strona główna forum dyskusyjne















Klasyfikacja Drużynowa Ligi Strzeleckiej PZŁ - 2015


REGION I

Miej.Zarząd OkręgowyI Edycja PiłaII Edycja WłocławekIII Edycja KoszalinRazem wyniki
1Toruń2717270927128138
2Zielona Góra2693271026808083
3Poznań2646267927338058
4Gdańsk2670263727168023
5Bydgoszcz2643263827298010
6Gorzów Wielkopolski2661265826357954
7Słupsk2612258527367933
8Konin2549259926387786
9Piła2594257325867753
10Koszalin2507257926517737
11Włocławek2400248222557137
12Szczecin0000


REGION II

Miej.Zarząd OkręgowyI Edycja CiechanówII Edycja SuwałkiIII Edycja WarszawaRazem wyniki
1Elbląg2662262226817965
2Warszawa2629263526747938
3Białystok2664259926607923
4Ciechanów2647255226897888
5Suwałki2543253124397513
6Łomża2465257224417478
7Skierniewice2447238625147347
8Olsztyn2572261705189
9Płock2562025225084
10Ostrołęka0000
11Siedlce0000


REGION III

Miej.Zarząd OkręgowyI Edycja PiotrkówII Edycja Bielsko BiałaIII Edycja CzęstochowaRazem wyniki
1Opole2602265527327989
2Piotrków Trybunalski2661259226997952
3Katowice2642265426527948
4Bielsko Biała2587263826187843
5Częstochowa2508261725817706
6Wałbrzych2529251724957541
7Łódź2450260924737532
8Jelenia Góra2315244323927150
9Wrocław2494255817696821
10Sieradz2490002490
11Kalisz2449002449
12Leszno0000
13Legnica0000


REGION IV

Miej.Zarząd OkręgowyI Edycja LublinII Edycja ChełmIII Edycja TarnobrzegRazem wyniki
1Tarnobrzeg 2807276627648337
2Krosno 2726270126828109
3Kielce 2656263126697956
4Radom2701265125407892
5Lublin 2676265025317857
6Rzeszów2573263425957802
7Chełm 2578264825327758
8Przemyśl 2306234723336986
9Kraków 0243824904928
10Zamość 0230002300
11Nowy Sącz 0000
12Biała Podlaska0000
13Tarnów0000


Do finału Ligi Strzeleckiej zakwalifikowały się następujące drużyny

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁWyniki po III edycjachRegion
1Tarnobrzeg 8337Reg IV
2Toruń8138Reg I
3Krosno 8109Reg IV
4Zielona Góra8083Reg I
5Poznań8058Reg I
6Gdańsk8023Reg I
7Bydgoszcz8010Reg I
8Opole7989Reg III
9Elbląg7965Reg II
10Kielce 7956Reg IV
11Gorzów Wielkopolski7954Reg I
12Piotrków Trybunalski7952Reg III
13Katowice7948Reg III
14Warszawa7938Reg II
15Słupsk7933Reg I
16Białystok7923Reg II
17Radom7892Reg IV
18Ciechanów7888Reg II
19Lublin 7857Reg IV
20Bielsko Biała7843Reg III


FINAŁ LIGI STRZELECKIEJ

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁWyniki po III edycjachRegion
1Krosno 2736Reg IV
2Tarnobrzeg 2735Reg IV
3Bydgoszcz2718Reg I
4Poznań2714Reg I
5Piotrków Trybunalski2713Reg III
6Toruń2696Reg I
7Katowice2693Reg III
8Gorzów Wielkopolski2686Reg I
9Elbląg2662Reg II
10Zielona Góra2659Reg I
11Kielce 2645Reg IV
12Gdańsk2626Reg I
13Opole2624Reg III
14Słupsk2607Reg I
15Bielsko Biała2606Reg III
16Białystok2593Reg II
17Radom2589Reg IV
18Lublin 2586Reg IV
19Ciechanów2508Reg II
20Warszawa2472Reg II

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.