strona główna forum dyskusyjne















Klasyfikacja Drużynowa Ligi Strzeleckiej PZŁ - 2010


Miej.Zarząd Okręgowy PZŁ I Edycja - Gdańsk II Edycja - Konin III Edycja - Leszno Razem - wyniki
1Piła2625269927578081
2Szczecin2725261127018037
3Poznań2627267427138014
4Kalisz2641259426907925
5Słupsk2596264827417985
6Koszalin2555261327007868
7Zielona Góra2457263127057793
8Leszno0025582558
9Gdańsk2511002511
10Konin0250002500
11Gorzów Wielkopolski0000


Miej.Zarząd Okręgowy PZŁ I Edycja - Elbląg II Edycja - Ciechanów III Edycja - Warszawa Razem - wyniki
1Ostrołęka2592275427598105
2Toruń2611269727558063
3Elbląg2603271826878008
4Biaystok2584264227527978
5Bydgoszcz2673256027227955
6Łomża2620260026817901
7Suwałki2592261526927899
8Radom2480265827237861
9Ciechanów2527262227077856
10Warszawa2539266326497851
11Olsztyn2497261927297845
12Płock0227802278
13Siedlce0000
14Włocławek0000


Miej.Zarząd Okręgowy PZŁ I Edycja - Skierniewice II Edycja - Bielsko Biała III Edycja - Piotr. Tryb. Razem - wyniki
1Piotrków Trybunalski2663276928438275
2Opole2687277227118170
3Wrocław2749270426858138
4Bielsko Biała2570264927237942
5Katowice2665262126277913
6Skierniewice2609264425777830
7Wałbrzych2458246824197345
8Łódź2610021844794
9Częstochowa2551206504616
10Jelenia Góra2462017374199
11Sieradz1671001671
12Legnica0000


Miej.Zarząd Okręgowy PZŁ I Edycja - Tarnów II Edycja - Lublin III Edycja - Chełm Razem - wyniki
1Tarnobrzeg2727270827578192
2Rzeszów2635260027297964
3Kielce2605261327197937
4Lublin2530271326927935
5Krosno2446243525957476
6Chełm2278244024977215
7Przemyśl2501206524947060
8Tarnów2511002511
9Nowy Sącz2356002356
10Zamość0000
11Kraków0000
12Biała Podlaska0000


Do finału Ligi Strzeleckiej zakwalifikowały się następujące drużyny.

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁWyniki po III edycjachRegion
1Piotrków Trybunalski8275Reg III
2Tarnobrzeg8192Reg IV
3Opole8170Reg III
4Wrocław8138Reg III
5Ostrołęka8105Reg II
6Piła8081Reg I
7Toruń8063Reg II
8Szczecin8037Reg I
9Poznań8014Reg I
10Elbląg8008Reg II
11Słupsk7985Reg I
12Biaystok7978Reg II
13Rzeszów7964Reg IV
14Bydgoszcz7955Reg II
15Bielsko Biała7942Reg III
16Kielce7937Reg IV
17Lublin7935Reg IV
18Kalisz7925Reg I
19Katowice7913Reg III
20Łomża7901Reg II

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.