strona główna forum dyskusyjne















Ranking najlepszych DIAN w klasie mistrzowskiej i powszechnej
za 2017 rok



Najlepsze uzyskane wyniki za 2017 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutKulaSuma
1Socha Dominika Konin Puchar Kujaw 270 184 454 
2Socha Dominika Konin Puchar Prezesa Gopardo S.A 265 189 454 
3Łyczykowska Aleksandra Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 265 189 454 
4Socha Dominika Konin Puchar Opolszczyzny 265 179 444 
5Łyczykowska Aleksandra Katowice Diament Ziemi Śląskiej 270 173 443 
6Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar Podbeskidzia 265 163 428 
7Socha Dominika Konin Puchar MTP 245 182 427 
8Helizanowicz Klaudia Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 260 166 426 
9Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Opolszczyzny 260 165 425 
10Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar FAM Pionki 245 175 420 
11Włodarczyk Joanna Gdańsk Puchar Łuczniczki 255 164 419 
12Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Jury Częstochowskiej 250 167 417 
13Socha Dominika Konin Puchar Łuczniczki 230 186 416 
14Hein Beata Piła Puchar Winobrania 250 164 414 
15Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Grodu nad Prosną 245 169 414 
16Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar Jury Częstochowskiej 250 163 413 
17Socha Dominika Konin Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 230 182 412 
18Nowak Liliana Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 176 411 
19Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Dymarek Świętokrzyskich 245 164 409 
20Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Mistrzostwa PZŁ DIAN 240 169 409 
21Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Podbeskidzia 235 174 409 
22Kołatek Nina Opole Diament Ziemi Śląskiej 230 177 407 
23Zakręta Alina Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 240 168 406 
24Socha Dominika Konin Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 170 405 
25Kutnik Agata Dorota Toruń Puchar Łuczniczki 235 169 404 
26Socha Dominika Konin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 230 174 404 
27Łabenda Agata Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 240 163 403 
28Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 235 167 402 
29Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 225 177 402 
30Łyczykowska Aleksandra Katowice Nowosądecki Puchar Lata 250 148 398 
31Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar MTP 250 147 397 
32Łabenda Agata Słupsk Puchar Elbląga 230 167 397 
33Socha Dominika Konin Puchar Grodu nad Prosną 230 166 396 
34Hein Beata Piła Mistrzostwa PZŁ DIAN 215 181 396 
35Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Diament Ziemi Śląskiej 230 164 394 
36Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar Browninga i Winchestera 230 163 393 
37Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Jezior Mazurskich 225 168 393 
38Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Puchar Łuczniczki 220 170 390 
39Malcharek Sylwia Katowice Diament Ziemi Śląskiej 240 149 389 
40Urban Natalia Poznań Mistrzostwa PZŁ DIAN 210 179 389 
41Hein Beata Piła Memoriał Edwarda Woźnego 230 158 388 
42Włodarczyk Joanna Gdańsk Puchar Elbląga 230 157 387 
43Mach Gabriela Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 230 157 387 
44Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Winobrania 230 157 387 
45Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Browninga i Winchestera 220 166 386 
46Łąpieś Julita Natalia Toruń Mistrzostwa PZŁ DIAN 220 166 386 
47Gilner Anna Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 230 155 385 
48Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 220 165 385 
49Klejnotowska Alicja Słupsk Puchar Łuczniczki 220 165 385 
50Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ DIAN 240 142 382 
51Kołatek Nina Opole Puchar Opolszczyzny 210 172 382 
52Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 200 182 382 
53Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 250 131 381 
54Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Elbląga 225 156 381 
55Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar FAM Pionki 220 160 380 
56Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Łuczniczki 220 160 380 
57Nowak Liliana Tarnów Puchar FAM Pionki 210 170 380 
58Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Kujaw 215 164 379 
59Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 210 169 379 
60Nowak Liliana Tarnów Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 220 158 378 
61Kutnik Agata Dorota Toruń Puchar Czeskiej Zbrojowki 215 163 378 
62Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Nowosądecki Puchar Lata 210 166 376 
63Socha Dominika Konin Puchar Browninga i Winchestera 195 181 376 
64Gębala Beata Piła Puchar Łuczniczki 205 170 375 
65Sokólska Urszula Łomża Puchar Łuczniczki 230 144 374 
66Adamska Bibiana Opole Puchar Grodu nad Prosną 205 169 374 
67Malcharek Sylwia Katowice Puchar Jury Częstochowskiej 230 143 373 
68Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 225 148 373 
69Urban Natalia Poznań Puchar Czeskiej Zbrojowki 220 153 373 
70Hein Beata Piła Puchar Czeskiej Zbrojowki 205 168 373 
71Adamska Bibiana Opole Mistrzostwa PZŁ DIAN 210 162 372 
72Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 225 146 371 
73Gębala Beata Piła Puchar Winobrania 200 171 371 
74Włodarczyk Joanna Gdańsk Mistrzostwa PZŁ DIAN 245 125 370 
75Helizanowicz Klaudia Tarnów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 225 144 369 
76Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Podlasia 210 158 368 
77Grynia Barbara Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 205 162 367 
78Kutnik Agata Dorota Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 210 156 366 
79Adamska Bibiana Opole Puchar Kujaw 205 161 366 
80Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Mistrzostwa PZŁ DIAN 200 166 366 
81Klejnotowska Alicja Słupsk Mistrzostwa PZŁ DIAN 200 166 366 
82Jańczak Anna Maria Chełm Puchar Dymarek Świętokrzyskich 190 176 366 
83Adamska Bibiana Opole Diament Ziemi Śląskiej 205 160 365 
84Hein Beata Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 200 165 365 
85Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Browninga i Winchestera 200 165 365 
86Zakręta Alina Katowice Diament Ziemi Śląskiej 210 154 364 
87Łąpieś Julita Natalia Toruń Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 200 164 364 
88Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Mistrzostwa PZŁ DIAN 200 164 364 
89Nowak Liliana Tarnów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 210 153 363 
90Oset Maria Magdalena Zarząd Główny Puchar MTP 200 162 362 
91Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar Prezesa Gopardo S.A 215 146 361 
92Łabenda Agata Słupsk Puchar Kujaw 215 145 360 
93Malcharek Sylwia Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 240 119 359 
94Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Jezior Mazurskich 215 144 359 
95Rachwalik Barbara Kraków Mistrzostwa PZŁ DIAN 205 152 357 
96Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Mistrzostwa PZŁ DIAN 220 136 356 
97Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ DIAN 210 146 356 
98Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 190 166 356 
99Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar Kujaw 210 145 355 
100Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Elbląga 200 155 355 
101Krawiec Grabczak Marta Rzeszów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 195 160 355 
102Kutnik Agata Dorota Toruń Mistrzostwa PZŁ DIAN 215 139 354 
103Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Browninga i Winchestera 195 159 354 
104Adamska Bibiana Opole Puchar Podbeskidzia 195 158 353 
105Urban Natalia Poznań Memoriał Edwarda Woźnego 195 156 351 
106Przeorek Dominika Marta Ciechanów Mistrzostwa PZŁ DIAN 225 125 350 
107Gębala Beata Piła Memoriał Edwarda Woźnego 180 170 350 
108Gumna Renata Koszalin Mistrzostwa PZŁ DIAN 200 149 349 
109Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar FAM Pionki 190 159 349 
110Urban Natalia Poznań Puchar Winobrania 195 153 348 
111Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 195 152 347 
112Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar Toruńskiej Katarzynki 195 152 347 
113Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Prezesa Gopardo S.A 180 167 347 
114Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar Browninga i Winchestera 205 141 346 
115Zakręta Alina Katowice Puchar Browninga i Winchestera 200 146 346 
116Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Memoriał Edwarda Woźnego 200 145 345 
117Żalikowska Jolanta Sylwia Bydgoszcz Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 190 155 345 
118Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar MTP 180 165 345 
119Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Północnego Mazowsza 190 154 344 
120Zakręta Alina Katowice Puchar MTP 205 137 342 
121Jańczak Anna Maria Chełm Puchar FAM Pionki 195 147 342 
122Gumna Renata Koszalin Puchar Prezydenta Miasta Piły 205 136 341 
123Żalikowska Jolanta Sylwia Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 200 141 341 
124Grynia Barbara Koszalin Puchar Prezydenta Miasta Piły 185 156 341 
125Lorenc Joanna Krosno Puchar Jesieni 215 125 340 
126Lorenc Joanna Krosno Puchar Dymarek Świętokrzyskich 200 140 340 
127Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Diament Ziemi Śląskiej 205 134 339 
128Osak Hanna Koszalin Mistrzostwa PZŁ DIAN 190 149 339 
129Krawiec -Grabczak Marta Rzeszów Turniej Chmielakowy 175 164 339 
130Klejnotowska Alicja Słupsk Puchar Elbląga 175 162 337 
131Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar MTP 180 155 335 
132Urban Natalia Poznań Puchar Toruńskiej Katarzynki 185 149 334 
133Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Kujaw 180 154 334 
134Adamska Bibiana Opole Puchar Opolszczyzny 180 153 333 
135Mach Gabriela Tarnów Puchar FAM Pionki 205 127 332 
136Grynia Barbara Koszalin Mistrzostwa PZŁ DIAN 185 147 332 
137Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 180 152 332 
138Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Puchar Dymarek Świętokrzyskich 195 136 331 
139Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Toruńskiej Katarzynki 180 150 330 
140Sokólska Urszula Łomża Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 175 154 329 
141Frieske-Pszczółkowska Magdalena Gdańsk Puchar Łuczniczki 170 158 328 
142Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Elbląga 190 137 327 
143Nowak Liliana Tarnów Puchar Browninga i Winchestera 160 167 327 
144Zakręta Alina Katowice Puchar Podbeskidzia 185 141 326 
145Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar MTP 185 141 326 
146Osak Hanna Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 180 146 326 
147Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 175 151 326 
148Kołatek Nina Opole Mistrzostwa PZŁ DIAN 170 156 326 
149Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Turniej Chmielakowy 190 135 325 
150Jańczak Anna Maria Chełm Turniej Chmielakowy 180 144 324 
151Sokólska Urszula Łomża Mistrzostwa PZŁ DIAN 205 118 323 
152Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 185 137 322 
153Ochman Anna Kraków Mistrzostwa PZŁ DIAN 180 142 322 
154Janus Magdalena Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 165 157 322 
155Adamska Bibiana Opole Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 160 162 322 
156Sokólska Urszula Łomża Puchar Jezior Mazurskich 200 121 321 
157Malcharek Sylwia Katowice Puchar Podbeskidzia 165 155 320 
158Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 160 160 320 


Najlepsze wyniki w kuli i dziku za 2017 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Łyczykowska Aleksandra Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 265 92 97 189 454 
2Socha Dominika Konin Puchar Prezesa Gopardo S.A 265 90 99 189 454 
3Socha Dominika Konin Puchar Łuczniczki 230 92 94 186 416 
4Socha Dominika Konin Puchar Kujaw 270 89 95 184 454 
5Socha Dominika Konin Puchar MTP 245 91 91 182 427 
6Socha Dominika Konin Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 230 88 94 182 412 
7Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 200 83 99 182 382 
8Socha Dominika Konin Puchar Browninga i Winchestera 195 86 95 181 376 
9Hein Beata Piła Mistrzostwa PZŁ DIAN 215 85 96 181 396 
10Urban Natalia Poznań Mistrzostwa PZŁ DIAN 210 84 95 179 389 
11Socha Dominika Konin Puchar Opolszczyzny 265 80 99 179 444 
12Kifiak Edyta Łomża Puchar Łuczniczki 135 86 92 178 313 
13Kołatek Nina Opole Diament Ziemi Śląskiej 230 85 92 177 407 
14Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 225 82 95 177 402 
15Jańczak Anna Maria Chełm Puchar Dymarek Świętokrzyskich 190 82 94 176 366 
16Nowak Liliana Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 81 95 176 411 
17Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar FAM Pionki 245 80 95 175 420 
18Socha Dominika Konin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 230 79 95 174 404 
19Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Podbeskidzia 235 77 97 174 409 
20Łyczykowska Aleksandra Katowice Diament Ziemi Śląskiej 270 88 85 173 443 
21Kifiak Edyta Łomża Puchar Jezior Mazurskich 125 81 91 172 297 
22Kołatek Nina Opole Puchar Opolszczyzny 210 77 95 172 382 
23Gębala Beata Piła Puchar Winobrania 200 77 94 171 371 
24Gębala Beata Piła Memoriał Edwarda Woźnego 180 82 88 170 350 
25Nowak Liliana Tarnów Puchar FAM Pionki 210 77 93 170 380 
26Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Puchar Łuczniczki 220 77 93 170 390 
27Gębala Beata Piła Puchar Łuczniczki 205 76 94 170 375 
28Socha Dominika Konin Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 74 96 170 405 
29Straub Ariadna Rzeszów Mistrzostwa PZŁ DIAN 130 79 90 169 299 
30Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 210 76 93 169 379 
31Adamska Bibiana Opole Puchar Grodu nad Prosną 205 74 95 169 374 
32Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Mistrzostwa PZŁ DIAN 240 73 96 169 409 
33Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Grodu nad Prosną 245 72 97 169 414 
34Kutnik Agata Dorota Toruń Puchar Łuczniczki 235 72 97 169 404 
35Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Jezior Mazurskich 225 79 89 168 393 
36Zakręta Alina Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 240 75 93 168 406 
37Hein Beata Piła Puchar Czeskiej Zbrojowki 205 74 94 168 373 
38Łabenda Agata Słupsk Puchar Elbląga 230 83 84 167 397 
39Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 235 78 89 167 402 
40Nowak Liliana Tarnów Puchar Browninga i Winchestera 160 74 93 167 327 
41Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Prezesa Gopardo S.A 180 74 93 167 347 
42Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Jury Częstochowskiej 250 70 97 167 417 
43Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Mistrzostwa PZŁ DIAN 200 79 87 166 366 
44Helizanowicz Klaudia Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 260 75 91 166 426 
45Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Nowosądecki Puchar Lata 210 75 91 166 376 
46Klejnotowska Alicja Słupsk Mistrzostwa PZŁ DIAN 200 74 92 166 366 
47Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Browninga i Winchestera 220 72 94 166 386 
48Socha Dominika Konin Puchar Grodu nad Prosną 230 71 95 166 396 
49Łąpieś Julita Natalia Toruń Mistrzostwa PZŁ DIAN 220 67 99 166 386 
50Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 190 66 100 166 356 
51Jackowska Agnieszka Krosno Mistrzostwa PZŁ DIAN 105 75 90 165 270 
52Hein Beata Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 200 72 93 165 365 
53Klejnotowska Alicja Słupsk Puchar Łuczniczki 220 72 93 165 385 
54Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar MTP 180 71 94 165 345 
55Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Browninga i Winchestera 200 70 95 165 365 
56Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Opolszczyzny 260 69 96 165 425 
57Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 220 67 98 165 385 
58Włodarczyk Joanna Gdańsk Puchar Łuczniczki 255 79 85 164 419 
59Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Mistrzostwa PZŁ DIAN 200 78 86 164 364 
60Hein Beata Piła Puchar Winobrania 250 77 87 164 414 
61Łąpieś Julita Natalia Toruń Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 200 75 89 164 364 
62Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Dymarek Świętokrzyskich 245 75 89 164 409 
63Krawiec -Grabczak Marta Rzeszów Turniej Chmielakowy 175 73 91 164 339 
64Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Diament Ziemi Śląskiej 230 71 93 164 394 
65Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Kujaw 215 66 98 164 379 
66Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar Podbeskidzia 265 89 74 163 428 
67Łabenda Agata Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 240 79 84 163 403 
68Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar Browninga i Winchestera 230 74 89 163 393 
69Łyczykowska Aleksandra Katowice Puchar Jury Częstochowskiej 250 73 90 163 413 
70Kutnik Agata Dorota Toruń Puchar Czeskiej Zbrojowki 215 68 95 163 378 
71Grynia Barbara Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 205 80 82 162 367 
72Klejnotowska Alicja Słupsk Puchar Elbląga 175 76 86 162 337 
73Kośka Katarzyna Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 135 75 87 162 297 
74Adamska Bibiana Opole Mistrzostwa PZŁ DIAN 210 69 93 162 372 
75Adamska Bibiana Opole Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 160 65 97 162 322 
76Oset Maria Magdalena Zarząd Główny Puchar MTP 200 62 100 162 362 
77Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Prezydenta Miasta Piły 145 72 89 161 306 
78Adamska Bibiana Opole Puchar Kujaw 205 69 92 161 366 
79Janus Magdalena Toruń Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 145 68 93 161 306 
80Krawiec Grabczak Marta Rzeszów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 195 81 79 160 355 
81Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar FAM Pionki 220 78 82 160 380 
82Mach Gabriela Tarnów Nowosądecki Puchar Lata 210 76 84 160 370 
83Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Łuczniczki 220 71 89 160 380 
84Adamska Bibiana Opole Diament Ziemi Śląskiej 205 68 92 160 365 
85Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 160 67 93 160 320 
86Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar FAM Pionki 190 71 88 159 349 
87Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Browninga i Winchestera 195 67 92 159 354 
88Stanecka Anna Gorzów Wielkopolski Mistrzostwa PZŁ DIAN 155 66 93 159 314 
89Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Podlasia 210 79 79 158 368 
90Frieske-Pszczółkowska Magdalena Gdańsk Puchar Łuczniczki 170 74 84 158 328 
91Nowak Liliana Tarnów Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 220 73 85 158 378 
92Piątkowska Marta Suwałki Mistrzostwa PZŁ DIAN 115 71 87 158 273 
93Adamska Bibiana Opole Puchar Podbeskidzia 195 67 91 158 353 
94Hein Beata Piła Memoriał Edwarda Woźnego 230 64 94 158 388 
95Janus Magdalena Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 165 84 73 157 322 
96Włodarczyk Joanna Gdańsk Puchar Elbląga 230 83 74 157 387 
97Mach Gabriela Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 230 70 87 157 387 
98Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Winobrania 230 67 90 157 387 
99Michalak Dorota Olsztyn Mistrzostwa PZŁ DIAN 130 61 96 157 287 
100Kutnik Agata Dorota Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 210 74 82 156 366 
101Grynia Barbara Koszalin Puchar Prezydenta Miasta Piły 185 68 88 156 341 
102Urban Natalia Poznań Memoriał Edwarda Woźnego 195 60 96 156 351 
103Kołatek Nina Opole Mistrzostwa PZŁ DIAN 170 59 97 156 326 
104Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Elbląga 225 58 98 156 381 
105Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar MTP 180 79 76 155 335 
106Malcharek Sylwia Katowice Puchar Podbeskidzia 165 72 83 155 320 
107Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Elbląga 200 68 87 155 355 
108Gilner Anna Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 230 66 89 155 385 
109Żalikowska Jolanta Sylwia Bydgoszcz Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 190 61 94 155 345 
110Kifiak Edyta Łomża Mistrzostwa PZŁ DIAN 150 79 75 154 304 
111Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Kujaw 180 63 91 154 334 
112Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Północnego Mazowsza 190 62 92 154 344 
113Sokólska Urszula Łomża Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 175 60 94 154 329 
114Zakręta Alina Katowice Diament Ziemi Śląskiej 210 59 95 154 364 
115Kifiak Edyta Łomża Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 115 71 82 153 268 
116Urban Natalia Poznań Puchar Winobrania 195 70 83 153 348 
117Adamska Bibiana Opole Puchar Opolszczyzny 180 66 87 153 333 
118Kołatek Nina Opole Puchar Browninga i Winchestera 115 64 89 153 268 
119Urban Natalia Poznań Puchar Czeskiej Zbrojowki 220 61 92 153 373 
120Nowak Liliana Tarnów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 210 59 94 153 363 
121Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar Toruńskiej Katarzynki 195 66 86 152 347 
122Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 195 63 89 152 347 
123Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 180 61 91 152 332 
124Rachwalik Barbara Kraków Mistrzostwa PZŁ DIAN 205 59 93 152 357 
125Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 175 62 89 151 326 
126Łabenda Agata Słupsk Puchar Prezydenta Miasta Piły 160 58 93 151 311 
127Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Toruńskiej Katarzynki 180 58 92 150 330 
128Mach Gabriela Tarnów Puchar Browninga i Winchestera 160 56 94 150 310 


Najlepsze trzy wyniki sezonu za 2017 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Socha Dominika Konin Puchar Prezesa Gopardo S.A 454 1352 
Puchar Kujaw 454 
Puchar Opolszczyzny 444 
2Łyczykowska Aleksandra Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 454 1325 
Diament Ziemi Śląskiej 443 
Puchar Podbeskidzia 428 
3Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Opolszczyzny 425 1262 
Puchar FAM Pionki 420 
Puchar Jury Częstochowskiej 417 
4Hein Beata Piła Puchar Winobrania 414 1198 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 396 
Memoriał Edwarda Woźnego 388 
5Włodarczyk Joanna Gdańsk Puchar Łuczniczki 419 1176 
Puchar Elbląga 387 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 370 
6Nowak Liliana Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 411 1169 
Puchar FAM Pionki 380 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 378 
7Łabenda Agata Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 403 1160 
Puchar Elbląga 397 
Puchar Kujaw 360 
8Kutnik Agata Dorota Toruń Puchar Łuczniczki 404 1148 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 378 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 366 
9Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 385 1148 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 382 
Puchar Łuczniczki 381 
10Łąpieś Julita Natalia Toruń Mistrzostwa PZŁ DIAN 386 1145 
Puchar Łuczniczki 380 
Puchar Kujaw 379 
11Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 402 1143 
Puchar FAM Pionki 380 
Puchar Prezesa Gopardo S.A 361 
12Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Jezior Mazurskich 393 1142 
Puchar Elbląga 381 
Puchar Podlasia 368 
13Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Puchar Winobrania 387 1134 
Puchar Łuczniczki 382 
Puchar Browninga i Winchestera 365 
14Malcharek Sylwia Katowice Diament Ziemi Śląskiej 389 1121 
Puchar Jury Częstochowskiej 373 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 359 
15Zakręta Alina Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 406 1116 
Diament Ziemi Śląskiej 364 
Puchar Browninga i Winchestera 346 
16Kołatek Nina Opole Diament Ziemi Śląskiej 407 1115 
Puchar Opolszczyzny 382 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 326 
17Urban Natalia Poznań Mistrzostwa PZŁ DIAN 389 1113 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 373 
Memoriał Edwarda Woźnego 351 
18Adamska Bibiana Opole Puchar Grodu nad Prosną 374 1112 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 372 
Puchar Kujaw 366 
19Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Puchar Łuczniczki 390 1103 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 366 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 347 
20Gębala Beata Piła Puchar Łuczniczki 375 1096 
Puchar Winobrania 371 
Memoriał Edwarda Woźnego 350 
21Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Nowosądecki Puchar Lata 376 1095 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 364 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 355 
22Mach Gabriela Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 387 1089 
Nowosądecki Puchar Lata 370 
Puchar FAM Pionki 332 
23Klejnotowska Alicja Słupsk Puchar Łuczniczki 385 1088 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 366 
Puchar Elbląga 337 
24Grynia Barbara Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 367 1040 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 341 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 332 
25Jańczak Anna Maria Chełm Puchar Dymarek Świętokrzyskich 366 1032 
Puchar FAM Pionki 342 
Turniej Chmielakowy 324 
26Sokólska Urszula Łomża Puchar Łuczniczki 374 1026 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 329 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 323 
27Gumna Renata Koszalin Mistrzostwa PZŁ DIAN 349 1006 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 341 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 316 
28Lorenc Joanna Krosno Puchar Jesieni 340 998 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 340 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 318 
29Żalikowska Jolanta Sylwia Bydgoszcz Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 345 972 
Puchar Łuczniczki 341 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 286 
30Osak Hanna Koszalin Mistrzostwa PZŁ DIAN 339 956 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 326 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 291 
31Janus Magdalena Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 322 946 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 318 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 306 
32Kifiak Edyta Łomża Puchar Łuczniczki 313 914 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 304 
Puchar Jezior Mazurskich 297 
33Frieske-Pszczółkowska Magdalena Gdańsk Puchar Łuczniczki 328 819 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 249 
Puchar Elbląga 242 
34Otworowska Barbara Piła Mistrzostwa PZŁ DIAN 313 806 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 265 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 228 
35Pyskaty Natalia Krosno Mistrzostwa PZŁ DIAN 300 783 
Turniej Chmielakowy 252 
Puchar Browninga i Winchestera 231 
36Bąk Ewa Olsztyn Mistrzostwa PZŁ DIAN 266 762 
Puchar Jezior Mazurskich 261 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 235 


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.