strona główna forum dyskusyjne















Ranking najlepszych DIAN w klasie mistrzowskiej i powszechnej
za 2016 rok



Najlepsze uzyskane wyniki za 2016 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutKulaSuma
1Ambroziak Grażyna Warszawa Memoriał Adama Kraińskiego 265 184 449 
2Jasiorowska Aleksandra Irena Radom Puchar Kujaw 275 169 444 
3Bernacka- Adamczyk Dominika Opole Puchar Dymarek Świętokrzyskich 270 174 444 
4Hein Beata Piła Mistrzostwa PZŁ Dian 260 179 439 
5Ambroziak Grażyna Warszawa Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 255 180 435 
6Ambroziak Grażyna Warszawa Puchar Jezior Mazurskich 260 173 433 
7Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Jury Częstochowskiej 255 178 433 
8Socha Dominika Konin Puchar Targów Poznańskich 245 185 430 
9Jasiorowska Aleksandra Irena Radom Mistrzostwa PZŁ Dian 270 159 429 
10Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar Blasera 240 176 416 
11Socha Dominika Konin Puchar Blasera 235 180 415 
12Ambroziak Grażyna Warszawa Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 255 159 414 
13Kraska Ewa Katowice Mistrzostwa PZŁ Dian 245 166 411 
14Socha Dominika Konin Mistrzostwa PZŁ Dian 240 171 411 
15Adamska Bibiana Katowice Puchar Jury Częstochowskiej 225 186 411 
16Łabenda Agata Słupsk Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 245 164 409 
17Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 250 154 404 
18Kraska Ewa Katowice Puchar Podbeskidzia 235 169 404 
19Socha Dominika Konin Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 235 169 404 
20Przeorek Dominika Marta Ciechanów Memoriał Adama Kraińskiego 230 174 404 
21Dzięcioł-Gęsiarz Aleksandra Katowice Puchar Podbeskidzia 240 162 402 
22Kraska Ewa Katowice Puchar Blasera 240 162 402 
23Kraska Ewa Katowice Puchar Kujaw 225 177 402 
24Sala Beata Warszawa Puchar P P Koncernu Mięsnego Dziczyzna  250 151 401 
25Marczak-Grzybek Mariola Skierniewice Mistrzostwa PZŁ Dian 240 161 401 
26Kraska Ewa Katowice Puchar Toruńskiej Katarzynki 230 171 401 
27Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Północnego Mazowsza 245 155 400 
28Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Opolszczyzny 245 154 399 
29Dzięcioł-Gęsiarz Aleksandra Katowice Puchar Grodu nad Prosną 235 164 399 
30Nowak Liliana Tarnów Turniej Chmielakowy 230 169 399 
31Łabenda Agata Słupsk Puchar Kujaw 230 169 399 
32Sala Beata Warszawa Puchar Kujaw 240 158 398 
33Łyczykowska Aleksandra Katowice Mistrzostwa PZŁ Dian 235 163 398 
34Marczak-Grzybek Mariola Warszawa Puchar Północnego Mazowsza 260 137 397 
35Dzięcioł-Gęsiarz Aleksandra Katowice Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 245 152 397 
36Jasiorowska Aleksandra Irena Radom Puchar Toruńskiej Katarzynki 235 162 397 
37Socha Dominika Konin Puchar Grodu nad Prosną 235 162 397 
38Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Elbląga 235 161 396 
39Socha Dominika Konin Memoriał Edwarda Woźnego 215 180 395 
40Sala Beata Warszawa Puchar Blasera 245 149 394 
41Socha Dominika Konin Puchar Kujaw 220 174 394 
42Sala Beata Warszawa Mistrzostwa PZŁ Dian 230 163 393 
43Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 240 152 392 
44Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Turniej Chmielakowy 250 141 391 
45Łabenda Agata Słupsk Puchar P P Koncernu Mięsnego Dziczyzna  205 183 388 
46Kraska Ewa Katowice Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 235 152 387 
47Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Diament Ziemi Śląskiej 220 167 387 
48Socha Dominika Konin Puchar Browninga i Winchestera 215 172 387 
49Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Jezior Mazurskich 220 166 386 
50Przeorek Dominika Marta Ciechanów  *Puchar Prezydenta Miasta Łomży 215 171 386 
51Łabenda Agata Słupsk Puchar Elbląga 245 140 385 
52Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 230 154 384 
53Łabenda Agata Słupsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 220 163 383 
54Helizanowicz Klaudia Tarnów Turniej Chmielakowy 260 122 382 
55Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 220 162 382 
56Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Jezior Mazurskich 225 156 381 
57Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Elbląga 230 150 380 
58Łabenda Agata Słupsk Puchar Prezydenta miasta Piły 200 180 380 
59Kutnik Agata Dorota Toruń Mistrzostwa PZŁ Dian 215 164 379 
60Łąpieś Julita Natalia Toruń Mistrzostwa PZŁ Dian 225 151 376 
61Kutnik Agata Dorota Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 220 156 376 
62Sala Beata Warszawa Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 230 144 374 
63Dzięcioł-Gęsiarz Aleksandra Katowice Mistrzostwa PZŁ Dian 225 149 374 
64Łabenda Agata Słupsk Puchar Blasera 210 162 372 
65Sala Beata Warszawa Puchar Dymarek Świętokrzyskich 230 139 369 
66Łabenda Agata Słupsk Puchar Jezior Mazurskich 200 168 368 
67Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 200 168 368 
68Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Kujaw 225 141 366 
69Grynia Barbara Koszalin Mistrzostwa PZŁ Dian 210 156 366 
70Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Diament Ziemi Śląskiej 225 140 365 
71Przeorek Dominika Ciechanów Puchar Grodu nad Prosną 220 145 365 
72Zakręta Alina Katowice Puchar Jury Częstochowskiej 210 155 365 
73Nowak Liliana Tarnów Puchar Dymarek Świętokrzyskich 200 165 365 
74Helizanowicz Klaudia Tarnów Mistrzostwa PZŁ Dian 245 119 364 
75Urban Natalia Poznań Puchar Blasera 225 137 362 
76Łabenda Agata Słupsk Mistrzostwa PZŁ Dian 220 142 362 
77Szymkiewicz Monika Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 215 146 361 
78Sala Beata Warszawa Puchar Toruńskiej Katarzynki 210 150 360 
79Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar Browninga i Winchestera 215 144 359 
80Lubecka Martyna Warszawa Mistrzostwa PZŁ Dian 220 138 358 
81Zakręta Alina Katowice Diament Ziemi Śląskiej 215 142 357 
82Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Puchar Dymarek Świętokrzyskich 200 157 357 
83Łabenda Agata Słupsk Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 200 157 357 
84Lorenc Joanna Krosno Puchar Dymarek Świętokrzyskich 185 171 356 
85Hein Beata Piła Puchar Prezydenta miasta Piły 200 155 355 
86Socha Dominika Konin Puchar Prezydenta miasta Piły 190 165 355 
87Helizanowicz Klaudia Tarnów Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 215 138 353 
88Łabenda Agata Słupsk Memoriał Adama Kraińskiego 185 167 352 
89Mach Gabriela Tarnów Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 215 135 350 
90Grynia Barbara Koszalin Puchar Blasera 190 159 349 
91Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 185 163 348 
92Lubecka Martyna Warszawa  *Puchar Prezydenta Miasta Łomży 205 141 346 
93Łabenda Agata Słupsk Puchar FAM Pionki 200 145 345 
94Przeorek Dominika Marta Ciechanów  Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 195 150 345 
95Przeorek Dominika Ciechanów Puchar Browninga i Winchestera 190 155 345 
96Zakręta Alina Katowice Puchar Opolszczyzny 190 153 343 
97Lubecka Martyna Warszawa Puchar Jezior Mazurskich 210 131 341 
98Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Turniej Chmielakowy 195 146 341 
99Grynia Barbara Koszalin Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 220 120 340 
100Urban Natalia Poznań Diament Ziemi Śląskiej 180 157 337 
101Łabenda Agata Słupsk Puchar Targów Poznańskich 185 150 335 
102Malcharek Sylwia Katowice Puchar Opolszczyzny 180 155 335 
103Nowak Liliana Tarnów Puchar FAM Pionki 180 155 335 
104Nowak Liliana Tarnów Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 175 160 335 
105Dyl Małgorzata Elbląg Puchar Elbląga 205 129 334 
106Zakręta Alina Katowice Mistrzostwa PZŁ Dian 190 143 333 
107Rachwalik Barbara Kraków Mistrzostwa PZŁ Dian 185 148 333 
108Kutnik Agata Dorota Toruń Puchar Kujaw 175 157 332 
109Urban Natalia Poznań Memoriał Edwarda Woźnego 175 156 331 
110Mach Gabriela Tarnów Mistrzostwa PZŁ Dian 185 144 329 
111Łąpieś Julita Natalia Toruń Memoriał Adama Kraińskiego 180 149 329 
112Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar Elbląga 210 118 328 
113Klejnotowska Alicja Słupsk Mistrzostwa PZŁ Dian 190 138 328 
114Szymonek Anna Kraków Mistrzostwa PZŁ Dian 185 143 328 
115Adamska Bibiana Katowice Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 160 167 327 
116Mach Gabriela Tarnów Turniej Chmielakowy 175 151 326 
117Orszulik Ewa Katowice Puchar Podbeskidzia 175 151 326 
118Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Toruńskiej Katarzynki 180 145 325 
119Jańczak Anna Chełm Turniej Chmielakowy 180 144 324 
120Przeorek Dominika Marta Ciechanów Mistrzostwa PZŁ Dian 170 154 324 
121Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Puchar Jezior Mazurskich 190 133 323 
122Nowak Liliana Tarnów Mistrzostwa PZŁ Dian 165 157 322 
123Gumna Renata Koszalin Puchar Blasera 215 106 321 
124Gębala Beata Piła Mistrzostwa PZŁ Dian 190 131 321 
125Orłowska Helena Katowice Mistrzostwa PZŁ Dian 170 150 320 
126Smykowska Magdalena Włocławek Mistrzostwa PZŁ Dian 185 133 318 
127Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ Dian 180 138 318 
128Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 195 122 317 
129Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Mistrzostwa PZŁ Dian 175 142 317 
130Korczyc Jolanta Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 160 155 315 
131Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar FAM Pionki 170 144 314 
132Mach Gabriela Tarnów Nowosądecki Puchar Lata 190 123 313 
133Malcharek Sylwia Katowice Diament Ziemi Śląskiej 190 121 311 
134Machel Edyta Toruń Mistrzostwa PZŁ Dian 180 131 311 
135Chodakowska Magdalena Koszalin Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 185 124 309 
136Urban Natalia Poznań Mistrzostwa PZŁ Dian 155 153 308 
137Zielazek Anna Poznań Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 175 132 307 
138Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Nowosądecki Puchar Lata 170 137 307 
139Żalikowska Jolanta Sylwia Bydgoszcz  Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 160 146 306 
140Malcharek Sylwia Katowice Puchar Jury Częstochowskiej 170 134 304 


Najlepsze wyniki w kuli i dziku za 2016 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Adamska Bibiana Katowice Puchar Jury Częstochowskiej 225 92 94 186 411 
2Socha Dominika Konin Puchar Targów Poznańskich 245 87 98 185 430 
3Ambroziak Grażyna Warszawa Memoriał Adama Kraińskiego 265 88 96 184 449 
4Łabenda Agata Słupsk Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna  205 85 98 183 388 
5Socha Dominika Konin Memoriał Edwarda Woźnego 215 81 99 180 395 
6Ambroziak Grażyna Warszawa Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 255 82 98 180 435 
7Socha Dominika Konin Puchar Blasera 235 85 95 180 415 
8Łabenda Agata Słupsk Puchar Prezydenta miasta Piły 200 88 92 180 380 
9Hein Beata Piła Mistrzostwa PZŁ Dian 260 86 93 179 439 
10Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Jury Częstochowskiej 255 82 96 178 433 
11Kraska Ewa Katowice Puchar Kujaw 225 81 96 177 402 
12Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar Blasera 240 83 93 176 416 
13Socha Dominika Konin Puchar Kujaw 220 79 95 174 394 
14Bernacka- Adamczyk Dominika Opole Puchar Dymarek Świętokrzyskich 270 81 93 174 444 
15Przeorek Dominika Marta Ciechanów Memoriał Adama Kraińskiego 230 81 93 174 404 
16Ambroziak Grażyna Warszawa Puchar Jezior Mazurskich 260 74 99 173 433 
17Socha Dominika Konin Puchar Browninga i Winchestera 215 78 94 172 387 
18Socha Dominika Konin Mistrzostwa PZŁ Dian 240 74 97 171 411 
19Przeorek Dominika Marta Ciechanów  *Puchar Prezydenta Miasta Łomży 215 77 94 171 386 
20Kraska Ewa Katowice Puchar Toruńskiej Katarzynki 230 80 91 171 401 
21Lorenc Joanna Krosno Puchar Dymarek Świętokrzyskich 185 82 89 171 356 
22Kraska Ewa Katowice Puchar Podbeskidzia 235 74 95 169 404 
23Jasiorowska Aleksandra Irena Radom Puchar Kujaw 275 75 94 169 444 
24Nowak Liliana Tarnów Turniej Chmielakowy 230 76 93 169 399 
25Łabenda Agata Słupsk Puchar Kujaw 230 76 93 169 399 
26Socha Dominika Konin Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 235 78 91 169 404 
27Łabenda Agata Słupsk Puchar Jezior Mazurskich 200 70 98 168 368 
28Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 200 76 92 168 368 
29Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Diament Ziemi Śląskiej 220 71 96 167 387 
30Adamska Bibiana Katowice Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 160 72 95 167 327 
31Łabenda Agata Słupsk Memoriał Adama Kraińskiego 185 75 92 167 352 
32Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Jezior Mazurskich 220 72 94 166 386 
33Kraska Ewa Katowice Mistrzostwa PZŁ Dian 245 79 87 166 411 
34Nowak Liliana Tarnów Puchar Dymarek Świętokrzyskich 200 69 96 165 365 
35Socha Dominika Konin Puchar Prezydenta miasta Piły 190 70 95 165 355 
36Kutnik Agata Dorota Toruń Mistrzostwa PZŁ Dian 215 65 99 164 379 
37Łabenda Agata Słupsk Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 245 68 96 164 409 
38Dzięcioł-Gęsiarz Aleksandra Katowice Puchar Grodu nad Prosną 235 72 92 164 399 
39Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 185 67 96 163 348 
40Łyczykowska Aleksandra Katowice Mistrzostwa PZŁ Dian 235 69 94 163 398 
41Łabenda Agata Słupsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 220 71 92 163 383 
42Kifiak Edyta Łomża  *Puchar Prezydenta Miasta Łomży 115 73 90 163 278 
43Sala Beata Warszawa Mistrzostwa PZŁ Dian 230 80 83 163 393 
44Socha Dominika Konin Puchar Grodu nad Prosną 235 65 97 162 397 
45Łabenda Agata Słupsk Puchar Blasera 210 66 96 162 372 
46Dzięcioł-Gęsiarz Aleksandra Katowice Puchar Podbeskidzia 240 67 95 162 402 
47Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 220 67 95 162 382 
48Jasiorowska Aleksandra Irena Radom Puchar Toruńskiej Katarzynki 235 68 94 162 397 
49Kraska Ewa Katowice Puchar Blasera 240 76 86 162 402 
50Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Elbląga 235 69 92 161 396 
51Marczak-Grzybek Mariola Skierniewice Mistrzostwa PZŁ Dian 240 74 87 161 401 
52Nowak Liliana Tarnów Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 175 71 89 160 335 
53Jasiorowska Aleksandra Irena Radom Mistrzostwa PZŁ Dian 270 63 96 159 429 
54Ambroziak Grażyna Warszawa Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 255 64 95 159 414 
55Grynia Barbara Koszalin Puchar Blasera 190 68 91 159 349 
56Sala Beata Warszawa Puchar Kujaw 240 74 84 158 398 
57Nowak Liliana Tarnów Mistrzostwa PZŁ Dian 165 60 97 157 322 
58Urban Natalia Poznań Diament Ziemi Śląskiej 180 61 96 157 337 
59Kutnik Agata Dorota Toruń Puchar Kujaw 175 65 92 157 332 
60Łabenda Agata Słupsk Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 200 72 85 157 357 
61Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Puchar Dymarek Świętokrzyskich 200 75 82 157 357 
62Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Jezior Mazurskich 225 61 95 156 381 
63Kutnik Agata Dorota Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 220 65 91 156 376 
64Urban Natalia Poznań Memoriał Edwarda Woźnego 175 67 89 156 331 
65Grynia Barbara Koszalin Mistrzostwa PZŁ Dian 210 72 84 156 366 
66Malcharek Sylwia Katowice Puchar Opolszczyzny 180 61 94 155 335 
67Zakręta Alina Katowice Puchar Jury Częstochowskiej 210 64 91 155 365 
68Korczyc Jolanta Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 160 64 91 155 315 
69Przeorek Dominika Ciechanów Puchar Browninga i Winchestera 190 65 90 155 345 
70Nowak Liliana Tarnów Puchar FAM Pionki 180 67 88 155 335 
71Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Północnego Mazowsza 245 68 87 155 400 
72Hein Beata Piła Puchar Prezydenta miasta Piły 200 78 77 155 355 
73Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 250 57 97 154 404 
74Przeorek Dominika Marta Ciechanów Mistrzostwa PZŁ Dian 170 57 97 154 324 
75Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Opolszczyzny 245 58 96 154 399 
76Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 230 60 94 154 384 
77Urban Natalia Poznań Mistrzostwa PZŁ Dian 155 60 93 153 308 
78Zakręta Alina Katowice Puchar Opolszczyzny 190 69 84 153 343 
79Dzięcioł-Gęsiarz Aleksandra Katowice Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 245 57 95 152 397 
80Kraska Ewa Katowice Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 235 62 90 152 387 
81Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 240 65 87 152 392 
82Sala Beata Warszawa Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna  250 55 96 151 401 
83Mach Gabriela Tarnów Turniej Chmielakowy 175 57 94 151 326 
84Orszulik Ewa Katowice Puchar Podbeskidzia 175 57 94 151 326 
85Łąpieś Julita Natalia Toruń Mistrzostwa PZŁ Dian 225 73 78 151 376 
86Przeorek Dominika Marta Ciechanów  Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 195 56 94 150 345 
87Orłowska Helena Katowice Mistrzostwa PZŁ Dian 170 61 89 150 320 
88Sala Beata Warszawa Puchar Toruńskiej Katarzynki 210 65 85 150 360 
89Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Elbląga 230 68 82 150 380 
90Łabenda Agata Słupsk Puchar Targów Poznańskich 185 70 80 150 335 


Najlepsze trzy wyniki sezonu za 2016 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Ambroziak Grażyna Warszawa Memoriał Adama Kraińskiego 449 1317 
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 435 
Puchar Jezior Mazurskich 433 
2Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Dymarek Świętokrzyskich 444 1276 
Puchar Jury Częstochowskiej 433 
Puchar Opolszczyzny 399 
3Jasiorowska Aleksandra Irena Radom Puchar Kujaw 444 1270 
Mistrzostwa PZŁ Dian 429 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 397 
4Socha Dominika Konin Puchar Targów Poznańskich 430 1256 
Puchar Blasera 415 
Mistrzostwa PZŁ Dian 411 
5Kraska Ewa Katowice Mistrzostwa PZŁ Dian 411 1217 
Puchar Podbeskidzia 404 
Puchar Blasera 402 
6Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 404 1208 
Memoriał Adama Kraińskiego 404 
Puchar Północnego Mazowsza 400 
7Dzięcioł-Gęsiarz Aleksandra Katowice Puchar Podbeskidzia 402 1198 
Puchar Grodu nad Prosną 399 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 397 
8Łabenda Agata Słupsk Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 409 1196 
Puchar Kujaw 399 
Puchar P P Koncernu Mięsnego Dziczyzna  388 
9Sala Beata Warszawa Puchar P P Koncernu Mięsnego Dziczyzna  401 1192 
Puchar Kujaw 398 
Mistrzostwa PZŁ Dian 393 
10Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar Blasera 416 1173 
Mistrzostwa PZŁ Dian 398 
Puchar Browninga i Winchestera 359 
11Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 384 1145 
Puchar Jezior Mazurskich 381 
Puchar Elbląga 380 
12Helizanowicz Klaudia Tarnów Turniej Chmielakowy 382 1119 
Puchar FAM Pionki 373 
Mistrzostwa PZŁ Dian 364 
13Nowak Liliana Tarnów Turniej Chmielakowy 399 1099 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 365 
Puchar FAM Pionki 335 
14Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 368 1094 
Diament Ziemi Śląskiej 365 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 361 
15Kutnik Agata Dorota Toruń Mistrzostwa PZŁ Dian 379 1087 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 376 
Puchar Kujaw 332 
16Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Turniej Chmielakowy 391 1071 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 357 
Puchar Jezior Mazurskich 323 
17Zakręta Alina Katowice Puchar Jury Częstochowskiej 365 1065 
Diament Ziemi Śląskiej 357 
Puchar Opolszczyzny 343 
18Grynia Barbara Koszalin Mistrzostwa PZŁ Dian 366 1055 
Puchar Blasera 349 
Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 340 
19Lubecka Martyna Warszawa Mistrzostwa PZŁ Dian 358 1045 
*Puchar Prezydenta Miasta Łomży 346 
Puchar Jezior Mazurskich 341 
20Urban Natalia Poznań Puchar Blasera 362 1030 
Diament Ziemi Śląskiej 337 
Memoriał Edwarda Woźnego 331 
21Mach Gabriela Tarnów Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 350 1005 
Mistrzostwa PZŁ Dian 329 
Turniej Chmielakowy 326 
22Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 392 969 
Puchar Kujaw 290 
Mistrzostwa PZŁ Dian 287 
23Malcharek Sylwia Katowice Puchar Opolszczyzny 335 950 
Diament Ziemi Śląskiej 311 
Puchar Jury Częstochowskiej 304 
24Orszulik Ewa Katowice Puchar Podbeskidzia 326 914 
Puchar Browninga i Winchestera 295 
Diament Ziemi Śląskiej 293 
25Jańczak Anna Maria Chełm Turniej Chmielakowy 324 882 
Nowosądecki Puchar Lata 279 
Mistrzostwa PZŁ Dian 279 
26Żalikowska Jolanta Sylwia Bydgoszcz  Mistrzostwa PZŁ Kl. Powszechna 306 869 
Puchar Kujaw 291 
Puchar Łuczniczki 272 
27Lorenc Joanna Krosno Puchar Dymarek Świętokrzyskich 356 829 
Turniej Chmielakowy 278 
Mistrzostwa PZŁ Dian 195 
28Orłowska Helena Katowice Mistrzostwa PZŁ Dian 320 798 
Puchar Podbeskidzia 281 
Puchar Browninga i Winchestera 197 
29Bąk Ewa Olsztyn Mistrzostwa PZŁ Dian 286 765 
Puchar Jezior Mazurskich 250 
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 229 


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.