strona główna forum dyskusyjne















Ranking najlepszych zawodników w klasie powszechnej za 2018 rok


Najlepsze uzyskane wyniki w klasie powszechnej za 2018 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutKulaSuma
1Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Delty Optical 295 188 483 
2Baliński Damian Sieradz Puchar 95 - lecia PZŁ 290 192 482 
3Ratajczak Tomasz Leszno Puchar Opolszczyzny 295 181 476 
4Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Targów Poznańskich 285 191 476 
5Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Puchar Jesieni 290 185 475 
6Baliński Damian Sieradz Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 280 195 475 
7Wadas Michał Siedlce Turniej Chmielakowy 285 188 473 
8Wadas Michał Siedlce Puchar Północnego Mazowsza 285 187 472 
9Brzeziński Adrian Gorzów Wlkp. Puchar Kujaw 295 175 470 
10Cybula Seweryn Piotrków Tryb. Puchar Jury Częstochowskiej  280 190 470 
11Baliński Damian Sieradz Puchar Kujaw 280 190 470 
12Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Puchar Normy 285 184 469 
13Wojtulewicz Jarosław Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 280 189 469 
14Baliński Damian Sieradz Puchar Toruńskiej Katarzynki 275 194 469 
15Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 295 173 468 
16Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Puchar Normy 290 178 468 
17Tymosiak Karol Białystok Puchar Podlasia 280 188 468 
18Cybula Seweryn  Piotrków Tryb. Dymarek Świętokrzyskich 280 188 468 
19Afanasjew Kamil Wrocław Sudeckiej Krainy Łowieckiej 285 181 466 
20Borsuk Paweł  Memoriał Adama Kraińskiego 280 186 466 
21Tokaruk Wiktor Wałbrzych Sudeckiej Krainy Łowieckiej 290 175 465 
22Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Puchar Podbeskidzia 290 175 465 
23Brzeziński Adrian Gorzów Wlkp. Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 285 180 465 
24Grams Dominik Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 280 185 465 
25Cybula Seweryn Piotrków Tryb. Turniej Chmielakowy 280 185 465 
26Pcion Jacek Chełm Tarnobrzeski Puchar Wiosny 280 184 464 
27Baliński Damian Sieradz Puchar Targów Poznańskich 275 189 464 
28Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Łuczniczki 275 189 464 
29Cybula Seweryn Piotrków Tryb. Warszawski Puchar Benelli 275 189 464 
30Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 290 173 463 
31Bykowski Paweł Piotrków Tryb. Puchar 95 - lecia PZŁ 285 178 463 
32Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Czeskiej Zbrojowki 270 192 462 
33Kasprzyk Adam  Częstochowa Dymarek Świętokrzyskich 285 176 461 
34Sztobnicki Paweł Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 285 176 461 
35Jankowski Michał Olsztyn Prezydenta Miasta Olsztyna 285 176 461 
36Wojtulewicz Jarosław Suwałki Puchar Podlasia 280 181 461 
37Czarnecki Michał Jacek Toruń Puchar Łuczniczki 275 185 460 
38Wadas Michał Siedlce Puchar Jesieni 285 174 459 
39Kaszewski Andrzej Płock Warszawski Puchar Benelli 285 174 459 
40Banaszak Robert Poznań Puchar Targów Poznańskich 280 179 459 
41Cybula Seweryn Piotrków Tryb. Puchar Podlasia 275 184 459 
42Baliński Damian Sieradz Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 270 189 459 
43Kołodziejczyk Piotr Leszno Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 290 168 458 
44Romanik Sylwester Siedlce Puchar Jesieni 285 173 458 
45Piechocki Hubert Poznań Grodu Nad Prosną  275 181 456 
46Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Warszawski Puchar Benelli 270 186 456 
47Wójcik Madej   Puchar Północnego Mazowsza 270 186 456 
48Przywara Arkadiusz Tarnobrzeg Diament Ziemi Śląskiej 285 170 455 
49Siedlecki Jakub Lech Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 280 175 455 
50Kaszewski Andrzej Płock Grodu Nad Prosną  270 185 455 
51Przywara Arkadiusz Tarnobrzeg Puchar Jesieni 285 169 454 
52Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Turniej Chmielakowy 280 174 454 
53Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar 95 - lecia PZŁ 280 174 454 
54Motwicki Janusz Leszno Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 275 179 454 
55Cybula Seweryn Piotrków Tryb. Antonio Zoli &Swarovski Optik 270 184 454 
56Woźniak Jakub  Puchar Targów Poznańskich 270 184 454 
57Buda Sławomir Zielona Góra Grodu Nad Prosną  265 189 454 
58Gaca Łukasz  Memoriał Adama Kraińskiego 265 189 454 
59Ratajczak Tomasz Leszno Puchar Targów Poznańskich 285 168 453 
60Rafalski Mikołaj Łódź Puchar Łuczniczki 280 173 453 
61Kaszewski Andrzej Płock Puchar Czeskiej Zbrojowki 280 173 453 
62Drożdż Aleksander Bielsko Biała Tarnobrzeski Puchar Wiosny 280 173 453 
63Kwasigroch Jakub Słupsk Puchar Jezior Mazurskich 270 183 453 
64Adaszewski Marcin Lublin Puchar Jesieni 270 183 453 
65Marconi Hubert Jelenia Góra Puchar Opolszczyzny 265 188 453 
66Marcinkowski Bartosz Toruń Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 280 172 452 
67Kociuban Marek Szczecin Puchar Toruńskiej Katarzynki 275 177 452 
68Kasprzyk Adam Częstochowa Puchar Opolszczyzny 275 177 452 
69Baliński Damian Sieradz Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 265 187 452 
70Tomala Arkadiusz Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 285 166 451 
71Wójcik Tomasz Warszawa Prezydenta Miasta Olsztyna 285 166 451 
72Bykowski Paweł Piotrków Diament Ziemi Śląskiej 280 171 451 
73Wadas Michał Siedlce Warszawski Puchar Benelli 275 176 451 
74Cybula Seweryn Piotrków Tryb. Puchar Jesieni 270 181 451 
75Wojtulewicz Jarosław Suwałki Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 265 186 451 
76Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Puchar Targów Poznańskich 265 186 451 
77Baliński Damian Sieradz Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 260 191 451 
78Gmltrzak Mateusz Adam Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 300 150 450 
79Domaszczyński Maciej Elbląg Puchar Toruńskiej Katarzynki 285 165 450 
80Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 280 170 450 
81Sztobnlckl Paweł Słupsk Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 275 175 450 
82Uździło Witold Suwałki Puchar Podlasia 270 180 450 
83Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 270 180 450 
84Wójcik Hubert Wrocław Sudeckiej Krainy Łowieckiej 275 174 449 
85Kaszewski Andrzej Warszawa Puchar Kujaw 270 179 449 
86Zalewski Artur Olsztyn Warszawski Puchar Benelli 270 179 449 
87Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Puchar 95 - lecia PZŁ 265 184 449 
88Mołdrzyk Dawid Katowice Antonio Zoli &Swarovski Optik 260 189 449 
89Romanik Sylwester Siedlce Puchar Północnego Mazowsza 275 173 448 
90Tomczak Bartosz Zielona Góra Puchar Prezydenta Miasta Piły 270 178 448 
91Włodarczyk Waldemar Poznań Grodu Nad Prosną  265 183 448 
92Kucharczyk Kazimierz Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny 260 188 448 
93Tracz Marek Gorzów Wlkp. Puchar Prezydenta Miasta Piły 260 188 448 
94Prokop Romuald Gorzów Wlkp. Puchar Czeskiej Zbrojowki 285 162 447 
95Buda Sławomir Zielona Góra Puchar Winobrania 280 167 447 
96Walczak Kamil Łódź Diament Ziemi Śląskiej 275 172 447 
97Brzeziński Adrian   Puchar Targów Poznańskich 270 177 447 
98Bykowski Paweł Piotrków Tryb. Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 270 177 447 
99Kuchczyński Radosław Opole Sudeckiej Krainy Łowieckiej 270 177 447 
100Wojtulewicz Jarosław Suwałki Puchar FAM PIONKI 265 182 447 
101Adaszewski Marcin Lublin Puchar Normy 265 182 447 
102Cybula Seweryn Piotrków Diament Ziemi Śląskiej 260 187 447 
103Rozpondek Przemysław Częstochowa Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 255 192 447 
104Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Targów Poznańskich 275 171 446 
105Zajączkowski Bogusław Wałbrzych Grodu Nad Prosną  270 176 446 
106Picur Józef Legnica Puchar 95 - lecia PZŁ 270 176 446 
107Marcinkowski Bartosz Toruń I Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 265 181 446 
108Marcinowski Patryk Legnica Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 265 181 446 
109Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Puchar Jury Częstochowskiej  265 181 446 
110Przywara Arkadiusz Tarnobrzeg Memoriał Adama Kraińskiego 280 165 445 
111Pasztaleniec Paweł Tarnobrzeg Puchar Jesieni 280 165 445 
112Adaszewski Marcin Lublin Turniej Chmielakowy 275 170 445 
113Wawryniuk Tomasz Biała Podlaska Puchar Jezior Mazurskich 270 175 445 
114Nowicki Paweł Warszawa Warszawski Puchar Benelli 270 175 445 
115Iskrzycki Leszek  Puchar Normy 270 175 445 
116Hoppa Sebastian Gdańsk Puchar 95 - lecia PZŁ 265 180 445 
117Włodarczyk Waldemar Poznań Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 265 180 445 
118Kubiaczyk Mikołaj Poznań Puchar Czeskiej Zbrojowki 260 185 445 
119Sobolewski Dariusz  Puchar Jezior Mazurskich 275 169 444 
120Kozłowski Kamil Koszalin Puchar Prezydenta Miasta Piły 275 169 444 
121Wójcik Tomasz Warszawa Warszawski Puchar Benelli 265 179 444 
122Śmiałek Damian Szczecin Puchar Targów Poznańskich 280 163 443 
123Motwlckl Janusz Leszno Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 280 163 443 
124Kłosowski Sławomir Bydgoszcz Puchar Delty Optical 275 168 443 
125Godusławski Adam Warszawa Puchar FAM PIONKI 275 168 443 
126Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Diament Ziemi Śląskiej 270 173 443 
127Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Memoriał Adama Kraińskiego 270 173 443 
128Hoppa Sebastian Gdańsk Puchar Prezydenta Miasta Piły 270 173 443 
129Wadas Michał Siedlce Dymarek Świętokrzyskich 270 173 443 
130Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Targów Poznańskich 265 178 443 
131Łukaszewicz Jarosław Zielona Góra Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 260 183 443 
132Baliński Damian Sieradz Puchar Czeskiej Zbrojowki 255 188 443 
133Baliński Damian Sieradź Puchar Browninga i Winchestera 255 188 443 
134Konarski Jarosław Biała Podlaska Warszawski Puchar Benelli 275 167 442 
135Balowicz Mateusz Kraków Nowosądecki Puchar Lata 270 172 442 
136Szypszak Konrad Płock Puchar Kujaw 270 172 442 
137Karpiński Łukasz Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 265 177 442 
138Kłosowski Sławomir Bydgoszcz Puchar Toruńskiej Katarzynki 265 177 442 
139Hoppa Sebastian Gdańsk Puchar Targów Poznańskich 265 177 442 
140Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Warszawski Puchar Benelli 265 177 442 
141Brzeziński Adrian Gorzów Wlkp. Diament Ziemi Śląskiej 265 177 442 
142Sadowski Marek Opole Diament Ziemi Śląskiej 265 177 442 
143Ząbek Krzysztof Nowy Sącz Puchar Opolszczyzny 260 182 442 
144Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Turniej Chmielakowy 285 156 441 
145Marcinkowski Bartosz Toruń Puchar Jezior Mazurskich 275 166 441 
146Przywara Arkadiusz Tarnobrzeg Dymarek Świętokrzyskich 265 176 441 
147Brzeziński Adrian  Gorzów Wlkp. Puchar Prezydenta Miasta Piły 265 176 441 
148Kucharczyk Kazimierz Bielsko Puchar Browninga i Winchestera 260 181 441 
149Kulikowski Marek Białystok Warszawski Puchar Benelli 260 181 441 
150Franczak Bartłomiej Leszno Puchar Czeskiej Zbrojowki 280 160 440 
151Franczak Bartłomiej Leszno Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 275 165 440 
152Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 275 165 440 
153Tęgowski Artur Toruń Puchar Łuczniczki 270 170 440 
154Buda Sławomir Zielona Góra Puchar Targów Poznańskich 270 170 440 
155Drobniuch Andrzej Białystok Puchar Podlasia 265 175 440 
156Hoppa Sebastian Gdańsk Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 265 175 440 
157Buda Sławomir Wojciech Zielona Góra Puchar Łuczniczki 260 180 440 
158Kwiatkowski Wiesław Piotrków Tryb. Dymarek Świętokrzyskich 260 180 440 
159Janicki Michał Gorzów Wlkp. Puchar Winobrania 260 180 440 
160Włodarczyk Waldemar Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 260 180 440 
161Łazik Krzysztof Leszno Puchar Winobrania 260 180 440 
162Marcinkowski Bartosz Toruń Memoriał Adama Kraińskiego 255 185 440 
163Narowski Tomasz Poznań Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 255 185 440 
164Sassek Marcin Poznań Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 255 185 440 


Najlepsze wyniki w kuli i dziku w klasie powszechnej za 2018 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Baliński Damian Sieradz Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 280 95 100 195 475 
2Baliński Damian Sieradz Puchar Toruńskiej Katarzynki 275 96 98 194 469 
3Rozpondek Przemysław Częstochowa Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 255 95 97 192 447 
4Baliński Damian Sieradz Puchar 95 - lecia PZŁ 290 94 98 192 482 
5Hoppe Krzysztof   Warszawski Puchar Benelli 245 94 98 192 437 
6Tymosiak Karol Białystok Puchar FAM PIONKI 240 94 98 192 432 
7Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Czeskiej Zbrojowki 270 92 100 192 462 
8Baliński Damian Sieradz Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 260 94 97 191 451 
9Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Targów Poznańskich 285 93 98 191 476 
10Baliński Damian Sieradz Puchar Kujaw 280 93 97 190 470 
11Cybula Seweryn Piotrków Tryb. Puchar Jury Częstochowskiej  280 91 99 190 470 
12Mołdrzyk Dawid Katowice Antonio Zoli &Swarovski Optik 260 95 94 189 449 
13Gaca Łukasz  Memoriał Adama Kraińskiego 265 93 96 189 454 
14Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Łuczniczki 275 92 97 189 464 
15Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar 95 - lecia PZŁ 250 92 97 189 439 
16Wojtulewicz Jarosław Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 280 91 98 189 469 
17Baliński Damian Sieradz Puchar Targów Poznańskich 275 91 98 189 464 
18Baliński Damian Sieradz Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 270 91 98 189 459 
19Buda Sławomir Zielona Góra Grodu Nad Prosną  265 91 98 189 454 
20Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar Prezydenta Miasta Piły 250 91 98 189 439 
21Cybula Seweryn Piotrków Tryb. Warszawski Puchar Benelli 275 90 99 189 464 
22Mękal Patrycja Tarnobrzeg Warszawski Puchar Benelli 195 90 99 189 384 
23Wadas Michał Siedlce Turniej Chmielakowy 285 93 95 188 473 
24Grams Dominik Piła Puchar 95 - lecia PZŁ 245 93 95 188 433 
25Tymosiak Karol Białystok Puchar Podlasia 280 92 96 188 468 
26Cybula Seweryn  Piotrków Trybunalski Dymarek Świętokrzyskich 280 92 96 188 468 
27Kucharczyk Kazimierz Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny 260 92 96 188 448 
28Tracz Marek Gorzów Wielkopolski Puchar Prezydenta Miasta Piły 260 90 98 188 448 
29Zagórski Ryszard  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 230 90 98 188 418 
30Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Delty Optical 295 89 99 188 483 
31Marconi Hubert Jelenia Góra Puchar Opolszczyzny 265 89 99 188 453 
32Baliński Damian Sieradz Puchar Czeskiej Zbrojowki 255 89 99 188 443 
33Baliński Damian Sieradź Puchar Browninga i Winchestera 255 89 99 188 443 
34Baliński Damian Sieradz Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 265 92 95 187 452 
35Mękal Patrycja Tarnobrzeg Diament Ziemi Śląskiej 215 92 95 187 402 
36Wadas Michał Siedlce Puchar Północnego Mazowsza 285 91 96 187 472 
37Cybula Seweryn Piotrków Diament Ziemi Śląskiej 260 91 96 187 447 
38Baliński Damian Sieradz Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 235 91 96 187 422 
39Domoracki Zbigniew Suwałki Puchar Podlasia 240 90 97 187 427 
40Saganowski Robert Bydgoszcz Puchar Delty Optical 230 90 97 187 417 
41Lubas Wojciech  Sudeckiej Krainy Łowieckiej 200 88 99 187 387 
42Borsuk Paweł  Memoriał Adama Kraińskiego 280 93 93 186 466 
43Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Warszawski Puchar Benelli 270 93 93 186 456 
44Wójcik Madej   Puchar Północnego Mazowsza 270 93 93 186 456 
45Wojtulewicz Jarosław Suwałki Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 265 92 94 186 451 
46Żołądkiewicz Dariusz Koszalin Puchar Targów Poznańskich 265 91 95 186 451 
47Kukurowski Tomasz Opole Diament Ziemi Śląskiej 240 91 95 186 426 
48Michalski Jakub Warszawa Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 190 90 96 186 376 
49Walczak Kamil Łódź Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 225 88 98 186 411 
50Sassek Marcin Poznań Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 255 95 90 185 440 
51Kaszewski Andrzej Płock Grodu Nad Prosną  270 93 92 185 455 
52Stasiak Sylwester Piotrków Trybunalski Grodu Nad Prosną  250 92 93 185 435 
53Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Puchar Jesieni 290 91 94 185 475 
54Cybula Seweryn Piotrków Tryb. Turniej Chmielakowy 280 91 94 185 465 
55Kubiaczyk Mikołaj Poznań Puchar Czeskiej Zbrojowki 260 91 94 185 445 
56Gauza Sławomir Kalisz Grodu Nad Prosną  240 91 94 185 425 
57Rachwalik Barbara Kraków Puchar Opolszczyzny 205 91 94 185 390 
58Gębala Beata Piła Puchar Winobrania 155 91 94 185 340 
59Grams Dominik Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 280 90 95 185 465 
60Marcinkowski Bartosz Toruń Memoriał Adama Kraińskiego 255 90 95 185 440 
61Hoppa Sebastian Gdańsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 240 90 95 185 425 
62Prokop Romuald Gorzów Wielk. Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 220 90 95 185 405 
63Czarnecki Michał  Toruń Puchar Łuczniczki 275 89 96 185 460 
64Pawlak Wojciech Kalisz Puchar Targów Poznańskich 220 89 96 185 405 
65Narowski Tomasz Poznań Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 255 88 97 185 440 
66Tomczyk Marcin Bielsko Puchar Browninga i Winchestera 230 88 97 185 415 
67Bocian Tomasz  Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 195 88 97 185 380 
68Walczak Kamil Łódź Warszawski Puchar Benelli 245 87 98 185 430 
69Gendera Michał Kalisz Grodu Nad Prosną  225 94 90 184 409 
70Czarnecki Michał Toruń Prezydenta Miasta Olsztyna 230 92 92 184 414 
71Pcion Jacek Chełm Tarnobrzeski Puchar Wiosny 280 91 93 184 464 
72Marcinowski Patryk Legnica Puchar Winobrania 230 91 93 184 414 
73Pasztaleniec Piotr Tarnobrzeg Puchar Normy 285 89 95 184 469 
74Woźniak Jakub  Puchar Targów Poznańskich 270 89 95 184 454 
75Iskrzycki Leszek Rzeszów Puchar 95 - lecia PZŁ 255 89 95 184 439 
76Motyka Tomasz Krosno Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 165 89 95 184 349 
77Cybula Seweryn Piotrków Tryb. Puchar Podlasia 275 88 96 184 459 
78Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Puchar 95 - lecia PZŁ 265 88 96 184 449 
79Pawlak Wojciech Kalisz Sudeckiej Krainy Łowieckiej 240 88 96 184 424 
80Buda Sławomir  Zielona Góra Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 225 88 96 184 409 
81Cybula Seweryn Piotrków Trybunalski Antonio Zoli &Swarovski Optik 270 87 97 184 454 
82Walczak Kamil Łódź Puchar Targów Poznańskich 255 87 97 184 439 
83Guza Michał Poznań Puchar Czeskiej Zbrojowki 250 87 97 184 434 
84Mękal Patrycja Tarnobrzeg Puchar Jesieni 250 87 97 184 434 
85Patelka Jakub Poznań Puchar Czeskiej Zbrojowki 240 87 97 184 424 
86Janicki Michał Gorzów Wielkopolski Puchar 95 - lecia PZŁ 255 85 99 184 439 
87Pulka Łukasz Piła Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 255 91 92 183 438 
88Dzięgiel Dawid Olsztyn Prezydenta Miasta Olsztyna 235 91 92 183 418 
89Rozpondek Przemysław Częstochowa Antonio Zoli &Swarovski Optik 255 90 93 183 438 
90Kaszewski Andrzej Płock Puchar Północnego Mazowsza 205 90 93 183 388 
91Włodarczyk Waldemar Poznań Grodu Nad Prosną  265 89 94 183 448 
92Łazik Krzysztof Leszno Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 250 89 94 183 433 
93Romanik Sylwester Siedlce Puchar Podlasia 250 89 94 183 433 
94Grocholski Tomasz Legnica Sudeckiej Krainy Łowieckiej 240 89 94 183 423 
95Stefaniak Krzysztof Kalisz Grodu Nad Prosną  240 89 94 183 423 
96Kołodziejski Albert Płock Puchar Delty Optical 255 88 95 183 438 
97Lewczuk Grzegorz Katowice Sudeckiej Krainy Łowieckiej 250 88 95 183 433 
98Kwasigroch Jakub Słupsk Puchar Jezior Mazurskich 270 87 96 183 453 
99Lewandowski Przemysław   Puchar Delty Optical 250 86 97 183 433 
100Karpiński Łukasz Bydgoszcz Puchar 95 - lecia PZŁ 250 86 97 183 433 
101Tęgowski Artur Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 220 86 97 183 403 
102Adaszewski Marcin Lublin Puchar Jesieni 270 85 98 183 453 
103Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Prezydenta Miasta Piły 250 84 99 183 433 
104Łukaszewicz Jarosław Zielona Góra Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 260 83 100 183 443 
105Werachowski Józef Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 235 92 90 182 417 
106Wojtulewicz Jarosław Suwałki Puchar FAM PIONKI 265 89 93 182 447 
107Gatz Arkadiusz Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 225 88 94 182 407 
108Kłodnicki Romuald Kalisz Diament Ziemi Śląskiej 200 87 95 182 382 
109Ząbek Krzysztof Nowy Sącz Puchar Opolszczyzny 260 86 96 182 442 
110Adaszewski Marcin Lublin Puchar Normy 265 84 98 182 447 
111Łukaszewicz Jarosław Zielona Góra Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 240 84 98 182 422 
112Wojtulewicz Jarosław Suwałki Prezydenta Miasta Olsztyna 245 83 99 182 427 
113Burdzy Krzysztof Gorzów Wielkopolski Puchar Gryfa Śzczecińskiego 235 94 87 181 416 
114Kleszczewski Zbigniew Suwałki Puchar Podlasia 245 91 90 181 426 
115Marcinowski Patryk Legnica Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 265 90 91 181 446 
116Kulikowski Marek Białystok Warszawski Puchar Benelli 260 90 91 181 441 
117Dera Grzegorz  Puchar Gryfa Śzczecińskiego 255 90 91 181 436 
118Gaca Łukasz Słupsk Prezydenta Miasta Olsztyna 240 90 91 181 421 
119Korwek Jakub Olsztyn Prezydenta Miasta Olsztyna 250 89 92 181 431 
120Kozikowski Krzysztof Łomża Puchar Jezior Mazurskich 235 89 92 181 416 
121Marcinkowski Bartosz Toruń I Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 265 88 93 181 446 
122Kucharczyk Kazimierz Bielsko Puchar Browninga i Winchestera 260 88 93 181 441 
123Zdunek Marcin Katowice Diament Ziemi Śląskiej 225 88 93 181 406 
124Chodorowski Rafał Łomża Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 210 88 93 181 391 
125Rachwalik Barbara Kraków Puchar Jury Częstochowskiej  190 88 93 181 371 
126Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Puchar Jury Częstochowskiej  265 87 94 181 446 
127Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Sudeckiej Krainy Łowieckiej 235 87 94 181 416 
128Gatz Arkadiusz Koszalin Puchar Gryfa Śzczecińskiego 230 87 94 181 411 
129Grzybowski Rafał Olsztyn Memoriał Adama Kraińskiego 215 87 94 181 396 
130Karp Jacek Ostrołęka Puchar Północnego Mazowsza 250 86 95 181 431 
131Antecki Hubert Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 200 86 95 181 381 
132Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Turniej Chmielakowy 195 86 95 181 376 
133Ratajczak Tomasz Leszno Puchar Opolszczyzny 295 85 96 181 476 
134Pcion Jacek Chełm Turniej Chmielakowy 255 85 96 181 436 
135Tęgowski Artur Toruń Puchar Delty Optical 235 85 96 181 416 
136Kaszewski Andrzej Płock Puchar Delty Optical 230 85 96 181 411 
137Afanasjew Kamil Wrocław Sudeckiej Krainy Łowieckiej 285 84 97 181 466 
138Cybula Seweryn Piotrków Tryb. Puchar Jesieni 270 84 97 181 451 
139Tarnowy Mateusz Zielona Góra Puchar Winobrania 245 84 97 181 426 
140Wojtulewicz Jarosław Suwałki Puchar Podlasia 280 81 100 181 461 
141Piechocki Hubert Poznań Grodu Nad Prosną  275 81 100 181 456 
142Łazik Krzysztof Leszno Puchar Winobrania 260 92 88 180 440 
143Maryńczak Lech Szczecin Puchar Gryfa Śzczecińskiego 250 90 90 180 430 
144Powroźnik Bogdan Przemyśl Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 230 89 91 180 410 
145Rafalski Mikołaj Łódź Puchar Kujaw 245 88 92 180 425 
146Gandzel Marek Bielsko Biała Puchar Podbeskidzia 235 88 92 180 415 
147Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Dymarek Świętokrzyskich 200 87 93 180 380 
148Famuła Mariusz Częstochowa Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 215 86 94 180 395 
149Zaborowski Grzegorz Zielona Góra Puchar Opolszczyzny 270 85 95 180 450 
150Włodarczyk Waldemar Poznań Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 265 85 95 180 445 
151Buda Sławomir Zielona Góra Puchar Łuczniczki 260 85 95 180 440 
152Oskroba Robert Tarnobrzeg Puchar Normy 250 85 95 180 430 
153Guza Michał Poznań Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 235 85 95 180 415 
154Brzeziński Adrian Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 285 84 96 180 465 
155Włodarczyk Waldemar Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 260 84 96 180 440 
156Kozłowski Kamil Koszalin Memoriał Adama Kraińskiego 255 84 96 180 435 
157Uździło Witold Suwałki Puchar Podlasia 270 83 97 180 450 
158Kwiatkowski Wiesław Piotrków Trybunalski Dymarek Świętokrzyskich 260 83 97 180 440 
159Baliński Damian Sieradz Puchar Delty Optical 235 83 97 180 415 
160Szczepański Marcin Radom Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 240 82 98 180 420 
161Hoppa Sebastian Gdańsk Puchar 95 - lecia PZŁ 265 81 99 180 445 
162Drożdż Aleksander Bielsko Biała Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 250 81 99 180 430 
163Janicki Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 260 80 100 180 440 
164Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Winobrania 235 80 100 180 415 


Ranking Pucharu PZŁ 2018 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Baliński Damian Sieradz Puchar 95 - lecia PZŁ 482 1427 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 475 
Puchar Kujaw 470 
2Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Delty Optical 483 1397 
Puchar Targów Poznańskich 476 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 438 
3Włodarczyk Waldemar Poznań Puchar Łuczniczki 464 1372 
Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 463 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 445 
4Bykowski Paweł Piotrków Tryb. Puchar 95 - lecia PZŁ 463 1361 
Diament Ziemi Śląskiej 451 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 447 
5Marcinkowski Bartosz Toruń Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 452 1339 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 446 
Puchar Jezior Mazurskich 441 
6Sztobnicki Paweł Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 461 1338 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 450 
Puchar 95 - lecia PZŁ 427 
7Grams Dominik Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 465 1337 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 439 
Puchar 95 - lecia PZŁ 433 
8Hoppa Sebastian Gdańsk Puchar 95 - lecia PZŁ 445 1328 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 443 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 440 
9Karpiński Łukasz Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 442 1314 
Puchar 95 - lecia PZŁ 433 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 439 
10Buda Sławomir Zielona Góra Grodu Nad Prosną  454 1310 
Puchar Winobrania 447 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 409 
11Rafalski Mikołaj Łódź Puchar Łuczniczki 453 1306 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 428 
Puchar Kujaw 425 
12Gmltrzak Mateusz Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 450 1303 
Puchar Łuczniczki 427 
Puchar Targów Poznańskich 426 
13Kucharczyk Kazimierz Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny 448 1301 
Puchar Browninga i Winchestera 441 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 412 
14Prokop Romuald Gorzów Wielk. Puchar Czeskiej Zbrojowki 447 1296 
Warszawski Puchar Benelli 431 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 418 
15Szarzec Roman Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny 437 1294 
Diament Ziemi Śląskiej 434 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 423 
16Ząbek Krzysztof Nowy Sącz Puchar Opolszczyzny 442 1284 
Dymarek Świętokrzyskich 429 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 413 
17Bąk Michał Kalisz Grodu Nad Prosną  438 1283 
Puchar Opolszczyzny 423 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 422 
18Rozpondek Przemysław Częstochowa Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 447 1282 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 438 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 397 
19Łukaszewicz Jarosław Zielona Góra Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 443 1280 
Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 422 
Puchar Gryfa Śzczecińskiego 415 
20Kociuban Marek Szczecin Puchar Toruńskiej Katarzynki 452 1278 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 425 
Memoriał Adama Kraińskiego 401 
21Kołodziejski Albert Płock Puchar Delty Optical 438 1268 
Puchar Jezior Mazurskich 432 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 398 
22Domoracki Zbigniew Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 431 1267 
Puchar Podlasia 427 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 409 
23Barański Andrzej Toruń Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 433 1266 
Puchar Kujaw 420 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 413 
24Werhun Igor Olsztyn Puchar Kujaw 439 1265 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 418 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 408 
25Kłosowski Sławomir Toruń Puchar Łuczniczki 433 1264 
Puchar Jezior Mazurskich 421 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 410 
26Fijałkowski Radosław Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 438 1260 
Puchar Delty Optical 419 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 403 
27Łaziuk Michał Płock Puchar Kujaw 436 1257 
Puchar Delty Optical 429 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 392 
28Szypszak Konrad płock Puchar Kujaw 442 1257 
Puchar Północnego Mazowsza 409 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 406 
29Breska Norbert Leszno Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 428 1251 
Puchar Opolszczyzny 420 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 403 
30Świnczyk Krystian Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 436 1248 
Puchar Podbeskidzia 411 
Nowosądecki Puchar Lata 401 
31Wójcik Hubert Wrocław Sudeckiej Krainy Łowieckiej 449 1245 
Puchar Opolszczyzny 423 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 373 
32Zdunek Marcin Katowice Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 417 1241 
Puchar Browninga i Winchestera 414 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 410 
33Marcinowski Patryk Legnica Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 446 1236 
Puchar Winobrania 414 
Puchar Jury Częstochowskiej  376 
34Szczerba Michał Sieradz Puchar Delty Optical 429 1234 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 410 
Diament Ziemi Śląskiej 395 
35Kościński Wojciech Olsztyn Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 428 1231 
Puchar FAM PIONKI 406 
Prezydenta Miasta Olsztyna 397 
36Bocian Grzegorz Przemyśl Turniej Chmielakowy 421 1229 
Puchar Normy 419 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 389 
37Madej Sebastian Piotrków Tryb. Antonio Zoli &Swarovski Optik 419 1228 
Puchar Jury Częstochowskiej  409 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 400 
38Powroźnik Bogdan Przemyśl Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 410 1225 
Nowosądecki Puchar Lata 409 
Turniej Chmielakowy 406 
39Borysiuk Bartłomiej  Biała Podlaska Turniej Chmielakowy 411 1219 
Warszawski Puchar Benelli 406 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 402 
40Kaczmarczyk Przemysław Suwałki Prezydenta Miasta Olsztyna 420 1213 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 403 
Puchar Jezior Mazurskich 390 
41Lewandowski Marek Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 406 1212 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 405 
Puchar Delty Optical 401 
42Ziniewicz Robert Białystok Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 410 1206 
Puchar Podlasia 403 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 393 
43Jasik Jacek Lublin Puchar Jesieni 417 1205 
Dymarek Świętokrzyskich 404 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 384 
44Goliszek Grzegorz Lublin Dymarek Świętokrzyskich 425 1195 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 388 
Puchar Normy 382 
45Żmiejko Paweł Białystok Puchar Podlasia 408 1188 
Puchar Jezior Mazurskich 402 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 378 
46Gilner Monika Katowice Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 424 1187 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 388 
Puchar Browninga i Winchestera 375 
47Michalski Jakub Warszawa Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 376 1187 
Puchar Północnego Mazowsza 421 
Turniej Chmielakowy 390 
48Hołodniak Tomasz  Krosno Turniej Chmielakowy 416 1179 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 385 
Puchar Jesieni 378 
49Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar 95 - lecia PZŁ 409 1177 
Puchar FAM PIONKI 405 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 363 
50Wyszyński Zbigniew Ostrołęka Puchar Jezior Mazurskich 409 1175 
Puchar Podlasia 398 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 368 
51Famuła Mariusz Częstochowa Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 417 1169 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 395 
Diament Ziemi Śląskiej 357 
52Urbański Tomasz Elbląg Puchar Toruńskiej Katarzynki 405 1157 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 388 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 364 
53Powroźnik Piotr Przemyśl Tarnobrzeski Puchar Wiosny 415 1156 
Puchar Normy 371 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 370 
54Grzybowski Rafał Olsztyn Puchar Północnego Mazowsza 420 1154 
Puchar Łuczniczki 412 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 322 
55Szaro Wiesław Rzeszów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 393 1153 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 382 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 378 
56Rębisz Marek Piotrków Tryb. Diament Ziemi Śląskiej 394 1138 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 374 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 370 
57Kulikowski Patryk Białystok Prezydenta Miasta Olsztyna 395 1106 
Puchar Podlasia 370 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 341 
58Puła Grzegorz Tarnów Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 371 1098 
Puchar Normy 370 
Puchar Browninga i Winchestera 357 
59Kaczorowski Waldemar Włocławek Puchar Łuczniczki 373 1070 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 371 
Puchar Kujaw 326 
60Michalski Mirosław Jelenia Góra Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 356 1035 
Sudeckiej Krainy Łowieckiej 341 
Puchar Opolszczyzny 338 
61Buziewski Sebastian Włocławek Puchar Łuczniczki 334 929 
Puchar Delty Optical 317 
Mistrzostwa PZŁ kl powszechna 278 


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.