strona główna forum dyskusyjne















Klasyfikacja Drużynowa Ligi Strzeleckiej PZŁ - 2014


REGION I

Miej.Zarząd OkręgowyI Edycja ToruńII Edycja SłupskIII Edycja BydgoszczRazem wyniki
1Gorzów Wielkopolski2708269326918092
2Toruń2701270026858086
3Poznań2702265626908048
4Szczecin2702262727048033
5Zielona Góra2594265026807924
6Bydgoszcz2629257427147917
7Słupsk2570265726577884
8Gdańsk2605267525747854
9Koszalin2590264725917828
10Konin2559261326027774
11Piła2547256005107
12Włocławek2403235904762


REGION II

Miej.Zarząd OkręgowyI Edycja ElblągII Edycja BiałystokIII Edycja ŁomżaRazem wyniki
1Olsztyn2671265527478073
2Białystok2654270726718032
3Elbląg2610265925987867
4Ciechanów2626255626697851
5Płock2533260425887725
6Ostrołęka2526255525997680
7Łomża2523251326117647
8Warszawa2541250425877632
9Suwałki2547252425527623
10Skierniewice2418236923417128
11Siedlce0000


REGION III

Miej.Zarząd OkręgowyI Edycja KaliszII Edycja LesznoIII Edycja Jelenia GóraRazem wyniki
1Piotrków Trybunalski2705268627178108
2Opole2616270527058026
3Leszno2669270326408012
4Katowice2647263926567942
5Bielsko Biała2609263526797923
6Kalisz2568259326797840
7Wrocław2612262625707808
8Jelenia Góra2488257124937552
9Wałbrzych2529257423657468
10Łódź2448250323867337
11Częstochowa2473240724567336
12Sieradz250487303377
13Legnica0000


REGION IV

Miej.Zarząd OkręgowyI Edycja RadomII Edycja KielceIII Edycja ChełmRazem wyniki
1Tarnobrzeg 2718274627478211
2Krosno 2751268726788116
3Kielce 2637273426488019
4Radom2614269326537960
5Rzeszów2665258326067854
6Lublin 2531253426567721
7Kraków 2474253921657178
8Przemyśl 2224247224377133
9Chełm 1930257625617067
10Zamość 0011111111
11Nowy Sącz 0000
12Biała Podlaska0000
13Tarnów0000


Do finału Ligi Strzeleckiej zakwalifikowały się następujące drużyny

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁWyniki po III edycjachRegion
1Tarnobrzeg 8211Reg IV
2Krosno 8116Reg IV
3Piotrków Trybunalski8108Reg III
4Gorzów Wielkopolski8092Reg I
5Toruń8086Reg I
6Olsztyn8073Reg II
7Poznań8048Reg I
8Szczecin8033Reg I
9Białystok8032Reg II
10Opole8026Reg III
11Kielce 8019Reg IV
12Leszno8012Reg III
13Radom7960Reg IV
14Katowice7942Reg III
15Zielona Góra7924Reg I
16Bielsko Biała7923Reg III
17Bydgoszcz7917Reg I
18Słupsk7884Reg I
19Elbląg7867Reg II
20Gdańsk7854Reg I

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.