strona główna forum dyskusyjne















Najlepsze uzyskane wyniki Zawodów Centralnych
Ligi Strzeleckiej, dzika i kuli w 2014 roku.

Śrut, dzik, kula - pogrubione i zaznaczone na żółto to wyniki najlepsze w danych zawodach

Wszystkie zawody

Miej.Nazwisko i imięOkręg PZŁZawodyKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Jamróz KamilKielceII ELS Kielce9510050502959897195490
2Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiWinobranie10010050503009295187487
3Huminiak TomaszWrocławKraińskiego10010045502959597192487
4Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiII ELS Leszno10010050503009195186486
5Szczęch KrzysztofTarnobrzegIII ELS Chełm10010050503008799186486
6Jamróz KamilKielceDymarek1009550502959695191486
7Górski HenrykTarnobrzegChmielaki1009550502959299191486
8Nowicki KarolOlsztynKKKŁ10010050503009194185485
9Szerszenowicz JacekSłupskKKKŁ1009550502959397190485
10Kubiak WaldemarKrosnoII ELS Kielce10095505029590100190485
11Jamróz KamilKielceChmielaki10010050503009489183483
12Górski HenrykTarnobrzegSwarovski Optik1009550502959296188483
13Czerwień DariuszPiłaMiasta Piły1009550502959098188483
14Karpik MichałToruńKatarzynka9510050502959296188483
15Górski HenrykTarnobrzegKraińskiego10010050503008399182482
16Skibiak DariuszElblągMiasta Piły1009050502909597192482
17Szober KrzysztofZielona GóraFinał LS1009050502909498192482
18Neneman TomaszKoninProsna959550502909399192482
19Jamróz KamilKielceMPM959550502909399192482
20Skibiak DariuszElblągKatarzynka959550502909399192482
21Gałecki BogdanGorzów WielkopolskiMPM9510050502959393186481
22Smolarski RomanKielceKraińskiego9510050502958997186481
23Radwański RafałKrosnoTarnobrzeski Puchar10095455029091100191481
24Szymański TomaszPoznańMiasta Piły1009050502909299191481
25Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiIII ELS Bydgoszcz959550502909596191481
26Pasztaleniec MariuszTarnobrzegDymarek959550502909299191481
27Włodarczyk RemigiuszOpoleSwarovski Optik959550502909299191481
28Bać StanisławRzeszówII ELS Kielce9010050502909596191481
29Gałecki BogdanGorzów WielkopolskiFinał LS10010050503008496180480
30Jędral RobertTarnobrzegMiasta Olsztyna10010050503008496180480
31Kraiński PiotrGdańskStock Polska1009550502959095185480
32Jędral RobertTarnobrzegFinał LS1009550452909298190480
33Jamróz KamilKielceIII ELS Chełm1009545502909595190480
34Włodarczyk RemigiuszOpoleMiasta Konina1009050502909397190480
35Bać StanisławRzeszówProsna9510045502909496190480
36Gałecki BogdanGorzów WielkopolskiII ELS Słupsk909550502859798195480
37Jordan HubertBielsko BiałaIII ELS Jelenia Góra10010050503008594179479
38Biereśniewicz WacławWałbrzychCzarny Diament10010050503008495179479
39Pudełko JanuszKrakówKraińskiego9510050502959193184479
40Włodarczyk RemigiuszOpolePuchar Targów1009550452909297189479
41Szober KrzysztofZielona GóraPuchar Targów1009050502909495189479
42Adamski ŁukaszOpoleCzarny Diament959550502909297189479
43Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiI ELS Kalisz1009050502909297189479
44Kraiński PiotrGdańskMPM10090504528594100194479
45Szczęch KrzysztofTarnobrzegII ELS Kielce9010045502859599194479
46Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiFAM Pionki 100100505030078100178478
47Zmuda Trzebiatowski AdrianKoszalinAnschuetz & Lapua10010050503008692178478
48Nowak LechPoznańII ELS Słupsk9510050502958697183478
49Jendrzejewski TomaszCiechanówKKKŁ1009050502909296188478
50Skibiak DariuszElblągBrowning i Winchester1009050502909098188478
51Kaczyński MaciejOstrołękaKraińskiego959550502909098188478
52Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiIII ELS Jelenia Góra1009550502959389182477
53Jędral RobertTarnobrzegSwarovski Optik9510050502958498182477
54Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiFinał LS9510050452909196187477
55Radwański RafałKrosnoI ELS Radom959550502909295187477
56Skibiak DariuszElblągKraińskiego959550502909097187477
57Wysocki MichałKielceII ELS Kielce959050502859696192477
58Górski HenrykTarnobrzegFinał LS959050502859498192477
59Tomala SławomirTarnobrzegJezior Mazurskich959050502859399192477
60Burak AndrzejBiałystokII ELS Białystok9010045502859399192477
61Szober KrzysztofZielona GóraOpolszczyzna10010050452958398181476
62Szober KrzysztofZielona GóraMPM9510050452908898186476
63Szarpak ŁukaszZielona GóraIII ELS Bydgoszcz959550502909294186476
64Markiewicz MaciejPoznańIII ELS Bydgoszcz959550502908997186476
65Ficek MichałBielsko BiałaII ELS Leszno959550502908898186476
66Bać StanisławRzeszówTarnobrzeski Puchar1009045502859398191476
67Surma TomaszŁódźŁuczniczki909550502859398191476
68Szugajew MichałCiechanówSwarovski Optik8510050502859398191476
69Montowski ZbyszkoBydgoszczII ELS Słupsk10010045502958793180475
70Prill TomaszElblągPuchar Targów10095455029085100185475
71Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiMiasta Piły959550502908996185475
72Madej JakubRadomIII ELS Chełm9510045502909293185475
73Neneman TomaszKoninIII ELS Bydgoszcz9010050502909194185475
74Neneman TomaszKoninII ELS Słupsk959545502859298190475
75Różański LeszekSieradzI ELS Kalisz959545502859298190475
76Gałecki BogdanGorzów WielkopolskiWinobranie959550452859199190475
77Szczęch KrzysztofTarnobrzegTarnobrzeski Puchar8510050502859199190475
78Szugajew MichałCiechanówFAM Pionki 9585505028095100195475
79Kruszyński DariuszKielceI ELS Radom10010050503007797174474
80Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiFinał LS1009050502908896184474
81Pankowski MarcinPłockMPM1008550502859297189474
82Goerick MarekElblągII ELS Białystok1008550502859198189474
83Wróblewski AndrzejKaliszKraińskiego10085505028589100189474
84Gawdzik MichałKatowiceSwarovski Optik959550452859099189474
85Burak AndrzejBiałystokPuchar Podlasia959050502859396189474
86Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiWinobranie959050502859297189474
87Szczęch KrzysztofTarnobrzegKatarzynka909550502859099189474
88Prill TomaszElblągI ELS Elbląg10095355028094100194474
89Skibiak DariuszElblągJezior Mazurskich9090505028094100194474
90Skibiak DariuszElblągAnschuetz & Lapua1009550502958098178473
91Gochnio JerzyBiała PodlaskaChmielaki1009050502908796183473
92Zmuda Trzebiatowski AdrianKoszalinII ELS Słupsk9510045502908697183473
93Bać StanisławRzeszówJesieni9010050502908598183473
94Czerwień DariuszPiłaPuchar Targów1008550502859395188473
95Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiMPM1008550502859296188473
96Oleksik Marcin PawełRadomMPM959550452859197188473
97Jackowski RafałKrosnoI ELS Radom959050502858999188473
98Andrzejczyk PawełKoszalinMiasta Piły9010045502859494188473
99Szczotka AdamBielsko BiałaTarnobrzeski Puchar9010045502858999188473
100Gromacki KrzysztofOlsztynIII ELS Łomża9010050452859197188473
101Grobelny AdamKoninAnschuetz & Lapua909550502859098188473
102Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiStock Polska859550502809697193473
103Gocałek KrzysztofPoznańAnschuetz & Lapua9510050502959483177472
104Święcki KrzysztofŁomżaStock Polska1009545502908498182472
105Furmańczak TomaszLesznoIII ELS Jelenia Góra1009050502909092182472
106Bekasiak SzymonSzczecinBrowning i Winchester1009050502908993182472
107Mierzejewski JacekOlsztynJezior Mazurskich1009050502908795182472
108Surma TomaszŁódźProsna959550502909092182472
109Miotła GrzegorzLublinIII ELS Chełm959550502908795182472
110Bekasiak SzymonSzczecinŁuczniczki959550502908597182472
111Kraiński PiotrGdańskI ELS Toruń959550502908597182472
112Marlęga SławomirCiechanówII ELS Białystok9010050502908894182472
113Barański PawełPiotrków TrybunalskiFinał LS1009545452859097187472
114Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiBrowning i Winchester1009045502859097187472
115Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiMPM1009045502859097187472
116Furmańczak TomaszLesznoPuchar Targów909550502859295187472
117Ozimek TomaszSkierniewiceMPM909550502859196187472
118Turczyn PawełOstrołękaDymarek9590455028092100192472
119Gałecki BogdanGorzów WielkopolskiI ELS Toruń909545502809498192472
120Prill TomaszElblągKraińskiego909050502809597192472
121Włodarczyk RemigiuszOpoleIII ELS Jelenia Góra909050502809399192472
122Załoga PawełPiotrków TrybunalskiIII ELS Jelenia Góra9090505028092100192472
123Zawadzki Krzysztof AleksanderRadomFinał LS10010050503008091171471
124Małecki ArturKrosnoKKKŁ9510050502957898176471
125Rubiś MariuszKrakówDymarek1009050502908992181471
126Szymański TomaszPoznańI ELS Toruń9010050502908398181471
127Madej JakubRadomMPM1009540502859195186471
128Marlęga SławomirCiechanówI ELS Elbląg1009050452858898186471
129Karpiński ŁukaszBydgoszczIII ELS Bydgoszcz959550452858997186471
130Mizerski MaciejLublinII ELS Kielce959545502859393186471
131Nowak LechPoznańFinał LS959050502859294186471
132Górski HenrykTarnobrzegMPM959050502859195186471
133Lewandowski RyszardKoszalinWinobranie959050502858799186471
134Szczęch KrzysztofTarnobrzegMiasta Olsztyna909550502858997186471
135Górski HenrykTarnobrzegI ELS Radom1009050402809398191471
136Hanusz JakubSiedlceFAM Pionki 1008550452809398191471
137Burak AndrzejBiałystokJezior Mazurskich958550502809398191471
138Madej JakubRadomKraińskiego859550502809497191471
139Borys DamianSłupskWinobranie8010050502809299191471
140Radwański RafałKrosnoSwarovski Optik1009545502909090180470
141Górski HenrykTarnobrzegJesieni959550502908496180470
142Skibiak DariuszElblągIII ELS Łomża959550502908199180470
143Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiDymarek9010050502908298180470
144Rubiś MariuszKrakówII ELS Kielce1009050452859095185470
145Skibiak DariuszElblągStock Polska1009045502859095185470
146Rudnicki MarcinToruńStock Polska9510045452858897185470
147Andrzejczyk PawełKoszalinKraińskiego959545502859194185470
148Bać StanisławRzeszówChmielaki959545502858699185470
149Pudełko JanuszKrakówTarnobrzeski Puchar959050502859194185470
150Oleksik Marcin PawełRadomCzarny Diament959050502859095185470
151Bogaczyński GrzegorzKaliszIII ELS Jelenia Góra959050502858996185470
152Szczęch KrzysztofTarnobrzegJesieni959050502858798185470
153Pankowski MarcinPłockIII ELS Łomża9010050452858897185470
154Adamczyk BartoszOpoleII ELS Leszno909550502858897185470
155Rubiś MariuszKrakówMiasta Olsztyna8510050502858996185470
156Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiII ELS Słupsk1009040502809595190470
157Kocoń AdrianWałbrzychMPM958550502809298190470
158Radwański RafałKrosnoMPM909050502809298190470
159Banasiak TomaszPiotrków TrybunalskiIII ELS Jelenia Góra859550502809397190470
160Tomala SławomirTarnobrzegJesieni8590505027595100195470
161Bać StanisławRzeszówDymarek8010050502809298190470


Zawody centralne

Miej.Nazwisko i imięOkręg PZŁZawodyKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiWinobranie10010050503009295187487
2Huminiak TomaszWrocławKraińskiego10010045502959597192487
3Jamróz KamilKielceDymarek1009550502959695191486
4Górski HenrykTarnobrzegChmielaki1009550502959299191486
5Nowicki KarolOlsztynKKKŁ10010050503009194185485
6Szerszenowicz JacekSłupskKKKŁ1009550502959397190485
7Jamróz KamilKielceChmielaki10010050503009489183483
8Górski HenrykTarnobrzegSwarovski Optik1009550502959296188483
9Czerwień DariuszPiłaMiasta Piły1009550502959098188483
10Karpik MichałToruńKatarzynka9510050502959296188483
11Górski HenrykTarnobrzegKraińskiego10010050503008399182482
12Skibiak DariuszElblągMiasta Piły1009050502909597192482
13Neneman TomaszKoninProsna959550502909399192482
14Jamróz KamilKielceMPM959550502909399192482
15Skibiak DariuszElblągKatarzynka959550502909399192482
16Gałecki BogdanGorzów WielkopolskiMPM9510050502959393186481
17Smolarski RomanKielceKraińskiego9510050502958997186481
18Radwański RafałKrosnoTarnobrzeski Puchar10095455029091100191481
19Szymański TomaszPoznańMiasta Piły1009050502909299191481
20Pasztaleniec MariuszTarnobrzegDymarek959550502909299191481
21Włodarczyk RemigiuszOpoleSwarovski Optik959550502909299191481
22Jędral RobertTarnobrzegMiasta Olsztyna10010050503008496180480
23Kraiński PiotrGdańskStock Polska1009550502959095185480
24Włodarczyk RemigiuszOpoleMiasta Konina1009050502909397190480
25Bać StanisławRzeszówProsna9510045502909496190480
26Biereśniewicz WacławWałbrzychCzarny Diament10010050503008495179479
27Pudełko JanuszKrakówKraińskiego9510050502959193184479
28Włodarczyk RemigiuszOpolePuchar Targów1009550452909297189479
29Szober KrzysztofZielona GóraPuchar Targów1009050502909495189479
30Adamski ŁukaszOpoleCzarny Diament959550502909297189479
31Kraiński PiotrGdańskMPM10090504528594100194479
32Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiFAM Pionki 100100505030078100178478
33Zmuda Trzebiatowski AdrianKoszalinAnschuetz & Lapua10010050503008692178478
34Jendrzejewski TomaszCiechanówKKKŁ1009050502909296188478
35Skibiak DariuszElblągBrowning i Winchester1009050502909098188478
36Kaczyński MaciejOstrołękaKraińskiego959550502909098188478
37Jędral RobertTarnobrzegSwarovski Optik9510050502958498182477
38Skibiak DariuszElblągKraińskiego959550502909097187477
39Tomala SławomirTarnobrzegJezior Mazurskich959050502859399192477
40Szober KrzysztofZielona GóraOpolszczyzna10010050452958398181476
41Szober KrzysztofZielona GóraMPM9510050452908898186476
42Bać StanisławRzeszówTarnobrzeski Puchar1009045502859398191476
43Surma TomaszŁódźŁuczniczki909550502859398191476
44Szugajew MichałCiechanówSwarovski Optik8510050502859398191476
45Prill TomaszElblągPuchar Targów10095455029085100185475
46Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiMiasta Piły959550502908996185475
47Gałecki BogdanGorzów WielkopolskiWinobranie959550452859199190475
48Szczęch KrzysztofTarnobrzegTarnobrzeski Puchar8510050502859199190475
49Szugajew MichałCiechanówFAM Pionki 9585505028095100195475
50Pankowski MarcinPłockMPM1008550502859297189474
51Wróblewski AndrzejKaliszKraińskiego10085505028589100189474
52Gawdzik MichałKatowiceSwarovski Optik959550452859099189474
53Burak AndrzejBiałystokPuchar Podlasia959050502859396189474
54Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiWinobranie959050502859297189474
55Szczęch KrzysztofTarnobrzegKatarzynka909550502859099189474
56Skibiak DariuszElblągJezior Mazurskich9090505028094100194474
57Skibiak DariuszElblągAnschuetz & Lapua1009550502958098178473
58Gochnio JerzyBiała PodlaskaChmielaki1009050502908796183473
59Bać StanisławRzeszówJesieni9010050502908598183473
60Czerwień DariuszPiłaPuchar Targów1008550502859395188473
61Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiMPM1008550502859296188473
62Oleksik Marcin PawełRadomMPM959550452859197188473
63Andrzejczyk PawełKoszalinMiasta Piły9010045502859494188473
64Szczotka AdamBielsko BiałaTarnobrzeski Puchar9010045502858999188473
65Grobelny AdamKoninAnschuetz & Lapua909550502859098188473
66Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiStock Polska859550502809697193473
67Gocałek KrzysztofPoznańAnschuetz & Lapua9510050502959483177472
68Święcki KrzysztofŁomżaStock Polska1009545502908498182472
69Bekasiak SzymonSzczecinBrowning i Winchester1009050502908993182472
70Mierzejewski JacekOlsztynJezior Mazurskich1009050502908795182472
71Surma TomaszŁódźProsna959550502909092182472
72Bekasiak SzymonSzczecinŁuczniczki959550502908597182472
73Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiBrowning i Winchester1009045502859097187472
74Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiMPM1009045502859097187472
75Furmańczak TomaszLesznoPuchar Targów909550502859295187472
76Ozimek TomaszSkierniewiceMPM909550502859196187472
77Turczyn PawełOstrołękaDymarek9590455028092100192472
78Prill TomaszElblągKraińskiego909050502809597192472
79Małecki ArturKrosnoKKKŁ9510050502957898176471
80Rubiś MariuszKrakówDymarek1009050502908992181471
81Madej JakubRadomMPM1009540502859195186471
82Górski HenrykTarnobrzegMPM959050502859195186471
83Lewandowski RyszardKoszalinWinobranie959050502858799186471
84Szczęch KrzysztofTarnobrzegMiasta Olsztyna909550502858997186471
85Hanusz JakubSiedlceFAM Pionki 1008550452809398191471
86Burak AndrzejBiałystokJezior Mazurskich958550502809398191471
87Madej JakubRadomKraińskiego859550502809497191471
88Borys DamianSłupskWinobranie8010050502809299191471
89Radwański RafałKrosnoSwarovski Optik1009545502909090180470
90Górski HenrykTarnobrzegJesieni959550502908496180470
91Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiDymarek9010050502908298180470
92Skibiak DariuszElblągStock Polska1009045502859095185470
93Rudnicki MarcinToruńStock Polska9510045452858897185470
94Andrzejczyk PawełKoszalinKraińskiego959545502859194185470
95Bać StanisławRzeszówChmielaki959545502858699185470
96Pudełko JanuszKrakówTarnobrzeski Puchar959050502859194185470
97Oleksik Marcin PawełRadomCzarny Diament959050502859095185470
98Szczęch KrzysztofTarnobrzegJesieni959050502858798185470
99Rubiś MariuszKrakówMiasta Olsztyna8510050502858996185470
100Kocoń AdrianWałbrzychMPM958550502809298190470
101Radwański RafałKrosnoMPM909050502809298190470
102Tomala SławomirTarnobrzegJesieni8590505027595100195470
103Bać StanisławRzeszówDymarek8010050502809298190470


Liga Strzelecka

Miej.Nazwisko i imięOkręg PZŁZawodyKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Jamróz KamilKielceII ELS Kielce9510050502959897195490
2Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiII ELS Leszno10010050503009195186486
3Szczęch KrzysztofTarnobrzegIII ELS Chełm10010050503008799186486
4Kubiak WaldemarKrosnoII ELS Kielce10095505029590100190485
5Szober KrzysztofZielona GóraFinał LS1009050502909498192482
6Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiIII ELS Bydgoszcz959550502909596191481
7Bać StanisławRzeszówII ELS Kielce9010050502909596191481
8Gałecki BogdanGorzów WielkopolskiFinał LS10010050503008496180480
9Jędral RobertTarnobrzegFinał LS1009550452909298190480
10Jamróz KamilKielceIII ELS Chełm1009545502909595190480
11Gałecki BogdanGorzów WielkopolskiII ELS Słupsk909550502859798195480
12Jordan HubertBielsko BiałaIII ELS Jelenia Góra10010050503008594179479
13Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiI ELS Kalisz1009050502909297189479
14Szczęch KrzysztofTarnobrzegII ELS Kielce9010045502859599194479
15Nowak LechPoznańII ELS Słupsk9510050502958697183478
16Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiIII ELS Jelenia Góra1009550502959389182477
17Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiFinał LS9510050452909196187477
18Radwański RafałKrosnoI ELS Radom959550502909295187477
19Wysocki MichałKielceII ELS Kielce959050502859696192477
20Górski HenrykTarnobrzegFinał LS959050502859498192477
21Burak AndrzejBiałystokII ELS Białystok9010045502859399192477
22Szarpak ŁukaszZielona GóraIII ELS Bydgoszcz959550502909294186476
23Markiewicz MaciejPoznańIII ELS Bydgoszcz959550502908997186476
24Ficek MichałBielsko BiałaII ELS Leszno959550502908898186476
25Montowski ZbyszkoBydgoszczII ELS Słupsk10010045502958793180475
26Madej JakubRadomIII ELS Chełm9510045502909293185475
27Neneman TomaszKoninIII ELS Bydgoszcz9010050502909194185475
28Neneman TomaszKoninII ELS Słupsk959545502859298190475
29Różański LeszekSieradzI ELS Kalisz959545502859298190475
30Kruszyński DariuszKielceI ELS Radom10010050503007797174474
31Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiFinał LS1009050502908896184474
32Goerick MarekElblągII ELS Białystok1008550502859198189474
33Prill TomaszElblągI ELS Elbląg10095355028094100194474
34Zmuda Trzebiatowski AdrianKoszalinII ELS Słupsk9510045502908697183473
35Jackowski RafałKrosnoI ELS Radom959050502858999188473
36Gromacki KrzysztofOlsztynIII ELS Łomża9010050452859197188473
37Furmańczak TomaszLesznoIII ELS Jelenia Góra1009050502909092182472
38Miotła GrzegorzLublinIII ELS Chełm959550502908795182472
39Kraiński PiotrGdańskI ELS Toruń959550502908597182472
40Marlęga SławomirCiechanówII ELS Białystok9010050502908894182472
41Barański PawełPiotrków TrybunalskiFinał LS1009545452859097187472
42Gałecki BogdanGorzów WielkopolskiI ELS Toruń909545502809498192472
43Włodarczyk RemigiuszOpoleIII ELS Jelenia Góra909050502809399192472
44Załoga PawełPiotrków TrybunalskiIII ELS Jelenia Góra9090505028092100192472
45Zawadzki Krzysztof AleksanderRadomFinał LS10010050503008091171471
46Szymański TomaszPoznańI ELS Toruń9010050502908398181471
47Marlęga SławomirCiechanówI ELS Elbląg1009050452858898186471
48Karpiński ŁukaszBydgoszczIII ELS Bydgoszcz959550452858997186471
49Mizerski MaciejLublinII ELS Kielce959545502859393186471
50Nowak LechPoznańFinał LS959050502859294186471
51Górski HenrykTarnobrzegI ELS Radom1009050402809398191471
52Skibiak DariuszElblągIII ELS Łomża959550502908199180470
53Rubiś MariuszKrakówII ELS Kielce1009050452859095185470
54Bogaczyński GrzegorzKaliszIII ELS Jelenia Góra959050502858996185470
55Pankowski MarcinPłockIII ELS Łomża9010050452858897185470
56Adamczyk BartoszOpoleII ELS Leszno909550502858897185470
57Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiII ELS Słupsk1009040502809595190470
58Banasiak TomaszPiotrków TrybunalskiIII ELS Jelenia Góra859550502809397190470


Dzik , kula

Miej.Nazwisko i imięOkręg PZŁZawodyKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Kokot JarosławCzęstochowaI ELS Kalisz558025502109999198408
2Jamróz KamilKielceII ELS Kielce9510050502959897195490
3Huminiak TomaszWrocławMPM808040502509896194444
4Jakubiak PawełSuwałkiChmielaki858050502659890188453
5Marlęga SławomirCiechanówKraińskiego958540502709799196466
6Gałecki BogdanGorzów WielkopolskiII ELS Słupsk909550502859798195480
7Lewandowski RyszardKoszalinKKKŁ8580403524096100196436
8Jakubiak PawełSuwałkiIII ELS Łomża806545352259699195420
9Huminiak TomaszWrocławMiasta Konina908545502709698194464
10Skonieczny JarosławPłockKraińskiego856550502509698194444
11Banasiak TomaszPiotrków TrybunalskiII ELS Leszno758045452459698194439
12Kołodziński ZdzisławGorzów WielkopolskiProsna804040452059698194399
13Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiStock Polska859550502809697193473
14Turczyn PawełOstrołękaŁuczniczki806545502409697193433
15Wysocki MichałKielceII ELS Kielce959050502859696192477
16Wysocki MichałKielceChmielaki958035502609696192452
17Jamróz KamilKielceDymarek1009550502959695191486
18Pankowski MarcinPłockII ELS Białystok957550502709695191461
19Czerwień DariuszPiłaI ELS Toruń959040502759694190465
20Pasztaleniec MariuszTarnobrzegTarnobrzeski Puchar958540502709694190460
21Golec MichałSłupskStock Polska858540502609693189449
22Huminiak TomaszWrocławI ELS Kalisz958050502759692188463
23Szarpak ŁukaszZielona GóraProsna957050502659686182447
24Kraiński PiotrGdańskFinał LS1008550452809684180460
25Zdunek PiotrSieradzII ELS Leszno957550452659677173438
26Szugajew MichałCiechanówFAM Pionki 9585505028095100195475
27Tomala SławomirTarnobrzegJesieni8590505027595100195470
28Gajda RobertWarszawaMiasta Łomży10075504527095100195465
29Szczęch KrzysztofTarnobrzegII ELS Kielce9010045502859599194479
30Huminiak TomaszWrocławCzarny Diament957050502659599194459
31Kubiak WaldemarKrosnoSwarovski Optik858050402559599194449
32Szymański TomaszPoznańII ELS Słupsk859540502709598193463
33Huminiak TomaszWrocławKraińskiego10010045502959597192487
34Skibiak DariuszElblągMiasta Piły1009050502909597192482
35Prill TomaszElblągKraińskiego909050502809597192472
36Jackowski RafałKrosnoII ELS Kielce909045452709597192462
37Goerick MarekElblągFinał LS858050402559597192447
38Bać StanisławRzeszówII ELS Kielce9010050502909596191481
39Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiIII ELS Bydgoszcz959550502909596191481
40Neneman TomaszKoninMiasta Konina908550502759596191466
41Łakomy WojciechOlsztynKKKŁ908550402659596191456
42Jamróz KamilKielceIII ELS Chełm1009545502909595190480
43Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiII ELS Słupsk1009040502809595190470
44Kubiak WaldemarKrosnoTarnobrzeski Puchar858045502609595190450
45Stosik Robert PiotrElblągMiasta Łomży756530402109595190400
46Jamróz KamilKielceFinał LS958550452759593188463
47Szymczuk Marcin AleksanderBiałystokIII ELS Łomża808535352359593188423
48Andrzejczyk PawełKoszalinII ELS Słupsk909050502809591186466
49Pankowski MarcinPłockBrowning i Winchester958050452709591186456
50Pasztaleniec MariuszTarnobrzegI ELS Radom958545502759590185460
51Górski HenrykTarnobrzegTarnobrzeski Puchar908550502759590185460
52Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiPuchar Gryfa908550502759589184459
53Prill TomaszElblągI ELS Elbląg10095355028094100194474
54Skibiak DariuszElblągJezior Mazurskich9090505028094100194474
55Kraiński PiotrGdańskMPM10090504528594100194479
56Górski HenrykTarnobrzegStock Polska9085505027594100194469
57Szymański TomaszPoznańStock Polska8090505027094100194464
58Knaga WojciechCiechanówIII ELS Łomża9085503025594100194449
59Włodarczyk RemigiuszOpoleOpolszczyzna909040502709499193463
60Szyszka PiotrBydgoszczPuchar Targów758035502409499193433
61Szober KrzysztofZielona GóraFinał LS1009050502909498192482
62Górski HenrykTarnobrzegFinał LS959050502859498192477
63Gałecki BogdanGorzów WielkopolskiI ELS Toruń909545502809498192472
64Jóźwiak PiotrSzczecinKraińskiego1007545502709498192462
65Kulikowski MarekBiałystokII ELS Białystok958045502709498192462
66Tomala SławomirTarnobrzegFinał LS858545452609498192452
67Jackowski RafałKrosnoFinał LS708050452459498192437
68Madej JakubRadomKraińskiego859550502809497191471
69Tomala SławomirTarnobrzegBrowning i Winchester809550452709497191461
70Górski HenrykTarnobrzegProsna1007045502659497191456
71Aniołkowski PiotrToruńStock Polska907050502609497191451
72Banasiak TomaszPiotrków TrybunalskiDymarek857550502609497191451
73Szarpak ŁukaszZielona GóraPuchar Targów956045452459497191436
74Gąssowski WojciechOstrołękaSwarovski Optik609540452409497191431
75Bać StanisławRzeszówProsna9510045502909496190480
76Goerick MarekElblągMiasta Konina7510050502759496190465
77Mińszczak DariuszPiotrków TrybunalskiSwarovski Optik809545502709496190460
78Jakubiak PawełSuwałkiJezior Mazurskich809050502709496190460
79Pudełko JanuszKrakówII ELS Kielce908050502709496190460
80Nowak LechPoznańMPM759550502709496190460
81Jakubiak PawełSuwałkiKraińskiego857545502559496190445
82Madej JakubRadomJesieni707045502359496190425
83Pawszyk JarosławOlsztynIII ELS Łomża755550502309496190420
84Szober KrzysztofZielona GóraPuchar Targów1009050502909495189479
85Mierzejewski JacekOlsztynKraińskiego908550502759495189464
86Górski HenrykTarnobrzegMiasta Olsztyna908050502709495189459
87Białobrzeski ArturOstrołękaII ELS Białystok7010050502709495189459
88Golec MichałSłupskII ELS Słupsk958540452659495189454
89Lewandowski KrystianSzczecinAnschuetz & Lapua956545452509495189439
90Jakubiak PawełSuwałkiI ELS Elbląg757045452359495189424
91Deniziak Ryszard AntoniŁomżaMiasta Łomży757530452259495189414
92Andrzejczyk PawełKoszalinMiasta Piły9010045502859494188473
93Bać StanisławRzeszówCzarny Diament959045502809494188468
94Szypowski RobertOlsztynKraińskiego657050502359494188423
95Lewandowski RyszardKoszalinPuchar Targów657040502259494188413
96Wawrzyniak LeszekGorzów WielkopolskiIII ELS Bydgoszcz807550502559493187442
97Gocałek KrzysztofPoznańMPM958550502809491185465
98Rudnicki MarcinToruńFinał LS908050452659491185450
99Jamróz KamilKielceChmielaki10010050503009489183483
100Markiewicz MaciejPoznańPuchar Targów959040502759488182457
101Rubiś MariuszKrakówBrowning i Winchester1008045502759487181456
102Gocałek KrzysztofPoznańAnschuetz & Lapua9510050502959483177472


Dzik, kula alfabetycznie

Miej.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyDzikRogacz/lisKULAWynik
1Andrzejczyk PawełKoszalinII ELS Słupsk9591186466
2Andrzejczyk PawełKoszalinMiasta Piły9494188473
3Aniołkowski PiotrToruńStock Polska9497191451
4Bać StanisławRzeszówII ELS Kielce9596191481
5Bać StanisławRzeszówProsna9496190480
6Bać StanisławRzeszówCzarny Diament9494188468
7Banasiak TomaszPiotrków TrybunalskiII ELS Leszno9698194439
8Banasiak TomaszPiotrków TrybunalskiDymarek9497191451
9Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiII ELS Słupsk9595190470
10Białobrzeski ArturOstrołękaII ELS Białystok9495189459
11Czerwień DariuszPiłaI ELS Toruń9694190465
12Deniziak Ryszard AntoniŁomżaMiasta Łomży9495189414
13Gajda RobertWarszawaMiasta Łomży95100195465
14Gałecki BogdanGorzów WielkopolskiII ELS Słupsk9798195480
15Gałecki BogdanGorzów WielkopolskiI ELS Toruń9498192472
16Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiStock Polska9697193473
17Gąssowski WojciechOstrołękaSwarovski Optik9497191431
18Gocałek KrzysztofPoznańMPM9491185465
19Gocałek KrzysztofPoznańAnschuetz & Lapua9483177472
20Goerick MarekElblągFinał LS9597192447
21Goerick MarekElblągMiasta Konina9496190465
22Golec MichałSłupskStock Polska9693189449
23Golec MichałSłupskII ELS Słupsk9495189454
24Górski HenrykTarnobrzegTarnobrzeski Puchar9590185460
25Górski HenrykTarnobrzegStock Polska94100194469
26Górski HenrykTarnobrzegFinał LS9498192477
27Górski HenrykTarnobrzegProsna9497191456
28Górski HenrykTarnobrzegMiasta Olsztyna9495189459
29Huminiak TomaszWrocławMPM9896194444
30Huminiak TomaszWrocławMiasta Konina9698194464
31Huminiak TomaszWrocławI ELS Kalisz9692188463
32Huminiak TomaszWrocławCzarny Diament9599194459
33Huminiak TomaszWrocławKraińskiego9597192487
34Jackowski RafałKrosnoII ELS Kielce9597192462
35Jackowski RafałKrosnoFinał LS9498192437
36Jakubiak PawełSuwałkiChmielaki9890188453
37Jakubiak PawełSuwałkiIII ELS Łomża9699195420
38Jakubiak PawełSuwałkiJezior Mazurskich9496190460
39Jakubiak PawełSuwałkiKraińskiego9496190445
40Jakubiak PawełSuwałkiI ELS Elbląg9495189424
41Jamróz KamilKielceII ELS Kielce9897195490
42Jamróz KamilKielceDymarek9695191486
43Jamróz KamilKielceIII ELS Chełm9595190480
44Jamróz KamilKielceFinał LS9593188463
45Jamróz KamilKielceChmielaki9489183483
46Jóźwiak PiotrSzczecinKraińskiego9498192462
47Knaga WojciechCiechanówIII ELS Łomża94100194449
48Kokot JarosławCzęstochowaI ELS Kalisz9999198408
49Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiIII ELS Bydgoszcz9596191481
50Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiPuchar Gryfa9589184459
51Kołodziński ZdzisławGorzów WielkopolskiProsna9698194399
52Kraiński PiotrGdańskFinał LS9684180460
53Kraiński PiotrGdańskMPM94100194479
54Kubiak WaldemarKrosnoSwarovski Optik9599194449
55Kubiak WaldemarKrosnoTarnobrzeski Puchar9595190450
56Kulikowski MarekBiałystokII ELS Białystok9498192462
57Lewandowski KrystianSzczecinAnschuetz & Lapua9495189439
58Lewandowski RyszardKoszalinKKKŁ96100196436
59Lewandowski RyszardKoszalinPuchar Targów9494188413
60Łakomy WojciechOlsztynKKKŁ9596191456
61Madej JakubRadomKraińskiego9497191471
62Madej JakubRadomJesieni9496190425
63Markiewicz MaciejPoznańPuchar Targów9488182457
64Marlęga SławomirCiechanówKraińskiego9799196466
65Mierzejewski JacekOlsztynKraińskiego9495189464
66Mińszczak DariuszPiotrków TrybunalskiSwarovski Optik9496190460
67Neneman TomaszKoninMiasta Konina9596191466
68Nowak LechPoznańMPM9496190460
69Pankowski MarcinPłockII ELS Białystok9695191461
70Pankowski MarcinPłockBrowning i Winchester9591186456
71Pasztaleniec MariuszTarnobrzegTarnobrzeski Puchar9694190460
72Pasztaleniec MariuszTarnobrzegI ELS Radom9590185460
73Pawszyk JarosławOlsztynIII ELS Łomża9496190420
74Prill TomaszElblągKraińskiego9597192472
75Prill TomaszElblągI ELS Elbląg94100194474
76Pudełko JanuszKrakówII ELS Kielce9496190460
77Rubiś MariuszKrakówBrowning i Winchester9487181456
78Rudnicki MarcinToruńFinał LS9491185450
79Skibiak DariuszElblągMiasta Piły9597192482
80Skibiak DariuszElblągJezior Mazurskich94100194474
81Skonieczny JarosławPłockKraińskiego9698194444
82Stosik Robert PiotrElblągMiasta Łomży9595190400
83Szarpak ŁukaszZielona GóraProsna9686182447
84Szarpak ŁukaszZielona GóraPuchar Targów9497191436
85Szczęch KrzysztofTarnobrzegII ELS Kielce9599194479
86Szober KrzysztofZielona GóraFinał LS9498192482
87Szober KrzysztofZielona GóraPuchar Targów9495189479
88Szugajew MichałCiechanówFAM Pionki 95100195475
89Szymański TomaszPoznańII ELS Słupsk9598193463
90Szymański TomaszPoznańStock Polska94100194464
91Szymczuk Marcin AleksanderBiałystokIII ELS Łomża9593188423
92Szypowski RobertOlsztynKraińskiego9494188423
93Szyszka PiotrBydgoszczPuchar Targów9499193433
94Tomala SławomirTarnobrzegJesieni95100195470
95Tomala SławomirTarnobrzegFinał LS9498192452
96Tomala SławomirTarnobrzegBrowning i Winchester9497191461
97Turczyn PawełOstrołękaŁuczniczki9697193433
98Wawrzyniak LeszekGorzów WielkopolskiIII ELS Bydgoszcz9493187442
99Włodarczyk RemigiuszOpoleOpolszczyzna9499193463
100Wysocki MichałKielceChmielaki9696192452
101Wysocki MichałKielceII ELS Kielce9696192477
102Zdunek PiotrSieradzII ELS Leszno9677173438

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.