strona główna forum dyskusyjne















Najlepsze uzyskane wyniki Ligi Strzeleckiej w 2011 roku.


Miej.Nazwisko i imięOkręg PZŁZawodyKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Szerszenowicz Tomasz Słupsk III Poznań10010050503009699195495
2Jamróz Kamil Kielce XII Finał Ligi10010050503009599194494
3Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski XII Finał Ligi10010050503009399192492
4Szerszenowicz Jacek Słupsk III Poznań95100505029595100195490
5Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski XII Finał Ligi10095505029595100195490
6Mizerski MaciejLublinI Kielce1009550502959299191486
7Kraiński PiotrGdańskII Zielona Góra90100505029096100196486
8Szugajew MichałCiechanówII Radom10090505029096100196486
9Adamczyk BartoszOpoleI Opole10010050503008798185485
10Szerszenowicz TomaszSłupskII Zielona Góra1009050502909699195485
11Brzdęk Jacek Szczecin III Poznań95100505029589100189484
12Załoga Paweł Piotrków Trybunalski XII Finał Ligi90100505029094100194484
13Skibiak DariuszElblągIII Białystok95100504529093100193483
14Czerski PawełWrocławIII Sieradz10010050503008895183483
15Szczęch KrzysztofTarnobrzegIII Tarnobrzeg90100505029093100193483
16Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiII Zielona Góra9510050452909498192482
17Kokoszkiewicz MarianRadomII Radom9010050502909498192482
18Szerszenowicz Jacek Słupsk XII Finał Ligi9595505029092100192482
19Szober KrzysztofZielona GóraI Koszalin9510050502959195186481
20Szczęch KrzysztofTarnobrzegI Kielce85100505028596100196481
21Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski III Poznań95100455029091100191481
22Skorobogaty Tadeusz Gorzów Wielkopolski III Poznań959550502909398191481
23Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski III Poznań9595505029091100191481
24Grecki Krzysztof Słupsk XII Finał Ligi1009550502958898186481
25Molski KrzysztofBiałystokII Radom95100505029585100185480
26Włodarczyk RemigiuszOpoleII Częstochowa9010050502909298190480
27Baliński RomanSieradzIII Sieradz10010045502958798185480
28Ziółkowski Wojciech Szczecin XII Finał Ligi1009550502958897185480
29Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski XII Finał Ligi85100505028595100195480
30Załoga PawełPiotrków TrybunalskiI Opole10095505029584100184479
31Jamróz KamilKielceI Kielce9510050452909396189479
32Górnik JerzyKatowiceII Częstochowa90100505029089100189479
33Załoga PawełPiotrków TrybunalskiIII Sieradz10095505029584100184479
34Adamczyk BartoszOpoleIII Sieradz9595505029089100189479
35Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski XII Finał Ligi10090505029089100189479
36Dylewski GrzegorzPiotrków TrybunalskiI Opole1009050502909197188478
37Janczak KrzysztofWrocławI Opole1009050502908999188478
38Niedziałek KamilWrocławI Opole959050502859499193478
39Jamróz KamilKielceII Lublin10095454528593100193478
40Bąkowski Jacek Kalisz III Poznań9010050502909395188478
41Molski KrzysztofBiałystokIII Białystok100100505030078100178478
42Mizerski MaciejLublinIII Tarnobrzeg1009550502958598183478
43Gawron JakubRzeszówIII Tarnobrzeg959550502909296188478
44Jamróz KamilKielceIII Tarnobrzeg959550502909098188478
45Gawron Jakub Rzeszów XII Finał Ligi9010050502909098188478
46Ziółkowski WojciechSzczecinI Koszalin909550502859597192477
47Szugajew MichałCiechanówI Włocławek90100455028592100192477
48Komarewski TomaszBiałystokII Radom10010050503007899177477
49Karpiński KrzysztofToruńII Radom959550502908998187477
50Skibiak DariuszElblągII Radom9595505029087100187477
51Czerski Paweł Wrocław XII Finał Ligi9510050452909196187477
52Pilcicki Bogusław Białystok XII Finał Ligi959550502909097187477
53Szober KrzysztofZielona GóraII Zielona Góra909550452809799196476
54Górnik JerzyKatowice XII Finał Ligi10010045502958497181476
55Bać Stanisław Rzeszów XII Finał Ligi9590505028591100191476
56Nowicki KarolOlsztynI Włocławek909550502859199190475
57Różański LeszekSieradzI Opole10090455028590100190475
58Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiI Opole10085505028590100190475
59Jędral RobertTarnobrzegI Kielce95100505029580100180475
60Malinowski WaldemarBydgoszczII Radom1009545502908798185475
61Obigło MichałOpoleIII Sieradz10010050503007699175475
62Adamczyk Bartosz Opole XII Finał Ligi10095505029580100180475
63Nowak Lech Poznań XII Finał Ligi959550502908897185475
64Molski Krzysztof Białystok XII Finał Ligi9590504528095100195475
65Rączka RomanPoznańI Koszalin1009545502909391184474
66Gruza StanisławKrosnoI Kielce9595505029084100184474
67Borys DamianSłupskII Zielona Góra1009050452859198189474
68Przeorek JerzyCiechanówII Radom10085505028589100189474
69Kocoń AdrianWałbrzychII Częstochowa90100505029084100184474
70Obigło MichałOpoleII Częstochowa1009050452859297189474
71Jóźwiak Piotr Szczecin III Poznań9510050502958198179474
72Huminiak TomaszWrocławIII Sieradz959050502859297189474
73Buda Marek Zielona Góra XII Finał Ligi10010050452958099179474
74Waligóra Szymon IgorSzczecinI Koszalin959550502909291183473
75Prill TomaszElblągI Włocławek9095455028093100193473
76Góral MariuszKatowiceI Opole10090505029083100183473
77Pawlikowski PawełKrakówI Kielce9090505028093100193473
78Mróz SzymonKaliszII Zielona Góra1009550502957999178473
79Modrzejewski JacekBydgoszczII Radom1009550502957999178473
80Nowicki KarolOlsztynII Radom8595505028093100193473
81Kazbieruk GrzegorzŁomżaIII Białystok1008550502859296188473
82Dylewski GrzegorzPiotrków TrybunalskiIII Sieradz1009050452858999188473
83Pawszyk JarosławOlsztynIII Sieradz9095455028093100193473
84Mróz Szymon Kalisz XII Finał Ligi10010045452908499183473
85Pypłacz Maciej Opole XII Finał Ligi959550502908796183473
86Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg XII Finał Ligi10095504028588100188473
87Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiII Zielona Góra9590504528092100192472
88Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiII Zielona Góra9090505028092100192472
89Goerick MarekElblągII Radom959550502908894182472
90Brózda ŁukaszRzeszówII Lublin10010045452908498182472
91Jaślanek Michał Zielona Góra III Poznań1009050452859196187472
92Bać StanisławRzeszówIII Tarnobrzeg909545502809498192472
93Górski HenrykTarnobrzegIII Tarnobrzeg8595505028092100192472
94Rybarczyk AndrzejKatowice XII Finał Ligi9010050502908399182472
95Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiII Częstochowa9585505028091100191471
96Brzdęk Jacek Szczecin XII Finał Ligi9010050502908497181471
97Skibiak Dariusz Elbląg XII Finał Ligi909550502859195186471
98Górski Henryk Tarnobrzeg XII Finał Ligi9095505028586100186471
99Warszewski KarolSłupskI Koszalin8010050452759699195470
100Rudnicki MarcinToruńI Włocławek9095504528090100190470
101Cholewa WacławBielsko BiałaI Opole1008550502858699185470
102Bernacki RomanKatowiceI Opole8510050502858699185470
103Świeboda RobertLublinI Kielce1009550502957798175470
104Jackowski RafałKrosnoI Kielce9010050502908298180470
105Zawiślan MarcinNowy SączI Kielce1008550502858699185470
106Radwański RafałKrosnoI Kielce9090505028090100190470
107Suryn JacekToruńIII Białystok909550502858798185470
108Pudełko JanuszKrakówIII Tarnobrzeg959550502908199180470
109Włodyka HubertRzeszówIII Tarnobrzeg85100505028585100185470

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.