strona główna forum dyskusyjne















Klasyfikacja Drużynowa Ligi Strzeleckiej PZŁ - 2011


Region I

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁ I Edycja - Koszalin II Edycja - Zielona Góra III Edycja - PoznańRazem - wyniki
1Szczecin2740273627538229
2Słupsk2685274827968229
3Gorzów Wielkopolski2674268627888148
4Zielona Góra2676270526828063
5Gdańsk2718267726998094
6Poznań2702262627088036
7Kalisz2598263927437980
8Koszalin2692250926787879
9Piła0000
10Leszno0000
11Konin0000


Region II

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁ I Edycja - Włocławek II Edycja - Radom III Edycja - BiałystokRazem - wyniki
1Elbląg2677273227458154
2Biaystok2637276327348134
3Olsztyn2675270327088086
4Toruń2591272927158035
5Ostrołęka2559274126357935
6Bydgoszcz2577267626247877
7Ciechanów2561262926447834
8Radom2536268326047823
9Suwałki2552261726097778
10Warszawa2518260126447763
11Łomża2535025995134
12Włocławek2315019674282
13Płock0000
14Siedlce0000


Region III

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁ I Edycja - Opole II Edycja - Częstochowa III Edycja - SieradzRazem - wyniki
1Opole2769276127878317
2Wrocław2755271527648234
3Piotrków Trybunalski2797264427438184
4Katowice2682267727198078
5Sieradz2589266427217974
6Bielsko Biała2639263825907867
7Skierniewice2576262326297828
8Częstochowa2554261525727741
9Łódź2601252225897712
10Wałbrzych2505254125427588
11Jelenia Góra2028244623546828
12Legnica0000


Region IV

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁ I Edycja - Kielce II Edycja - Lublin III Edycja - TarnobrzegRazem - wyniki
1Tarnobrzeg2740267726828099
2Rzeszów2693264027438076
3Lublin2713267726758065
4Kielce2737260926768022
5Kraków2667266126948022
6Krosno2722253526947951
7Nowy Sącz2635252725967758
8Chełm2458241025677435
9Przemyśl2367239326317391
10Tarnów0000
11Zamość0000
12Biała Podlaska0000


Do finału Ligi Strzeleckiej zakwalifikowały się następujące drużyny.

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁWyniki po III edycjachRegion
1Opole8317Reg III
2Wrocław8234Reg III
3Szczecin8229Reg I
4Słupsk8229Reg I
5Piotrków Trybunalski8184Reg III
6Elbląg8154Reg II
7Gorzów Wielkopolski8148Reg I
8Biaystok8134Reg II
9Tarnobrzeg8099Reg IV
10Gdańsk8094Reg I
11Olsztyn8086Reg II
12Katowice8078Reg III
13Rzeszów8076Reg IV
14Lublin8065Reg IV
15Zielona Góra8063Reg I
16Poznań8036Reg I
17Toruń8035Reg II
18Kielce8022Reg IV
19Kraków8022Reg IV
20Kalisz7980Reg I

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.