strona główna forum dyskusyjne













ZDOBYWCY WAWRZYNU W ROKU 2018 rok
Zdobyte wawrzyny w 2018 r. wg ZO PZŁ

Ostatnia modyfikacja: 14-10-2018

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Jamróz Kamil Kielce Puchar Normy 490 1468 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 490 
Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 488 
2Kraiński Piotr Gdańsk Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 492 1468 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 489 
Puchar FAM PIONKI 487 
3Włodarczyk Remigiusz Opole Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 492 1467 
Sudeckiej Krainy Łowieckiej 489 
Diament Ziemi Śląskiej 486 
4Kołodziński Jacek Gorzów Wlkp. Puchar Delty Optical 489 1456 
Puchar Targów Poznańskich 486 
Puchar Winobrania 481 
5Gałęcki Bogdan Gorzów Wlkp. Puchar Gryfa Śzczecińskiego 487 1455 
Puchar Kujaw 486 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 482 


WAWRZYN ZŁOTY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
6Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg Puchar Jezior Mazurskich 485 1447 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 483 
Nowosądecki Puchar Lata 479 
7Górski Henryk Tarnobrzeg Warszawski Puchar Benelli 483 1445 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 482 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 480 
8Fiszer Marcin Poznań Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 483 1443 
Grodu Nad Prosną  480 
Warszawski Puchar Benelli 480 
9Tomala Sławomir Tarnobrzeg Puchar Normy 487 1441 
Dymarek Świętokrzyskich 480 
Turniej Chmielakowy 474 
10Montowski Zbyszko Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 483 1434 
Puchar Kujaw 476 
Puchar 95 - lecia PZŁ 475 
11Szymczuk Marcin Białystok Puchar Jezior Mazurskich 484 1430 
Puchar Kujaw 476 
Puchar Browninga i Winchestera 470 
12Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Normy 479 1429 
Puchar Jesieni 476 
Memoriał Adama Kraińskiego 474 
13Huminiak Tomasz Warszawa Antonio Zoli &Swarovski Optik 478 1428 
Warszawski Puchar Benelli 475 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 475 
14Surma Tomasz Łódź Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 478 1427 
Dymarek Świętokrzyskich 475 
Memoriał Adama Kraińskiego 474 
15Kwaśniewski Marcin Lublin Puchar Jesieni 479 1426 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 476 
Dymarek Świętokrzyskich 471 
16Załoga Paweł Piotrków Tryb. Puchar Podbeskidzia 478 1426 
Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 476 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 472 
17Babiński Hubert Kraków Puchar Opolszczyzny 488 1425 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 477 
Puchar Normy 460 
18Grobelny Adam Konin Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 486 1423 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 469 
Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 468 
19Szober Krzysztof Zielona Góra Puchar Winobrania 482 1423 
Puchar Targów Poznańskich 473 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 468 
20Szugajew Michał Ciechanów Warszawski Puchar Benelli 479 1422 
Puchar Kujaw 472 
Puchar Podlasia 471 
21Oborski Przemysław Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 484 1419 
Puchar 95 - lecia PZŁ 470 
Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 465 
22Wysocki Michał Kielce Turniej Chmielakowy 485 1419 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 474 
Warszawski Puchar Benelli 460 
23Bać Stanisław Rzeszów Puchar Opolszczyzny 476 1418 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 472 
Puchar Jesieni 470 
24Karpik Michał Toruń Puchar Opolszczyzny 478 1418 
Puchar 95 - lecia PZŁ 471 
Puchar FAM PIONKI 469 
25Rączka Roman Poznań Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 476 1418 
Warszawski Puchar Benelli 474 
Puchar Winobrania 468 
26Gawdzik Michał Katowice Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 476 1417 
Puchar Kujaw 472 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 469 
27Neneman Tomasz Konin Puchar Prezydenta Miasta Piły 474 1417 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 473 
Puchar 95 - lecia PZŁ 470 
28Szyszka Piotr Bydgoszcz Memoriał Adama Kraińskiego 477 1416 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 472 
Puchar Delty Optical 467 
29Guzik Rafał Nowy Sącz Diament Ziemi Śląskiej 480 1415 
Puchar Normy 468 
Nowosądecki Puchar Lata 467 
30Furmańczak Tomasz Leszno Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 474 1414 
Puchar Targów Poznańskich 470 
Puchar Opolszczyzny 470 
31Jesionowski Jakub Olsztyn Puchar Targów Poznańskich 472 1413 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 472 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 469 
32Szarpak Łukasz Zielona Góra Puchar Winobrania 478 1412 
Puchar Łuczniczki 470 
Puchar 95 - lecia PZŁ 464 
33Święcki Krzysztof Łomża Puchar Podlasia 479 1411 
Warszawski Puchar Benelli 466 
Turniej Chmielakowy 466 
34Gochnio Jerzy Biała Podlaska Turniej Chmielakowy 472 1410 
Puchar Północnego Mazowsza 471 
Puchar Jezior Mazurskich 467 


WAWRZYN SREBRNY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
35Szwiec Ryszard Tarnów Puchar Normy 474 1409 
Turniej Chmielakowy 474 
Dymarek Świętokrzyskich 461 
36Marlęga Sławomir Ciechanów Puchar Kujaw 476 1408 
Memoriał Adama Kraińskiego 467 
Puchar FAM PIONKI 465 
37Pudełko Janusz Kraków Turniej Chmielakowy 484 1408 
Puchar Normy 463 
Puchar Opolszczyzny 461 
38Buda Marek Zielona Góra Puchar Gryfa Śzczecińskiego 477 1407 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 470 
Grodu Nad Prosną  460 
39Kołodziejczyk Piotr Leszno Grodu Nad Prosną  476 1407 
Dymarek Świętokrzyskich 471 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 460 
40Szyłejko Rafał Gdańsk Puchar Jezior Mazurskich 480 1406 
Memoriał Adama Kraińskiego 465 
Puchar Targów Poznańskich 461 
41Adamczyk Bartosz Opole Antonio Zoli &Swarovski Optik 473 1405 
Sudeckiej Krainy Łowieckiej 473 
Puchar Opolszczyzny 459 
42Szul Marek Gdańsk Puchar Targów Poznańskich 469 1405 
Prezydenta Miasta Olsztyna 468 
Warszawski Puchar Benelli 468 
43Cybula Ryszard Piotrków Tryb. Diament Ziemi Śląskiej 472 1403 
Puchar 95 - lecia PZŁ 467 
Puchar Jesieni 464 
44Szczotka Adam Bielsko Biała Puchar Toruńskiej Katarzynki 470 1403 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 467 
Puchar Podbeskidzia 466 
45Banasiak Tomasz Piotrków Tryb. Antonio Zoli &Swarovski Optik 469 1402 
Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 467 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 466 
46Borys Damian Słupsk Puchar Jezior Mazurskich 471 1402 
Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 466 
Puchar Targów Poznańskich 465 
47Dylewski Grzegorz Piotrków Tryb. Turniej Chmielakowy 473 1401 
Puchar Jesieni 468 
Warszawski Puchar Benelli 460 
48Kocoń Adrian Gorzów Wlkp. Puchar Gryfa Śzczecińskiego 480 1399 
Memoriał Adama Kraińskiego 464 
Puchar Targów Poznańskich 455 
49Plata Łukasz Gdańsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 472 1399 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 465 
Puchar FAM PIONKI 462 
50Maciaszek Konrad Konin Antonio Zoli &Swarovski Optik 468 1398 
Puchar Jury Częstochowskiej  466 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 464 
51Roszko Marcin Suwałki Memoriał Adama Kraińskiego 471 1398 
Puchar 95 - lecia PZŁ 469 
Puchar FAM PIONKI 458 
52Smykowski Marcin Włocławek Puchar 95 - lecia PZŁ 470 1398 
Warszawski Puchar Benelli 466 
Dymarek Świętokrzyskich 462 
53Andrzejczyk Patryk Koszalin Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 472 1397 
Puchar Gryfa Śzczecińskiego 463 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 462 
54Daukszys Tadeusz Łódź Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 470 1397 
Dymarek Świętokrzyskich 465 
Puchar Delty Optical 462 
55Komarewski Tomasz Białystok Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 467 1396 
Prezydenta Miasta Olsztyna 465 
Puchar Podlasia 464 
56Borowicz Paweł Bydgoszcz Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 471 1395 
Memoriał Adama Kraińskiego 464 
Prezydenta Miasta Olsztyna 460 
57Rudnicki Marcin Toruń Puchar Delty Optical 469 1395 
Memoriał Adama Kraińskiego 468 
Puchar Kujaw 458 
58Stokłosa Andrzej Bielsko Biała Puchar Podbeskidzia 471 1394 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 467 
Grodu Nad Prosną  456 
59Wojtaszuk Dariusz Jelenia Góra Grodu Nad Prosną  474 1394 
Puchar Opolszczyzny 471 
Puchar 95 - lecia PZŁ 449 
60Oleksik Marcin Radom Turniej Chmielakowy 474 1393 
Puchar 95 - lecia PZŁ 461 
Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 458 
61Hanusz Jakub Siedlce Puchar Jesieni 470 1391 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 461 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 460 
62Mękal Krzysztof Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 465 1391 
Warszawski Puchar Benelli 465 
Diament Ziemi Śląskiej 461 
63Wójcik Maciej Chełm Puchar Jesieni 477 1391 
Turniej Chmielakowy 468 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 446 
64Baliński Roman Sieradz Puchar Toruńskiej Katarzynki 472 1389 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 466 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 451 
65Kozikowski Rafał Łomża Prezydenta Miasta Olsztyna 471 1389 
Puchar FAM PIONKI 460 
Puchar Podlasia 458 
66Nowacki Mateusz Kalisz Grodu Nad Prosną  469 1389 
Puchar Łuczniczki 463 
Puchar Targów Poznańskich 457 
67Sokół Piotr Zielona Góra Puchar Gryfa Śzczecińskiego 476 1389 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 458 
Puchar Targów Poznańskich 455 
68Jachimiak Jan Gorzów Wlkp. Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 472 1388 
Puchar Winobrania 459 
Puchar Gryfa Śzczecińskiego 457 
69Jakubiak Paweł Suwałki Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 472 1386 
Turniej Chmielakowy 465 
Puchar Delty Optical 449 
70Jędral Robert Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 464 1384 
Turniej Chmielakowy 464 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 456 
71Lewandowski Ryszard Koszalin Puchar Jezior Mazurskich 462 1382 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 461 
Puchar Winobrania 459 
72Tomczyk Marcin Bielsko Biała Dymarek Świętokrzyskich 467 1382 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 458 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 457 
73Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 468 1381 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 457 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 456 
74Mierzejewski Jacek Olsztyn Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 470 1380 
Puchar Północnego Mazowsza 467 
Memoriał Adama Kraińskiego 443 
75Piotrowski Krzysztof Słupsk Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 463 1380 
Puchar Łuczniczki 459 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 458 
76Karpiński Krzysztof Toruń Memoriał Adama Kraińskiego 465 1378 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 460 
Grodu Nad Prosną  453 
77Madej Jakub Radom Puchar Jesieni 462 1378 
Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 458 
Warszawski Puchar Benelli 458 
78Picur Józef Legnica Puchar Toruńskiej Katarzynki 470 1378 
Grodu Nad Prosną  458 
Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 450 
79Wróblewski Andrzej Kalisz Grodu Nad Prosną  468 1378 
Puchar Opolszczyzny 464 
Puchar Browninga i Winchestera 446 
80Bisping Andrzej Bielsko Biała Puchar Toruńskiej Katarzynki 468 1377 
Diament Ziemi Śląskiej 459 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 450 
81Pietrzak Robert Płock Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 474 1377 
Puchar Podlasia 455 
Prezydenta Miasta Olsztyna 448 
82Dobrzykowski Rafał Poznań Grodu Nad Prosną  469 1376 
Warszawski Puchar Benelli 459 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 448 
83Pankowski Marcin Płock Puchar Jezior Mazurskich 469 1376 
Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 457 
Puchar Podlasia 450 
84Rubiś Mariusz Krosno Diament Ziemi Śląskiej 461 1376 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 458 
Memoriał Adama Kraińskiego 457 
85Wiśniewski Piotr Gorzów Wlkp. Puchar Targów Poznańskich 465 1376 
Warszawski Puchar Benelli 458 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 453 
86Zawiślan Marcin Nowy Sącz Puchar Normy 469 1376 
Puchar Podbeskidzia 456 
Nowosądecki Puchar Lata 451 
87Gajewski Aleksander Kalisz Puchar Podbeskidzia 465 1374 
Puchar Winobrania 461 
Puchar Browninga i Winchestera 448 
88Bekasiak Szymon Szczecin Puchar Gryfa Śzczecińskiego 460 1373 
Puchar Jezior Mazurskich 460 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 453 
89Goerick Marek Elbląg Puchar Jezior Mazurskich 471 1373 
Puchar Kujaw 464 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 438 
90Łożyński Paweł Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego 461 1373 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 457 
Puchar Łuczniczki 455 
91Pospiech Sergiusz Katowice Diament Ziemi Śląskiej 466 1373 
Puchar Podbeskidzia 455 
Puchar Browninga i Winchestera 452 
92Sosiński Bartosz Płock Puchar Podlasia 459 1373 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 458 
Puchar Kujaw 456 
93Gospodarczyk Rafał Tarnobrzeg Turniej Chmielakowy 460 1372 
Puchar Normy 459 
Warszawski Puchar Benelli 453 
94Lipiński Jacek Gdańsk Puchar Czeskiej Zbrojowki 464 1372 
Diament Ziemi Śląskiej 460 
Puchar Jezior Mazurskich 448 
95Kaliński Hubert Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 459 1371 
Puchar Targów Poznańskich 457 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 455 
96Małecki Artur Krosno Puchar Północnego Mazowsza 466 1371 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 463 
Puchar Browninga i Winchestera 442 
97Mołdrzyk Dawid Katowice Diament Ziemi Śląskiej 461 1371 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 457 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 453 
98Winiarski Dariusz Radom Turniej Chmielakowy 473 1369 
Puchar Jesieni 449 
Diament Ziemi Śląskiej 447 
99Kubik Bartosz Radom Puchar Podlasia 460 1368 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 454 
Diament Ziemi Śląskiej 454 
100Mielczarkowski Waldemar Piotrków Tryb. Puchar Targów Poznańskich 462 1368 
Sudeckiej Krainy Łowieckiej 459 
Puchar Winobrania 447 
101Wiśniewski Marek Toruń Memoriał Adama Kraińskiego 461 1368 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 459 
Puchar Jezior Mazurskich 448 
102Kmieć Tomasz Szczecin Puchar Gryfa Śzczecińskiego 457 1367 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 456 
Puchar Winobrania 454 
103Olender Robert Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 466 1367 
Puchar Jesieni 454 
Diament Ziemi Śląskiej 447 
104Paszenda Ryszard Katowice Diament Ziemi Śląskiej 471 1367 
Puchar Opolszczyzny 452 
Puchar Podbeskidzia 444 
105Kowalski Marek  Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 465 1366 
Prezydenta Miasta Olsztyna 452 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 449 
106Kwiatkowski Wiesław Piotrków Tryb. Puchar Winobrania 461 1366 
Puchar Targów Poznańskich 453 
Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 452 
107Molski Krzysztof Białystok Puchar Jezior Mazurskich 473 1366 
Puchar Podlasia 456 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 437 
108Ziółkowski Wojciech Szczecin Puchar Winobrania 473 1366 
Puchar Gryfa Śzczecińskiego 462 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 431 
109Przybyłowicz Remigiusz Kalisz Puchar Prezydenta Miasta Piły 466 1365 
Puchar Gryfa Śzczecińskiego 455 
Puchar Targów Poznańskich 444 
110Wiśniewski Hubert Tarnów Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 458 1365 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 454 
Puchar Podbeskidzia 453 


WAWRZYN BRĄZOWY

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
111Gromacki Krzysztof Olsztyn Warszawski Puchar Benelli 457 1362 
Puchar Podlasia 455 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 450 
112Krajewski Marek Białystok Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 472 1362 
Puchar Jesieni 447 
Puchar FAM PIONKI 443 
113Samborski Jakub Piotrków Tryb. Nowosądecki Puchar Lata 456 1362 
Puchar Jezior Mazurskich 453 
Puchar Łuczniczki 453 
114Hajczuk Wiesław Ciechanów Memoriał Adama Kraińskiego 469 1361 
Puchar Północnego Mazowsza 448 
Puchar Delty Optical 444 
115Borowski Robert Łódź Puchar Łuczniczki 457 1360 
Grodu Nad Prosną  456 
Warszawski Puchar Benelli 447 
116Szypowski Robert Olsztyn Memoriał Adama Kraińskiego 465 1360 
Prezydenta Miasta Olsztyna 449 
Puchar FAM PIONKI 446 
117Leźnicki Jacek Olsztyn Puchar Browninga i Winchestera 456 1359 
Puchar Jezior Mazurskich 453 
Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 450 
118Sidoruk Andrzej Zielona Góra Puchar Delty Optical 461 1359 
Puchar Targów Poznańskich 449 
Puchar Winobrania 449 
119Węgrzyn Jarosław Poznań Puchar Winobrania 469 1359 
Grodu Nad Prosną  452 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 438 
120Ankiewicz Tomasz Warszawa Dymarek Świętokrzyskich 462 1357 
Puchar Jesieni 448 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 447 
121Jóźwiak Piotr Szczecin Puchar Prezydenta Miasta Piły 459 1357 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 450 
Puchar Gryfa Śzczecińskiego 448 
122Olczyk Dariusz Wrocław Diament Ziemi Śląskiej 460 1357 
Puchar Targów Poznańskich 452 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 445 
123Andrzejczyk Paweł Koszalin Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 458 1356 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 450 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 448 
124Piętak Paweł Chełm Turniej Chmielakowy 455 1356 
Puchar Jesieni 453 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 448 
125Bakacz Adam Kalisz Puchar Gryfa Śzczecińskiego 462 1355 
Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 459 
Puchar Targów Poznańskich 434 
126Kukulski Krzysztof Opole Sudeckiej Krainy Łowieckiej 465 1354 
Puchar Opolszczyzny 455 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 434 
127Bałdyga Grzegorz Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich 467 1353 
Prezydenta Miasta Olsztyna 449 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 437 
128Tomaszewski Maciej Piła Puchar Winobrania 464 1352 
Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 445 
Puchar Łuczniczki 443 
129Godusławski Adam Warszawa Puchar Podlasia 467 1351 
Puchar FAM PIONKI 443 
Warszawski Puchar Benelli 441 
130Miszycki Piotr Kielce Diament Ziemi Śląskiej 460 1351 
Dymarek Świętokrzyskich 451 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 440 
131Górnik Jerzy Katowice Puchar Opolszczyzny 455 1350 
Puchar Jesieni 450 
Puchar Jury Częstochowskiej  445 
132Lachowski Andrzej Warszawa Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 464 1350 
Warszawski Puchar Benelli 445 
Puchar Delty Optical 441 
133Nowicki Paweł Warszawa Tarnobrzeski Puchar Wiosny 457 1350 
Puchar Podlasia 448 
Warszawski Puchar Benelli 445 
134Gąssowski Wojciech Ostrołęka Diament Ziemi Śląskiej 455 1349 
Puchar FAM PIONKI 451 
Puchar Jesieni 443 
135Kęski Adam Tarnów Puchar Jesieni 462 1349 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 446 
Turniej Chmielakowy 441 
136Kubik Ireneusz Radom Turniej Chmielakowy 455 1349 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 450 
Puchar Jesieni 444 
137Pindera Paweł Wałbrzych Puchar Opolszczyzny 464 1349 
Puchar Targów Poznańskich 447 
Sudeckiej Krainy Łowieckiej 438 
138Sztajner Mariusz Częstochowa Puchar Opolszczyzny 478 1349 
Diament Ziemi Śląskiej 442 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 429 
139Śmiałek Damian Szczecin Puchar Gryfa Śzczecińskiego 459 1348 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 445 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 444 
140Turczyn Paweł Ostrołęka Puchar FAM PIONKI 458 1348 
Puchar Jezior Mazurskich 450 
Puchar Północnego Mazowsza 440 
141Nowak Tadeusz Tarnów Puchar Podbeskidzia 459 1347 
Puchar Browninga i Winchestera 449 
Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 439 
142Sołowiej Cezary Białystok Puchar Podlasia 455 1347 
Puchar Jezior Mazurskich 447 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 445 
143Krawczyk Paweł Radom Warszawski Puchar Benelli 452 1346 
Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 451 
Puchar Jesieni 443 
144Tuszkowski Ryszard Suwałki Puchar Podlasia 454 1346 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 447 
Puchar Jezior Mazurskich 445 
145Bekasiak Paweł  Szczecin Puchar Prezydenta Miasta Piły 454 1345 
Diament Ziemi Śląskiej 448 
Puchar Jezior Mazurskich 443 
146Kulikowski Marek Białystok Puchar Podlasia 455 1345 
Prezydenta Miasta Olsztyna 449 
Warszawski Puchar Benelli 441 
147Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Gryfa Śzczecińskiego 460 1344 
Puchar Targów Poznańskich 443 
Memoriał Adama Kraińskiego 441 
148Hanusz Wojciech  Siedlce Puchar Podlasia 460 1340 
Puchar Północnego Mazowsza 441 
Puchar Jesieni 439 
149Stachowiak Grzegorz Gorzów Wlkp. Puchar Prezydenta Miasta Piły 456 1340 
Puchar Gryfa Śzczecińskiego 452 
Puchar Targów Poznańskich 432 
150Kuchczyński Radosław Opole Puchar Opolszczyzny 455 1339 
Diament Ziemi Śląskiej 448 
Dymarek Świętokrzyskich 436 
151Miotła Grzegorz Lublin Puchar Jesieni 453 1339 
Turniej Chmielakowy 443 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 443 
152Szarpak Andrzej Zielona Góra Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 465 1339 
Puchar Łuczniczki 449 
Puchar Winobrania 425 
153Ścieszko Tomasz Łódź Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 466 1338 
Diament Ziemi Śląskiej 438 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 434 
154Tokaruk Wiktor Wałbrzych Sudeckiej Krainy Łowieckiej 465 1335 
Puchar Jury Częstochowskiej  439 
Puchar Winobrania 431 
155Wawrzyniak Leszek Gorzów Wlkp. Puchar Winobrania 455 1334 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 446 
Puchar Łuczniczki 433 
156Pilcicki Bogusław Białystok Puchar 95 - lecia PZŁ 454 1333 
Puchar Podlasia 442 
Puchar FAM PIONKI 437 
157Tomczak Bartosz Zielona Góra Puchar Prezydenta Miasta Piły 448 1333 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 446 
Puchar Winobrania 439 
158Gąsior Piotr Wałbrzych Puchar Winobrania 460 1332 
Sudeckiej Krainy Łowieckiej 439 
Diament Ziemi Śląskiej 433 
159Pawszyk Jarosław Olsztyn Puchar Północnego Mazowsza 451 1331 
Puchar Jezior Mazurskich 447 
Warszawski Puchar Benelli 433 
160Przeorek Jerzy  Ciechanów Puchar Toruńskiej Katarzynki 448 1331 
Puchar Kujaw 442 
Warszawski Puchar Benelli 441 
161Chuderski Kazimierz Gorzów Wlkp. Puchar Winobrania 454 1330 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 445 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 431 
162Łozowski Tomasz Zielona Góra Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 450 1330 
Puchar Targów Poznańskich 449 
Puchar Gryfa Śzczecińskiego 431 
163Sawicki Dariusz Białystok Warszawski Puchar Benelli 450 1330 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 444 
Prezydenta Miasta Olsztyna 436 
164Jankowski Grzegorz Olsztyn Memoriał Adama Kraińskiego 448 1329 
Prezydenta Miasta Olsztyna 447 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 434 
165Kostrzewa Dariusz Warszawa Dymarek Świętokrzyskich 451 1328 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 439 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 438 
166Nieradka Bogdan Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 452 1327 
Diament Ziemi Śląskiej 443 
Warszawski Puchar Benelli 432 
167Fiebig Marian Zielona Góra Sudeckiej Krainy Łowieckiej 463 1326 
Puchar Opolszczyzny 452 
Puchar Targów Poznańskich 411 
168Pulikowski Eugeniusz Gorzów Wlkp. Puchar Prezydenta Miasta Piły 457 1326 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 442 
Puchar Targów Poznańskich 427 
169Tarnowy Zenon Zielona Góra Puchar Kujaw 445 1326 
Puchar Gryfa Śzczecińskiego 441 
Puchar Targów Poznańskich 440 
170Banaczek Patryk Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego 443 1325 
Prezydenta Miasta Olsztyna 443 
Puchar Łuczniczki 439 
171Biereśniewicz Wacław Wałbrzych Puchar Targów Poznańskich 447 1325 
Sudeckiej Krainy Łowieckiej 441 
Puchar Browninga i Winchestera 437 
172Dzikowski Paweł Konin Puchar Kujaw 448 1325 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 440 
Puchar Delty Optical 437 
173Kwaśnik Jarosław Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego 460 1325 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 440 
Puchar Łuczniczki 425 
174Modrzejewski Jacek Bydgoszcz Puchar FAM PIONKI 444 1325 
Memoriał Adama Kraińskiego 443 
Puchar Delty Optical 438 
175Deniziak Ryszard Łomża Puchar FAM PIONKI 442 1324 
Puchar Jezior Mazurskich 442 
Puchar Podlasia 440 
176Szymański Tomasz Poznań Puchar 95 - lecia PZŁ 469 1324 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 435 
Puchar Targów Poznańskich 420 
177Woropaj Zbigniew Koszalin Puchar Czeskiej Zbrojowki 446 1324 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 439 
Memoriał Adama Kraińskiego 439 
178Kalinowski Paweł Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 449 1323 
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 437 
Puchar Łuczniczki 437 
179Szypowski Jacek Olsztyn Puchar FAM PIONKI 447 1323 
Prezydenta Miasta Olsztyna 440 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 436 
180Sot Tomasz Radom Warszawski Puchar Benelli 459 1322 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 433 
Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 430 
181Ławniczak Łukasz Piła Puchar Toruńskiej Katarzynki 443 1321 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 441 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 437 
182Wojtyniak Andrzej Leszno Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 455 1320 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 433 
Puchar Winobrania 432 





Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.