strona główna forum dyskusyjne















Klasyfikacja Drużynowa Ligi Strzeleckiej PZŁ - 2012


Region I

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁ I Edycja - Bydgoszcz II Edycja - Słupsk III Edycja - KaliszRazem - wyniki
1Słupsk2696272827268150
2Poznań2739261327838135
3Gorzów Wielkopolski2719278526268130
4Gdańsk2676269227278095
5Szczecin2589273827328059
6Kalisz2650263727668053
7Piła2689265726998045
8Bydgoszcz2622265726987977
9Zielona Góra2657256626957918
10Koszalin2562255227257839
11Konin0000
12Leszno0000


Region II

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁ I Edycja - Olsztyn II Edycja - Łomża III Edycja - ElblągRazem - wyniki
1Elbląg2755267928468280
2Ciechanów2713268127508144
3Olsztyn2736267827238137
4Toruń2656267627568088
5Radom2694260527658064
6Białystok2644271126958050
7Łomża2646267926637988
8Suwałki2600261326437856
9Włocławek2401230025417242
10Ostrołęka2674265605330
11Warszawa2557260305160
12Siedlce0000
13Płock0000


Region III

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁ I Edycja - Piotrków Try II Edycja - Opole III Edycja - KatowiceRazem - wyniki
1Opole2743273428088285
2Piotrków Trybunalski2738268826898115
3Wrocław2604272527398068
4Katowice2642266027198021
5Częstochowa2588264526017834
6Skierniewice2532260525857722
7Wałbrzych2484248325367503
8Jelenia Góra2463244023737276
9Sieradz2614267505289
10Łódź2605260905214
11Bielsko Biała0261423975011
12Legnica0000


Region IV

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁ I Edycja - Rzeszów II Edycja - Chełm III Edycja - Biała PodlaskaRazem - wyniki
1Tarnobrzeg 2673278527408198
2Rzeszów2690269327668149
3Kielce 2637279527118143
4Lublin 2641273426788053
5Krosno 2668271125707949
6Zamość 2471255725587586
7Chełm 2454248125457480
8Przemyśl 2284156622796129
9Kraków 2610264505255
10Nowy Sącz 2538002538
11Biała Podlaska0022612261
12Tarnów0000


Do finału Ligi Strzeleckiej zakwalifikowały się następujące drużyny.

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁWyniki po III edycjachRegion
1Opole8285Reg III
2Elbląg8280Reg II
3Tarnobrzeg 8198Reg IV
4Słupsk8150Reg I
5Rzeszów8149Reg IV
6Ciechanów8144Reg II
7Kielce 8143Reg IV
8Olsztyn8137Reg II
9Poznań8135Reg I
10Gorzów Wielkopolski8130Reg I
11Piotrków Trybunalski8115Reg III
12Gdańsk8095Reg I
13Toruń8088Reg II
14Wrocław8068Reg III
15Radom8064Reg II
16Szczecin8059Reg I
17Kalisz8053Reg I
18Lublin 8053Reg IV
19Białystok8050Reg II
20Piła8045Reg I

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.