Prawo
Ciekawostki
Szkolenie
Zarządzenia PZŁ
Przystrzelanie
Strzelnice
Konkurencje
Wawrzyny
Liga Strzelecka
Amunicja
Optyka
Archiwum
Terminarze
Wszystkie zawody w roku 2019
Wyświetl:
Wszystkie zawody
Terminarz centralnych zawodów strzeleckich PZŁ
Terminarz zawodów strzeleckich PZŁ
Terminarz PSSP, FITASC, Lotokoty, Astra
rok
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lp.
Nazwa zawodów
ZO PZŁ
Strzelnica
Termin
Wyniki
1
XXXV Puchar Winobrania
Zielona Góra
Wolsztyn
08-09-2019
Wyniki
2
Parcour okręgów górskich
Zielona Góra
Żabice
17-08-2019
3
VI Puchar „Delta Optical” OW
Włocławek
Ostrowy
13-07-2019
Wyniki
4
V Puchar Kujaw
Włocławek
Ostrowy
15-06-2019
Wyniki
5
VII Puchar Firmy SKIBICKI
Włocławek
Ostrowy
08-06-2019
Wyniki
6
Puchar Beretty & Sako
Warszawa
Suchodół
20-07-2019
7
II Warszawski Puchar Benelli
Warszawa
Tarczyn
24-08-2019
Wyniki
8
Klasa C
Warszawa
Tarczyn
29-06-2019
Wyniki
9
III Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej OW
Wałbrzych
Biernacice
07-07-2019
Wyniki
10
XXIII Puchar Toruńskiej Katarzynki
Toruń
Glinki
16-06-2019
Wyniki
11
III Puchar Normy OW
Tarnów
Fiuk/Sieradza
08-06-2019
Wyniki
12
VII Kryształowy Puchar Firmy GOOD SNACK
Tarnów
Fiuk-Sieradza
17-08-2019
13
XX Puchar FAM Pionki
Tarnobrzeg
Borów
11-05-2019
Wyniki
14
XXII Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Tarnobrzeg
Borów
25-05-2019
Wyniki
15
Tarnobrzeski Puchar Lata
Tarnobrzeg
Borów
21-07-2019
Wyniki
16
VI Puchar Gryfa Szczecińskiego OW
Szczecin
Pucice
08-06-2019
Wyniki
17
XXV Puchar Jezior Mazurskich
Suwałki
Giżycko
27-07-2019
Wyniki
18
XIX Zimowy Turniej Strzelecki im. T. Kryńskiego
Suwałki
Giżycko
16-02-2019
19
Turniej Mazurski w strzelaniach myśliwskich o “Laur Św. Brunona”
Suwałki
Giżycko
06-07-2019
20
Laur Św. Huberta
Suwałki
Ełk
18-05-2019
21
Mistrzostwa Okręgu Suwalskiego
Suwałki
Ełk
15-06-2019
22
VII Suwalski Turniej w strzelaniach myśliwskich
Suwałki
Ełk
20-07-2019
23
XXXVII Turniej Strzelectwa Myśliwskiego
Suwałki
Doliwy
28-07-2019
Wyniki
24
II Memoriał G.Wardyńskiego
Radom
Piastów
27-04-2019
Wyniki
25
XXI Puchar MTP OW
Poznań
Antoninek
25-05-2019
Wyniki
26
Parcour
Poznań
Antoninek
18-05-2019
Wyniki
27
Puchar Firmy BOMADEK
Poznań
Wolsztyn
03-08-2019
28
Eliminacje zawody okręgowe
Poznań
Dąbrówka Leśna
08-06-2019
29
Złoty Rzutek
Poznań
Dąbrówka Leśna
04-08-2019
30
Mistrzostwa Myśliwych Powiatu Szamotulskiego i Obornickiego
Poznań
Dąbrówka Leśna
14-09-2019
31
Puchar Starosty Międzychodzkiego
Poznań
Międzychód
19-05-2019
32
Eliminacje zawody okręgowe
Poznań
Międzychód
01-06-2019
33
Puchar Burmistrza Międzychodu
Poznań
Międzychód
23-06-2019
34
Puchar Podgrzybka Puszczy Noteckiej
Poznań
Międzychód
15-09-2019
35
Parkurowy Puchar Pyrlandii
Poznań
Antoninek
12-05-2019
36
Eliminacje zawody okręgowe
Poznań
Antoninek
08-06-2019
37
Okręgowe Zawody Strzeleckie
Poznań
Antoninek
29-06-2019
38
5-ciu wspaniałych
Poznań
Antoninek
24-08-2019
39
Zawody strzeleckie kl C
Poznań
Antoninek
07-09-2019
40
Okręgowe Zawody Strzeleckie
Poznań
Trzcianka
22-06-2019
41
Puchar Dnia Kobiet
Poznań
Wolsztyn
09-03-2019
42
Puchar Telewizji "Master" Głogów
Poznań
Wolsztyn
22-04-2019
43
Puchar Burmistrza Wolsztyna
Poznań
Wolsztyn
18-05-2019
44
Zawody Okręgowe Okręgu Zielona Góra
Poznań
Wolsztyn
19-05-2019
45
Eliminacje zawody okręgowe
Poznań
Wolsztyn
01-06-2019
46
Puchar Starosty Wolsztyna
Poznań
Wolsztyn
28-09-2019
47
VII Puchar Antonio Zoli &Swarovski Optik
Piotrków Tryb.
Piotrków Tryb.
04-05-2019
Wyniki
48
Zawody Strzelectwa Myśliwskiego o "Złoty Liść Jesieni"
Piotrków Tryb.
Piotrków Tryb.
29-09-2019
49
III Puchar Czeskiej Zbrojówki OW
Piła
Chodzież
27-04-2019
Wyniki
50
Puchar Opolszczyzny
Opole
Grudzice
24-08-2019
Wyniki
51
Parcour
Opole
Grudzice
27-07-2019
52
Puchar Lata 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)
Opole
Grudzice
27-07-2019
53
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
03-04-2019
54
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
10-04-2019
55
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
17-04-2019
56
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
24-04-2019
57
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
01-05-2019
58
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
08-05-2019
59
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
15-05-2019
60
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
22-05-2019
61
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
29-05-2019
62
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
05-06-2019
63
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
12-06-2019
64
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
19-06-2019
65
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
26-06-2019
66
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
03-07-2019
67
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
07-08-2019
68
Puchar Śród Strzeleckich
Opole
Grudzice
25-09-2019
69
Puchar Otwarcia Śród Strzeleckich „WIOSNA”
Opole
Grudzice
14-04-2019
70
Puchar ZO w Opolu im. Waldemara WIŚNIEWSKIEGO
Opole
Grudzice
12-05-2019
71
Mistrzostwa Okręgu Opolskiego
Opole
Grudzice
06-07-2019
72
Puchar Centrum Myśliwskiego DEER - Compak Sportingu (100 rzutków)
Opole
Grudzice
22-06-2019
73
XXVIII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Olsztyn
Gutkowo
10-08-2019
Wyniki
74
Zawody Rodzinne w strzelaniach parkurowych
Olsztyn
Gutkowo
13-07-2019
75
IV Nowosądecki Puchar Lata OW
Nowy Sącz
Tylicz
06-07-2019
Wyniki
76
XI Puchar Młynów Jelonki
Łomża
Czerwony Bór
22-06-2019
Wyniki
77
XV Leśny Turniej Strzelecki
Łomża
Czerwony Bór
08-09-2019
78
IX Puchar Jesieni
Lublin
Puławy
21-09-2019
Wyniki
79
Puchar Wiosny
Lublin
Puławy
14-04-2019
80
Mistrzostwa Zarządów Kół Łowieckich o Puchar Łowczego Okręgowego
Lublin
Puławy
19-05-2019
81
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego
Lublin
Puławy
02-06-2019
82
Mistrzostwa Chemików
Lublin
Puławy
08-06-2019
83
Puchar Prezesa Puławskiego Klubu Kół Łowieckich
Lublin
Puławy
09-06-2019
84
Złoty Eskulap
Lublin
Puławy
16-06-2019
85
Zawody Rodzinne
Lublin
Puławy
01-09-2019
86
Puchar Firmy Elektro Spark
Lublin
Puławy
08-09-2019
87
Memoriał Janusza Kujawskiego
Lublin
Puławy
15-09-2019
88
Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego I Edycja
Lublin
Puławy
14-04-2019
89
Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego II Edycja
Lublin
Puławy
28-04-2019
90
Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego III Edycja
Lublin
Puławy
12-05-2019
91
Liga Parcurowa o Puchar Zarządu Okręgowego IV Edycja
Lublin
Puławy
26-05-2019
92
Mistrzostwa Okręgu – Parcur
Lublin
Puławy
31-08-2019
93
IV Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna OW
Leszno
Krzywiń
11-05-2019
Wyniki
94
Puchar Zimy
Leszno
Krzywiń
24-03-2019
95
Puchar Wiosny
Leszno
Krzywiń
07-04-2019
96
Puchar Burmistrza Krzywinia
Leszno
Krzywiń
28-04-2019
97
Puchar Starosty Kościańskiego
Leszno
Krzywiń
09-06-2019
98
Okręgowe Zawody Strzeleckie
Leszno
Krzywiń
29-06-2019
99
Puchar Lata
Leszno
Krzywiń
14-07-2019
100
Puchar Wojciecha Budzińskiego
Leszno
Krzywiń
11-08-2019
101
XIV Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua OW
Koszalin
Manowo
06-07-2019
Wyniki
102
Mistrzostwa Okręgu Konińskiego
Konin
Potażniki
29-06-2019
103
XVII Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Kielce
Starachowice
05-10-2019
Wyniki
104
Zawody „Andrzejkowe”
Katowice
Paruszowiec
11-11-2019
105
Puchar Św. Huberta
Katowice
Siemianowice
05-10-2019
106
Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego (Finał)
Katowice
Siemianowice
22-09-2019
107
Puchar Starosty Powiatu Mikołowskiego
Katowice
Orzesze Zgoń
14-09-2019
108
Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rybnik
Katowice
Paruszowiec
08-09-2019
109
Puchar Prezydenta Miasta Jaworzno
Katowice
Jaworzno
07-09-2019
110
Puchar Starosty Olkuskiego
Katowice
Siemianowice
25-08-2019
111
Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego III Runda
Katowice
Jaworzno
10-08-2019
112
Puchar Łowczego Rejonu Rybnickiego
Katowice
Paruszowiec
30-06-2019
113
Puchar Prezydenta Miasta Rybnik
Katowice
Paruszowiec
16-06-2019
114
Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego II Runda
Katowice
Orzesze Zgoń
09-06-2019
115
Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-Olkuskiego
Katowice
Jaworzno
08-06-2019
116
Puchar Łowczego Rejonu Pszczyńskiego
Katowice
Orzesze Zgoń
01-06-2019
117
Puchar Starosty Rybnickiego
Katowice
Paruszowiec
25-05-2019
118
Mistrzostwa Okręgu Katowickiego
Katowice
Siemianowice
19-05-2019
119
Puchar Klubu Safari
Katowice
Jaworzno
11-05-2019
120
Puchar Firmy Las Huberta
Katowice
Paruszowiec
01-05-2019
121
Turniej Czterech Strzelnic Im. A. Ciemniewskiego I Runda
Katowice
Brzeszcze
28-04-2019
122
Puchar wiosny
Katowice
Paruszowice
14-04-2019
123
IV Mistrzostwa Okręgu Pzł Katowice
Katowice
Siemianowice
30-03-2019
124
XVIII Czarny Diament Ziemi Śląskiej OW
Katowice
Siemianowice
13-07-2019
Wyniki
125
VII Puchar Browninga i Winchestera
Katowice
Siemianowice
13-04-2019
Wyniki
126
IV Memoriał Mariana Brzeziaka
Katowice
Rybnik
04-08-2019
127
Puchar Grodu nad Prosną OW
Kalisz
Wolica
17-08-2019
Wyniki
128
XXI Ogólnopolskie Zawody Seniorów
Kalisz
Wolica
08-06-2019
Wyniki
129
IV Zawody Okręgowe Klasa „ C”
Kalisz
Wolica
27-04-2019
130
Puchar Święta 3-go Maja
Kalisz
Wolica
03-05-2019
131
Piknik Prezesów i Łowczych Kół i Komisji Problemowych
Kalisz
Wolica
18-05-2019
132
Memoriał -ku pamięci.........
Kalisz
Wolica
01-06-2019
133
XLII Mistrzostwa Okręgu Kaliskiego
Kalisz
Wolica
29-06-2019
134
XI Polish Open Sporting - Sporting (200 rzutków - dwa dni)
Jelenia Góra
Zgorzelec
08-06-2019
135
Puchar Jesieni 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)
Jelenia Góra
Zgorzelec
28-09-2019
136
Puchar Ziemi Zgorzeleckiej w wieloboju myśliwskim
Jelenia Góra
Dłużyna Dolna
07-09-2019
137
XIX Memoriał Adama Kraińskiego OW
Gdańsk
Jaśkowa Dolina
03-08-2019
Wyniki
138
Puchar Łowczego Okręgowego - otwarcie strzelnicy
Elbląg
Gronajny
13-04-2019
139
XXXIII Mistrzostwa Okręgu Elbląskiego
Elbląg
Gronajny
08-06-2019
140
Piknik strzelecki
Elbląg
Gronajny
07-09-2019
141
Turniej Strzelecki - Parcour Nocny
Częstochowa
Kochcice
25-10-2019
142
Liga Parcurowa - FINAŁ
Częstochowa
Kochcice
19-10-2019
143
Liga Parcurowa - Parcour
Częstochowa
Kochcice
21-09-2019
144
Liga Parcurowa - Parcour
Częstochowa
Kochcice
14-07-2019
Wyniki
145
Liga Parcurowa - Parcour
Częstochowa
Kochcice
25-08-2019
146
Liga Parcurowa - Parcour
Częstochowa
Kochcice
23-06-2019
Wyniki
147
Liga Parcurowa - Parcour Zimowy
Częstochowa
Kochcice
31-03-2019
Wyniki
148
Liga Parcurowa - Parcour Zimowy
Częstochowa
Kochcice
03-03-2019
Wyniki
149
Liga Parcurowa - Parcour Zimowy
Częstochowa
Kochcice
26-01-2019
Wyniki
150
Liga Parcurowa - Parcour Zimowy
Częstochowa
Kochcice
09-02-2019
Wyniki
151
IV Puchar „Jury Częstochowskiej” OW
Częstochowa
Kochcice
28-09-2019
Wyniki
152
V Puchar Północnego Mazowsza OW
Ciechanów
Chotum
28-09-2019
Wyniki
153
XXIV Turniej Chmielakowy OW
Chełm
Kumowa Dolina
07-09-2019
Wyniki
154
VII PUCHAR TRZECH KRÓLI
Bydgoszcz
Osie
06-01-2019
Wyniki
155
XVIII Puchar Łuczniczki OW
Bydgoszcz
Łącko
21-09-2019
Wyniki
156
Puchar Zimy 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)
Bydgoszcz
Bydgoszcz
16-03-2019
157
Puchar Wiosny 2019 - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)
Bydgoszcz
Bydgoszcz
04-05-2019
158
FITASC Grand Prix oraz Mistrzostwa Polski - Compak Sportingu (200 rzutków - dwa dni)
Bydgoszcz
Bydgoszcz
10-08-2019
159
Zawody członków niestowarzyszonych
Bydgoszcz
Łącko
06-04-2019
160
Puchar Łowczego Okręgowego
Bydgoszcz
Łącko
28-04-2019
161
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZŁ
Bydgoszcz
Łącko
02-06-2019
162
Mistrzostwa Zarządów Kół i Komisji Rewizyjnych
Bydgoszcz
Łącko
26-05-2019
163
Puchar sklepu 4Hunting.pl
Bydgoszcz
Łącko
21-07-2019
164
Memoriał im. Andrzeja Montowskiego
Bydgoszcz
Bydgoszcz
07-09-2019
165
Parkurowe Otwarcie Sezonu
Bydgoszcz
Osie
07-04-2019
166
Parkurowy Puchar BASIA HUNT - I edycja
Bydgoszcz
Osie
12-05-2019
167
XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella
Bydgoszcz
Osie
26-05-2019
168
XIX Mistrzostwa Powiatu Świeckiego
Bydgoszcz
Osie
02-06-2019
169
XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella
Bydgoszcz
Osie
09-06-2019
170
Parkurowy Puchar BASIA HUNT - II edycja
Bydgoszcz
Osie
20-06-2019
171
IV Puchar Skibickiego Turniej Par
Bydgoszcz
Osie
22-06-2019
Wyniki
172
XVIII Puchar Wójta Gminy Osie
Bydgoszcz
Osie
07-07-2019
Wyniki
173
XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella
Bydgoszcz
Osie
13-07-2019
174
XX Kujawsko-Pomorskie Grand Prix Puchar Gzella XX lat Strzelnicy
Bydgoszcz
Osie
20-07-2019
Wyniki
175
Parkurowy Puchar BASIA HUNT - III edycja
Bydgoszcz
Osie
27-07-2019
176
XXVI Zawody Rodzinne
Bydgoszcz
Osie
04-08-2019
Wyniki
177
XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella
Bydgoszcz
Osie
11-08-2019
178
IV Parkurowy Puchar Złotego Karasia
Bydgoszcz
Osie
15-08-2019
Wyniki
179
Parkurowy Puchar BASIA HUNT - IV edycja
Bydgoszcz
Osie
24-08-2019
180
XX Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Seniorów i IV Memoriał J.Bukowieckiego
Bydgoszcz
Osie
08-09-2019
181
VIII Strzeleckie Mistrzostwa Internautów Łowiectwa
Bydgoszcz
Osie
14-09-2019
182
XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella
Bydgoszcz
Osie
22-09-2019
183
Parkurowy Puchar BASIA HUNT - V edycja
Bydgoszcz
Osie
28-09-2019
184
XVIII Mistrzostwa Klubu Strzeleckiego Gzella
Bydgoszcz
Osie
06-10-2019
185
Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VI edycja
Bydgoszcz
Osie
12-10-2019
186
Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VII edycja
Bydgoszcz
Osie
10-11-2019
187
Parkurowy Puchar BASIA HUNT - VIII edycja
Bydgoszcz
Osie
01-12-2019
188
XX Mistrzostwa Lekarzy i Sympatyków Strzelectwa Parkurowego
Bydgoszcz
Osie
05-10-2019
189
XI Zawody im. Pawła Buniowskiego Compak Sporting
Bydgoszcz
Bydgoszcz
19-10-2019
190
Zawody Rejonowe Grupy II
Bielsko Biała
Goleszów
07-07-2019
191
Zawody Rejonowe Grupy I
Bielsko Biała
Brzeszcze
06-07-2019
192
Pierwszy Krok w Strzelectwie Zawody Zamknięte Beskidzkiego Okręgu (dla myśliwych z latach 2014-2019)
Bielsko Biała
Brzeszcze
01-06-2019
193
Puchar Podbeskidzia, Memoriał Tadeusza Bazana i Adolfa Husara
Bielsko Biała
Goleszów
18-05-2019
194
Parcour
Bielsko Biała
Brzeszcze
15-06-2019
195
Mistrzostwa Okręgu Bielskiego
Bielsko Biała
Brzeszcze
03-08-2019
196
Puchar Beskickiego Okręgu, Puchar Dian i Puchar Seniora
Bielsko Biała
Goleszów
12-10-2019
197
Goleszowskie Lutokoty
Bielsko Biała
Goleszów
10-03-2019
198
Memoriał im. Eugeniusza Wawry
Bielsko Biała
Brzeszcze
14-04-2019
199
Puchar Krzysztofa i Beaty - ! ODWOŁANE !
Bielsko Biała
Goleszów
14-07-2019
200
Puchar Węglowy
Bielsko Biała
Brzeszcze
20-07-2019
201
O Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice
Bielsko Biała
Goleszów
11-05-2019
202
Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Ryś" Brzeszcze
Bielsko Biała
Brzeszcze
12-10-2019
203
VIII Puchar Podlasia
Białystok
Karakule
06-07-2019
Wyniki
204
XXXV KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka OW (dwa dni)
Tarnobrzeg
Borów
14-09-2019
Wyniki
205
XIX Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej OW (dwa dni)
Opole
Grudzice
31-08-2019
Wyniki
206
VI Mistrzostwa PZŁ Dian w strz. myśliwskich OW (dwa dni)
Nowy Sącz
Tylicz
29-06-2019
Wyniki
207
II Puchar PZŁ OW (dwa dni)
Katowice
Siemianowice
01-06-2019
Wyniki
208
LII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej (dwa dni)
Jelenia Góra
20-07-2019
Wyniki
Szukaj
|
Ochrona prywatności
|
Webmaster
Copyright(c) 2001-2006
P&H Limited Sp. z o.o.