strona główna forum dyskusyjne















Klasyfikacja Drużynowa Ligi Strzeleckiej PZŁ - 2009


Region I

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁ I Edycja - Leszno II Edycja - Słupsk III Edycja - Poznań Razem - wyniki
1Szczecin2730264527708145
2Zielona Góra2741268926788108
3Słupsk2663263426837980
4Gorzów Wielkopolski2646261926567921
5Kalisz2600261227197931
6Poznań2573254026117724
7Gdańsk2534255526117700
8Koszalin2575253225847691
9Leszno2647002647
10Piła0000
11Konin0000


Region II

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁ I Edycja - Ciechanów II Edycja - Suwałki III Edycja - Łomża Razem - wyniki
1Białystok2715275327618229
2Elbląg2638269427248056
3Ostrołęka2618264527798042
4Łomża2622267427208016
5Suwałki2650265226887990
6Warszawa2662265426477963
7Toruń2624256427747962
8Olsztyn2582264726937922
9Radom2569257526267770
10Ciechanów2568241524787461
11Bydgoszcz2510002510
12Płock2403002403
13Siedlce0000
14Włocławek0000


Region III

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁ I Edycja - Częstochowa II Edycja - Opole III Edycja - Piotr. Tryb. Razem - wyniki
1Piotrków Trybunalski2725275527718251
2Wrocław2681270628198206
3Opole2625275626968077
4Katowice2565266826927925
5Sieradz2606258625927784
6Bielsko Biała2524261226437779
7Skierniewice2538261526207773
8Łódź2394254426487586
9Wałbrzych2165254824847197
10Częstochowa2444239304837
11Jelenia Góra2387002387
12Legnica0000


Region IV

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁ I Edycja - Chełm II Edycja - Tarnów III Edycja - Tarnobrzeg Razem - wyniki
1Tarnobrzeg2710261327308053
2Rzeszów2742262126287991
3Kielce2673261326217907
4Lublin2639249326347766
5Przemyśl2659246026017720
6Krosno2580228625507416
7Chełm2450002450
8Tarnów0241202412
9Zamość2232002232
10Kraków0000
11Nowy Sącz0000
12Biała Podlaska0000


Do finału Ligi Strzeleckiej zakwalifikowały się następujące drużyny.

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁWyniki po III edycjachRegion
1Piotrków Trybunalski8251Reg III
2Białystok8229Reg II
3Wrocław8206Reg III
4Szczecin8145Reg I
5Zielona Góra8108Reg I
6Opole8077Reg III
7Elbląg8056Reg II
8Tarnobrzeg8053Reg IV
9Ostrołęka8042Reg II
10Łomża8016Reg II
11Rzeszów7991Reg IV
12Suwałki7990Reg II
13Słupsk7980Reg I
14Warszawa7963Reg II
15Toruń7962Reg II
16Kalisz7931Reg I
17Katowice7925Reg III
18Olsztyn7922Reg II
19Gorzów Wielkopolski7921Reg I
20Kielce7907Reg IV

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.