strona główna forum dyskusyjne















Najlepsze uzyskane wyniki Zawodów Centralnych
Ligi Strzeleckiej, dzika i kuli w 2013 roku.


Wszystkie zawody

Miej.Nazwisko i imięOkręg PZŁZawodyKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Radwański RafałKrosnoIII LS Rzeszów100100505030092100192492
2Grobelny AdamKoninPuchar Warszawy10095505029597100197492
3Grabałowski ZbigniewPiotrków Tryb.MPM100100505030091100191491
4Adamski ŁukaszOpoleIII LS Sieradz10010050503009298190490
4Święcki KrzysztofŁomżaPuchar Warszawy10010050503009298190490
4Włodarczyk RemigiuszOpoleWinobranie10010050503009298190490
4Jamróz KamilKielceSwarovski Optik10010050503009298190490
5Furmańczak TomaszLesznoIII LS Sieradz10010050503009396189489
6Czerwień DariuszPiłaMiasta Piły100100505030089100189489
7Górski HenrykTarnobrzegSwarovski Optik10095505029594100194489
7Włodarczyk RemigiuszOpoleFinał Ligi10095505029594100194489
8Kołodziński JacekGorzów Wlkp.MPM10010050503009494188488
9Andrzejczyk PawełKoszalinII LS Gdańsk10010050503009395188488
10Marlęga SławomirCiechanówII LS Ostrołęka10010050503008999188488
11Szczęch KrzysztofTarnobrzegMPM10010050452959598193488
12Jamróz KamilKielceFinał Ligi1009550502959796193488
13Maruszak Wojciech, JerzyLublinIII LS Rzeszów95100505029593100193488
14Fiszer MarcinPoznańWinobranie10010050503009295187487
15Jędral RobertTarnobrzegPuchar Warszawy10010050503008998187487
16Goerick MarekElblągSwarovski Optik9510050502959399192487
17Pankowski MarcinPłockMiasta Olsztyna10010045502959398191486
18Grabałowski ZbigniewPiotrków Tryb.III LS Sieradz100100504529591100191486
19Franczak MariuszLesznoKraińskiego9510050502959497191486
19Prill TomaszElblągI LS Ciechanów9510050502959497191486
20Smoliński PiotrElblągMiasta Olsztyna10010050503008699185485
21Jamróz KamilKielceChmielakowy10010045502959694190485
22Jamróz KamilKielceMPM1009550502959496190485
23Król TadeuszGorzów Wlkp.Winobranie1009550502959397190485
24Cybula RyszardPiotrków Tryb.III LS Sieradz1009550502959298190485
25Góral MariuszKatowiceFinał Ligi10095504529095100195485
26Czerwień DariuszPiłaII LS Gdańsk90100505029095100195485
27Jamróz KamilKielceIII LS Rzeszów10010050452959396189484
28Kołodziński JacekGorzów Wlkp.Winobranie100100504529589100189484
29Adamski ŁukaszOpoleI LS Opole1009550502959198189484
30Stańczuk KrzysztofWarszawaIII LS Olsztyn9510050502959297189484
32Górski HenrykTarnobrzegPuchar Podlasia95100505029589100189484
33Radwański RafałKrosnoII LS Bielsko Biała1009550502959098188483
34Górski HenrykTarnobrzegFinał Ligi1009550502958999188483
34Skorobogaty TadeuszGorzów Wlkp.Winobranie1009550502958999188483
35Bać StanisławRzeszówPuchar Warszawy10095505029588100188483
36Czerwień DariuszPiłaCzarny Diament9510050502959197188483
37Szugajew MichałCiechanówMiasta Olsztyna95100504529093100193483
38Kołodziński JacekGorzów Wlkp.Anschutz & Lapua959550502909499193483
39Jędral RobertTarnobrzegKraińskiego9595505029093100193483
40Prill TomaszElblągŁuczniczki9010050502909499193483
41Gałęcki BogdanGorzów Wlkp.MPM90100505029093100193483
42Senger MarcinPiłaII LS Gdańsk10010050503008597182482
43Furmańczak TomaszLesznoPuchar Targów10010050452958899187482
44Skibiak DariuszElblągMPM1009550502959097187482
45Gawron JakubRzeszówGrodu nad Prosną1009550502958998187482
46Bać StanisławRzeszówSwarovski Optik1009550502958899187482
46Bać StanisławRzeszówOpolszczyzny1009550502958899187482
47Prill TomaszElblągKatarzynka10095505029587100187482
48Jamróz KamilKielcePuchar Jesieni100100504029092100192482
49Huminiak TomaszWrocławKKKŁ10095504529092100192482
50Radwański RafałKrosnoCzarny Diament959550502909399192482
51Białobrzeski ArturOstrołękaPuchar Podlasia9595505029092100192482
52Smolarski RomanKielceDymarek90100505029092100192482
53Smolarski RomanKielceII LS Tarnobrzeg10010050452958799186481
54Skibiak DariuszElblągKraińskiego1009550502958898186481
55Suryn JacekToruńKatarzynka9510050502958997186481
56Modrzejewski JacekBydgoszczWinobranie95100505029586100186481
57Burak AndrzejBiałystokII LS Ostrołęka1009050502909299191481
58Jóźwiak PiotrSzczecinIII LS Szczecin95100455029091100191481
59Pudełko JanuszKrakówKraińskiego9510050452909299191481
60Skibiak DariuszElblągFinał Ligi959550502909398191481
61Szymański TomaszPoznańMPM9595505029091100191481
61Szugajew MichałCiechanówPuchar Warszawy9595505029091100191481
62Nowak LechPoznańII LS Gdańsk9010050502909497191481
63Jackowski RafałKrosnoIII LS Rzeszów9010050502909398191481
64Włodarczyk RemigiuszOpoleII LS Bielsko Biała9010050502909299191481
65Jamróz KamilKielceDymarek9095505028596100196481
66Szarpak ŁukaszZielona GóraAnschutz & Lapua100100455029585100185480
67Piotrowski KrzysztofSłupskII LS Gdańsk1009550502958996185480
68Ziółkowski WojciechSzczecinIII LS Szczecin1009550502959095185480
69Bęćkowski JarosławSzczecinWinobranie1009550502958699185480
70Prill TomaszElblągKraińskiego9510050502959293185480
71Dudek StanisławTarnobrzegMiasta Olsztyna9510050502958798185480
72Furmańczak TomaszLesznoI LS Opole9510050502958699185480
73Smolarski RomanKielceIII LS Rzeszów10095504529090100190480
74Burak AndrzejBiałystokChmielakowy1009050502909199190480
75Górski HenrykTarnobrzegI LS Lublin90100505029090100190480
76Huminiak TomaszWrocławI LS Opole10095504028595100195480
77Grabałowski ZbigniewPiotrków Tryb.Finał Ligi9510045452859699195480
78Smoliński PiotrElblągSwarovski Optik9595504528595100195480
79Kocoń AdrianWałbrzychPuchar Targów85100505028595100195480


Zawody Centralne

Miej.Nazwisko i imięOkręg PZŁZawodyKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Grobelny AdamKoninPuchar Warszawy10095505029597100197492
2Grabałowski ZbigniewPiotrków Tryb.MPM100100505030091100191491
3Jamróz KamilKielceSwarovski Optik10010050503009298190490
3Święcki KrzysztofŁomżaPuchar Warszawy10010050503009298190490
3Włodarczyk RemigiuszOpoleWinobranie10010050503009298190490
4Czerwień DariuszPiłaMiasta Piły100100505030089100189489
5Górski HenrykTarnobrzegSwarovski Optik10095505029594100194489
6Kołodziński JacekGorzów Wlkp.MPM10010050503009494188488
7Szczęch KrzysztofTarnobrzegMPM10010050452959598193488
8Fiszer MarcinPoznańWinobranie10010050503009295187487
9Jędral RobertTarnobrzegPuchar Warszawy10010050503008998187487
10Goerick MarekElblągSwarovski Optik9510050502959399192487
11Pankowski MarcinPłockMiasta Olsztyna10010045502959398191486
12Franczak MariuszLesznoKraińskiego9510050502959497191486
13Smoliński PiotrElblągMiasta Olsztyna10010050503008699185485
14Jamróz KamilKielceChmielakowy10010045502959694190485
15Jamróz KamilKielceMPM1009550502959496190485
16Król TadeuszGorzów Wlkp.Winobranie1009550502959397190485
17Kołodziński JacekGorzów Wlkp.Winobranie100100504529589100189484
18Górski HenrykTarnobrzegPuchar Podlasia95100505029589100189484
19Skorobogaty TadeuszGorzów Wlkp.Winobranie1009550502958999188483
20Bać StanisławRzeszówPuchar Warszawy10095505029588100188483
21Czerwień DariuszPiłaCzarny Diament9510050502959197188483
22Szugajew MichałCiechanówMiasta Olsztyna95100504529093100193483
23Kołodziński JacekGorzów Wlkp.Anschutz & Lapua959550502909499193483
24Jędral RobertTarnobrzegKraińskiego9595505029093100193483
25Prill TomaszElblągŁuczniczki9010050502909499193483
26Gałęcki BogdanGorzów Wlkp.MPM90100505029093100193483
27Furmańczak TomaszLesznoPuchar Targów10010050452958899187482
28Skibiak DariuszElblągMPM1009550502959097187482
29Gawron JakubRzeszówGrodu nad Prosną1019551512958998187482
30Bać StanisławRzeszówSwarovski Optik1009550502958899187482
30Bać StanisławRzeszówOpolszczyzny1009550502958899187482
31Prill TomaszElblągKatarzynka10095505029587100187482
32Jamróz KamilKielcePuchar Jesieni100100504029092100192482
33Huminiak TomaszWrocławKKKŁ10095504529092100192482
34Radwański RafałKrosnoCzarny Diament959550502909399192482
35Białobrzeski ArturOstrołękaPuchar Podlasia9595505029092100192482
36Smolarski RomanKielceDymarek90100505029092100192482
37Skibiak DariuszElblągKraińskiego1009550502958898186481
38Suryn JacekToruńKatarzynka9510050502958997186481
39Modrzejewski JacekBydgoszczWinobranie95100505029586100186481
40Pudełko JanuszKrakówKraińskiego9510050452909299191481
41Szugajew MichałCiechanówPuchar Warszawy9595505029091100191481
41Szymański TomaszPoznańMPM9595505029091100191481
42Jamróz KamilKielceDymarek9095505028596100196481
43Szarpak ŁukaszZielona GóraAnschutz & Lapua100100455029585100185480
44Bęćkowski JarosławSzczecinWinobranie1009550502958699185480
45Prill TomaszElblągKraińskiego9510050502959293185480
46Dudek StanisławTarnobrzegMiasta Olsztyna9510050502958798185480
47Burak AndrzejBiałystokChmielakowy1009050502909199190480
48Smoliński PiotrElblągSwarovski Optik9595504528595100195480
49Kocoń AdrianWałbrzychPuchar Targów85100505028595100195480


Liga Strzelecka

Miej.Nazwisko i imięOkręg PZŁZawodyKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Radwański RafałKrosnoIII LS Rzeszów100100505030092100192492
2Adamski ŁukaszOpoleIII LS Sieradz10010050503009298190490
3Furmańczak TomaszLesznoIII LS Sieradz10010050503009396189489
4Włodarczyk RemigiuszOpoleFinał Ligi10095505029594100194489
5Andrzejczyk PawełKoszalinII LS Gdańsk10010050503009395188488
6Marlęga SławomirCiechanówII LS Ostrołęka10010050503008999188488
7Jamróz KamilKielceFinał Ligi1009550502959796193488
8Maruszak Wojciech, JerzyLublinIII LS Rzeszów95100505029593100193488
9Grabałowski ZbigniewPiotrków Tryb.III LS Sieradz100100504529591100191486
10Prill TomaszElblągI LS Ciechanów9510050502959497191486
11Cybula RyszardPiotrków Tryb.III LS Sieradz1009550502959298190485
12Góral MariuszKatowiceFinał Ligi10095504529095100195485
13Czerwień DariuszPiłaII LS Gdańsk90100505029095100195485
14Jamróz KamilKielceIII LS Rzeszów10010050452959396189484
15Adamski ŁukaszOpoleI LS Opole1009550502959198189484
16Stańczuk KrzysztofWarszawaIII LS Olsztyn9510050502959297189484
17Radwański RafałKrosnoII LS Bielsko Biała1009550502959098188483
18Górski HenrykTarnobrzegFinał Ligi1009550502958999188483
19Senger MarcinPiłaII LS Gdańsk10010050503008597182482
20Smolarski RomanKielceII LS Tarnobrzeg10010050452958799186481
21Burak AndrzejBiałystokII LS Ostrołęka1009050502909299191481
22Jóźwiak PiotrSzczecinIII LS Szczecin95100455029091100191481
23Skibiak DariuszElblągFinał Ligi959550502909398191481
24Nowak LechPoznańII LS Gdańsk9010050502909497191481
25Jackowski RafałKrosnoIII LS Rzeszów9010050502909398191481
26Włodarczyk RemigiuszOpoleII LS Bielsko Biała9010050502909299191481
27Piotrowski KrzysztofSłupskII LS Gdańsk1009550502958996185480
28Ziółkowski WojciechSzczecinIII LS Szczecin1009550502959095185480
29Furmańczak TomaszLesznoI LS Opole9510050502958699185480
30Smolarski RomanKielceIII LS Rzeszów10095504529090100190480
31Górski HenrykTarnobrzegI LS Lublin90100505029090100190480
32Huminiak TomaszWrocławI LS Opole10095504028595100195480
33Grabałowski ZbigniewPiotrków Tryb.Finał Ligi9510045452859699195480


Dzik i kula

Miej.Nazwisko i imięOkręg PZŁZawodyKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Grobelny AdamKoninPuchar Warszawy10095505029597100197492
2Święcki KrzysztofŁomżaPuchar Jezior9095455028097100197477
3Golec MarcinSłupskAnschutz & Lapua908045452609799196456
4Knaga WojciechCiechanówII LS Ostrołęka7010050352559798195450
5Jamróz KamilKielceFinał Liga1009550502959796193488
6Jamróz KamilKielceDymarek9095505028596100196481
7Bęćkowski JarosławSzczecinFinał Liga9580504527096100196466
8Hanusz JakubSiedlceDymarek9090504027096100196466
9Grabałowski ZbigniewPiotrków Tryb.Finał Liga9510045452859699195480
10Czerwień DariuszPiłaPuchar Jezior909550452809699195475
11Burak AndrzejBiałystokIII LS Olsztyn8510050252609699195455
12Jakubiak PawełSuwałkiStock Polska958550502809698194474
13Pankowski MarcinPłockI LS Ciechanów909545502809697193473
14Rubiś MariuszKrakówII LS Tarnobrzeg959545502859696192477
15Świst MarcinPrzemyślMPM808050502609696192452
16Golec MariuszSłupskKraińskiego758550502609696192452
17Jamróz KamilKielceChmielakowy10010045502959694190485
18Szarpak ŁukaszZielona GóraGrodu nad Prosną958550502809689185465
19Góral MariuszKatowiceFinał Liga10095504529095100195485
20Czerwień DariuszPiłaII LS Gdańsk90100505029095100195485
21Smoliński PiotrElblągSwarovski Optik9595504528595100195480
22Kocoń AdrianWałbrzychPuchar Targów85100505028595100195480
23Kneblewski ŁukaszKoszalinFinał Liga8595505028095100195475
24Sosiński PiotrRadomKraińskiego10080455027595100195470
25Szczotka AdamBielsko BiałaPuchar Podlasia9585455027595100195470
26Szymański TomaszPoznańI LS Konin8590455027095100195465
27Radzimski JacekLesznoAnschutz & Lapua9080504526595100195460
28Kulikowski MarekBiałystokPuchar Jezior8065505024595100195440
29Radzimski JacekLesznoKKKŁ959050452809599194474
30Ziółkowski WojciechSzczecinMiasta Piły958550452759599194469
31Golec MichałSłupskI LS Konin908550452709599194464
32Tomala SławomirTarnobrzegDymarek808550502659599194459
33Szczęch KrzysztofTarnobrzegMPM10010050452959598193488
34Jędral RobertTarnobrzegMiasta Olsztyna8510050502859598193478
35Kruszyński DariuszKielceTarnobrzeski Puchar759050502659598193458
36Gochnio JerzyBiała PodlaskaChmielakowy858545452609598193453
37Szczęch KrzysztofTarnobrzegCzarny Diament857550502609598193453
38Jakubiak PawełSuwałkiPuchar Podlasia857050502559598193448
39Łakomy WojciechOlsztynStock Polska859050502759597192467
40Jachimiak Jan LeszekGorzów Wlkp.Anschutz & Lapua958050452709597192462
41Jakubiak PawełSuwałkiIII LS Olsztyn908550452709597192462
42Piosek PiotrOpoleOpolszczyzny808550502659597192457
43Garkowski JakubBiałystokII LS Ostrołęka809550502759596191466
44Knaga WojciechCiechanówMiasta Olsztyna959050502859595190475
45Czerwień DariuszPiłaAnschutz & Lapua959550402809595190470
46Gochnio JerzyBiała PodlaskaPuszczy Kurpiowskiej9010050352759594189464
47Andrzejczyk PawełKoszalinMiasta Piły808550402559590185440
48Wysocki MichałKielceDymarek958050502759589184459
49Sosiński BartoszPłockPuchar Warszawy758540502509586181431
50Górski HenrykTarnobrzegSwarovski Optik10095505029594100194489
50Włodarczyk RemigiuszOpoleFinał Liga10095505029594100194489
51Czerwień DariuszPiłaKKKŁ100100503528594100194479
52Bialic JuliuszGorzów Wlkp.Anschutz & Lapua9595504528594100194479
53Górski HenrykTarnobrzegII LS Tarnobrzeg9590505028594100194479
53Ziółkowski WojciechSzczecinStock Polska9590505028594100194479
54Grobelny AdamKoninAnschutz & Lapua9595454528094100194474
55Suryn JacekToruńPuchar Targów9590504528094100194474
56Szymański TomaszPoznańPuchar Targów9090505028094100194474
57Smolarski RomanKielceKraińskiego9590504027594100194469
58Szyszka PiotrSłupskII LS Gdańsk8595504527594100194469
59Turczyn PawełOstrołękaPuchar Targów8590505027594100194469
60Kita JanTarnobrzegI LS Opole80100504527594100194469
61Szugajew MichałCiechanówIII LS Olsztyn75100505027594100194469
62Makowski SławomirGdańskPuszczy Kurpiowskiej8595405027094100194464
63Szczęch KrzysztofTarnobrzegPuchar Jezior9080455026594100194459
64Golec MarcinSłupskI LS Konin8585455026594100194459
65Szymański TomaszPoznańBrowning i Winchester8090453525094100194444
66Huminiak TomaszWrocławOpolszczyzny5580505023594100194429
67Kołodziński JacekGorzów Wlkp.Anschutz & Lapua959550502909499193483
68Prill TomaszElblągŁuczniczki9010050502909499193483
69Hanusz JakubSiedlcePuchar Jesieni959550452859499193478
70Radwański RafałKrosnoTarnobrzeski Puchar9010050452859499193478
70Kotzian DanielWarszawaStock Polska9010050452859499193478
71Gałęcki BogdanGorzów Wlkp.Czarny Diament909550502859499193478
72Golec MichałSłupskPuchar Targów8010050502809499193473
73Makowski SławomirGdańskKraińskiego958545502759499193468
74Hanusz WojciechSiedlceSwarovski Optik9010050352759499193468
75Szarpak ŁukaszZielona GóraIII LS Szczecin909045452709499193463
76Szarpak ŁukaszZielona GóraMPM809545502709499193463
77Skorobogaty TadeuszGorzów Wlkp.Miasta Piły809045452609499193453
78Witczyk RafałPiłaAnschutz & Lapua808545502609499193453
79Tarnowy MateuszZielona GóraWinobranie809050402609499193453
80Tomala SławomirTarnobrzegSwarovski Optik658550452459499193438
81Huminiak TomaszWrocławII LS Bielsko Biała1009545452859498192477
82Gęsiarz SzymonCzęstochowaMPM9510045452859498192477
83Suryn JacekToruńI LS Konin908050502709498192462
84Krakowiak DariuszTarnobrzegII LS Tarnobrzeg808045502559498192447
85Prill TomaszElblągI LS Ciechanów9510050502959497191486
86Nowak LechPoznańII LS Gdańsk9010050502909497191481
86Franczak MariuszLesznoKraińskiego9510050502959497191486
87Jamróz KamilKielceII LS Tarnobrzeg1008550502859497191476
88Grecki KrzysztofSłupskII LS Gdańsk909550502859497191476
89Różański LeszekSieradzSwarovski Optik959550402809497191471
90Bałdyga GrzegorzOlsztynŁuczniczki909050502809497191471
91Makowski SławomirGdańskII LS Gdańsk859550502809497191471
92Skonieczny JarosławPłockPuchar Jezior957550502709497191461
93Oleksik Marcin PawełRadom 1KKKŁ909050402709497191461
94Pankowski MarcinPłockMPM809540502659497191456
95Jamróz KamilKielceMPM1009550502959496190485
96Piotrowski KrzysztofSłupskMiasta Olsztyna908045502659496190455
97Jendrzejewski TomaszCiechanówKKKŁ709550302459496190435
98Barszcz JerzyKielceDymarek958050402659495189454
99Szczotka AdamBielsko BiałaPuszczy Kurpiowskiej806550402359495189424
100Kołodziński JacekGorzów Wlkp.MPM10010050503009494188488
101Prill TomaszElblągII LS Ostrołęka909550502859494188473
102Pietrusza WojciechPiłaII LS Gdańsk958550452759494188463
103Ostrowski ArkadiuszElblągPuchar Warszawy908550502759494188463
104Krakowiak AndrzejPiotrków Tryb.Czarny Diament807550452509494188438
105Jamróz KamilKielceCzarny Diament959550502909493187477
106Neneman TomaszKoninIII LS Szczecin9510050402859493187472
107Buda MarekZielona GóraKKKŁ959045502809493187467
108Miszycki PiotrKielceCzarny Diament657535452209491185405

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.