strona główna forum dyskusyjne















Najlepsze uzyskane wyniki Zawodów Centralnych,
Ligi Strzeleckiej, dzika i kuli w 2015 roku.

Śrut, dzik, kula - pogrubione i zaznaczone na żółto to wyniki najlepsze w danych zawodach

Wszystkie zawody

Miej.Nazwisko i imięOkręg PZŁZawodyKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Prill TomaszElblągMPM100100505030093100193493
2Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiAntonio Zoli & Swarovski Optik10010050503009297189489
3Jamróz KamilKielceIII ELS Tarnobrzeg10010050503009394187487
4Rudnicki MarcinToruńFinał LS10010050503009196187487
5Kamiński KrzysztofWarszawaMazowsza1009550502959696192487
6Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiJura Częstochowska1009550502959399192487
7Górski HenrykTarnobrzegII ELS Chełm1009550502959299191486
8Borowicz PawełBydgoszczKatarzynki9510050502959497191486
9Aniołkowski PiotrToruńPuchar Kujaw9510050502959299191486
10Szugajew MichałCiechanówIII ELS Warszawa959550502909699195485
11Madej JakubRadomPuchar Jesieni1009550502959692188483
12Szyszka PiotrBydgoszczKraińskiego959550502909598193483
13Montowski ZbyszkoBydgoszczMPM10010050503008498182482
14Skibiak DariuszElblągFAM Pionki10010045502958899187482
15Oleksik Marcin PawełRadomMPM9510050502959097187482
16Jamróz KamilKielceDymarek1009050502909498192482
17Bać StanisławRzeszówII ELS Chełm1009050502909399192482
18Jamróz KamilKielceMPM959550502909498192482
19Szczęch KrzysztofTarnobrzegMazowsza959550502909399192482
20Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiI ELS Piła9010050502909498192482
21Stokłosa AndrzejBielsko BiałaIII ELS Częstochowa1009550502958898186481
22Bać StanisławRzeszówTarnobrzeski9510050502959492186481
23Montowski ZbyszkoBydgoszczKKKŁ9510050502959393186481
24Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiIII ELS Częstochowa9510050502958997186481
25Szczęch KrzysztofTarnobrzegPuchar Jesieni9510050502958997186481
26Górski HenrykTarnobrzegIII ELS Tarnobrzeg1009550502959096186481
27Montowski ZbyszkoBydgoszczFinał LS9510050502959492186481
28Włodarczyk RemigiuszOpoleIII ELS Częstochowa959550502909398191481
29Jędral RobertTarnobrzegKraińskiego10010050503008892180480
30Andrzejczyk PawełKoszalinMPM9510050502959095185480
31Mierzejewski JacekOlsztynI ELS Ciechanów1009545502909199190480
32Załoga PawełPiotrków TrybunalskiFinał LS10010050402909199190480
33Szugajew MichałGdańskKKKŁ1009550452909397190480
34Marlęga SławomirCiechanówKatarzynki1009550452909199190480
35Mękal KrzysztofTarnobrzegTarnobrzeski9510045502909199190480
36Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiFinał LS9595504528595100195480
37Szymański TomaszPoznańMPM8510050502859699195480
38Nowak LechPoznańII ELS Włocławek10010050452959094184479
39Czerwień DariuszPiłaAnschuetz & Lapua10010050402909099189479
40Kocisz KamilSuwałkiMPM95100505029584100184479
41Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiBrowning i Winchester959550502909297189479
42Kubiak WaldemarKrosnoTarnobrzeski9595455028594100194479
43Jamróz KamilKielceMazowsza959050502859698194479
44Rubiś MariuszKrosnoCzarny Diament9510050502958796183478
45Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiMPM10010045452909395188478
46Gawdzik MichałKatowicePuchar Kujaw9590505028593100193478
47Szymański TomaszPoznańI ELS Piła8510050502859499193478
48Bać StanisławRzeszówFAM Pionki10010050452958696182477
49Radwański RafałKrosnoTarnobrzeski9510050502958795182477
50Mołdrzyk DawidKatowiceOpolszczyzny1009050502908899187477
51Daukszys TadeuszŁódźAntonio Zoli & Swarovski Optik9510045502909295187477
52Pilcicki BogusławBiałystokKKKŁ9510045502909295187477
53Nowak LechPoznańI ELS Piła959550502909394187477
54Huminiak TomaszWrocławIII ELS Warszawa959050502859795192477
55Pasztaleniec MariuszTarnobrzegChmielakowy959050502859399192477
56Małecki ArturKrosnoPuchar Jesieni959050502859399192477
57Neneman TomaszKoninProsna9095505028592100192477
58Szugajew MichałCiechanówMPM9510050502958398181476
59Radwański RafałKrosnoFAM Pionki1009050502909393186476
60Szober KrzysztofZielona GóraOpolszczyzny1009050502908997186476
61Nowak LechPoznańMPM1009050502908898186476
62Grabałowski ZbigniewPiotrków Tryb.KKKŁ9510045502908997186476
63Goerick MarekElblągMPM9010050502909195186476
64Neneman TomaszKoninBrowning i Winchester1009045502859497191476
65Pasztaleniec MariuszTarnobrzegII ELS Chełm1008550502859398191476
66Szyszka PiotrBydgoszczFinał LS9590505028591100191476
67Włodarczyk RemigiuszOpoleOpolszczyzny9590505028591100191476
68Szugajew MichałCiechanówAntonio Zoli & Swarovski Optik8510050502859299191476
69Jędral RobertTarnobrzegI ELS Lublin10010050503008095175475
70Pospiech SergiuszKatowiceBrowning i Winchester10010045502958397180475
71Jamróz KamilKielceI ELS Lublin1009550502958298180475
72Grobelny AdamKoninIII ELS Koszalin1009550502958199180475
73Gajda RobertWarszawaMPM1009550452908798185475
74Bać StanisławRzeszówMPM1009545502909095185475
75Radwański RafałKrosnoMPM1009050502909194185475
76Buda MarekZielona GóraKKKŁ1009050502908897185475
77Borys DamianSłupskIII ELS Koszalin9510050502959090180475
78Tomala SławomirTarnobrzegKraińskiego9510040502859496190475
79Pasztaleniec MariuszTarnobrzegFAM Pionki959545502859199190475
80Montowski ZbyszkoBydgoszczAnschuetz & Lapua9010050502908897185475
81Szyszka PiotrBydgoszczAnschuetz & Lapua9090505028095100195475
82Szydełko AleksanderWrocławMPM10010045502958891179474
83Marlęga SławomirCiechanówMazowsza1009550502958198179474
84Pankowski MarcinPłockI ELS Ciechanów1009545502909391184474
85Pospiech SergiuszKatowiceFinał LS1009545502908896184474
86Grobelny AdamKoninMiasta Konina9510050452909391184474
87Golec MariuszSłupskIII ELS Koszalin9010050502909292184474
88Neneman TomaszKoninI ELS Piła1009545452859495189474
89Szczęch KrzysztofTarnobrzegMPM1008550502859297189474
90Jamróz KamilKielceFinał LS959550452859594189474
91Smolarski RomanKielceFinał LS959550452859495189474
92Szyłejko RafałGdańskKKKŁ959550452859099189474
93Bać StanisławRzeszówIII ELS Tarnobrzeg959050502859495189474
94Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiMPM959050502859495189474
95Pasztaleniec MariuszTarnobrzegI ELS Lublin959050502859495189474
96Rudnicki MarcinToruńKatarzynki959050502859297189474
97Borys DamianSłupskAntonio Zoli & Swarovski Optik959050502859099189474
98Montowski ZbyszkoBydgoszczIII ELS Koszalin959050502859099189474
99Szyszka PiotrBydgoszczKatarzynki9010045502859099189474
100Włodarczyk RemigiuszOpoleII ELS Bielsko Biała9585505028094100194474
101Prill TomaszElblągMiasta Piła9095504528094100194474
102Montowski ZbyszkoBydgoszczII ELS Włocławek10010050452958098178473
103Stokłosa AndrzejBielsko BiałaTarnobrzeski9510050502958692178473
104Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiIII ELS Koszalin9510050502957999178473
105Marlęga SławomirCiechanówIII ELS Warszawa10010045452908895183473
106Radwański RafałKrosnoI ELS Lublin1009050502908994183473
107Rudnicki MarcinToruńI ELS Piła9510050452908598183473
108Lipiński JacekGdańskIII ELS Koszalin959550502909093183473
109Huminiak TomaszWrocławII ELS Bielsko Biała1009050452859197188473
110Włodarczyk RemigiuszOpoleKatarzynki1009045502859296188473
111Zmuda Trzebiatowski AdrianKoszalinAnschuetz & Lapua959050502859098188473
112Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiKatarzynki9010045502859395188473
113Szymański TomaszPoznańIII ELS Koszalin959545452809598193473
114Tomala SławomirTarnobrzegPuchar Jesieni909050502809499193473
115Tomala SławomirTarnobrzegKatarzynki8010050502809499193473
116Malinkiewicz KazimierzBielsko BiałaCzarny Diament1009545502909191182472
117Rozpendowski ŁukaszKoninMiasta Konina1009050502908993182472
118Maruszak Wojciech, JerzyLublinFinał LS1009050502908795182472
119Szczęch KrzysztofTarnobrzegChmielakowy10090505029082100182472
120Aniołkowski PiotrToruńKatarzynki9510050452909389182472
121Grobelny AdamKoninFAM Pionki10090455028587100187472
122Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiFinał LS959545502859592187472
123Szober KrzysztofZielona GóraWinobranie959050502859097187472
124Surma TomaszŁódźMPM9010045502859097187472
125Prill TomaszElblągFinał LS909550502858899187472
126Smolarski RomanKielceTarnobrzeski959045502809795192472
127Szypowski RobertOlsztynKraińskiego909050502809399192472
128Małecki ArturKrosnoChmielakowy8510045502809399192472
129Gęsiarz SzymonCzęstochowaFAM Pionki859550502809498192472
130Bekasiak SzymonSzczecinMiasta Piła9510050502958393176471
131Rubiś MariuszKrosnoDymarek9510050502958393176471
132Huminiak TomaszWrocławI ELS Piotrków Tryb.9510050502958096176471
133Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiI ELS Piła9510050502958096176471
134Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiMPM9510050502957997176471
135Skibiak DariuszElblągIII ELS Warszawa1009050502908992181471
136Rubiś MariuszKrosnoMiasta Olsztyna1009050502908398181471
137Goerick MarekElblągMiasta Piła959550502908497181471
138Pasztaleniec MariuszTarnobrzegPuchar Jesieni959550502908299181471
139Senger MarcinPiłaII ELS Włocławek1009045502859492186471
140Smoliński PiotrElblągFAM Pionki1008550502858898186471
141Pudełko JanuszKrakówOpolszczyzny959050502859195186471
142Pasztaleniec MariuszTarnobrzegKraińskiego959050502858997186471
143Szczęch KrzysztofTarnobrzegI ELS Lublin959050502858799186471
144Szugajew MichałCiechanówI ELS Ciechanów909550502858997186471
145Jóźwiak PiotrSzczecinGryf Szczeciński909550502858898186471
146Kraiński PiotrGdańskII ELS Włocławek1009050402809398191471
147Marlęga SławomirCiechanówKraińskiego958550502809497191471
148Kraiński PiotrGdańskKraińskiego909550452809695191471
149Huminiak TomaszWrocławAntonio Zoli & Swarovski Optik909050502809497191471
150Tomala SławomirTarnobrzegPuchar Kujaw1008045502759898196471
151Górnik JerzyKatowiceIII ELS Częstochowa10010045502958095175470
152Piotrowski KrzysztofSłupskŁuczniczka1009550502957798175470
153Wróblewski AndrzejKaliszOpolszczyzny9510050502957699175470
154Pluciński MarcinKatowiceBrowning i Winchester1009050502908991180470
155Fiszer MarcinPoznańMiasta Piła1009050502908298180470
156Malinkiewicz TomaszBielsko BiałaII ELS Bielsko Biała1009050502908199180470
157Hanusz JakubSiedlcePodlasie9510050452908298180470
158Rubiś MariuszKrosnoII ELS Chełm9510045502908694180470
159Radwański RafałKrosnoAntonio Zoli & Swarovski Optik959550502908892180470
160Mołdrzyk DariuszKatowiceFAM Pionki959550502908397180470
161Goerick MarekElblągIII ELS Warszawa1009045502859788185470
162Pasztaleniec MariuszTarnobrzegJezior Mazurskich1008550502859293185470
163Obigło MichałOpoleIII ELS Częstochowa1008550502859095185470
164Pasztaleniec MariuszTarnobrzegTarnobrzeski959050502859095185470
165Załoga PawełPiotrków TrybunalskiI ELS Piotrków Tryb.9590505028585100185470
166Niczyporuk LeszekGdańskMiasta Piła909550502858996185470
167Sosiński PiotrRadomDymarek909550502858996185470
168Jóźwiak PiotrSzczecinI ELS Piła959540502809298190470
169Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiI ELS Piotrków Tryb.959050452809298190470
170Furmańczak TomaszLesznoKraińskiego958550502809397190470
171Szczęch KrzysztofTarnobrzegII ELS Chełm958550502809199190470
172Karpik MichałToruńPuchar Kujaw9585504527595100195470
173Szczęch KrzysztofTarnobrzegIII ELS Tarnobrzeg75100505027595100195470


Zawody centralne

Miej.Nazwisko i imięOkręg PZŁZawodyKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Prill TomaszElblągMPM100100505030093100193493
2Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiAntonio Zoli & Swarovski Optik10010050503009297189489
3Kamiński KrzysztofWarszawaMazowsza1009550502959696192487
4Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiJura Częstochowska1009550502959399192487
5Borowicz PawełBydgoszczKatarzynki9510050502959497191486
6Aniołkowski PiotrToruńPuchar Kujaw9510050502959299191486
7Madej JakubRadomPuchar Jesieni1009550502959692188483
8Szyszka PiotrBydgoszczKraińskiego959550502909598193483
9Montowski ZbyszkoBydgoszczMPM10010050503008498182482
10Skibiak DariuszElblągFAM Pionki10010045502958899187482
11Oleksik Marcin PawełRadomMPM9510050502959097187482
12Jamróz KamilKielceDymarek1009050502909498192482
13Jamróz KamilKielceMPM959550502909498192482
14Szczęch KrzysztofTarnobrzegMazowsza959550502909399192482
15Bać StanisławRzeszówTarnobrzeski9510050502959492186481
16Montowski ZbyszkoBydgoszczKKKŁ9510050502959393186481
17Szczęch KrzysztofTarnobrzegPuchar Jesieni9510050502958997186481
18Jędral RobertTarnobrzegKraińskiego10010050503008892180480
19Andrzejczyk PawełKoszalinMPM9510050502959095185480
20Szugajew MichałGdańskKKKŁ1009550452909397190480
21Marlęga SławomirCiechanówKatarzynki1009550452909199190480
22Mękal KrzysztofTarnobrzegTarnobrzeski9510045502909199190480
23Szymański TomaszPoznańMPM8510050502859699195480
24Czerwień DariuszPiłaAnschuetz & Lapua10010050402909099189479
25Kocisz KamilSuwałkiMPM95100505029584100184479
26Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiBrowning i Winchester959550502909297189479
27Kubiak WaldemarKrosnoTarnobrzeski9595455028594100194479
28Jamróz KamilKielceMazowsza959050502859698194479
29Rubiś MariuszKrosnoCzarny Diament9510050502958796183478
30Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiMPM10010045452909395188478
31Gawdzik MichałKatowicePuchar Kujaw9590505028593100193478
32Bać StanisławRzeszówFAM Pionki10010050452958696182477
33Radwański RafałKrosnoTarnobrzeski9510050502958795182477
34Mołdrzyk DawidKatowiceOpolszczyzny1009050502908899187477
35Daukszys TadeuszŁódźAntonio Zoli & Swarovski Optik9510045502909295187477
36Pilcicki BogusławBiałystokKKKŁ9510045502909295187477
37Pasztaleniec MariuszTarnobrzegChmielakowy959050502859399192477
38Małecki ArturKrosnoPuchar Jesieni959050502859399192477
39Neneman TomaszProsna9095505028592100192477
40Szugajew MichałCiechanówMPM9510050502958398181476
41Radwański RafałKrosnoFAM Pionki1009050502909393186476
42Szober KrzysztofZielona GóraOpolszczyzny1009050502908997186476
43Nowak LechPoznańMPM1009050502908898186476
44Grabałowski ZbigniewPiotrków Tryb.KKKŁ9510045502908997186476
45Goerick MarekElblągMPM9010050502909195186476
46Neneman TomaszKoninBrowning i Winchester1009045502859497191476
47Włodarczyk RemigiuszOpoleOpolszczyzny9590505028591100191476
48Szugajew MichałCiechanówAntonio Zoli & Swarovski Optik8510050502859299191476
49Pospiech SergiuszKatowiceBrowning i Winchester10010045502958397180475
50Gajda RobertWarszawaMPM1009550452908798185475
51Bać StanisławRzeszówMPM1009545502909095185475
52Radwański RafałKrosnoMPM1009050502909194185475
53Buda MarekZielona GóraKKKŁ1009050502908897185475
54Tomala SławomirTarnobrzegKraińskiego9510040502859496190475
55Pasztaleniec MariuszTarnobrzegFAM Pionki959545502859199190475
56Montowski ZbyszkoBydgoszczAnschuetz & Lapua9010050502908897185475
57Szyszka PiotrBydgoszczAnschuetz & Lapua9090505028095100195475
58Szydełko AleksanderWrocławMPM10010045502958891179474
59Marlęga SławomirCiechanówMazowsza1009550502958198179474
60Grobelny AdamKoninMiasta Konina9510050452909391184474
61Szczęch KrzysztofTarnobrzegMPM1008550502859297189474
62Szyłejko RafałGdańskKKKŁ959550452859099189474
63Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiMPM959050502859495189474
64Rudnicki MarcinToruńKatarzynki959050502859297189474
65Borys DamianSłupskAntonio Zoli & Swarovski Optik959050502859099189474
66Szyszka PiotrBydgoszczKatarzynki9010045502859099189474
67Prill TomaszElblągMiasta Piła9095504528094100194474
68Stokłosa AndrzejBielsko BiałaTarnobrzeski9510050502958692178473
69Włodarczyk RemigiuszOpoleKatarzynki1009045502859296188473
70Zmuda Trzebiatowski AdrianKoszalinAnschuetz & Lapua959050502859098188473
71Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiKatarzynki9010045502859395188473
72Tomala SławomirTarnobrzegPuchar Jesieni909050502809499193473
73Tomala SławomirTarnobrzegKatarzynki8010050502809499193473
74Malinkiewicz KazimierzBielsko BiałaCzarny Diament1009545502909191182472
75Rozpendowski ŁukaszKoninMiasta Konina1009050502908993182472
76Szczęch KrzysztofTarnobrzegChmielakowy10090505029082100182472
77Aniołkowski PiotrToruńKatarzynki9510050452909389182472
78Grobelny AdamKoninFAM Pionki10090455028587100187472
79Szober KrzysztofZielona GóraWinobranie959050502859097187472
80Surma TomaszŁódźMPM9010045502859097187472
81Smolarski RomanKielceTarnobrzeski959045502809795192472
82Szypowski RobertOlsztynKraińskiego909050502809399192472
83Małecki ArturKrosnoChmielakowy8510045502809399192472
84Gęsiarz SzymonCzęstochowaFAM Pionki859550502809498192472
85Bekasiak SzymonSzczecinMiasta Piła9510050502958393176471
86Rubiś MariuszKrosnoDymarek9510050502958393176471
87Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiMPM9510050502957997176471
88Rubiś MariuszKrosnoMiasta Olsztyna1009050502908398181471
89Goerick MarekElblągMiasta Piła959550502908497181471
90Pasztaleniec MariuszTarnobrzegPuchar Jesieni959550502908299181471
91Smoliński PiotrElblągFAM Pionki1008550502858898186471
92Pudełko JanuszKrakówOpolszczyzny959050502859195186471
93Pasztaleniec MariuszTarnobrzegKraińskiego959050502858997186471
94Jóźwiak PiotrSzczecinGryf Szczeciński909550502858898186471
95Marlęga SławomirCiechanówKraińskiego958550502809497191471
96Kraiński PiotrGdańskKraińskiego909550452809695191471
97Huminiak TomaszWrocławAntonio Zoli & Swarovski Optik909050502809497191471
98Tomala SławomirTarnobrzegPuchar Kujaw1008045502759898196471
99Piotrowski KrzysztofSłupskŁuczniczka1009550502957798175470
100Wróblewski AndrzejKaliszOpolszczyzny9510050502957699175470
101Pluciński MarcinKatowiceBrowning i Winchester1009050502908991180470
102Fiszer MarcinPoznańMiasta Piła1009050502908298180470
103Hanusz JakubSiedlcePodlasie9510050452908298180470
104Radwański RafałKrosnoAntonio Zoli & Swarovski Optik959550502908892180470
105Mołdrzyk DariuszKatowiceFAM Pionki959550502908397180470
106Pasztaleniec MariuszTarnobrzegJezior Mazurskich1008550502859293185470
107Pasztaleniec MariuszTarnobrzegTarnobrzeski959050502859095185470
108Niczyporuk LeszekGdańskMiasta Piła909550502858996185470
109Sosiński PiotrRadomDymarek909550502858996185470
110Furmańczak TomaszLesznoKraińskiego958550502809397190470
111Karpik MichałToruńPuchar Kujaw9585504527595100195470


Liga Strzelecka

Miej.Nazwisko i imięOkręg PZŁZawodyKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Jamróz KamilKielceIII ELS Tarnobrzeg10010050503009394187487
2Rudnicki MarcinToruńFinał LS10010050503009196187487
3Górski HenrykTarnobrzegII ELS Chełm1009550502959299191486
4Szugajew MichałCiechanówIII ELS Warszawa959550502909699195485
5Bać StanisławRzeszówII ELS Chełm1009050502909399192482
6Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiI ELS Piła9010050502909498192482
7Stokłosa AndrzejBielsko BiałaIII ELS Częstochowa1009550502958898186481
8Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiIII ELS Częstochowa9510050502958997186481
9Górski HenrykTarnobrzegIII ELS Tarnobrzeg1009550502959096186481
10Montowski ZbyszkoBydgoszczFinał LS9510050502959492186481
11Włodarczyk RemigiuszOpoleIII ELS Częstochowa959550502909398191481
12Mierzejewski JacekOlsztynI ELS Ciechanów1009545502909199190480
13Załoga PawełPiotrków TrybunalskiFinał LS10010050402909199190480
14Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiFinał LS9595504528595100195480
15Nowak LechPoznańII ELS Włocławek10010050452959094184479
16Szymański TomaszPoznańI ELS Piła8510050502859499193478
17Nowak LechPoznańI ELS Piła959550502909394187477
18Huminiak TomaszWrocławIII ELS Warszawa959050502859795192477
19Pasztaleniec MariuszTarnobrzegII ELS Chełm1008550502859398191476
20Szyszka PiotrBydgoszczFinał LS9590505028591100191476
21Jędral RobertTarnobrzegI ELS Lublin10010050503008095175475
22Jamróz KamilKielceI ELS Lublin1009550502958298180475
23Grobelny AdamKoninIII ELS Koszalin1009550502958199180475
24Borys DamianSłupskIII ELS Koszalin9510050502959090180475
25Pankowski MarcinPłockI ELS Ciechanów1009545502909391184474
26Pospiech SergiuszKatowiceFinał LS1009545502908896184474
27Golec MariuszSłupskIII ELS Koszalin9010050502909292184474
28Neneman TomaszKoninI ELS Piła1009545452859495189474
29Jamróz KamilKielceFinał LS959550452859594189474
30Smolarski RomanKielceFinał LS959550452859495189474
31Bać StanisławRzeszówIII ELS Tarnobrzeg959050502859495189474
32Pasztaleniec MariuszTarnobrzegI ELS Lublin959050502859495189474
33Montowski ZbyszkoBydgoszczIII ELS Koszalin959050502859099189474
34Włodarczyk RemigiuszOpoleII ELS Bielsko Biała9585505028094100194474
35Montowski ZbyszkoBydgoszczII ELS Włocławek10010050452958098178473
36Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiIII ELS Koszalin9510050502957999178473
37Marlęga SławomirCiechanówIII ELS Warszawa10010045452908895183473
38Radwański RafałKrosnoI ELS Lublin1009050502908994183473
39Rudnicki MarcinToruńI ELS Piła9510050452908598183473
40Lipiński JacekGdańskIII ELS Koszalin959550502909093183473
41Huminiak TomaszWrocławII ELS Bielsko Biała1009050452859197188473
42Szymański TomaszPoznańIII ELS Koszalin959545452809598193473
43Maruszak Wojciech, JerzyLublinFinał LS1009050502908795182472
44Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiFinał LS959545502859592187472
45Prill TomaszElblągFinał LS909550502858899187472
46Huminiak TomaszWrocławI ELS Piotrków Tryb.9510050502958096176471
47Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiI ELS Piła9510050502958096176471
48Skibiak DariuszElblągIII ELS Warszawa1009050502908992181471
49Senger MarcinPiłaII ELS Włocławek1009045502859492186471
50Szczęch KrzysztofTarnobrzegI ELS Lublin959050502858799186471
51Szugajew MichałCiechanówI ELS Ciechanów909550502858997186471
52Kraiński PiotrGdańskII ELS Włocławek1009050402809398191471
53Górnik JerzyKatowiceIII ELS Częstochowa10010045502958095175470
54Malinkiewicz TomaszBielsko BiałaII ELS Bielsko Biała1009050502908199180470
55Rubiś MariuszKrosnoII ELS Chełm9510045502908694180470
56Goerick MarekElblągIII ELS Warszawa1009045502859788185470
57Obigło MichałOpoleIII ELS Częstochowa1008550502859095185470
58Załoga PawełPiotrków TrybunalskiI ELS Piotrków Tryb.9590505028585100185470
59Jóźwiak PiotrSzczecinI ELS Piła959540502809298190470
60Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiI ELS Piotrków Tryb.959050452809298190470
61Szczęch KrzysztofTarnobrzegII ELS Chełm958550502809199190470
62Szczęch KrzysztofTarnobrzegIII ELS Tarnobrzeg75100505027595100195470


Dzik - kula

Miej.Nazwisko i imięOkręg PZŁZawodyKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Tomala SławomirTarnobrzegPuchar Kujaw1008045502759898196471
2Nowiński JarosławBydgoszczŁuczniczka806545402309896194424
3Karpik MichałToruńKraińskiego9080505027097100197467
4Huminiak TomaszWrocławIII ELS Warszawa959050502859795192477
5Smolarski RomanKielceTarnobrzeski959045502809795192472
6Klaman AndrzejGdańskIII ELS Koszalin909045502759794191466
7Binko DanielWrocławProsna856550502509793190440
8Goerick MarekElblągIII ELS Warszawa1009045502859788185470
9Górniak TomaszBielsko BiałaTarnobrzeski907045502559786183438
10Szugajew MichałCiechanówIII ELS Warszawa959550502909699195485
11Szymański TomaszPoznańMPM8510050502859699195480
12Jamróz KamilKielceMazowsza959050502859698194479
13Wysocki MichałKielceMPP958045402609699195455
14Leźnicki JacekOlsztynBrowning i Winchester757035502309699195425
15Wysocki MichałKielcePuchar Jesieni1009045352709698194464
16Wysocki MichałKielceIII ELS Tarnobrzeg808025502359697193428
17Kamiński KrzysztofWarszawaMazowsza1009550502959696192487
18Kraiński PiotrGdańskKraińskiego909550452809695191471
19Szymczuk Marcin AleksanderBiałystokProsna908550502759695191466
20Turczyn PawełOstrołękaKKKŁ857540502509694190440
21Modrzejewski JacekBydgoszczProsna908545502709693189459
22Madej JakubRadomPuchar Jesieni1009550502959692188483
23Goerick MarekElblągII ELS Suwałki907040502509692188438
24Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiFinał LS9595504528595100195480
25Szyszka PiotrBydgoszczAnschuetz & Lapua9090505028095100195475
26Karpik MichałToruńPuchar Kujaw9585504527595100195470
27Szczęch KrzysztofTarnobrzegIII ELS Tarnobrzeg75100505027595100195470
28Maciąg Andrzej, JanChełmII ELS Chełm8095454526595100195460
29Tomala SławomirTarnobrzegMPM909545402709599194464
30Krajewski MarekBiałystokPodlasie859035402509599194444
31Szczotka AdamBielsko BiałaFinał LS906545352359599194429
32Szyszka PiotrBydgoszczKraińskiego959550502909598193483
33Szymański TomaszPoznańIII ELS Koszalin959545452809598193473
34Mękal KrzysztofTarnobrzegII ELS Chełm958050502759598193468
35Szymański TomaszPoznańII ELS Włocławek959545402759597192467
36Huminiak TomaszWrocławMPM958050502759597192467
37Tomala SławomirTarnobrzegTarnobrzeski908550502759597192467
38Huminiak TomaszWrocławKKKŁ908540502659597192457
39Szymański TomaszPoznańFinał LS859040502659597192457
40Piotrowski KrzysztofSłupskMiasta Piła808050502609597192452
41Neneman TomaszKoninMiasta Piła809040452559597192447
42Tomala SławomirTarnobrzegKKKŁ908525502509596191441
43Lewandowski RyszardKoszalinII ELS Włocławek656045402109596191401
44Gawdzik MichałKatowiceKKKŁ958545502759595190465
45Goerick MarekElblągAnschuetz & Lapua958050502759595190465
46Buda MarekZielona GóraPuchar Targów908050502709595190460
47Jamróz KamilKielceII ELS Chełm908050502709595190460
48Andrzejczyk PatrykKoszalinMPP908045502659595190455
49Gajda RobertWarszawaPodlasie858545502659595190455
50Golec MarcinSłupskŁuczniczka858050502659595190455
51Modrzejewski JacekBydgoszczFinał LS758550502609595190450
52Jamróz KamilKielceFinał LS959550452859594189474
53Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiFinał LS959545502859592187472
54Borowicz PawełBydgoszczII ELS Włocławek1009045402759589184459
55Oborski PrzemysławPiłaŁuczniczka907540502559586181436
56Włodarczyk RemigiuszOpoleII ELS Bielsko Biała9585505028094100194474
57Szymański TomaszPoznańI ELS Piła8510050502859499193478
58Tomala SławomirTarnobrzegKatarzynki8010050502809499193473
59Górski HenrykTarnobrzegChmielakowy958540502709499193463
60Prill TomaszElblągI ELS Ciechanów859545452709499193463
61Jamróz KamilKielceDymarek1009050502909498192482
62Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiI ELS Piła9010050502909498192482
63Gęsiarz SzymonCzęstochowaFAM Pionki859550502809498192472
64Daukszys TadeuszŁódźDymarek907050502609498192452
65Stojek HubertŁódźII ELS Bielsko Biała757050402359498192427
66Borowicz PawełBydgoszczKatarzynki9510050502959497191486
67Huminiak TomaszWrocławAntonio Zoli & Swarovski Optik909050502809497191471
68Bać StanisławRzeszówCzarny Diament859050502759497191466
69Wysocki MichałKielceAntonio Zoli & Swarovski Optik808050452559497191446
70Lewandowski RyszardKoszalinGryf Szczeciński808545302409496190430
71Neneman TomaszKoninI ELS Piła1009545452859495189474
72Pasztaleniec MariuszTarnobrzegI ELS Lublin959050502859495189474
73Roszko MarcinSuwałkiMiasta Łomży909045502759493187462
74Knaga WojciechCiechanówMiasta Olsztyna859050502759493187462
75Jamróz KamilKielceChmielakowy1009045502859486180465
76Kubik IreneuszRadomDymarek806050452359484178413


Dzik - kula alfabetycznie

Miej.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyDzikRogacz/lisKULAWynik
1Andrzejczyk PatrykKoszalinMPP9595190455
2Bać StanisławRzeszówCzarny Diament9497191466
3Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiFinał LS9592187472
4Binko DanielWrocławProsna9793190440
5Borowicz PawełBydgoszczII ELS Włocławek9589184459
6Borowicz PawełBydgoszczKatarzynki9497191486
7Buda MarekZielona GóraPuchar Targów9595190460
8Daukszys TadeuszŁódźDymarek9498192452
9Gajda RobertWarszawaPodlasie9595190455
10Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiFinał LS95100195480
11Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiI ELS Piła9498192482
12Gawdzik MichałKatowiceKKKŁ9595190465
13Gęsiarz SzymonCzęstochowaFAM Pionki9498192472
14Goerick MarekElblągIII ELS Warszawa9788185470
15Goerick MarekElblągII ELS Suwałki9692188438
16Goerick MarekElblągAnschuetz & Lapua9595190465
17Golec MarcinSłupskŁuczniczka9595190455
18Górniak TomaszBielsko BiałaTarnobrzeski9786183438
19Górski HenrykTarnobrzegChmielakowy9499193463
20Huminiak TomaszWrocławIII ELS Warszawa9795192477
21Huminiak TomaszWrocławMPM9597192467
22Huminiak TomaszWrocławKKKŁ9597192457
23Huminiak TomaszWrocławAntonio Zoli & Swarovski Optik9497191471
24Jamróz KamilKielceMazowsza9698194479
25Jamróz KamilKielceII ELS Chełm9595190460
26Jamróz KamilKielceFinał LS9594189474
27Jamróz KamilKielceDymarek9498192482
28Jamróz KamilKielceChmielakowy9486180465
29Kamiński KrzysztofWarszawaMazowsza9696192487
30Karpik MichałToruńKraińskiego97100197467
31Karpik MichałToruńPuchar Kujaw95100195470
32Klaman AndrzejGdańskIII ELS Koszalin9794191466
33Knaga WojciechCiechanówMiasta Olsztyna9493187462
34Kraiński PiotrGdańskKraińskiego9695191471
35Krajewski MarekBiałystokPodlasie9599194444
36Kubik IreneuszRadomDymarek9484178413
37Lewandowski RyszardKoszalinII ELS Włocławek9596191401
38Lewandowski RyszardKoszalinGryf Szczeciński9496190430
39Leźnicki JacekOlsztynBrowning i Winchester9699195425
40Maciąg Andrzej, JanChełmII ELS Chełm95100195460
41Madej JakubRadomPuchar Jesieni9692188483
42Mękal KrzysztofTarnobrzegII ELS Chełm9598193468
43Modrzejewski JacekBydgoszczProsna9693189459
44Modrzejewski JacekBydgoszczFinał LS9595190450
45Neneman TomaszKoninMiasta Piła9597192447
46Neneman TomaszKoninI ELS Piła9495189474
47Nowiński JarosławBydgoszczŁuczniczka9896194424
48Oborski PrzemysławPiłaŁuczniczka9586181436
49Pasztaleniec MariuszTarnobrzegI ELS Lublin9495189474
50Piotrowski KrzysztofSłupskMiasta Piła9597192452
51Prill TomaszElblągI ELS Ciechanów9499193463
52Roszko MarcinSuwałkiMiasta Łomży9493187462
53Smolarski RomanKielceTarnobrzeski9795192472
54Stojek HubertŁódźII ELS Bielsko Biała9498192427
55Szczęch KrzysztofTarnobrzegIII ELS Tarnobrzeg95100195470
56Szczotka AdamBielsko BiałaFinał LS9599194429
57Szugajew MichałCiechanówIII ELS Warszawa9699195485
58Szymański TomaszPoznańMPM9699195480
59Szymański TomaszPoznańIII ELS Koszalin9598193473
60Szymański TomaszPoznańII ELS Włocławek9597192467
61Szymański TomaszPoznańFinał LS9597192457
62Szymański TomaszPoznańI ELS Piła9499193478
63Szymczuk Marcin AleksanderBiałystokProsna9695191466
64Szyszka PiotrBydgoszczAnschuetz & Lapua95100195475
65Szyszka PiotrBydgoszczKraińskiego9598193483
66Tomala SławomirTarnobrzegPuchar Kujaw9898196471
67Tomala SławomirTarnobrzegMPM9599194464
68Tomala SławomirTarnobrzegTarnobrzeski9597192467
69Tomala SławomirTarnobrzegKKKŁ9596191441
70Tomala SławomirTarnobrzegKatarzynki9499193473
71Turczyn PawełOstrołękaKKKŁ9694190440
72Włodarczyk RemigiuszOpoleII ELS Bielsko Biała94100194474
73Wysocki MichałKielceMPP9699195455
74Wysocki MichałKielcePuchar Jesieni9698194464
75Wysocki MichałKielceIII ELS Tarnobrzeg9697193428
76Wysocki MichałKielceAntonio Zoli & Swarovski Optik9497191446

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.