strona główna forum dyskusyjne















Najlepsze uzyskane wyniki Zawodów Centralnych
Ligi Strzeleckiej, Dzika i kuli w 2012 roku.


Zawody Centralne

Miej.Nazwisko i imięOkręg PZŁZawodyKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Jamróz KamilDymarek ŚwiętokrzyskichKielce100100505030093100193493
2Smolarski RomanPuchar WarszawyKielce100100505030093100193493
3Włodarczyk RemigiuszPuchar OpolszczyznyOpole100100505030093100193493
4Jamróz KamilCzarny DiamentKielce10010050503009695191491
5Czerwień DariuszII LS SłupskPiła100100505030091100191491
6Prill TomaszIII LS ElblągElbląg100100504529595100195490
7Goerick MarekIII LS ElblągElbląg10095505029595100195490
8Grobelny AdamAnschutz i LapuaKonin95100505029595100195490
9Szczęch KrzysztofPuchar JesieniTarnobrzeg95100505029595100195490
10Kraiński PiotrIII LS KaliszGdańsk10010050503009297189489
11Montowski ZbyszkoI LS BydgoszczBydgoszcz10010050503009297189489
12Cybula RyszardII LS OpolePiotrków Trybunalski10010050503009099189489
13Montowski ZbyszkoIII LS KaliszBydgoszcz100100505030089100189489
14Huminiak TomaszMemoriał KraińskiegoWrocław10095505029594100194489
15Skibiak DariuszPuchar OlsztynaElbląg10010050503008999188488
16Obigło MichałIII LS KatowiceOpole10010050503009295187487
17Kołodziński JacekWinobranieGorzów Wielkopolski10010050452959498192487
18Cybula RyszardCzarny DiamentPiotrków Trybunalski9510050502959399192487
19Prill TomaszAnschutz i LapuaElbląg10095505029592100192487
20Suryn JacekIII LS ElblągToruń10095505029592100192487
21Prill TomaszPuchar TargówElbląg959550502909899197487
22Kołodziński JacekPuchar TargówGorzów Wielkopolski100100504529591100191486
23Jóźwiak Piotr FLS Szczecin 1009550502959398191486
24Garkowski JakubII LS ŁomżaBiałystok10095505029591100191486
25Kraiński PiotrMemoriał KraińskiegoGdańsk9510050502959596191486
26Skibiak DariuszIII LS ElblągElbląg9510050502959299191486
27Górski Henryk FLS Tarnobrzeg 95100505029591100191486
28Lipiński JacekPuchar TargówGdańsk95100505029591100191486
29Grobelny AdamIII LS KaliszKonin9595505029096100196486
30Grabałowski ZbigniewI LS Piotrków TrybPiotrków Trybunalski10095505029590100190485
31Huminiak TomaszCzarny DiamentWrocław9510050502959298190485
32Cybula Ryszard FLS Piotrków Trybunalski 9510050502959199190485
33Jędral RobertKKKŁTarnobrzeg95100505029590100190485
34Rubiś MariuszPuchar OpolszczyznyKraków95100505029590100190485
35Szugajew MichałI LS OlsztynCiechanów10090505029095100195485
36Bialic JuliuszWinobranieGorzów Wielkopolski9010050502909699195485
37Czerwień Dariusz FLS Piła 9595505029095100195485
38Huminiak TomaszPuchar WarszawyWrocław9595505029095100195485
39Radwański RafałII LS ChełmKrosno10010050503008896184484
40Zawadzki Krzysztof AleksanderIII LS ElblągRadom10010050452959396189484
41Kołodziński JacekII LS SłupskGorzów Wielkopolski10010050452959099189484
42Czerwień DariuszPuchar ŁuczniczkiPiła1009550502959297189484
43Montowski ZbyszkoMPMBydgoszcz1009550502959099189484
44Woropaj ZbigniewMemoriał KraińskiegoKoszalin9510050502959297189484
45Radwański RafałMPMKrosno9510050502959099189484
46Jamróz KamilTurniej ChmielakowyKielce10010050402909797194484
47Skibiak DariuszFAM PionkiElbląg10095504529094100194484
48Smoliński PiotrIII LS ElblągElbląg90100505029094100194484
49Wójs ArturII LS OpoleNowy Sącz10010050503008697183483
50Komarewski TomaszKKKŁBiałystok1009550502959197188483
51Nowicki KarolPuchar OlsztynaOlsztyn9510050502958999188483
52Skibiak DariuszPuchar TargówElbląg1009050502909895193483
53Kołodziński Jacek FLS Gorzów Wielkopolski 9510050452909598193483
54Bekasiak SzymonMemoriał KraińskiegoSzczecin95100504529093100193483
55Górski HenrykTurniej ChmielakowyTarnobrzeg95100504529093100193483
56Knaga WojciechPuchar PodlasiaCiechanów959550502909598193483
57Kołodziński JacekAnschutz i LapuaGorzów Wielkopolski9010050502909499193483
58Włodarczyk RemigiuszII LS OpoleOpole9010050502909499193483
59Szczęch KrzysztofIII LS Biała PodlaskaTarnobrzeg10095504529092100192482
60Pilcicki Bogusław FLS Białystok 1009050502909498192482
61Bałdyga GrzegorzMemoriał KraińskiegoOlsztyn9510050502959097187482
62Jędral RobertTurniej ChmielakowyTarnobrzeg95100505029587100187482
63Kraiński PiotrII LS SłupskGdańsk95100504529092100192482
64Prill TomaszPuchar ŁuczniczkiElbląg959550502909498192482
65Żmuda Trzebiatowski AdrianCzarny DiamentKoszalin959550502909399192482
66Gawron JakubFAM PionkiRzeszów100100505030081100181481
67Górski HenrykI LS TarnobrzegTarnobrzeg10010050452959096186481
68Jamróz KamilMPMKielce9510050502959096186481
69Skorobogaty TadeuszAnschutz i LapuaGorzów Wielkopolski9510050502958898186481
70Niczyporuk LeszekAnschutz i LapuaGdańsk1009050502909398191481
71Goerick MarekPuchar KatarzynkiElbląg9510050452909497191481
72Bernacki RomanI LS Piotrków TrybKatowice959550502909497191481
73Jakubiak PawełII LS ŁomżaSuwałki9595505029091100191481
74Grobelny AdamCzarny DiamentKonin9595505029091100191481
75Goerick MarekMemoriał KraińskiegoElbląg9010050502909398191481
76Cichy DariuszMemoriał KraińskiegoOlsztyn9590505028596100196481
77Karpiński Krzysztof FLS Toruń 1009550502958699185480
78Jędral RobertII LS ChełmTarnobrzeg1009550452909199190480
79Włodarczyk RemigiuszIII LS KatowiceOpole1009050502909199190480
80Smoliński Piotr FLS Elbląg 1009050502909199190480
81Bialic JuliuszPuchar WarszawyGorzów Wielkopolski959550502909298190480
82Huminiak TomaszIII LS KatowiceWrocław959550502909298190480
83Bialic Juliusz FLS Gorzów Wielkopolski 959550502909199190480
84Bialic JuliuszII LS SłupskGorzów Wielkopolski9595505029090100190480
85Pilcicki BogusławMPMBiałystok9010050502909298190480
86Jamróz KamilPuchar WarszawyKielce9010050502909199190480
87Kocoń AdrianWinobranieWałbrzych9010050502909199190480
88Smoliński PiotrMemoriał KraińskiegoElbląg90100505029090100190480
89Grobelny AdamPuchar TargówKonin9095505028595100195480
90Knaga WojciechPuchar WarszawyCiechanów8510050502859699195480


Liga Strzelecka

Miej.Nazwisko i imięOkręg PZŁZawodyKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Czerwień DariuszPiłaII LS Słupsk100100505030091100191491
2Prill TomaszElblągIII LS Elbląg100100504529595100195490
3Goerick MarekElblągIII LS Elbląg10095505029595100195490
4Kraiński PiotrGdańskIII LS Kalisz10010050503009297189489
5Montowski ZbyszkoBydgoszczI LS Bydgoszcz10010050503009297189489
6Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiII LS Opole10010050503009099189489
7Montowski ZbyszkoBydgoszczIII LS Kalisz100100505030089100189489
8Obigło MichałOpoleIII LS Katowice10010050503009295187487
9Suryn JacekToruńIII LS Elbląg10095505029592100192487
10Jóźwiak Piotr Szczecin FLS1009550502959398191486
11Skibiak DariuszElblągIII LS Elbląg9510050502959299191486
12Garkowski JakubBiałystokII LS Łomża10095505029591100191486
13Górski Henryk Tarnobrzeg FLS95100505029591100191486
14Grobelny AdamKoninIII LS Kalisz9595505029096100196486
15Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiI LS Piotrków Tryb10095505029590100190485
16Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski FLS9510050502959199190485
17Szugajew MichałCiechanówI LS Olsztyn10090505029095100195485
18Czerwień Dariusz Piła FLS9595505029095100195485
19Radwański RafałKrosnoII LS Chełm10010050503008896184484
20Zawadzki Krzysztof AleksanderRadomIII LS Elbląg10010050452959396189484
21Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiII LS Słupsk10010050452959099189484
22Smoliński PiotrElblągIII LS Elbląg90100505029094100194484
23Wójs ArturNowy SączII LS Opole10010050503008697183483
24Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski FLS9510050452909598193483
25Włodarczyk RemigiuszOpoleII LS Opole9010050502909499193483
26Szczęch KrzysztofTarnobrzegIII LS Biała Podlaska10095504529092100192482
27Pilcicki Bogusław Białystok FLS1009050502909498192482
28Kraiński PiotrGdańskII LS Słupsk95100504529092100192482
29Górski HenrykTarnobrzegI LS Tarnobrzeg10010050452959096186481
30Bernacki RomanKatowiceI LS Piotrków Tryb959550502909497191481
31Jakubiak PawełSuwałkiII LS Łomża9595505029091100191481
32Karpiński Krzysztof Toruń FLS1009550502958699185480
33Jędral RobertTarnobrzegII LS Chełm1009550452909199190480
34Smoliński Piotr Elbląg FLS1009050502909199190480
35Włodarczyk RemigiuszOpoleIII LS Katowice1009050502909199190480
36Huminiak TomaszWrocławIII LS Biała Podlaska959550502909298190480
37Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski FLS959550502909199190480
38Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiII LS Słupsk9595505029090100190480


Dzik i kula

Miej.Nazwisko i imięOkręg PZŁZawodyKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Prill TomaszElblągTargi Poznańskie959550502909899197487
2Skibiak DariuszElblągTargi Poznańskie1009050502909895193483
3Prill TomaszElblągI LS Olsztyn859550352659799196461
4Dankszys TadeuszŁódźPuchar Konina757050402359799196431
5Jamróz KamilKielceChmielakowy10010050402909797194484
6Grobelny AdamKoninIII LS Kalisz9595505029096100196486
7Cichy DariuszOlsztynKraiński9590505028596100196481
8Szugajew MichałCiechanówFAM Pionki9590504528096100196476
9Kruszyński DariuszKielcePuchar Grodu9085505027596100196471
10Kruszyński DariuszKielceChmielakowy8095504527096100196466
11Turczyn PawełOstrołękaBrowninga i Winchestera7595504026096100196456
12Pawszyk JarosławOlsztynPuchar Konina70100504026096100196456
13Jóźwiak PiotrSzczecinAnschutz i Lapua8585405026096100196456
14Daukszys TadeuszŁódźBrowninga i Winchestera7590504025596100196451
15Bialic JuliuszGorzów Wlk.Puchar Winobrania9010050502909699195485
16Knaga WojciechCiechanówPuchar Warszawy8510050502859699195480
17Goerick MarekElblągAnschutz i Lapua1008550502859698194479
18Szymański TomaszPoznańTargi Poznańskie1008550452809698194474
19Bialic JuliuszGorzów Wlk.Anschutz i Lapua908545502709697193463
20Jamróz KamilKielceDiament Śląski10010050503009695191491
21Rasiński WojciechOstrołękaPuchar FAM Pionki757545352309695191421
22Mizerski ZbigniewLublinPuchar FAM Pionki1007545452659694190455
23Prill TomaszElblągJezior Mazurskich859050502759690186461
24Grobelny AdamKoninAnschutz i Lapua95100505029595100195490
25Prill TomaszElblągIII LS Elbląg100100504529595100195490
26Goerick MarekElblągIII LS Elbląg10095505029595100195490
27Szczęch KrzysztofTarnobrzegPuchar Jesieni95100505029595100195490
28Czerwień Dariusz Piła FLS9595505029095100195485
29Szugajew MichałCiechanówI LS Olsztyn10090505029095100195485
30Huminiak TomaszWrocławPuchar Warszawy9595505029095100195485
31Grobelny AdamKoninTargi Poznańskie9095505028595100195480
32Jędral RobertTarnobrzegBrowninga i Winchestera9090505028095100195475
33Rudnicki MarcinToruńI LS Olsztyn9090505028095100195475
34Szugajew MichałCiechanówBrowninga i Winchestera9090455027595100195470
35Czerwień DariuszPiłaKraiński9095504027595100195470
36Godula MirosławŁomżaMiasta Olsztyna8590505027595100195470
37Prill TomaszElblągKraiński9010050452859599194479
38Sakowicz JózefSłupskKraiński658040452309599194424
39Knaga WojciechCiechanówPuchar Podlasia959550502909598193483
40Kołodziński Jacek Gorzów Wlk.Finał Ligi Strzeleckiej 9510050452909598193483
41Radwański RafałKrosnoChmielakowy909050452759598193468
42Knaga WojciechCiechanówMistrzostwa PZŁ Pow.859050452709598193463
43Pauś MariuszKaliszPuchar Grodu907550502659598193458
44Garkowski JakubBiałystokMistrzostwa PZŁ Pow.658550502509598193443
45Załoga PawełPiotrków Tryb.II LS Opole959050502859597192477
46Skonieczny JarosławPłockPuchar Konina908550502759597192467
47Senger MarcinPiłaIII LS Kalisz959050502859595190475
48Rubiś MariuszKrakówII LS Chełm909045402659595190455
49Radwański RafałKrosnoPuchar Jesieni958550502809593188468
50Niedziałek KamilWrocławI LS Piotrków Tryb.859550502809589184464
51Skonieczny JarosławPłockDiament Śląski9010040402709586181451
52Huminiak TomaszWrocławKraiński10095505029594100194489
53Skibiak DariuszElblągPuchar FAM Pionki10095504529094100194484
54Smoliński PiotrElblągIII LS Elbląg90100505029094100194484
55Szugajew MichałCiechanówMPM9595504528594100194479
56Huminiak TomaszWrocławPuchar FAM Pionki8595505028094100194474
57Rudnicki Marcin Toruń FLS8595505028094100194474
58Kruszyński DariuszKielceDymarek 9595504028094100194474
59Bać StanisławRzeszówDymarek 8590505027594100194469
60Szymański TomaszPoznańPuchar Konina9585504027094100194464
61Jóźwiak PiotrSzczecinPuchar Winobrania9090504027094100194464
62Szczęch KrzysztofTarnobrzegDymarek 8585505027094100194464
63Pawszyk JarosławOlsztynPuchar Warszawy8085504526094100194454
64Włodarczyk RemigiuszOpoleII LS Opole9010050502909499193483
65Kołodziński JacekGorzów Wlp.Anschutz i Lapua9010050502909499193483
66Szugajew MichałCiechanówKKKŁ859550502809499193473
67Szugajew MichałCiechanówKatarzynka909550452809499193473
68Haufa LeszekPoznańTargi Poznańskie1009545352759499193468
69Warszewski KarolSłupskII LS Słupsk1008550402759499193468
70Warszewski KarolSłupskMPM908550502759499193468
71Kołodziński JacekGorzów Wlp.Puchar Winobrania10010050452959498192487
72Pilcicki Bogusław Białystok FLS1009050502909498192482
73Prill TomaszElblągŁuczniczki959550502909498192482
74Jachimiak Jan LeszekGorzów Wlp.Targi Poznańskie909550502859498192477
75Suryn JacekToruńDiament Śląski909550502859498192477
76Golec Mariusz Słupsk FLS959050502859498192477
77Neneman TomaszKoninPuchar Grodu909050452759498192467
78Zmuda Trzebiatowski AdrianKoszalinII LS Słupsk958050452709498192462
79Golec MariuszSłupskII LS Słupsk907550502659498192457
80Knaga WojciechCiechanówII LS Łomża709550502659498192457
81Pawłowski WiesławOlsztynMiasta Olsztyna758550502609498192452
82Oleksik MarcinRadomPuchar Tarnobrzeski659050502559498192447
83Bernacki RomanKatowiceI LS Piotrków Tryb.959550502909497191481
84Goerick MarekElblągKatarzynka9510050452909497191481
85Grobelny AdamKoninDymarek 1009550402859497191476
86Zieliński MarcinRadomPuchar Tarnobrzeski859550502809497191471
87Ficek MichałBielsko BiałaMPM859550452759497191466
88Tomala SławomirTarnobrzegI LS Rzeszów757050302259496190415
89Sołowiej CezaryBiałystokPuchar Podlasia909550502859495189474
90Zdunek PiotrSieradzI LS Piotrków Tryb.906550402459495189434
91Pankowski MarcinPłockIII LS Piała Podlaska909050502809494188468
92Witczyk RafałPiłaTargi Poznańskie857550352459494188433
93Jendrzejewski WaldemarCiechanówIII LS Elbląg909550452809492186466
94Mińszczak DariuszPiotrków Tryb.MPP909050502809491185465
95Jackowski RafałKrosnoMPM859050502759490184459

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.