódź Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 280 162 442 
113Ciesiołkiewicz Tomasz Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 280 162 442 
114Kuta Tomasz Tarnów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 280 162 442 
115Zarycki Piotr Jelenia Góra Puchar Winobrania 275 167 442 
116Gembalczyk Paweł Katowice Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 270 172 442 
117Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Jury Częstochowskiej 270 172 442 
118Lewczuk Grzegorz Katowice Diament Ziemi Śląskiej 270 172 442 
119Kozikowski Rafał Łomża Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 270 172 442 
120Ząbek Krzysztof Nowy Sącz Puchar Jury Częstochowskiej 265 177 442 
121Cieślak Rajmund Konin Puchar Łuczniczki 265 177 442 
122Błaszczyk Michał Toruń Puchar Łuczniczki 260 182 442 
123Śmiałek Damian Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 260 182 442 
124Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar MTP 255 187 442 
125Gaj Michał Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 255 187 442 
126Rachwał Marcin Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 275 166 441 
127Szul Marek Gdańsk Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 275 166 441 
128Kubik Bartosz Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 275 166 441 
129Rachwał Marcin Szczecin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 275 166 441 
130Tymosiak Karol Białystok Puchar Podlasia 265 176 441 
131Buczyński Paweł Piotrków Trybunalski Puchar Opolszczyzny 265 176 441 
132Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 265 176 441 
133Pilch Tomasz Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 181 441 
134Picur Józef Legnica Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 181 441 
135Mrówczyński Radosław Wiktor Wrocław Puchar Browninga i Winchestera 260 181 441 
136Stasiak Sylwester Piotrków Trybunalski Puchar Browninga i Winchestera 260 181 441 
137Bekasiak Hubert Szczecin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 260 181 441 
138Sokół Piotr Zielona Góra Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 181 441 
139Buda Sławomir Zielona Góra Puchar Grodu nad Prosną 275 165 440 
140Kusiński Arkadiusz Wrocław Puchar Opolszczyzny 275 165 440 
141Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Diament Ziemi Śląskiej 275 165 440 
142Ławniczak Łukasz Piła Puchar Prezesa Gopardo S.A 270 170 440 
143Baliński Damian Sieradz Memoriał Edwarda Woźnego 270 170 440 
144Piątkowski Maciej Bydgoszcz Puchar Grodu nad Prosną 270 170 440 
145Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Puchar Dymarek Świętokrzyskich 270 170 440 
146Borowski Robert Łódź Puchar Browninga i Winchestera 270 170 440 
147Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Puchar Normy 270 170 440 
148Plata Łukasz Gdańsk Puchar Grodu nad Prosną 260 180 440 
149Węgrzyn Jarosław Poznań Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 180 440 
150Cieślak Rajmund Konin Puchar MTP 260 180 440 
151Hościło Adrian Suwałki Puchar Elbląga 250 190 440 
152Dudek Rafał Bielsko Biała Diament Ziemi Śląskiej 285 154 439 
153Stachera Michał Wałbrzych Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 275 164 439 
154Niedźwiecki Rafał Paweł Ciechanów Puchar Elbląga 270 169 439 
155Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Toruńskiej Katarzynki 270 169 439 
156Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Jesieni 270 169 439 
157Łazik Krzysztof Leszno Memoriał Edwarda Woźnego 265 174 439 
158Rachwał Marcin Szczecin Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 260 179 439 
159Prokop Romuald Gorzów Wielkopolski Puchar Gryfa Szczecińskiego 260 179 439 
160Łozowski Tomasz Zielona Góra Puchar Winobrania 255 184 439 
161Kubik Ireneusz Radom Diament Ziemi Śląskiej 250 189 439 
162Szczepański Marcin Radom Puchar FAM Pionki 250 189 439 
163Lubecki Włodzimierz Gdańsk Puchar Łuczniczki 250 189 439 
164Borowski Robert Łódź Puchar FAM Pionki 280 158 438 
165Baliński Damian Sieradz Puchar Toruńskiej Katarzynki 280 158 438 
166Kopel Tomasz Katowice Puchar Opolszczyzny 275 163 438 
167Oskroba Robert Tarnobrzeg Puchar Jury Częstochowskiej 270 168 438 
168Ząbek Krzysztof Nowy Sącz Diament Ziemi Śląskiej 270 168 438 
169Cieślak Rajmund Konin Memoriał Edwarda Woźnego 260 178 438 
170Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 260 178 438 
171Ząbek Krzysztof Nowy Sącz Puchar Browninga i Winchestera 260 178 438 
172Kaczmarek Grzegorz Szczecin Puchar Winobrania 255 183 438 
173Porowski Konrad Wrocław Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 250 188 438 
174Gołda Michał Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 280 157 437 
175Ławniczak Łukasz Andrzej Piła Puchar Winobrania 280 157 437 
176Tomaszewski Maciej Piła Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 270 167 437 
177Marcinkowski Bartosz Toruń Puchar Jezior Mazurskich 270 167 437 
178Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Diament Ziemi Śląskiej 270 167 437 
179Śmiałek Damian Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojowki 270 167 437 
180Wojtasiuk Mariusz Piotr Zamość Puchar FAM Pionki 265 172 437 
181Afanasjew Kamil Wrocław Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 265 172 437 
182Sztobnicki Paweł Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 265 172 437 
183Baliński Damian Sieradz Puchar Kujaw 260 177 437 
184Łozowski Tomasz Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 255 182 437 
185Kukulski Krzysztof Opole Puchar Normy 255 182 437 
186Gajewski Piotr Kalisz Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 255 182 437 
187Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Grodu nad Prosną 280 156 436 
188Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 270 166 436 
189Zarycki Piotr Jelenia Góra Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 260 176 436 
190Udrycki Sławomir Lublin Nowosądecki Puchar Lata 260 176 436 
191Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar FAM Pionki 255 181 436 
192Wójcik Maciej Chełm Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 255 181 436 
193Zamojski Marcin Suwałki Puchar Podlasia 255 181 436 
194Kleszczewski Zbigniew Suwałki Puchar Podlasia 255 181 436 
195Kubik Ireneusz Radom Memoriał Edwarda Woźnego 255 181 436 
196Kazubski Kacper Poznań Memoriał Edwarda Woźnego 250 186 436 
197Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar Czeskiej Zbrojowki 280 155 435 
198Rozpondek Przemysław Częstochowa Puchar Jury Częstochowskiej 275 160 435 
199Borowski Robert Łódź Puchar Opolszczyzny 270 165 435 
200Łaziuk Michał Płock Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 270 165 435 
201Tomala Arkadiusz Tarnobrzeg Diament Ziemi Śląskiej 265 170 435 
202Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar Winobrania 255 180 435 
203Tarnowy Mateusz Zielona Góra Puchar Winobrania 255 180 435 


Najlepsze wyniki w kuli i dziku w klasie powszechnej za 2017 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Kukulski Krzysztof Opole Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 265 96 96 192 457 
2Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 280 94 98 192 472 
3Kubik Ireneusz Radom Puchar Kujaw 260 94 97 191 451 
4Węgrzyn Jarosław Poznań Puchar Winobrania 255 94 97 191 446 
5Szczotka Adam Bielsko Biała Puchar Łuczniczki 265 94 97 191 456 
6Kukulski Krzysztof Opole Puchar Opolszczyzny 270 93 98 191 461 
7Plata Łukasz Gdańsk Puchar MTP 275 92 99 191 466 
8Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Opolszczyzny 275 92 99 191 466 
9Kołodziejczyk Piotr Leszno Memoriał Edwarda Woźnego 280 91 100 191 471 
10Kozikowski Rafał Łomża Puchar Podlasia 255 94 96 190 445 
11Hościło Adrian Suwałki Puchar Elbląga 250 93 97 190 440 
12Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Jury Częstochowskiej 265 93 97 190 455 
13Sokół Piotr Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 260 91 99 190 450 
14Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 255 91 99 190 445 
15Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Łuczniczki 275 91 99 190 465 
16Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Jezior Mazurskich 255 95 94 189 444 
17Sobczak Adam Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 215 93 96 189 404 
18Kubik Ireneusz Radom Diament Ziemi Śląskiej 250 93 96 189 439 
19Wojtulewicz Jarosław Suwałki Puchar Elbląga 245 93 96 189 434 
20Szul Marek Gdańsk Puchar Kujaw 260 92 97 189 449 
21Szczepański Marcin Radom Puchar FAM Pionki 250 91 98 189 439 
22Kaczanowski Łukasz Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 200 91 98 189 389 
23Tomaszewski Maciej Piła Memoriał Edwarda Woźnego 230 91 98 189 419 
24Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Północnego Mazowsza 255 91 98 189 444 
25Łazik Krzysztof Leszno Puchar Browninga i Winchestera 230 90 99 189 419 
26Lubecki Włodzimierz Gdańsk Puchar Łuczniczki 250 90 99 189 439 
27Borowski Robert Łódź Puchar Dymarek Świętokrzyskich 285 90 99 189 474 
28Kubik Bartosz Kamil Radom Memoriał Edwarda Woźnego 275 94 94 188 463 
29Porowski Konrad Wrocław Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 250 92 96 188 438 
30Kubik Bartosz Kamil Radom Diament Ziemi Śląskiej 280 92 96 188 468 
31Liberski Robert Kalisz Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 230 91 97 188 418 
32Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar MTP 225 90 98 188 413 
33Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Grodu nad Prosną 285 89 99 188 473 
34Sokół Piotr Zielona Góra Puchar MTP 240 88 100 188 428 
35Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Browninga i Winchestera 260 94 93 187 447 
36Gaj Michał Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 255 92 95 187 442 
37Hoppa Sebastian Gdańsk Puchar Jury Częstochowskiej 260 92 95 187 447 
38Kozikowski Krzysztof Łomża Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 235 91 96 187 422 
39Adaszewski Marcin Lublin Turniej Chmielakowy 270 91 96 187 457 
40Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar MTP 255 90 97 187 442 
41Chodowiec Andrzej Siedlce Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 265 89 98 187 452 
42Tymosiak Karol Białystok Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 215 89 98 187 402 
43Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Puchar Dymarek Świętokrzyskich 275 88 99 187 462 
44Kołodziejczyk Piotr Leszno Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 235 87 100 187 422 
45Szul Marek Gdańsk Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 265 92 94 186 451 
46Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 275 91 95 186 461 
47Hościło Adrian Suwałki Puchar Łuczniczki 265 91 95 186 451 
48Kaszewski Andrzej Płock Puchar Północnego Mazowsza 245 91 95 186 431 
49Buda Sławomir Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 260 90 96 186 446 
50Sokół Piotr Zielona Góra Puchar Winobrania 240 90 96 186 426 
51Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Jesieni 290 90 96 186 476 
52Weryszko Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Czeskiej Zbrojowki 235 89 97 186 421 
53Kazubski Kacper Poznań Memoriał Edwarda Woźnego 250 89 97 186 436 
54Tarnowy Mateusz Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 235 89 97 186 421 
55Romanik Sylwester Siedlce Puchar Jesieni 260 88 98 186 446 
56Udrycki Sławomir Lublin Puchar Jezior Mazurskich 270 87 99 186 456 
57Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Łuczniczki 275 87 99 186 461 
58Bykowski Paweł Piotrków Trybunalski Puchar Jury Częstochowskiej 240 91 94 185 425 
59Nowiński Jarosław Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 240 90 95 185 425 
60Kasprzyk Adam Częstochowa Puchar Dymarek Świętokrzyskich 230 90 95 185 415 
61Stodolski Rafał Kalisz Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 270 87 98 185 455 
62Kukulski Krzysztof Opole Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 265 86 99 185 450 
63Chełstowski Przemysław Łomża Puchar Podlasia 195 85 100 185 380 
64Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Puchar Gryfa Szczecińskiego 275 91 93 184 459 
65Ćwieluch Grzegorz Wałbrzych Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 260 91 93 184 444 
66Kazubski Kacper Poznań Puchar Winobrania 270 91 93 184 454 
67Domaszczyński Maciej Elbląg Puchar Elbląga 260 90 94 184 444 
68Włodarczyk Waldemar Poznań Memoriał Edwarda Woźnego 260 89 95 184 444 
69Baliński Damian Sieradz Puchar Podlasia 275 89 95 184 459 
70Bykowski Paweł Piotrków Trybunalski Diament Ziemi Śląskiej 220 89 95 184 404 
71Kukulski Krzysztof Opole Puchar Browninga i Winchestera 220 88 96 184 404 
72Rachwał Marcin Szczecin Puchar Prezydenta Miasta Piły 220 88 96 184 404 
73Łozowski Tomasz Zielona Góra Puchar Winobrania 255 88 96 184 439 
74Kubik Bartosz Kamil Radom Turniej Chmielakowy 260 85 99 184 444 
75Kaczmarek Grzegorz Szczecin Puchar Winobrania 255 92 91 183 438 
76Kubik Bartosz Kamil Radom Puchar Łuczniczki 285 92 91 183 468 
77Dąbrowski Piotr Przemyśl Krajowy Konkur Kół Łowieckich 205 91 92 183 388 
78Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar Prezesa Gopardo S.A 265 89 94 183 448 
79Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 265 89 94 183 448 
80Korwek Jakub Olsztyn Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 240 89 94 183 423 
81Barański Andrzej Toruń Puchar Łuczniczki 245 89 94 183 428 
82Ratajczak Tomasz Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 270 88 95 183 453 
83Weryszko Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Prezesa Gopardo S.A 265 88 95 183 448 
84Uździło Witold Suwałki Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 220 88 95 183 403 
85Kęsicki Mateusz Słupsk Puchar Czeskiej Zbrojowki 260 87 96 183 443 
86Ząbek Krzysztof Nowy Sącz Puchar Podbeskidzia 240 87 96 183 423 
87Barański Andrzej Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 235 87 96 183 418 
88Milewicz Jakub Olsztyn Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 240 87 96 183 423 
89Grzesiak Marek Opole Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 260 87 96 183 443 
90Tomala Damian Tarnobrzeg Nowosądecki Puchar Lata 225 87 96 183 408 
91Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Turniej Chmielakowy 250 87 96 183 433 
92Kołodziejczyk Piotr Gorzów Wielkopolski Puchar Czeskiej Zbrojowki 270 86 97 183 453 
93Tarnowy Mateusz Zielona Góra Puchar MTP 240 86 97 183 423 
94Jakóbczyk Jarosław Gorzów Wielkopolski Memoriał Edwarda Woźnego 270 86 97 183 453 
95Cybula Seweryn Piotrków Trybunalski Puchar Łuczniczki 260 86 97 183 443 
96Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Podlasia 280 84 99 183 463 
97Szparkowski Jacek Koszalin Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 175 84 99 183 358 
98Śmiałek Damian Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 260 95 87 182 442 
99Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar Prezesa Gopardo S.A 250 90 92 182 432 
100Prokop Romuald Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 265 90 92 182 447 
101Błaszczyk Michał Toruń Puchar Łuczniczki 260 90 92 182 442 
102Marcinowski Patryk Legnica Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 230 89 93 182 412 
103Gajewski Piotr Kalisz Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 255 88 94 182 437 
104Kukulski Krzysztof Opole Puchar Normy 255 87 95 182 437 
105Cybula Seweryn Piotrków Trybunalski Puchar Kujaw 240 87 95 182 422 
106Dul Sylwester Krosno Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 165 87 95 182 347 
107Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 265 86 96 182 447 
108Buda Sławomir Zielona Góra Puchar MTP 195 85 97 182 377 
109Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Kujaw 225 85 97 182 407 
110Plata Łukasz Gdańsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 275 85 97 182 457 
111Sztobnicki Paweł Słupsk Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 240 85 97 182 422 
112Baliński Damian Sieradz Krajowy Konkur Kół Łowieckich 240 85 97 182 422 
113Łozowski Tomasz Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 255 84 98 182 437 
114Rybiński Wojciech Białystok Puchar Podlasia 190 84 98 182 372 
115Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 200 83 99 182 382 
116Zamojski Marcin Suwałki Puchar Podlasia 255 90 91 181 436 
117Zamojski Marcin Suwałki Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 235 89 92 181 416 
118Kowalczyk Tomasz Jelenia Góra Puchar Browninga i Winchestera 215 88 93 181 396 
119Picur Józef Legnica Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 88 93 181 441 
120Banaszak Robert Poznań Memoriał Edwarda Woźnego 245 88 93 181 426 
121Kleszczewski Zbigniew Suwałki Puchar Podlasia 255 88 93 181 436 
122Mrówczyński Radosław Wiktor Wrocław Puchar Browninga i Winchestera 260 87 94 181 441 
123Bekasiak Hubert Szczecin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 260 87 94 181 441 
124Barański Andrzej Toruń Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 245 87 94 181 426 
125Sztobnicki Paweł Słupsk Puchar Gryfa Szczecińskiego 275 87 94 181 456 
126Kubik Ireneusz Radom Memoriał Edwarda Woźnego 255 87 94 181 436 
127Kwasigroch Jakub Słupsk Puchar Łuczniczki 245 87 94 181 426 
128Pilch Tomasz Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 86 95 181 441 
129Kukanów Maciej Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 240 86 95 181 421 
130Wójcik Maciej Chełm Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 255 86 95 181 436 
131Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar Grodu nad Prosną 230 86 95 181 411 
132Drożdż Aleksander Bielsko Biała Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 250 85 96 181 431 
133Nowiński Jarosław Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 195 85 96 181 376 
134Cybula Seweryn Piotrków Trybunalski Puchar Grodu nad Prosną 265 85 96 181 446 
135Picur Józef Legnica Puchar Grodu nad Prosną 235 85 96 181 416 
136Stasiak Sylwester Piotrków Trybunalski Puchar Browninga i Winchestera 260 84 97 181 441 
137Sokół Piotr Zielona Góra Puchar Prezesa Gopardo S.A 260 84 97 181 441 
138Pawlak Wojciech Leon Kalisz Puchar MTP 210 84 97 181 391 
139Borowski Robert Łódź Puchar Kujaw 265 84 97 181 446 
140Nowosad Janusz Gdańsk Puchar Północnego Mazowsza 210 84 97 181 391 
141Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar FAM Pionki 255 83 98 181 436 
142Pawlak Wojciech Leon Kalisz Puchar Kujaw 230 81 100 181 411 
143Buda Sławomir Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 265 81 100 181 446 


Ranking Pucharu PZŁ 2017 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Chodowiec Andrzej Siedlce Puchar Jesieni 476 1391 
Puchar Podlasia 463 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 452 
2Kubik Bartosz Kamil Radom Diament Ziemi Śląskiej 468 1383 
Puchar Łuczniczki 468 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 447 
3Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojowki 464 1373 
Puchar Winobrania 459 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 450 
4Kukulski Krzysztof Opole Puchar Opolszczyzny 461 1368 
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 457 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 450 
5Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Grodu nad Prosną 473 1367 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 472 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 422 
6Borowski Robert Łódź Puchar Dymarek Świętokrzyskich 474 1354 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 452 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 428 
7Plata Łukasz Gdańsk Puchar MTP 466 1350 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 457 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 427 
8Kozikowski Rafał Łomża Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 460 1347 
Puchar Podlasia 445 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 442 
9Kazubski Kacper Poznań Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 455 1345 
Puchar Winobrania 454 
Memoriał Edwarda Woźnego 436 
10Kubik Ireneusz Radom Puchar Kujaw 451 1344 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 449 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 444 
11Szul Marek Gdańsk Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 451 1341 
Puchar Kujaw 449 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 441 
12Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Puchar Jury Częstochowskiej 462 1336 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 462 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 412 
13Cieślak Rajmund Konin Puchar Jezior Mazurskich 447 1334 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 444 
Puchar Elbląga 443 
14Baliński Damian Sieradz Puchar Podlasia 459 1327 
Puchar Opolszczyzny 446 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 422 
15Adaszewski Marcin Lublin Turniej Chmielakowy 457 1325 
Puchar Jesieni 449 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 419 
16Rachwał Marcin Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojowki 445 1325 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 441 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 439 
17Łozowski Tomasz Zielona Góra Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 446 1322 
Puchar Winobrania 439 
Memoriał Edwarda Woźnego 437 
18Jakóbczyk Jarosław Gorzów Wielkopolski Memoriał Edwarda Woźnego 453 1318 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 443 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 422 
19Śmiałek Damian Szczecin Memoriał Edwarda Woźnego 449 1317 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 442 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 426 
20Picur Józef Legnica Puchar Kujaw 444 1316 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 441 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 431 
21Sztobnicki Paweł Słupsk Puchar Gryfa Szczecińskiego 456 1315 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 437 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 422 
22Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar Prezesa Gopardo S.A 448 1315 
Puchar MTP 442 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 425 
23Sokół Piotr Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 450 1314 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 441 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 423 
24Kuta Tomasz Tarnów Puchar FAM Pionki 445 1308 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 442 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 421 
25Rozpondek Przemysław Częstochowa Puchar Dymarek Świętokrzyskich 451 1302 
Puchar Jury Częstochowskiej 435 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 416 
26Ząbek Krzysztof Nowy Sącz Puchar Jury Częstochowskiej 442 1295 
Puchar Browninga i Winchestera 438 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 415 
27Janicki Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Czeskiej Zbrojowki 434 1285 
Puchar Browninga i Winchestera 427 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 424 
28Kaszewski Andrzej Płock Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 433 1282 
Puchar Północnego Mazowsza 431 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 418 
29Lewczuk Grzegorz Katowice Diament Ziemi Śląskiej 442 1280 
Puchar Jury Częstochowskiej 426 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 412 
30Kiedrowski Maciej Gdańsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 430 1279 
Puchar Łuczniczki 429 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 420 
31Tomaszewski Maciej Piła Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 437 1277 
Puchar Łuczniczki 421 
Memoriał Edwarda Woźnego 419 
32Drożdż Aleksander Bielsko Biała Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 431 1274 
Puchar Opolszczyzny 431 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 412 
33Fijałkowski Michał Toruń Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 430 1273 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 429 
Puchar Łuczniczki 414 
34Gembalczyk Paweł Katowice Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 442 1272 
Diament Ziemi Śląskiej 429 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 401 
35Grams Dominik Piła Memoriał Edwarda Woźnego 449 1272 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 415 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 408 
36Grzesiak Marek Opole Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 443 1270 
Diament Ziemi Śląskiej 417 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 410 
37Bykowski Paweł Piotrków Trybunalski Puchar Dymarek Świętokrzyskich 429 1269 
Puchar Opolszczyzny 427 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 413 
38Banaszak Robert Poznań Puchar MTP 429 1261 
Memoriał Edwarda Woźnego 426 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 406 
39Kasprzyk Adam Częstochowa Puchar Jury Częstochowskiej 422 1258 
Puchar Opolszczyzny 419 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 417 
40Szypszak Konrad Płock Puchar Łuczniczki 428 1257 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 419 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 410 
41Kozikowski Krzysztof Łomża Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 428 1255 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 422 
Puchar Podlasia 405 
42Szykowny Michał Częstochowa Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 421 1249 
Puchar Opolszczyzny 421 
Diament Ziemi Śląskiej 407 
43Kusiński Arkadiusz Wrocław Puchar Opolszczyzny 440 1240 
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 432 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 368 
44Chełstowski Przemysław Łomża Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 430 1234 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 424 
Puchar Podlasia 380 
45Tomczak Bartosz Zielona Góra Puchar Czeskiej Zbrojowki 424 1230 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 420 
Mistrzostwa PZŁ Klasa Powszechna 386 
46Łożyński Paweł Gdańsk Puchar Łuczniczki 461 1354 
Puchar Elbląga 447 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 446 
47Udrycki Sławomir Lublin Puchar Jezior Mazurskich 456 1347 
Diament Ziemi Śląskiej 455 
Nowosądecki Puchar Lata 436 
48Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Łuczniczki 465 1341 
Memoriał Edwarda Woźnego 444 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 432 
49Barański Andrzej Toruń Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 455 1337 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 449 
Puchar Elbląga 433 
50Cybula Seweryn Piotrków Trybunalski Diament Ziemi Śląskiej 448 1337 
Puchar Grodu nad Prosną 446 
Puchar Łuczniczki 443 
51Buda Sławomir Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 446 1332 
Puchar Opolszczyzny 446 
Puchar Grodu nad Prosną 440 
52Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 461 1328 
Puchar Winobrania 435 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 432 
53Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 447 1327 
Puchar Normy 440 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 440 
54Hościło Adrian Suwałki Puchar Łuczniczki 451 1322 
Puchar Elbląga 440 
Puchar Jezior Mazurskich 431 
55Stasiak Sylwester Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 445 1310 
Puchar Browninga i Winchestera 441 
Puchar FAM Pionki 424 
56Ławniczak Łukasz  Piła Puchar Prezesa Gopardo S.A 440 1306 
Puchar Kujaw 429 
Puchar Winobrania 437 
57Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Browninga i Winchestera 447 1306 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 431 
Diament Ziemi Śląskiej 428 
58Kęsicki Mateusz Słupsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 445 1305 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 443 
Puchar Kujaw 417 
59Węgrzyn Jarosław Poznań Puchar Winobrania 446 1305 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 440 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 419 
60Marcinkowski Bartosz Toruń Puchar Jezior Mazurskich 437 1302 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 433 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 432 
61Łazik Krzysztof Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 443 1301 
Memoriał Edwarda Woźnego 439 
Puchar Browninga i Winchestera 419 
62Stodolski Rafał Kalisz Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 455 1299 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 425 
Puchar Grodu nad Prosną 419 
63Romanik Sylwester Siedlce Puchar Jesieni 446 1297 
Puchar FAM Pionki 429 
Puchar Północnego Mazowsza 422 
64Hoppa Sebastian Gdańsk Puchar Jury Częstochowskiej 447 1294 
Puchar Łuczniczki 427 
Puchar Elbląga 420 
65Semkiw Krzysztof Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich 449 1293 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 427 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 417 
66Ścieszko Tomasz, Mariusz Łódź Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 442 1292 
Puchar Grodu nad Prosną 434 
Puchar Łuczniczki 416 
67Kwasigroch Jakub Słupsk Puchar Gryfa Szczecińskiego 434 1289 
Puchar Winobrania 429 
Puchar Łuczniczki 426 
68Łaziuk Michał Płock Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 435 1289 
Puchar FAM Pionki 427 
Puchar Jezior Mazurskich 427 
69Mrówczyński Radosław Wiktor Wrocław Puchar Browninga i Winchestera 441 1289 
Diament Ziemi Śląskiej 427 
Puchar Opolszczyzny 421 
70Pawlak Wojciech Leon Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 454 1285 
Puchar Winobrania 420 
Puchar Kujaw 411 
71Tarnowy Mateusz Zielona Góra Puchar Winobrania 435 1279 
Puchar MTP 423 
Puchar Opolszczyzny 421 
72Piątkowski Maciej Bydgoszcz Puchar Grodu nad Prosną 440 1276 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 427 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 409 
73Ratajczak Tomasz Leszno Puchar Prezesa Gopardo S.A 453 1268 
Puchar MTP 428 
Puchar Browninga i Winchestera 387 
74Kopel Tomasz Katowice Puchar Opolszczyzny 438 1266 
Diament Ziemi Śląskiej 433 
Nowosądecki Puchar Lata 395 
75Wojtulewicz Jarosław Suwałki Puchar Elbląga 434 1265 
Puchar Podlasia 430 
Puchar Jezior Mazurskich 401 
76Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Puchar Gryfa Szczecińskiego 459 1265 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 415 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 391 
77Kukanów Maciej Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 421 1255 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 417 
Puchar Winobrania 417 
78Prokop Romuald Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 447 1254 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 439 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 368 
79Moroz Michał Toruń Puchar Prezesa Gopardo S.A 420 1251 
Puchar Browninga i Winchestera 417 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 414 
80Zamojski Marcin Suwałki Puchar Podlasia 436 1249 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 416 
Puchar Jezior Mazurskich 397 
81Kowalczyk Tomasz Jelenia Góra Puchar Gryfa Szczecińskiego 422 1237 
Puchar Opolszczyzny 419 
Puchar Browninga i Winchestera 396 
82Buczyński Paweł Piotrków Trybunalski Puchar Opolszczyzny 441 1233 
Puchar Browninga i Winchestera 399 
Puchar Grodu nad Prosną 393 


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.